|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  34 35 36 [37] 38   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: DOMAĆINSTVO: Potreban mi je savjet, hitno
21.9.2015 10:34:45   
dambolina

IZVORNA PORUKA: bebaa

e ovako....
ima li iko provjeren recept za skidanje ove gencijane za ispiranje usta i grla.....2 kompleta postaljine,hlače,majce,pamučne pelene,peškirići...sve je otišlo u helać.....user posted image user posted image user posted image

e ovako....
ima li iko provjeren recept za skidanje ove gencijane za ispiranje usta i grla.....2 kompleta postaljine,hlače,majce,pamučne pelene,peškirići...sve je otišlo u helać.....


probaj hidrogen peroxid. Ja to inace imam uvijek u kucnoj apoteci za ispiranje rana i provjereno skida fleke od hipermangana bez ostecivanja tkanine. Gencijana ti je na isti fazon. probaj prvo na peskiricu, pa onda i na ostalim stvarima. ja sam cilim uhelacila hipermanganom i sve uspjesno skinula hidrogenom. Ja ga inace u apoteci kupujem.

(odgovor članu bebaa)
Neposredna veza do poruke: 901
   RE: DOMAĆINSTVO: Potreban mi je savjet, hitno
21.9.2015 10:38:07   
bebaa
e nećeš mi vjerovati ali veš se otkuhao...ni jedne fleke na peškiru nema....kao ni na majcama.....user posted image

_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu dambolina)
Neposredna veza do poruke: 902
   RE: DOMAĆINSTVO: Potreban mi je savjet, hitno
21.9.2015 14:21:00   
Lavica28
Drage žene, treba mi savjet kko slinuti ljepilo sa svilene haljine :( Bila sam na svadbi i u onoj frci zalijepili mi kićenje direktno na haljinu i što je najgore ja zaboravila odmah skinuti sad je već fino skoreno :(
Gdje godsa čitala piše ulje da skida naljepnice, ali gdje ću ulje na svilu, bolje mi je da ostavim kićenje nego masnu fleku da napravim user posted image

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 903
   RE: DOMAĆINSTVO: Potreban mi je savjet, hitno
21.9.2015 16:16:42   
salmy

IZVORNA PORUKA: Lavica28

Drage žene, treba mi savjet kko slinuti ljepilo sa svilene haljine :( Bila sam na svadbi i u onoj frci zalijepili mi kićenje direktno na haljinu i što je najgore ja zaboravila odmah skinuti sad je već fino skoreno :(
Gdje godsa čitala piše ulje da skida naljepnice, ali gdje ću ulje na svilu, bolje mi je da ostavim kićenje nego masnu fleku da napravim user posted image

pa sto su lijepili user posted image ja bih odnijela na hemijsko i racun daj mladencimauser posted image

(odgovor članu Lavica28)
Neposredna veza do poruke: 904
   RE: DOMAĆINSTVO: Potreban mi je savjet, hitno
21.9.2015 18:27:43   
Lavica28
Ja se obradovala kad sam vidjela da je neko odgovorio kad ti meni na muku pristajes user posted image

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 905
   RE: DOMAĆINSTVO: Potreban mi je savjet, hitno
2.10.2015 9:13:35   
bebaa
da li je moguće otvoriti staklo na vratima od rerne,da li je to nekad neko pokušao,razlog je čiščenje.....user posted image
na uputstvu ne piše ništa....garant nije moguće ali reko da pitam...ne zove mi se majstor radi te stvari.....

_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu Lavica28)
Neposredna veza do poruke: 906
   RE: DOMAĆINSTVO: Potreban mi je savjet, hitno
2.10.2015 11:43:20   
dambolina
ja ti imam beko sporet i nedavno mi je dolazio serviser jer mi je crkla jedna ploca pa sam pitala servisera da mi otvori da ocistim. Kaze da to ne moze, jer je staklo hermeticki zatvoreno, nego vi gospodjo malo bolje pazite da vam ne kapa - rece on meni i osta zivuser posted image user posted image

(odgovor članu bebaa)
Neposredna veza do poruke: 907
   RE: DOMAĆINSTVO: Potreban mi je savjet, hitno
2.10.2015 12:44:39   
bebaa

IZVORNA PORUKA: dambolina

ja ti imam beko sporet i nedavno mi je dolazio serviser jer mi je crkla jedna ploca pa sam pitala servisera da mi otvori da ocistim. Kaze da to ne moze, jer je staklo hermeticki zatvoreno, nego vi gospodjo malo bolje pazite da vam ne kapa - rece on meni i osta zivuser posted image user posted image


e čuj hermetičko...malo on kaki...pa sa strane imaju otvori....user posted image možda se ne može otvoriti ali nije heretičko sigurno...ma ni oni nisu svi stručni....user posted image

_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu dambolina)
Neposredna veza do poruke: 908
   RE: DOMAĆINSTVO: Potreban mi je savjet, hitno
2.10.2015 12:45:23   
bebaa
i kod mene je Beko.....i koliko košta ta ploča kad je već spomenu,u zlu ne trebalo.....user posted image user posted image

_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu bebaa)
Neposredna veza do poruke: 909
   RE: DOMAĆINSTVO: Potreban mi je savjet, hitno
2.10.2015 12:47:49   
Emica_sa
jao bebo grozna si,cuj da otvaras staklo i ti previse zagledasuser posted image user posted image

_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu bebaa)
Neposredna veza do poruke: 910
   RE: DOMAĆINSTVO: Potreban mi je savjet, hitno
2.10.2015 12:49:34   
damma

IZVORNA PORUKA: bebaa

da li je moguće otvoriti staklo na vratima od rerne,da li je to nekad neko pokušao,razlog je čiščenje.....user posted image
na uputstvu ne piše ništa....garant nije moguće ali reko da pitam...ne zove mi se majstor radi te stvari.....


i ja sam zavirivala, al cini mi se da ne moze..
ne pokusavaj, zafrkat ces sta..

_____________________________

2004.
2008.

(odgovor članu bebaa)
Neposredna veza do poruke: 911
   RE: DOMAĆINSTVO: Potreban mi je savjet, hitno
2.10.2015 12:50:05   
bebaa

IZVORNA PORUKA: Emica_sa

jao bebo grozna si,cuj da otvaras staklo i ti previse zagledasuser posted image user posted image


što bona...ma samo bode oči...ima par flekica a izgledaju ko...ma užasno.....user posted image

_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 912
   RE: DOMAĆINSTVO: Potreban mi je savjet, hitno
2.10.2015 12:55:31   
ijaa
moja tetka otvorila pa batalila, sva pekara helac otisla...ne barci

(odgovor članu bebaa)
Neposredna veza do poruke: 913
   RE: DOMAĆINSTVO: Potreban mi je savjet, hitno
2.10.2015 12:56:22   
bebaa
user posted image user posted image

_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu ijaa)
Neposredna veza do poruke: 914
   RE: DOMAĆINSTVO: Potreban mi je savjet, hitno
2.10.2015 13:04:21   
dambolina

IZVORNA PORUKA: bebaa

i kod mene je Beko.....i koliko košta ta ploča kad je već spomenu,u zlu ne trebalo.....user posted image user posted image


mene nije nista doslo jer je jos uvijek u petogodisnjoj garancijiuser posted image

(odgovor članu bebaa)
Neposredna veza do poruke: 915
   RE: DOMAĆINSTVO: Potreban mi je savjet, hitno
2.10.2015 13:06:01   
bebaa

IZVORNA PORUKA: dambolina


IZVORNA PORUKA: bebaa

i kod mene je Beko.....i koliko košta ta ploča kad je već spomenu,u zlu ne trebalo.....user posted image user posted image


mene nije nista doslo jer je jos uvijek u petogodisnjoj garancijiuser posted image


e znači još imam vremena.....user posted image

_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu dambolina)
Neposredna veza do poruke: 916
   RE: DOMAĆINSTVO: Potreban mi je savjet, hitno
2.10.2015 13:12:06   
UmmuHamza2305
Moj otac mami neki dan otvarao.. Ali kod njih je Gorenje.. Radije daj mužu da pokuša.. ako šta zezne, da nije do tebe user posted image

(odgovor članu bebaa)
Neposredna veza do poruke: 917
   RE: DOMAĆINSTVO: Potreban mi je savjet, hitno
2.10.2015 21:10:18   
loptica7
Kod mene je Gorenje i vanjsko staklo se moze mijenjati ako se razbije. Nije hermeticki zatvoreno, jer mislim da je to samo vatrostalno staklo, ono otpotno na visoku temp. Iznutra imaju sarafi koji se odviju i skine se rucka, a s njom i vanjsko staklo.
Caka je u tome, kad se vraca staklo i prilikom zavijanja sarafa na rucke, ako se previse stegne moze puknuti i rasuti se. Ne znam kako ke kod Beko pecnica.
Zato oprezno ili ne diraj.user posted image

_____________________________

"Nitko se ne može vratiti u prošlost i stvoriti novi početak. Ali svatko može početi danas i stvoriti drugačiji završetak."

(odgovor članu UmmuHamza2305)
Neposredna veza do poruke: 918
   RE: DOMAĆINSTVO: Potreban mi je savjet, hitno
28.10.2015 0:00:59   
visnjica1
Vece , Nasla sam recept za tortu i bas mi se svidjela. Eh, sad problem je sto idu te neke ROZEN KORE; ja to nisam nikada kupovala, na slici mi od torte izgleda nesto tankoo kao poput oblande user posted image .Moze li mi neko objasniti vise o tim korama i sad je frka gdje ja da to kupim

_____________________________

Moje Sunce 25.11.2012

(odgovor članu loptica7)
Neposredna veza do poruke: 919
   RE: DOMAĆINSTVO: Potreban mi je savjet, hitno
28.10.2015 0:06:46   
Galicia
Da te utjesim, i meni su se svidjeli recepti sa tim rozen korama, ali kod mene ih nema ni na mapi.
Ja vjerujem da u Becu mozes naci u nasim prodavnicama.

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu visnjica1)
Neposredna veza do poruke: 920
   RE: DOMAĆINSTVO: Potreban mi je savjet, hitno
18.11.2015 15:59:18   
Galicia
Sta da mi pomognes?

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu Dalibora)
Neposredna veza do poruke: 921
   RE: DOMAĆINSTVO: Potreban mi je savjet, hitno
18.11.2015 16:34:49   
Edita1989

IZVORNA PORUKA: Galicia

Sta da mi pomognes?

user posted image

Pa eto,ako ti treba tumačuser posted image

_____________________________

11.08.2009. - Ameen

23.02.2014. - Dima

"Biti majka puno radno vrijeme jedan je od najbolje placenih poslova,uzevsi u obzir da je placa- cista ljubav."

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 922
   RE: DOMAĆINSTVO: Potreban mi je savjet, hitno
19.11.2015 9:31:35   
ziki
user posted image user posted image user posted image user posted image bitno je uvalit reklamu

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu Edita1989)
Neposredna veza do poruke: 923
   RE: DOMAĆINSTVO: Potreban mi je savjet, hitno
19.11.2015 13:51:30   
miracle

IZVORNA PORUKA: bebaa

da li je moguće otvoriti staklo na vratima od rerne,da li je to nekad neko pokušao,razlog je čiščenje.....user posted image
na uputstvu ne piše ništa....garant nije moguće ali reko da pitam...ne zove mi se majstor radi te stvari.....



Kod mene je electrolzx i sasvim normalno skinem...ima neka 2 hepeka koja otvorim sa strane i jedno staklo skidam,a drugo ostaje fiksirano i njega ocistim bez problema kao i ovo drugo i vratim...do sada sad to radila vise puta i sve ok..

(odgovor članu bebaa)
Neposredna veza do poruke: 924
   RE: DOMAĆINSTVO: Potreban mi je savjet, hitno
2.12.2015 6:33:30   
Medi_87
.

< Poruku je uredio Medi_87 -- 2.12.2015 6:34:53 >

(odgovor članu visnjica1)
Neposredna veza do poruke: 925
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  34 35 36 [37] 38   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  34 35 36 [37] 38   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *