|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Dolaze vam gosti
10.4.2013 21:24:56   
salmy
Kafa sok grickalice i kolac(palacinci)

Prije sam kuhala i kuhala kad dolaze.i skuzih u neka doba da je trud uzalud..sve ostane jer uglavnom svi jedu prije nego krenu u posjetu..kao i mi sami

Imam momenata kad napravim ustipke i laganini uzivamo

Iskreno nemam toliku posjecenost gostiju,izuzev dva,tri para koji su standardica
Recimo moj kum voli hagra...kad bude za rucak kum se fino napapauser posted image

ps: hebo ti sjedaljku kad " domacica" cjelu vecer provede u kihinji pa se dozivamo....nemoj zivota ti...
Kuma recimo ima stan od 150 kvadratica..pa pricamo putem mobitela... drugacije nemozemo funkicionisati jer zena cjelu vecer provede u kihinji...a meni treba megafon

< Poruku je uredio salmy -- 10.4.2013 21:27:06 >

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Dolaze vam gosti
10.4.2013 21:47:11   
Medić*
I kod nas kafa, sok, grickalice, voce.

Nekada palacinci, nekada ustipci, kukuruzni uljevak sa sirom, uglavnom znam sta vole, bareni krompir uz mlijecne i suhomesnate proizvode, slane ili slatke kiflice, pizza domaca i sl :)

Ako rodbina neka dolazi a davno je nije bilo onda ide gala docek od predjela do dezerta.

Uglavnom gledam da sve prije njih bude gotovo kako bi na miru sjedili.

< Poruku je uredio medic slatki -- 10.4.2013 21:49:26 >


_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Dolaze vam gosti
11.4.2013 1:40:40   
Virtualna
Hvala vam drage moje user posted image user posted image user posted image poprilicno ste mi pomogle vasim postovima...ali eto, ako ima jos neka od vas neku dobru ideju, samo pisite user posted image

_____________________________

... mamina ljubav ...

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Dolaze vam gosti
11.4.2013 9:11:08   
Nedi
Poslije Hanadyinog posta ja vise nemam sta napisatiuser posted image

_____________________________

24.12.2007.
24.o9.2013.

(odgovor članu Virtualna)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Dolaze vam gosti
11.4.2013 9:22:55   
visnjica1
Ni ja ne kuham standardnim gostima kafa, sok, voce razne grickalice, kospe, kikiriki, kolac

A kada mi dolaze gosti iz daleka npr svaka dva mjeseca imamo posjet ili iz Bih , Njemacka itd, Tada kuha moj muz a ja pravim kolace

Pripremimo neku skupu ribu cijelu ili u fileu , teleca rolada punjena krusnim mrvicama i jajima, zacinima, pecena u sosu od voca i mrkve

Telece snicle pohovane, prilozi pomfrit ili krompirici iz rerne, riza sa povrcem, kuhani brokuli i kupuscic pa preliven maslacom i zacinima

SUPA teleca i sa puno povrca, ili od knedli punjene sirom,

Suhovina sa raznim sirevima
Salata zelena sa krastavcem paradajz, paprike, bucno ulje

Pecena patka


_____________________________

Moje Sunce 25.11.2012

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Dolaze vam gosti
11.4.2013 15:02:23   
veeseelaa
u moje vrijeme se znalo isječeš krompir i udriuser posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Dolaze vam gosti
15.6.2013 18:22:04   
bebaa
e pošto ja sutra imam goste koji nam prvi put dolaze i nan naselje i na babine uđoh da vidim šta pametno predlažete....ipak se odlučih (jer su stare tete u pitanju 2 komada) da to bude burek ,riža zapečena sa teletinom,domaća pileća supa i salata a i domaa pogača razvijana....kolače ću kupiti kao i voće....naravno sok i kafa ne zaobilazni....

_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Dolaze vam gosti
15.6.2013 18:33:43   
ananas_ze

IZVORNA PORUKA: bebaa

e pošto ja sutra imam goste koji nam prvi put dolaze i nan naselje i na babine uđoh da vidim šta pametno predlažete....ipak se odlučih (jer su stare tete u pitanju 2 komada) da to bude burek ,riža zapečena sa teletinom,domaća pileća supa i salata a i domaa pogača razvijana....kolače ću kupiti kao i voće....naravno sok i kafa ne zaobilazni....

nista tvoje hurmasice za stare tete?

_____________________________

Ništa živ čovjek ne može izgubiti što mu jedno proljeće ne bi moglo povratiti, niti može biti čovjek trajno nesrećan dok Bog daje da se duša liječi zaboravom a zemlja obnavlja proljećem.


S~proljeće~ 05.04.2014.
S~zvijezda smijalica~ 06.03.2017

(odgovor članu bebaa)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Dolaze vam gosti
15.6.2013 20:30:42   
Medić*

IZVORNA PORUKA: bebaa

e pošto ja sutra imam goste koji nam prvi put dolaze i nan naselje i na babine uđoh da vidim šta pametno predlažete....ipak se odlučih (jer su stare tete u pitanju 2 komada) da to bude burek ,riža zapečena sa teletinom,domaća pileća supa i salata a i domaa pogača razvijana....kolače ću kupiti kao i voće....naravno sok i kafa ne zaobilazni....


Elham dosta :)))

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu bebaa)
Neposredna veza do poruke: 34
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *