|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: DOMAĆINSTVO: Potreban mi je savjet, hitno
9.6.2013 19:59:22   
Mya_81 RR
Koliko treba vremena da sirup kad se popije udje u sistem? Povratila je nakon 25 minuta od paracetamola pa ne znam je li to bilo dovoljno vremena da udje u sistem da odradi svoje user posted image

_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu gvendolina)
Neposredna veza do poruke: 151
   RE: DOMAĆINSTVO: Potreban mi je savjet, hitno
9.6.2013 22:45:40   
vila_7

IZVORNA PORUKA: Mya_81 RR

Koliko treba vremena da sirup kad se popije udje u sistem? Povratila je nakon 25 minuta od paracetamola pa ne znam je li to bilo dovoljno vremena da udje u sistem da odradi svoje user posted image


rado bih ti pomogla ali stvarno ne znam, mada onako nekom logikom mislim da je OK 25 minuta.....


_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 152
   RE: DOMAĆINSTVO: Potreban mi je savjet, hitno
9.6.2013 22:47:39   
vila_7
Ne znam jesam li jednom vec pitala!?

Kako oprati zute fleke sa bijelih lanenih stvari? Ne znam od cega su,kao da su od stajanja jer se nisam nicim uflekala, i imam identicne na jednoj haljini i na hlacama - onako promjera nekih 4-5 cm i samo po 1 fleka

_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 153
   RE: DOMAĆINSTVO: Potreban mi je savjet, hitno
9.6.2013 22:53:11   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: vila_7

Ne znam jesam li jednom vec pitala!?

Kako oprati zute fleke sa bijelih lanenih stvari? Ne znam od cega su,kao da su od stajanja jer se nisam nicim uflekala, i imam identicne na jednoj haljini i na hlacama - onako promjera nekih 4-5 cm i samo po 1 fleka

jesi probala otkuhati uz dodoavnje weniša...ili da prije toga na njih utrljaš malo sapuna il nečega ono za fleke pa na pranje...
meni je bilo na bjelim hlačama...al sa dm sapunom i otkuhavanjem se uklonilo...od stajanja se pojave

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 154
   RE: DOMAĆINSTVO: Potreban mi je savjet, hitno
9.6.2013 23:03:40   
vila_7
kupila sam DM sapun pa cu probati, ali kako cu otkuhati? Zar smiju lanene hlace?

_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 155
   RE: DOMAĆINSTVO: Potreban mi je savjet, hitno
9.6.2013 23:36:55   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: vila_7

kupila sam DM sapun pa cu probati, ali kako cu otkuhati? Zar smiju lanene hlace?


ja bijeli lan otkuham regularno smao ne pretrpam mašinu radi gužvanja...kad izvadim iz mašine porvučem kroz toplu vodi i stavim da se cijene na štik...

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 156
   RE: DOMAĆINSTVO: Potreban mi je savjet, hitno
10.6.2013 8:20:34   
Marija13
Hitno mi treba pomoc!!! Kako oprati krv sa namjestaja? Meni proslo na kauc, jao uzasa kao da mi je 15god., toliko mi je obilno, sinoc sam cistila i valjda dok je bilo mokro nije se vidjelo, a jutros kako se osusilo ostala fleka user posted image izgleda ne gine mi dubinsko ciscenje!

_____________________________

"Ono što mi jesmo određuje našu djecu daleko više nego ono što im govorimo. Znači, potrebno je da budemo danas, ono što želimo da naša djeca postanu sutra."

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 157
   RE: DOMAĆINSTVO: Potreban mi je savjet, hitno
10.6.2013 8:31:23   
tajra26

IZVORNA PORUKA: Marija13

Hitno mi treba pomoc!!! Kako oprati krv sa namjestaja? Meni proslo na kauc, jao uzasa kao da mi je 15god., toliko mi je obilno, sinoc sam cistila i valjda dok je bilo mokro nije se vidjelo, a jutros kako se osusilo ostala fleka user posted image izgleda ne gine mi dubinsko ciscenje!


pokusaj sa kiselom vodom ili sa zasoljenom vodom ali hladnom... poslije mozes i na krpu soli pa istrljaj..

_____________________________

Ljubav se zove imenom tvojim 12.10.2011

(odgovor članu Marija13)
Neposredna veza do poruke: 158
   RE: DOMAĆINSTVO: Potreban mi je savjet, hitno
10.6.2013 8:32:27   
AnLu
Jesi li probala da stavis onog wenisha za napjestaj i tepihe pa da ostane satak pa onda da istrljas? Ili da uzmes ono dm-ovo sredstvo za fleke u spreju pa da obilno naspricas i ostavis da odstoji i opet ocistis.

_____________________________

A. 10.02.2010.
L. 12.08.2011.

(odgovor članu Marija13)
Neposredna veza do poruke: 159
   RE: DOMAĆINSTVO: Potreban mi je savjet, hitno
10.6.2013 9:12:35   
maja78 RR
kod krvi ti je najbitnija hladna voda, to sta dog budes radila hladnom vodom

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu AnLu)
Neposredna veza do poruke: 160
   RE: DOMAĆINSTVO: Potreban mi je savjet, hitno
10.6.2013 20:18:34   
smajli80
Molim poooooomoć


Kako da operem dječije bjele štarample od trave,trebaju mi sutra a nekupuju mi se nove jer su ove obučene svega 2x.

Zna li kouser posted image

_____________________________

Mamina velika curica 5.3.2008
Mamin mali dječak 26.1.2012.

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 161
   RE: DOMAĆINSTVO: Potreban mi je savjet, hitno
10.6.2013 20:20:42   
MicoTico

IZVORNA PORUKA: smajli80

Molim poooooomoć


Kako da operem dječije bjele štarample od trave,trebaju mi sutra a nekupuju mi se nove jer su ove obučene svega 2x.

Zna li kouser posted image

Znam ja - nikako !user posted image

_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu smajli80)
Neposredna veza do poruke: 162
   RE: DOMAĆINSTVO: Potreban mi je savjet, hitno
10.6.2013 20:22:21   
MicoTico
Smajli, bez zeze sada, probaj sa limunom istrljati, mada ako su onako nježnije i tanje, teško da ćeš uspjeti.

_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 163
   RE: DOMAĆINSTVO: Potreban mi je savjet, hitno
10.6.2013 20:24:33   
inaa
smajli ja sam negde procitala istrljati fleku sa deterdzentom pa oprati u masini ili ako je vuna razblaziti alkohol sa vodom...

_____________________________

cudno je, kako je malo potrebno da budemo sretni i jos cudnije, kako nam cesto bas to malo nedostaje..

(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 164
   RE: DOMAĆINSTVO: Potreban mi je savjet, hitno
10.6.2013 20:25:15   
smajli80

IZVORNA PORUKA: MicoTico

Smajli, bez zeze sada, probaj sa limunom istrljati, mada ako su onako nježnije i tanje, teško da ćeš uspjeti.



Ma one fine Astrine.Danas ih obukla u vrtić i bili napolju a sutra joj trebaju za neki nastup sa muzičkom.Šmrcuser posted image user posted image

Aj probat ću,pa ako ništa moram kupiti nove.

Hvala Micouser posted image user posted image

_____________________________

Mamina velika curica 5.3.2008
Mamin mali dječak 26.1.2012.

(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 165
   RE: DOMAĆINSTVO: Potreban mi je savjet, hitno
10.6.2013 20:32:55   
bebaa
probaj s venišem.....user posted image

_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 166
   RE: DOMAĆINSTVO: Potreban mi je savjet, hitno
10.6.2013 20:38:13   
smajli80

IZVORNA PORUKA: bebaa

probaj s venišem.....user posted image


Probaću,ništa me nekošta

_____________________________

Mamina velika curica 5.3.2008
Mamin mali dječak 26.1.2012.

(odgovor članu bebaa)
Neposredna veza do poruke: 167
   RE: DOMAĆINSTVO: Potreban mi je savjet, hitno
11.6.2013 20:46:23   
mayra
Vjerovatno je bilo pitanje, ali nemogu sad traziti. Jeli neko od vas kupovao ove jeftine vakum vrece za odlaganje odjece? Ako jeste, kakve su? Isplati li mi se uzimati ih. Vidim ima ih po 1,5 do 2 KM, pa neznam kakve su.

_____________________________

Ja sam vasar.Eto sta !
Ja sam tristo cuda.
Muzika sam. Guzva. Smeh.
Vrteska. I luda.

(odgovor članu smajli80)
Neposredna veza do poruke: 168
   RE: DOMAĆINSTVO: Potreban mi je savjet, hitno
11.6.2013 20:50:10   
zvončica

IZVORNA PORUKA: mayra

Vjerovatno je bilo pitanje, ali nemogu sad traziti. Jeli neko od vas kupovao ove jeftine vakum vrece za odlaganje odjece? Ako jeste, kakve su? Isplati li mi se uzimati ih. Vidim ima ih po 1,5 do 2 KM, pa neznam kakve su.


Ja kupila nedavno u Fis-u dodju tri razlicite velicine, a cijena oko 10km za sve tri i dobre su.

_____________________________

Volim sve sto vole mladi :D

(odgovor članu mayra)
Neposredna veza do poruke: 169
   RE: DOMAĆINSTVO: Potreban mi je savjet, hitno
11.6.2013 23:50:08   
AnLu
Ja sam uzimala u yisku prosle godine, tri dodju i nesto su bas jeftine bile i super su mi. Cak ta mala mi stane u kofer pa mi super kad gdje idem sa djecom, a da menje kofera nosim.

_____________________________

A. 10.02.2010.
L. 12.08.2011.

(odgovor članu zvončica)
Neposredna veza do poruke: 170
   RE: DOMAĆINSTVO: Potreban mi je savjet, hitno
12.6.2013 9:22:50   
mala_sa
Zenice imam pitanje i bas mi je hitno: ove koje su putovale relaciju Sarajevo - Banja Luka; koliko vam je vremenski trajao put; sa autom???? Mm i ja bismo da isprobamo sada taj put, al ako je los da ne rizikujemo????

_____________________________

Jednog suncanog, proljetnog dana; mama je u zagrljaj dobila svoga sina (29.04.2011.)

Mama je rodila sebi svoju mirisnu ruzu (19.09.2013.)

(odgovor članu AnLu)
Neposredna veza do poruke: 171
   RE: DOMAĆINSTVO: Potreban mi je savjet, hitno
12.6.2013 9:28:16   
maja78 RR

IZVORNA PORUKA: mala_sa

Zenice imam pitanje i bas mi je hitno: ove koje su putovale relaciju Sarajevo - Banja Luka; koliko vam je vremenski trajao put; sa autom???? Mm i ja bismo da isprobamo sada taj put, al ako je los da ne rizikujemo????



koji put? imas dva puta, preko vlasica, onako je put jer kad se pocne spustati iz knezeva prema banjaluci su krivine i ko ne podnosi obavezno mucnina -taj put traje 3-3,5 sati

i imas preko doboja mislim on traje jedan sat duze otprilike

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu mala_sa)
Neposredna veza do poruke: 172
   RE: DOMAĆINSTVO: Potreban mi je savjet, hitno
12.6.2013 9:28:25   
mama2009
IZVORNA PORUKA: mala_sa

Zenice imam pitanje i bas mi je hitno: ove koje su putovale relaciju Sarajevo - Banja Luka; koliko vam je vremenski trajao put; sa autom???? Mm i ja bismo da isprobamo sada taj put, al ako je los da ne rizikujemo????



nekih 2,5 sata preko vlasica, super put....samo opleti, sretno

ja idem bar 1 u dva mjeseca....kolegice i cesce

< Poruku je uredio mama2009 -- 12.6.2013 9:29:11 >


_____________________________

Princeza dosla 05.02.2010

(odgovor članu mala_sa)
Neposredna veza do poruke: 173
   RE: DOMAĆINSTVO: Potreban mi je savjet, hitno
12.6.2013 9:31:16   
maja78 RR

IZVORNA PORUKA: mama2009

IZVORNA PORUKA: mala_sa

Zenice imam pitanje i bas mi je hitno: ove koje su putovale relaciju Sarajevo - Banja Luka; koliko vam je vremenski trajao put; sa autom???? Mm i ja bismo da isprobamo sada taj put, al ako je los da ne rizikujemo????



nekih 2,5 sata preko vlasica, super put....samo opleti, sretno

ja idem bar 1 u dva mjeseca....kolegice i cesce



ma kakva 2,5 sata, nema sanse, kod nas voze profi vozaci i jedan jako brzo i njemu treba tri sata

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu mama2009)
Neposredna veza do poruke: 174
   RE: DOMAĆINSTVO: Potreban mi je savjet, hitno
12.6.2013 9:35:33   
mala_sa

IZVORNA PORUKA: maja78 RR


IZVORNA PORUKA: mama2009

IZVORNA PORUKA: mala_sa

Zenice imam pitanje i bas mi je hitno: ove koje su putovale relaciju Sarajevo - Banja Luka; koliko vam je vremenski trajao put; sa autom???? Mm i ja bismo da isprobamo sada taj put, al ako je los da ne rizikujemo????



nekih 2,5 sata preko vlasica, super put....samo opleti, sretno

ja idem bar 1 u dva mjeseca....kolegice i cesce



ma kakva 2,5 sata, nema sanse, kod nas voze profi vozaci i jedan jako brzo i njemu treba tri sata


Mi smo inace isli na Sl Brod, Derventa i Sa. Sada bismo robali taj autoput do BL; al ako je dalje od BL do Sa losiji put nego ovamo onda da ne rizikujemo; jer haman da traje isto vremena???

_____________________________

Jednog suncanog, proljetnog dana; mama je u zagrljaj dobila svoga sina (29.04.2011.)

Mama je rodila sebi svoju mirisnu ruzu (19.09.2013.)

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *