|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: koliko novca trošite na dje�ju odjeću ku...
29.8.2010 17:53:11   
bananica
70% raspolozivih sredstava ja trosim na gardarobu, za mene i moju curicu, mm ne treba bas tako cesto novi komad odjece, tu imamo srece

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 126
   RE: koliko novca trošite na dje�ju odjeću ku...
29.8.2010 18:03:35   
Lejla Ka
Sa prvim djetetom sam se znala otet kontroli. Nisam ja ganjala markirano, ali samu svim prodavnicama završavala na dječijem odjeljenju. Onda sam se opametila user posted image Sad stvarno kupujem šta im treba, imamo sreću pa se odjeća razdjeljuje među rodbinom. Ma totalno smo racionalisali trošak za odjeću, ali zato kupimo kvalitetne cipele npr. (koje su, ma koliko kvalitetne bile, ipak besramno skupe), jedne al da valjaju.

_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 127
   RE: koliko novca trošite na dje�ju odjeću ku...
29.8.2010 18:03:50   
veeseelaa
a koliko trošim nemam pojma user posted image user posted image user posted image user posted image uglavnom mala ima sve i viška user posted image user posted image user posted image user posted image
ne pretjerujem, kad vidim kako druge majke kupuju i troše ja sam baš skromnauser posted image
Do duše ja kad kupujem svojoj maloj kupujem i malenoj od brata pa mi je to trošak na kvadrat user posted image
moja kći i dobiva jako puno poklona.... mi smo porodica koja stalno jedno drugom kupuje poklone ako nema prigode mi je pronadjemo, npr jer je Ajša jela u obdaništu ili jer je Ajša piškila u tutu ili jer je Ajša slušala nanu hahahah i tako u krug


< Poruku je uredio veeseelaa -- 29.8.2010 18:05:12 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 128
   RE: koliko novca trošite na dječju odjeću ku...
29.8.2010 18:06:41   
bananica
ne bih se bas tako nazvala, ne kupujem svaki dan ili eto mjesec cipele, jednom uzmem kosulju, hlace, pa onda sandale, pa jaknicu, curici u neogranicenim kolicinama jer mi je sve ljepse od ljepseg, niko mi nema proslijediti odjecu za kcerku jer je ona od djece mojih bliznjih rodica i drugarica najstarija, tako da sve sto joj treba mi uzimamo, i da dobijamo od uze porodice svasta po nesto

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 129
   RE: koliko novca trošite na dje�ju odjeću ku...
29.8.2010 18:07:28   
Mya_81 RR
Na odjeću trošim najmanje od svega što nam je potrebno. Naravno, niko od ukućana ne hoda poderan, ali sam fakat uvijek bila osoba koja radije pojede i popije nego što se obuće. Nikad mi nisu bile jasne osobe koje zbog kompleksa moraju imati najnoviji komad odjeće i to još da je markiran, po mogućnosti da piše na vidljivom mjestu, a nemaju za kafu user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 130
   RE: koliko novca trošite na dječju odjeću ku...
29.8.2010 18:10:20   
M kao Mama
Ja ću samo kazati živjela kartica, pa nekako lakše žmireći plaćam, svi mi kažu da nisam normalna, što nekada i sama znam, ali prosto kada vidim "nešto", ne mogu sebi pomoću.

Upravo je mlada dama postala bogatija za Frodove cipelice i čizmice,  kao na ime Bajrama,haha

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 131
   RE: koliko novca trošite na dje�ju odjeću ku...
29.8.2010 18:19:18   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Mya_81

Na odjeću trošim najmanje od svega što nam je potrebno. Naravno, niko od ukućana ne hoda poderan, ali sam fakat uvijek bila osoba koja radije pojede i popije nego što se obuće. Nikad mi nisu bile jasne osobe koje zbog kompleksa moraju imati najnoviji komad odjeće i to još da je markiran, po mogućnosti da piše na vidljivom mjestu, a nemaju za kafu user posted image user posted image user posted image user posted image


ni meni nisu jasne, primanja im tri puta manja od mojih a sve markirano na njima, od gaća do šubare user posted image user posted image user posted image user posted image al za platit nekom piće nemaju
Pa gdje će imati, sve treba umjereno raditi u životu
Imam jednu poznanicu ona pravi kuću i nikako da je završe al ta npr po kafanama, izletima, moru sve pare skrši, pa kontam ženo prvo završi kuću user posted image al svakakvih budala


< Poruku je uredio veeseelaa -- 29.8.2010 18:21:43 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 132
   RE: koliko novca troÅ¡ite na dje&#...
29.8.2010 19:12:47   
škorpija
Na odjeu troim najmanje od svega to nam je potrebno. Naravno, niko od ukuana ne hoda poderan, ali sam fakat uvijek bila osoba koja radije pojede i popije nego to se obue. Nikad mi nisu bile jasne osobe koje zbog kompleksa moraju imati najnoviji komad odjee i to jo da je markiran, po mogunosti da pie na vidljivom mjestu, a nemaju za kafu


potpisujem, potpisujem, potpisujemuser posted image , mi 50 posto primanja troimo na hranu, ostalo ta se moeuser posted image

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 133
   RE: koliko novca troÅ¡ite na dje�ju odjeću...
29.8.2010 19:19:21   
Hanady RR
meni je zaista žalosno kupiti svatčicu neku za dijete za silne pare...ne kažem moje nose dosta markiranog...ali razlo je jer mama prati sniženja...
zato rijetko imaju hit jaknu iz bentona ove godine al uredno je bila hit prošleuser posted image user posted image user posted image

a nedavno sam ušla u lindex...kada mi je dala trenerku za 76 KM sve mi se oko mene okrenulo...odgovorno tvrdim da sma potpuno istu takvu plišanu trenerku kupila na pijaci sirano 8ima žena koja drži breez girls robicu) za punioh 30 KM....

e to me nervira jako...

leti neko po robicu markiranu u neku hit radnju...a moguće je da bar 3-4 stavri kupi na drugmo emjestu...
ja pazim na pamuk...slažem boje...pratim trend a i ne moram....ali ne ganjam markirano...
kvalitet mi je bitan....

sigirna sam da je bentonova prenata jakna bolja od one iz TL...
i zato čekam sniženje pa je kupim....

potrošnja na garadrobu nije velika...cipele me doraže za njih dvije...alt o i ne žaim to mi je bitno...a ostalo...kavlitete i da se slaže sa bopjom cipelauser posted image user posted image user posted image



_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 134
   RE: koliko novca troáite na dje&#...
29.8.2010 19:23:38   
škorpija
hanady sve to stoji, ali fakat ima mama kojima je iz ponienja neto kupiti na pijaci ili u azel francu, e to mi nije jasno, pamuna majica je pamuna majica, pa to bi uzela neku od 50 KM kad mogu za 5 KMuser posted image

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 135
   RE: koliko novca troáite na dje�ju odjeć...
29.8.2010 19:26:58   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: škorpija

hanady sve to stoji, ali fakat ima mama kojima je iz ponienja neto kupiti na pijaci ili u azel francu, e to mi nije jasno, pamuna majica je pamuna majica, pa to bi uzela neku od 50 KM kad mogu za 5 KMuser posted image

o znam ja da ima takvih.....

imama ja nekoliko njih takvih...
al ja ne patim od toga...
meni je čak super i na š BB...
ja ću uredno da kupim 100% pamučnu majicu dobro očuvaku za 5 KM...
isto tako na pijacu ću da kupim hanady gaćice...
zamisli molim te u oviese 3 komada gaćica 17KM...halooooooo a najmanje mi 15-20 treba da ima dijete ....
mislim na pijaci fino 1,5-2 km pa kupim odmah 30 komada...pa nedam vala ni budalom da me prave....

a te koje misle da je poniženje kupiti na pijaci...žao mi je...jer veće je poniženje dozvoliti da te neka teta u prodavnici nasamri cijenom gaćica od 6 KM ( Ključ radnje...hej gaćice za dijete od 3 godine 6 KM)


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 136
   RE: koliko novca troáite na dje�ju odjeć...
29.8.2010 19:31:08   
Trnoruzica
A potkosulje 5,5 user posted image

I meni je to prestrasno! Dati za neki komad odjece visoku cijenu, ma daj. Pa radije cu curici kupiti maline, borovnice, lubenicu i sto kg nekog voca, da mi se bolje nahrani, a ovamo otici na pijacu i kupiti istu potkosulju za troduplo nizu cijenu.
Jos su oni mali, ma ne nose to oni, ma ni jednu godinu, i ajmo jovo nanovo, kupuj user posted image

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 137
   RE: koliko novca troáite na dje�ju odjeć...
29.8.2010 19:35:03   
Ella_H
Poz drage zene neka kad citam neke komentare kao
da ljudi zive na marsu i kao da citam komentare chelsea clinton hehehe
potpisujem Hanady, ja sam stvarno sretna i naletim na super snizenja
obucu isto volim kupovati markiranu za djecu jer im je noga siroka
na mamu vjerovatno
neznam sta da vam kazem ja vise volim pokloniti nekome nesto i
u humanitarne svrhe ako se vec ima za razbacivanje
djeca su djeca i brzo rastu ne isplati se kupovat im gace
od 6 km itd
Pusa za sve curice i djecake

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 138
   RE: koliko novca troáite na dje�ju odjeć...
29.8.2010 19:43:15   
teacher75
evo i mi da se pridruzimo klubu mamica sto ne kupuju markirano, doduse ima i markiranih stvari sto je dobila na poklon al mi vise volimo za taj novac otici na planinu ili negdje u prirodu na rucak. azel i snizenja zakon user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Ella_H)
Neposredna veza do poruke: 139
   RE: koliko novca trošite na dje�ju odjeću ku...
29.8.2010 19:48:27   
Mirkica
IZVORNA PORUKA: MarinaDK

IZVORNA PORUKA: jasmin

Ja ne kupujem markirano sto zelim tako,nego jednostavno naidje val snizenja,robica bude bas povoljna i onda snizenje dobro iskoristim.Kupujem u H&M,next,mother care,city max,Debenhams,a naravno i ono sto mi se svidi u nekim drugim radnjama koje nisu `markirane`.Bitno mi je da je roba kvalitetna,a najljepsa robica mi je u H&M.


Markirano??Sta znam  kupujem najcesce u H&M,Exitu, Name it. sad jeli to neka opasna marka ne vjerujem, meni je vaznije da to sto kupim da je udobno i kvalitteno, a sad ako je neka marka nemora znaciti da je i udobno...
Imamo jednu prodavnicu ovdje i za moj pojam je nenormalno skupa, mislim nije do para ali vise volim kupiti neku igracku, jer znam vise ce ga obradovati nego neka majica koju ce nositi mjesec dana...


ja sam za mog sina kupial do 8 mjeseci stavrno svega i svacega , nema marke koje nema (posebno ove djecije , ne znam ni kako se koaj zove topolino. nick itd)
, a neko spomenu C&A iskreno nema bolje robice za bebe od CA ja neki dan otisla svega se nakupovala prelijepo i kavlitetno a nista posebno skupo, kupila sma dosta i Esprit a to iz razloga jer odem u jedno mejsto ima lager od Esprit i od svih marki koje meni se cini postoje stavrno selo je san svih zena hahhahahah i tu sam kupila malcu od Esprit i S.Olliver dosta a zasto ne bi kad je ured sve po 5 eura, ma ja se razletila kao luda hhahahhhaha.
Pretjerivanje ne volim niti to nesto skupo previse , bolje ej dijete odvesti negdje nego bacati  pare na garderobu ali ima ona jedna poslovica "koza lipsaje a rep dize" to je ono nek se samo vidi ima takvih dosta.


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 140
   RE: koliko novca trošite na dje�ju odjeću ku...
29.8.2010 19:54:09   
škorpija

mirkica ja esto odem na stranicu C&A (austijsku9 i gledam robicu preslatku a cijene super, taman po mojoj mjeri, pa mi isto ao to ne dostavljaju u BiH, al imam rodbine pa nam oni donose tu robicu i ekstra je

< Poruku je uredio maja78 RR -- 29.8.2010 22:08:57 >


_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 141
   RE: koliko novca troÅ¡ite na dje&#...
29.8.2010 19:59:05   
škorpija
i da, zna li neko ija je marka IMPIDIMPI, cesto dobijemo tu robicu, kvalitetna je i lijpea, a nekad zaborave skinuti cijenu pa se sokiram, trenerka 4,99 eura, majica 2 eura i tako daljeuser posted image  pa zasto kod nas to nema, doduse mozda kupe na snizenju, al stvarno je dobra robica

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 142
   RE: koliko novca troÅ¡ite na dje�ju odjeću...
29.8.2010 20:02:21   
Mirkica
IZVORNA PORUKA: škorpija

i da, zna li neko ija je marka IMPIDIMPI, cesto dobijemo tu robicu, kvalitetna je i lijpea, a nekad zaborave skinuti cijenu pa se sokiram, trenerka 4,99 eura, majica 2 eura i tako daljeuser posted image  pa zasto kod nas to nema, doduse mozda kupe na snizenju, al stvarno je dobra robica

to je marka od Aldija . Aldi ti je jedna prodavnica kao lidl ako si cula , ili npr. da bingo ima svoju proizvodnju robe , ne proizvode oni to stalno ali s vremena na vrije i da to je njihova marka.


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 143
   RE: koliko novca troÅ¡ite na dje�ju odjeću...
29.8.2010 20:03:18   
teacher75
mi smo dobili neke stvarcice iz amerike- njihova marka carters- prelatke su stvari a nisu preskupe, gledala ja njihovu stranicu na internetu, na snizenju bas bude povoljno a divni dezeni i modeli...steta sto nema kod nasuser posted image
http://www.carters.com/


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 144
   RE: koliko novca troÅ¡ite na dje�ju odjeću...
29.8.2010 20:05:30   
škorpija
e to se brate trai, markirano a da nije skupouser posted image

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 145
   RE: koliko novca troÅ¡ite na dje�ju odjeću...
29.8.2010 20:08:12   
teacher75
moja prijateljica narucuje njihove stvarcice preko ebay-a, al shipping skup, ona nekako ugrabi jeftino, al je ovisna o ebay-u i stalno prati user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 146
   RE: koliko novca troÅ¡ite na dje�ju odjeću...
29.8.2010 20:08:29   
Mirkica
IZVORNA PORUKA: škorpija

e to se brate trai, markirano a da nije skupouser posted image

ma ovdje kada je snizenej i udjes u C&A ili H & M za bebu da nakupujes svega , ja sma bratovom malom znala za 50 eura pune kese da nakupujem an snizenjima od do stvarno , i ja vala pratim oduvjek sam pratial at snizenja jer ovdje stavrno bude.


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 147
   RE: koliko novca troÅ¡ite na dje�ju odjeću...
29.8.2010 20:13:28   
teacher75
ja se uvijek razbolim kad odem na njihovu stranicu i vidim stvarcice, sve je medenouser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 148
   RE: koliko novca troÅ¡ite na dje�ju odjeću...
29.8.2010 20:23:07   
veeseelaa
jel meni neko može reći gdje ima kupiti onih maica sa raznim natpisima u stilu: ista sam mama/babo i sl
Davno nekad sam ih naručivala kod jednog lika koji ima box na Siranu samo je tada na maici pisalo: ista sam tetka user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 149
   RE: koliko novca troÅ¡ite na dje�ju odjeću...
29.8.2010 20:28:12   
Blue rose RR
Imas na Carsiji, ona ulica gdje su cevabdzinice "Zeljo"..

_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *