|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Lego kockice
15.12.2009 21:35:03   
Amrino
Znam da su Duplo...ali ima i njih trilion vrsta...Ovo su cini mi se basic user posted image .
Malici se bacili na mamu ha? user posted image


_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu mamina cura)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Lego kockice
15.12.2009 22:43:28   
Anoniman
U Beba kidsu ima snizenje lego kockica

(odgovor članu Amrino)
  Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Lego kockice
15.12.2009 23:14:38   
mamina cura
Treba malo paziti sa ovim sitnijim - da nedodje do gutanja ili udisanja. Ima bas sitnijih dijelova.  Timur je dobio nekakav svemirski brod. Nevjerovatni su detalji. Stvarno su skupe ali vrijede svake pare.
Vec imamo cijele kolekcije od majstor boba i njegovog gradilista do podmornica i svemirskih brodova user posted image
A djeca su luda kad ih vide i sad ih zaobilazimo u veeelikom luku. user posted image

_____________________________

Timur 20.03.2004.
Hena 30.12.2007.

koristimo platnene pelene
za zdravije odrastanje

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Lego kockice
15.12.2009 23:16:09   
Amrino
IZVORNA PORUKA: Maida RR

U Beba kidsu ima snizenje lego kockica


Pa sto ranije ne rece user posted image .


_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Lego kockice
16.12.2009 8:38:22   
sarayka
I moja se baca kad nemoze nesto uklopiti...al joj je merak na kraju da ih sruši...ali najcesce bude Mama hajd da pravimo kuću user posted image


_____________________________

Ljube vas Lamija i mama :)

"Kad nam sreća zatvori jedna vrata, često nam otvori i druga, ali mi
ponekad znamo predugo gledati u ona zatvorena i ne vidimo otvorena." - Helen Keller

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Lego kockice
16.12.2009 14:38:27   
juni
Mi smo Emilu prve Lego kockice kupili za prvi rodjendan i to bas ove sto Amra spominje, sto dodju u plasticnoj kutiji. E sad nastavljamo sa malim paketicima koje su dozvoljene od 1,5 godine.
Emil ih voli pravo, pogotovo male zivotinjice. Najdraze mu je rusenje user posted image


_____________________________

EMIL,7.9.2008.

(odgovor članu sarayka)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Lego kockice
4.2.2010 9:07:47   
anelinos
evo da malo aktiviram temu htjela bi sestrinoj bebici koja ima punih 9 mjeseci kupiti kockice po mogucnost gumene jer vidim da ste ovdje pisali o njima al je bilo davno jel neko zna gdje se sad trenutno mogu naci u sarajevu veliko hvala.... 

(odgovor članu juni)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Lego kockice
14.9.2011 16:58:39   
HanaBana
IZVORNA PORUKA: anelinos

evo da malo aktiviram temu htjela bi sestrinoj bebici koja ima punih 9 mjeseci kupiti kockice po mogucnost gumene jer vidim da ste ovdje pisali o njima al je bilo davno jel neko zna gdje se sad trenutno mogu naci u sarajevu veliko hvala.... 

i mene zanima gdje ima ovih gumenih kockicauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Hana 26/06/07- mamina najbolja prijateljica

(odgovor članu anelinos)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Lego kockice
14.9.2011 23:51:34   
taurus
ja sam nedavno u vrtuljku na dobrinji vidjela gumene kockice i na njima piše da su za uzrast od 12 mjeseci
nisu marke lego ali su super izgledale
mislim da su bile oko 25-30 km

(odgovor članu HanaBana)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Lego kockice
15.9.2011 7:58:41   
zagy
Bilo je i u BBI u onoj radnji na -1 spratu, beby centar. Isto nisu lego, ali su gumene za male bebare, za cijenu nisam sigurna ali nije bilo preskupouser posted image

_____________________________

21.04.2009. - mamina princeza
21.01.2013.- mamin princ

(odgovor članu taurus)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Lego kockice
15.9.2011 9:31:12   
gvendolina
IZVORNA PORUKA: HanaBana

IZVORNA PORUKA: anelinos

evo da malo aktiviram temu htjela bi sestrinoj bebici koja ima punih 9 mjeseci kupiti kockice po mogucnost gumene jer vidim da ste ovdje pisali o njima al je bilo davno jel neko zna gdje se sad trenutno mogu naci u sarajevu veliko hvala.... 

i mene zanima gdje ima ovih gumenih kockicauser posted image user posted image user posted image


ove gumene kockice Clemmy imas u Importane centru u onoj djecijoj radnji,a takodje u merkatoru u marketu ima kamioncic sa 10 kockica takodje clemmy,on je negdje oko 30 KM.Bilo ih je i u BBI centru u Baby centar ima malo pakovanje ono je oko 11-12 KM,cini mi se.Ove kockice su super, mirisljave i mekaneuser posted image

< Poruku je uredio gvendolina -- 15.9.2011 9:32:37 >


_____________________________

Ajdin 30.04.2009.
Afan 15.04.2014.
mamini zivoti

(odgovor članu HanaBana)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Lego kockice
4.3.2014 23:16:53   
škorpija
vidim na ovoj temi niko nije bio sto godina, ali interesira me kad su vaša djeca počela da se igraju s lego kockicama običnim, mi smo još uvijek na lego duplo, a i one su ga počele zanimati teks prije pola godine, uskoro će mu pet godina i na većini običnih lego kockica piše da su od pet godina, mi smo kupili dosad dvije kutije i više od polovije je već izgubljeno, stvarno mi izgleda nevjerovatno da se s tim kockicama mogu igrati djeca mlađa od 8 godina user posted image

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu gvendolina)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Lego kockice
5.3.2014 9:50:37   
DM
Škorpija sve je to individualno, svako dijete je priča za sebe.

Od muževe sestre malac je sa tri godine pravio čuda od lega(dobro ste pročitale sa tri godine), sada ima 9 godina i mašta o tome da postane lego kreator, šeme mu nisu potrebne, šta zamisli -to i napravi.
Moj stariji-sušta suprotnost-lego je više u kutiji no u nj rukama...
A ovaj malac(generacija sa Ajdinom) već odavno se zanima za lego(valjda uz ove starije) i može neke jednostavnije stvarčice može sam sastaviti(na zadnjoj kutiji je pisalo 0d 7 do 12 godina)
Uglavnom slaže nešto iz svoje glave, i to su jednostavne stvari-neki džip, avion(nabaci krila i još koji komad)......
Prešiš''o je ovog starijeg, ali šššš da ovaj ne čujeuser posted image

< Poruku je uredio DM -- 5.3.2014 9:53:22 >


_____________________________

Čim želja prestane biti želja,
čim minu čežnja, ni slasti više nema!

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Lego kockice
5.3.2014 9:57:07   
ena23
Moj e je lud za lego city kockicama. Ima avion, helicopter, heliplain, vatrogasce... Pocelo ga je zanimati kad je poceo gledati na youtube filmove o lego city, kratki filmici od par minuta. Ja prezadovoljna, isplatimi se kupovati mu jer se igra po citav dan, sllapa i rasklapa. Ja mislim da ce on biti inzinjer user posted image

_____________________________

Onaj ko hoce- naci ce nacin, onaj ko nece - naci ce izgovor.

lav prvi- 22.08.2009.
lav drugi- 06.08.2011.


(odgovor članu DM)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Lego kockice
31.3.2014 21:15:29   
škorpija
Hvala na odgovorima, odlucili smo zasad pauzirat s legom,dok sam ne pokaze interesovanje, a lego duplo stvarno ne zelim vise kupovati :)

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu ena23)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Lego kockice
19.5.2014 22:18:54   
salmy

IZVORNA PORUKA: škorpija

Hvala na odgovorima, odlucili smo zasad pauzirat s legom,dok sam ne pokaze interesovanje, a lego duplo stvarno ne zelim vise kupovati :)

Jeste jos uvijek na pauzi? decko u zadnje vrijeme ne popusta lego duple..uziva..nema autica nema pistolja...Kontam mu uzeti neke druge pa sad nisam sigurna koje su najadekvatnije...One sitne ga privlace ali sve ce pogubit

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Lego kockice
25.11.2014 7:06:24   
Angelica
Lego je jedan neprevaziđeni proizvod, uspješno se igramo još od prvih koraka,
prvo velike lego kocke kojih smo se rijesili sa 3,5 godine i prešli na male sitne dijelove.
Dijete me zaista iznenadi svaki dan šta sve napravi i sviđa mi se kako razvija maštu.
Ponekad i slikam njegove kreacije.

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Lego kockice
26.11.2014 17:48:25   
Ninushka
Moj malac 4 god. je pravi mali lego kreator :) Obožava da rastavi tematski lego pa da izmisli neštop svoje...samo mu sada smeta sestrica.. haman će i ona u Lego kreatore user posted image

(odgovor članu Angelica)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Lego kockice
26.11.2014 18:06:24   
ziki
Kako mi je orimakla tema user posted image
Tariku su Lego kockice omiljena igracka. Voli i kreatore, al i tematske, hedno vrijeme je bio ninjago sad chima. Sam satavlja sve po šemama a voli i sam da pravi dvorce, brodove....ovih dana pravio je i neke star wars brodove. Za NG je poručio još jedan komplet univerzalnih kockica user posted image

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu Ninushka)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Lego kockice
28.11.2014 0:15:34   
škorpija
Meni su sitne i dalje katastrofa, kupim ih s vremena na vrijeme, policiju,hutnu i te fazone,ali većina dijelova zavrsi u usisivacću,budući da se igra na podu,a ćilim šaren. Tako da je to nama fakat bacanje para, a duplo su se desetrtostruko isplatile,još uvijek se s njima igra i to bas izmislja,brodove,avione,oruzje, robote

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Lego kockice
28.11.2014 8:30:58   
Angelica
skorpija najbolje je kad stanes na njih, kod mene čupavi tepisi pa kad se uvuku user posted image
pogotovo kad zaluta ona ruka od nindzaga user posted image

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Lego kockice
28.11.2014 8:35:39   
škorpija
Ma te iz cupavog tepiha ne racunam to je izgubljeno svakakouser posted image

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu Angelica)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Lego kockice
28.11.2014 8:44:51   
Angelica
ne zovu ga dzaba đubretarac user posted image

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Lego kockice
28.11.2014 9:23:14   
yoko eto
We user posted image user posted image user posted image LEGO

posto moje dijete jos ne pokazuje neki interes da sam sastavlja...osim nekih jednostavnijih kreacija od 5 kockicauser posted image ...mi kupimo lego SEBImm i jauser posted image user posted image ...fino sastavimo...igramo se...a A. dobije figurice...jer se najvise voli figuricama i igrati...on to malo pogleda..."igra se" tj. rayvali...ja pokupim u jednu kutiju...kad nam je merak opet sastavljamo ili pravimo tj. mm vlastite kreacije...a nejac ima svoju kutijicu sa figurama....toliko od legauser posted image

(odgovor članu Angelica)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Lego kockice
28.11.2014 9:44:48   
Visnja RR

IZVORNA PORUKA: yoko eto

We user posted image user posted image user posted image LEGO

posto moje dijete jos ne pokazuje neki interes da sam sastavlja...osim nekih jednostavnijih kreacija od 5 kockicauser posted image ...mi kupimo lego SEBImm i jauser posted image user posted image ...fino sastavimo...igramo se...a A. dobije figurice...jer se najvise voli figuricama i igrati...on to malo pogleda..."igra se" tj. rayvali...ja pokupim u jednu kutiju...kad nam je merak opet sastavljamo ili pravimo tj. mm vlastite kreacije...a nejac ima svoju kutijicu sa figurama....toliko od legauser posted image


pfff da sam znala za tvoju ljubav proslijedila bih ti tri kompleta kockica koje su jednom sastavljene i nikad vise dotaknute....
skupo zadovoljtsvo od jednog puta je zavrsilo u kesi za smece.... 3 skupa zadovoljstva .... nama je to bacen novc
asja vise voli obicne lego kocke ...a one tematske skalamerije joj idu na zivce

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu yoko eto)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *