|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trajna sminka - da ili ne?
23.2.2013 20:39:06   
Hannica

IZVORNA PORUKA: MicoTico


IZVORNA PORUKA: Hannica


IZVORNA PORUKA: MicoTico

A koliko traju te "trajne" trepavice? Mislim - kako se drže tokom umivanja, skidanja maskare i sl?

Pa koja je svrha tih trepavica ako se opet moram sminkati.user posted image user posted image

Pa šta znam - kad staviš sjenku, pa ti ode na trepavice, pa eto malo ko da ih popravišuser posted image ne zamota ih valjda u celofan kad se šminkauser posted image

user posted image user posted image user posted image Joj sto me nasmija...hvala ti zeno,a bas sam danas neraspolozena bila.user posted image

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Trajna sminka - da ili ne?
23.2.2013 20:42:54   
Hannica
Sto se tice naslova moj odgovor je NE,definitivno. ja ne volim sto su ovako pravilne,bas se vidi da nisu prave.Vise volim da su prirodne pa makar i ruznije bile.user posted image Nemam nista protiv cupkanja,ali ove nacrtane ne,ne....

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Trajna sminka - da ili ne?
23.2.2013 20:53:20   
teacher75
ja kad bi radila obrve i birala oblik ne bih bas ovoliko izvijene, kao znak Nikeuser posted image ne bi odgovarale mom obliku lica, vise bih neki prirodniji oblik, ali da su malo izvijene ne puno. moje prirodne su spustene, nisu ni malo izvijene pa mi daju tuzan izraz lica

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Trajna sminka - da ili ne?
23.2.2013 21:01:18   
alma 589
nova sam ovdje , ja nemam problema sa obrvama imam svoje user posted image a za ove tvoje obrve svaka cast , vrh su ti

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Trajna sminka - da ili ne?
23.2.2013 21:07:25   
Visnja RR
(uz izvinjenje) meni su bezveze... vidi se da su vjestacke ...iako je fotografija kao da je neko uzeo flomaster i obojio... mogu misliti kako je onda uzivo...

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu alma 589)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Trajna sminka - da ili ne?
23.2.2013 21:11:31   
draguljče
Joj Višnja, a meni se baš nešto sviđaju. user posted image

_____________________________

Boj se ovna, boj se govna, pa kad ću onda živjeti?!

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Trajna sminka - da ili ne?
23.2.2013 21:12:15   
muaaa

IZVORNA PORUKA: Visnja RR


IZVORNA PORUKA: zvezdicabezneba

drage moje , sve koje zanimaju trajne obrve koje sam uradila i trajne trepuske javite mi se u pp ,da nikoga ne reklamiram ovdje. U salonu gdje sam radila trajnu sminku obrva imaju veliki izbor modela i oblika obrva tako da mi nije bio problem odluciti se za oblik koji se meni svidja i koji se najbolje uklapa uz moje crte lica. Tek kada sam se opredijelila za oblik obrva koji zelim uradili su mi iscrtavanje tog oblika i posto sam bila prezadovoljna izgledm , onda su pristupili tetoviranju. Ps. jos jedna bitna stvar u svemu ovome je urednost i hogijena koja je u ovom salonu bas na visokom nivou. Ja sam platila obrve 260 km i u toj cijeni mi je bila uracunata i korekcija koju sam uradila poslije , a trajne trepuske sam platila 50 km user posted image


a da nam das ime salona pa da im naplatim reklamu user posted image

svi saloni koji se bave tim rade isto tako da....sve je to u 5 dk...

Bila ja napisala ime salpna,pa je Skvo zik,zikuser posted image user posted image

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Trajna sminka - da ili ne?
23.2.2013 21:13:52   
muaaa
i btw kao da im je Nike sponzor buhahaha,user posted image

Emi 7... di si ti meni

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Trajna sminka - da ili ne?
23.2.2013 21:16:01   
Visnja RR
IZVORNA PORUKA: draguljče

Joj Višnja, a meni se baš nešto sviđaju. user posted image


ja volim prirodne obrve koje se diskretno samo drze urednim...valjda je do mene user posted image
njene prirodne su unistene losim cupkanjem...ali bi imala ljepse oko da je pricekala da porastu dlacice pa otisla nekom da ih strucno iscupka...

ove nove su mi ala "cajka" pa jos trepavice user posted image ne vidim fotografiju trepavice i obrve zajedno...

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu draguljče)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Trajna sminka - da ili ne?
23.2.2013 21:18:27   
teacher75
visnja, evo ja pustam vec 3 mjeseca al djaba rastu na pogresnom mjesstu, moram ih bas puno crtati i opet nije to touser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Trajna sminka - da ili ne?
23.2.2013 21:22:23   
jasmin
Ma ako nisam prirodno takva da se inekako može gledati u mene,još da me neko neprirodno docrta bezbeli se onda nikako neće moći gledati user posted image .
Silikone u grudima,usnama,stražnjici,botox,vještačke trepavice,obrvice,nadogradnja kose i slični pripravci=jedno veliko NE !!!
Ako se šta može ponekad običnom šminkom popraviti,ali da ta šminka sleti kad se ja ljudski umijem,može proći,drugačije ne.

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Trajna sminka - da ili ne?
23.2.2013 21:28:17   
Visnja RR

IZVORNA PORUKA: teacher75

visnja, evo ja pustam vec 3 mjeseca al djaba rastu na pogresnom mjesstu, moram ih bas puno crtati i opet nije to touser posted image


ma znam mila...ja nikad ne bih skontala da imas "problem" s obrvama da sama nisi rekla pa sam se jednom na BB zagledala...valjda jer nosis naocale pa se to ne primjecuje...ljudi uvjek gledaju ono sto je lijepo na ljudima npr tvoj osmjeh i neki nebitan nedostatak se i ne vidi... zato ako se i odlucis za permament obrva onda nek ti samo oblikuju, diskretno nacrtaju tvoje obrve koje su ti roditelji stvorili...a ne ove po sablonu obrve...

znam naporan sam .... user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Trajna sminka - da ili ne?
23.2.2013 21:31:00   
teacher75
visnjauser posted image user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Trajna sminka - da ili ne?
23.2.2013 21:31:49   
muaaa
Visnja i ja te grlimuser posted image user posted image

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Trajna sminka - da ili ne?
23.2.2013 21:31:49   
canim
Sto se ismijah na temi, cuj NIKE obrve user posted image

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Trajna sminka - da ili ne?
23.2.2013 21:38:55   
Ramona11
Moja prijateljica je imala ekstra guste obrve i odlucila da ih sredi sama. Fakat ispao znak Nike i sad nosi taj nadimak user posted image

_____________________________

Nisam znala koliko je ljubavi u mom srcu dok me neko nije nazvao MAMA!

(odgovor članu canim)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Trajna sminka - da ili ne?
24.2.2013 13:44:24   
emi7908
a zasto si se pokajala? mislim, imala si priliku vidjeti kako ce ti izgledati kada su ti iscrtali prije tretmana?


Zato što nisu ispale onako kako su trebale, istina da sam imala priliku vidjeti kako izgledaju jer mi ih je nacrtala prvo i tu sam je dva puta ispravljala.. Ali problem je što nije isto kad se crtaju i kad ih tetovira...
Kad se istetoviraju nekako se "povuku", ne znam kako da objasnim. Valjda koža upije tu boju pa se smanje i izgube na prvobitnom obliku. Još sam je 10 pitala hoće li tako ostati i žena me ubjeđuje da hoće, i kontam u sebi valjda zna svoj posao... ali eto dobro sam se zeznula user posted image

To stvarno mora raditi dobar profesionalac i ja sam se odlučila na ovo jer sam stvarno imala rijetke obrve i olovkom sam ih crtala ali baš kad se oznojim obriše mi se zato sam se i odlučila da ovaj korak ali da sam znala ne bi taman da imam tri dlačice mjesto obrva..

Mico pa ti si za muštuluka user posted image kako ja to nisam vidjela? Madošla bi i u BL da skinem ovo majke mi.. baš ne zeznula user posted image

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Trajna sminka - da ili ne?
24.2.2013 13:48:16   
teacher75
joj emi, pa zar je tako lose ispalouser posted image sad si me prepala. mene isto nervira ovo crtanje olovkom, pa sam kontala to da uradim. a ko ti je radio, posalji mi na pp da tamo ne idem ako se odlucim?user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu emi7908)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Trajna sminka - da ili ne?
24.2.2013 14:06:12   
emi7908
joj emi, pa zar je tako lose ispalo sad si me prepala. mene isto nervira ovo crtanje olovkom, pa sam kontala to da uradim. a ko ti je radio, posalji mi na pp da tamo ne idem ako se odlucim?


Sad su i nekako ali mjesec danas sam se patila i stvarno su bile užasne,i još ako imaš osjetljivu kožu bolje da ne idem u detalje jer onda ih neće baš nikad uraditi....

Moj ti je savjet ako ćeš ih već raditi samo kod profesionalaca i to se dobro raspitaj. A ova što mi je radila zaboravilia sam joj ime.. hajde kad se sjetim poslaću ti pp

Ja sam vidjela kod žena i fakat su odlično urađene, nikad ne bih ni pomislila da su umjetne ali ja sam stvarno loše prošla na žalost...

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Trajna sminka - da ili ne?
24.2.2013 14:59:11   
novi kolacic

IZVORNA PORUKA: zvezdicabezneba

gdje si ti radila?posto je i meni momak radio,pa da nije isti user posted image

Karisik...valjda me nece banovati zbog reklame :)

(odgovor članu zvezdicabezneba)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Trajna sminka - da ili ne?
24.2.2013 15:05:23   
Visnja RR
gotova si user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu novi kolacic)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Trajna sminka - da ili ne?
24.2.2013 15:08:43   
novi kolacic
Moje su uradene u smedkastoj nijansi. Ja sam htjela sive jer sam takve uvijek nosala ali on je insistirao zbog crvene kose. Sad sam prezadovoljna. Da se razumijemo, djeluju prvih mjesec dana prenaglaseno, ali kad se to sve resorbuje, ako je dobro uradeno, ne vidi se uopste. Sad zavisi ko sta zeli. Neko kad ih iscrta ulovkom izgleda kao da je ugravirao autoput a neko kao da ih je samo zasjencio. Ja licno nisam imala uopste vidljive obrve, nikako i ako se ne nasminkam ujutro izgledala sam kao da su izbrijane, em rijetke em svijetle. Sad, nakon godinu i pol su posvijetlile malo, mislim uskoro raditi korekciju. Ali vec tri mjeseca nakon tetoviranja (kad se sve upilo i sjelo na svoje mjesto), NIKO nije ni vidio ni znao da su tetovirane. Izgledaju ko obrve "normalne" osobe. Ne djeluju ni nasminkano ni nista sl. neprirodno. Kad sam tek uradila bila sam uzasnuta, boja je toliko se isticala, kao da sam povukla liniju. Rekao je da se ne sekiram i bio u pravu. Sad su kao najnormalnije obrve i neodudaraju od lica cak ni kad sam nenasminkana. Meni su ove njene licno prenapadne trenutno, ali ako su uradene prije mjesec i po posvijetlit ce to, nece tako izgledati.

(odgovor članu novi kolacic)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Trajna sminka - da ili ne?
24.2.2013 15:30:18   
teacher75
Novi kolacic, hajde i ti postavi sliku svojih obrva, ako ti nije problem, bas bih voljela vidjeti kako izgledajuuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu novi kolacic)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Trajna sminka - da ili ne?
24.2.2013 15:30:52   
novi kolacic
Priznajem...Ne znam kako user posted image

< Poruku je uredio novi kolacic -- 24.2.2013 15:31:10 >

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Trajna sminka - da ili ne?
24.2.2013 16:31:47   
Hannica

IZVORNA PORUKA: teacher75

Novi kolacic, hajde i ti postavi sliku svojih obrva, ako ti nije problem, bas bih voljela vidjeti kako izgledajuuser posted image

A jesi se nalozila ko ja na brazilsko feniranje.user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *