|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Moda @ make up za punije djevojke / žene
13.4.2013 0:41:32   
jasmin

IZVORNA PORUKA: canim

amra i sta bi dalje user posted image mogla si bona uzeti pamucnu potkapu i samo zakaciti iglicom maramu i nece spadati user posted image

Jasmin, hajmo mi na onu temu debljajmo se zajedno user posted image dosta smo mrsale user posted image

user posted image
Pa nećemo u krajnosti,neka nas ovako,k'o ove sU slika user posted image .

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu canim)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Moda @ make up za punije djevojke / žene
13.4.2013 0:42:59   
amra_sa
Nađem maramu sa podkapom, koja ne spada, ne znam koji materijal, valjda pamuk. Ja sam samo tražila nešto što ne spada. Ovako nešto https://www.facebook.com/photo.php?fbid=319697758069166&set=a.295676430471299.64367.295045510534391&type=3&theater
Kupim još jednu teget.
Dođem kući, odem u wc, presvučem se, i pred mm. Reko znaš šta, odlučila sam da se pokrijem, da počnem novi život itd.
On zinuo u mene, tajac, ne progovara ... user posted image
Kaže jel to ozbiljno, reko najozbiljnije, a ti se druži il' produži. user posted image
Kaže poslije, ma bona ja tebe volim svakakvu, i sa maramom i bez.
I eto, malo smo se ismijali, nego mogu ti reći da mi fino stoji marama. Nisam ni znala da postoje oni folovi, samo navučeš i mirna Bosna.

_____________________________

"Čovječe, ne možeš zlo činiti a dobru se nadati ... "

(odgovor članu amra_sa)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Moda @ make up za punije djevojke / žene
13.4.2013 0:44:41   
jasmin

IZVORNA PORUKA: amra_sa

Nađem maramu sa podkapom, koja ne spada, ne znam koji materijal, valjda pamuk. Ja sam samo tražila nešto što ne spada. Ovako nešto https://www.facebook.com/photo.php?fbid=319697758069166&set=a.295676430471299.64367.295045510534391&type=3&theater
Kupim još jednu teget.
Dođem kući, odem u wc, presvučem se, i pred mm. Reko znaš šta, odlučila sam da se pokrijem, da počnem novi život itd.
On zinuo u mene, tajac, ne progovara ... user posted image
Kaže jel to ozbiljno, reko najozbiljnije, a ti se druži il' produži. user posted image
Kaže poslije, ma bona ja tebe volim svakakvu, i sa maramom i bez.
I eto, malo smo se ismijali, nego mogu ti reći da mi fino stoji marama. Nisam ni znala da postoje oni folovi, samo navučeš i mirna Bosna.


Jesi se ti to pokrila ili user posted image ...

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu amra_sa)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Moda @ make up za punije djevojke / žene
13.4.2013 0:47:57   
ajla86
sve je ovo uredu.....al kakve ste sa kupacim kostimima?
poslje poroda mi je stomak grozan.....da radim vjezbe...hmmm evo sad je uspavala.dok raspremim malo ja ko krepana macka nema sanse za vjezbanjem.....
znaci stomacina ostahe do daljneg....a more....a kupaci kostim user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu amra_sa)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Moda @ make up za punije djevojke / žene
13.4.2013 0:49:23   
amra_sa
Ne, nisam. Ja mislim da bi to bio događaj godine. Ovi što me znaju popadali bi. user posted image
Nego kako sam starija, sve me više zanima vjera itd. Nalazim smisao, mir a i utjehu u vjeri. Ovo najozbiljnije kažem. Sviđa mi se što Islam nema dogmi, nego je čista logika. Možda je bolje da smo o ovome raspravljale na tvojoj temi Jasmin.

_____________________________

"Čovječe, ne možeš zlo činiti a dobru se nadati ... "

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Moda @ make up za punije djevojke / žene
13.4.2013 0:51:26   
jasmin

IZVORNA PORUKA: amra_sa

Ne, nisam. Ja mislim da bi to bio događaj godine. Ovi što me znaju popadali bi. user posted image
Nego kako sam starija, sve me više zanima vjera itd. Nalazim smisao, mir a i utjehu u vjeri. Ovo najozbiljnije kažem. Sviđa mi se što Islam nema dogmi, nego je čista logika. Možda je bolje da smo o ovome raspravljale na tvojoj temi Jasmin.

user posted image

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu amra_sa)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Moda @ make up za punije djevojke / žene
13.4.2013 0:52:06   
canim
ajla ja ti nemam savjeta za to moj kupaci je ovaj crni user posted image

http://www.tozlusayfa.net/wp-content/uploads/2012/06/Tesett%C3%BCr-giyim-yeni-ha%C5%9Fema-modelleri-2012-3.jpg

ali ako hoces proguglat cu maksuzije user posted image

(odgovor članu amra_sa)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Moda @ make up za punije djevojke / žene
13.4.2013 1:00:46   
amra_sa
Jasmin, jelde ono ti jedne prilike izbaci kupaći za pokrivene ?
Meni ni jedan stari kupaći ne može. A dugo nisam bila na moru ... user posted image

_____________________________

"Čovječe, ne možeš zlo činiti a dobru se nadati ... "

(odgovor članu canim)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Moda @ make up za punije djevojke / žene
13.4.2013 1:02:25   
canim
Ja guglala user posted image i zamantalo mi se ali nisam nasla rjesenje user posted image

Da ga imam gdje nositi ja bih sebi kupila ovaj kostim, kako je divan user posted image http://www.hm.com/nl/product/09273?article=09273-A jos mi samo fali bazen u kuci user posted image ono ko u filmovima i soba za masazu i ostale kerefeke...uh user posted image

< Poruku je uredio canim -- 13.4.2013 1:08:51 >

(odgovor članu canim)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Moda @ make up za punije djevojke / žene
13.4.2013 1:05:22   
amra_sa
Dobar Canim. Ja kad budem kupovala aBd definitivno imam namjeru kupiti jednodijelni, imam dva velika reza na stomaku od operacija a i stomačinu. user posted image

_____________________________

"Čovječe, ne možeš zlo činiti a dobru se nadati ... "

(odgovor članu canim)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Moda @ make up za punije djevojke / žene
13.4.2013 1:14:13   
canim
Evo ovako jedna kucica i bazencic, samo okolo da su one visoke zidine i da sam rahat u svojoj privatnosti user posted image skromno zar ne user posted image

http://www.google.ba/imgres?q=pool+in+garden&um=1&hl=en&biw=1092&bih=514&tbm=isch&tbnid=Y5JecpVjlso_SM:&imgrefurl=http://www.ideaspectrum.com/textgallery/pro_textgallery3.php&docid=-qBAjuew-hGmjM&imgurl=http://www.ideaspectrum.com/images/pro4/large/pro58.jpg&w=770&h=578&ei=3ZRoUe2JNuWM4AT1kYDgAg&zoom=1&ved=1t:3588,r:14,s:0,i:118&iact=rc&dur=854&page=2&tbnh=179&tbnw=246&start=8&ndsp=12&tx=159&ty=68


(odgovor članu amra_sa)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Moda @ make up za punije djevojke / žene
13.4.2013 1:19:22   
amra_sa
A šta ako u međuvremenu naleti avion ? Nikad se ne zna odakle ko gleda user posted image Onda roni, nema druge. user posted image Puklo me večeras, ono baš user posted image

_____________________________

"Čovječe, ne možeš zlo činiti a dobru se nadati ... "

(odgovor članu canim)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Moda @ make up za punije djevojke / žene
13.4.2013 1:22:37   
canim
Eh eto neko ce me iz aviona vidjeti user posted image

Ne kvari mi mastu, taman sam si nasla gdje da nosim onaj kupaci user posted image sad mi uz kupaci samo treba ova kuca i bazen, sitnica user posted image

< Poruku je uredio canim -- 13.4.2013 1:23:56 >

(odgovor članu amra_sa)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Moda @ make up za punije djevojke / žene
13.4.2013 1:25:35   
amra_sa
Nije džaba ona ... "Vidiš se iz aviona" user posted image A u ovakvoj prorodi ima garant i šuma. user posted image

_____________________________

"Čovječe, ne možeš zlo činiti a dobru se nadati ... "

(odgovor članu canim)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Moda @ make up za punije djevojke / žene
13.4.2013 1:28:03   
canim
eh eto medo ce me gledati user posted image kad si vec zapela toliko moze i natkriveni bazen user posted image necu sitnicariti oko toga user posted image

(odgovor članu amra_sa)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Moda @ make up za punije djevojke / žene
14.4.2013 0:10:47   
amra_sa
Pa šta ću kad sam detaljista. user posted image
Ja danas dobila jednu kao košulju, bluzu ili šta već ... Sviđa mi se samo što su dugi rukavi, ja to zavrnem, kao da u rudniku radim. user posted image
Ja najvolim trofrtaljne rukave.

_____________________________

"Čovječe, ne možeš zlo činiti a dobru se nadati ... "

(odgovor članu canim)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Moda @ make up za punije djevojke / žene
14.4.2013 8:23:50   
jasmin

IZVORNA PORUKA: amra_sa

A šta ako u međuvremenu naleti avion ? Nikad se ne zna odakle ko gleda user posted image Onda roni, nema druge. user posted image Puklo me večeras, ono baš user posted image

Kad naleti avion,ja bih napravila pozu i napućila usne user posted image .

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu amra_sa)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Moda @ make up za punije djevojke / žene
14.4.2013 8:24:52   
jasmin

IZVORNA PORUKA: amra_sa

Jasmin, jelde ono ti jedne prilike izbaci kupaći za pokrivene ?
Meni ni jedan stari kupaći ne može. A dugo nisam bila na moru ... user posted image

Nisam skontala user posted image .

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu amra_sa)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Moda @ make up za punije djevojke / žene
14.4.2013 8:57:01   
Alma_27

IZVORNA PORUKA: jasmin


IZVORNA PORUKA: amra_sa

A šta ako u međuvremenu naleti avion ? Nikad se ne zna odakle ko gleda user posted image Onda roni, nema druge. user posted image Puklo me večeras, ono baš user posted image

Kad naleti avion,ja bih napravila pozu i napućila usne user posted image .



user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Moda @ make up za punije djevojke / žene
14.4.2013 10:52:28   
amra_sa

IZVORNA PORUKA: jasmin


IZVORNA PORUKA: amra_sa

Jasmin, jelde ono ti jedne prilike izbaci kupaći za pokrivene ?
Meni ni jedan stari kupaći ne može. A dugo nisam bila na moru ... user posted image

Nisam skontala user posted image .


Ma ja mislim da si ti jedne prilike izbacila neku sliku kako žena u sličnom kupaćem kostimu pliva u vodi okrenuta potrbuške, ispruženih ruku ....
Evo nešto kao ovaj kostim ... http://doznajemo.com/2013/02/10/svjetski-hit-zapadne-zene-poludjele-za-kupacim-kostimima-napravljenim-za-muslimanke/

_____________________________

"Čovječe, ne možeš zlo činiti a dobru se nadati ... "

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Moda @ make up za punije djevojke / žene
14.4.2013 10:54:25   
amra_sa

IZVORNA PORUKA: jasmin


IZVORNA PORUKA: amra_sa

A šta ako u međuvremenu naleti avion ? Nikad se ne zna odakle ko gleda user posted image Onda roni, nema druge. user posted image Puklo me večeras, ono baš user posted image

Kad naleti avion,ja bih napravila pozu i napućila usne user posted image .


user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Čovječe, ne možeš zlo činiti a dobru se nadati ... "

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Moda @ make up za punije djevojke / žene
14.4.2013 13:09:44   
SdZ
user posted image za temu.

Dajte slika za kombinezon. Imam neki materijal, pa bih sebi kombinezon sasila. Materijal ne znam koji je, ali ne spada u svecane vec bas za svaki dan, pa bih voljela i takav kombinezon.
Posto imam 5-6kg viska, voljela bih da mi sakrije siroke kukove i ovaj gornji dio ruku. Niska sam, tj. imam kratke noge, pa bih voljela neki model koji ce mi vizuelno izduziti noge.
I imam neki leprsavi materijal, pa ne znam da li da sasijem dugu, s dobokim strukom suknju onu svu leprsavu ili haljinu.

Pomozite.user posted image

_____________________________

<3 28.6. <3
Zivot je dobio svoj smisao...

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Moda @ make up za punije djevojke / žene
14.4.2013 15:30:49   
canim
Kombinezon

http://www.clothes-fashion.com/wp-content/uploads/2012/06/26/Philosophy-di-Alberta-Ferretti-overlayed-back-satin-jersey-jumpsuit-1.jpg
http://www.catwalkqueen.tv/Slouched%20jersey%20jumpsuit%20%C2%A329%20ASOS.jpg
http://www.arabiaweddings.com/sites/default/files/uploads/2012/06/10/free-shipping-2012-slim-women-fashion-romper-long-jumpsuit-scoop-3-colors-black-red-deep-blue.jpg
http://4.bp.blogspot.com/-IRzOuJKPs-I/USit-_J9z_I/AAAAAAAAMnQ/u2nYljmdpVs/s1600/ClaireR_for_FW,_jumpsuit_from_%C3%82%C2%A340,_belt_%C3%82%C2%A318,_shrug_fro+m_%C3%82%C2%A335.jpg
http://slimages.macys.com/is/image/MCY/products/2/optimized/1357582_fpx.tif?op_sharpen=1

(odgovor članu SdZ)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Moda @ make up za punije djevojke / žene
14.4.2013 15:59:25   
jasmin
IZVORNA PORUKA: amra_sa


IZVORNA PORUKA: jasmin


IZVORNA PORUKA: amra_sa

Jasmin, jelde ono ti jedne prilike izbaci kupaći za pokrivene ?
Meni ni jedan stari kupaći ne može. A dugo nisam bila na moru ... user posted image

Nisam skontala user posted image .


Ma ja mislim da si ti jedne prilike izbacila neku sliku kako žena u sličnom kupaćem kostimu pliva u vodi okrenuta potrbuške, ispruženih ruku ....
Evo nešto kao ovaj kostim ... http://doznajemo.com/2013/02/10/svjetski-hit-zapadne-zene-poludjele-za-kupacim-kostimima-napravljenim-za-muslimanke/

user posted image Ma ono je bila zezancija,ronilačko odijelouser posted image .

http://imageshack.us/photo/my-images/842/francuskidizajnerosmisl.jpg/

< Poruku je uredio jasmin -- 14.4.2013 16:00:05 >


_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu amra_sa)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Moda @ make up za punije djevojke / žene
14.4.2013 16:00:25   
Galicia
Ja se zaljubila u ovaj.
http://www.catwalkqueen.tv/Slouched%20jersey%20jumpsuit%20%C2%A329%20ASOS.jpg

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu canim)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *