|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Lego kockice
28.11.2014 9:59:49   
yoko eto

IZVORNA PORUKA: Visnja RR


IZVORNA PORUKA: yoko eto

We user posted image user posted image user posted image LEGO

posto moje dijete jos ne pokazuje neki interes da sam sastavlja...osim nekih jednostavnijih kreacija od 5 kockicauser posted image ...mi kupimo lego SEBImm i jauser posted image user posted image ...fino sastavimo...igramo se...a A. dobije figurice...jer se najvise voli figuricama i igrati...on to malo pogleda..."igra se" tj. rayvali...ja pokupim u jednu kutiju...kad nam je merak opet sastavljamo ili pravimo tj. mm vlastite kreacije...a nejac ima svoju kutijicu sa figurama....toliko od legauser posted image


pfff da sam znala za tvoju ljubav proslijedila bih ti tri kompleta kockica koje su jednom sastavljene i nikad vise dotaknute....
skupo zadovoljtsvo od jednog puta je zavrsilo u kesi za smece.... 3 skupa zadovoljstva .... nama je to bacen novc
asja vise voli obicne lego kocke ...a one tematske skalamerije joj idu na zivce

user posted image user posted image user posted image BACILA lego
pa...pa...pa...teta V...jesi ti...pauser posted image

znas da imas frikova koji skupljaju sve sto izadje

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Lego kockice
28.11.2014 10:01:19   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Visnja RR


IZVORNA PORUKA: yoko eto

We user posted image user posted image user posted image LEGO

posto moje dijete jos ne pokazuje neki interes da sam sastavlja...osim nekih jednostavnijih kreacija od 5 kockicauser posted image ...mi kupimo lego SEBImm i jauser posted image user posted image ...fino sastavimo...igramo se...a A. dobije figurice...jer se najvise voli figuricama i igrati...on to malo pogleda..."igra se" tj. rayvali...ja pokupim u jednu kutiju...kad nam je merak opet sastavljamo ili pravimo tj. mm vlastite kreacije...a nejac ima svoju kutijicu sa figurama....toliko od legauser posted image


pfff da sam znala za tvoju ljubav proslijedila bih ti tri kompleta kockica koje su jednom sastavljene i nikad vise dotaknute....
skupo zadovoljtsvo od jednog puta je zavrsilo u kesi za smece.... 3 skupa zadovoljstva .... nama je to bacen novc
asja vise voli obicne lego kocke ...a one tematske skalamerije joj idu na zivce

e da mi je znati kako ti niko na um nije pao...pa otkupili bi mi u po cijene ženo dragauser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Lego kockice
28.11.2014 10:04:57   
pocahontas
mogu li ja upasti i preporučiti za nelegoljupce Playmobil..odlična igračka, moje dijete se igra od ljetos s tim satima..postoje razne teme, ovisno šta dijete voli, pa slaže, preslaže, milion sitnih dijelova ali u svakom momentu zna gdje mu je koji dio i gdje šta ide da se sklopi...voli i lego, ali ih je ostavio malo sa strane od kako je otkrio Playmobil
http://store.playmobilusa.com/on/demandware.store/Sites-US-Site

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Lego kockice
28.11.2014 10:11:07   
pocahontas

IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: Visnja RR


IZVORNA PORUKA: yoko eto

We user posted image user posted image user posted image LEGO

posto moje dijete jos ne pokazuje neki interes da sam sastavlja...osim nekih jednostavnijih kreacija od 5 kockicauser posted image ...mi kupimo lego SEBImm i jauser posted image user posted image ...fino sastavimo...igramo se...a A. dobije figurice...jer se najvise voli figuricama i igrati...on to malo pogleda..."igra se" tj. rayvali...ja pokupim u jednu kutiju...kad nam je merak opet sastavljamo ili pravimo tj. mm vlastite kreacije...a nejac ima svoju kutijicu sa figurama....toliko od legauser posted image


pfff da sam znala za tvoju ljubav proslijedila bih ti tri kompleta kockica koje su jednom sastavljene i nikad vise dotaknute....
skupo zadovoljtsvo od jednog puta je zavrsilo u kesi za smece.... 3 skupa zadovoljstva .... nama je to bacen novc
asja vise voli obicne lego kocke ...a one tematske skalamerije joj idu na zivce

e da mi je znati kako ti niko na um nije pao...pa otkupili bi mi u po cijene ženo dragauser posted image


vala baš..ni familije se nije sjetila user posted image

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Lego kockice
28.11.2014 10:13:33   
yoko eto

IZVORNA PORUKA: pocahontas

mogu li ja upasti i preporučiti za nelegoljupce Playmobil..odlična igračka, moje dijete se igra od ljetos s tim satima..postoje razne teme, ovisno šta dijete voli, pa slaže, preslaže, milion sitnih dijelova ali u svakom momentu zna gdje mu je koji dio i gdje šta ide da se sklopi...voli i lego, ali ih je ostavio malo sa strane od kako je otkrio Playmobil
http://store.playmobilusa.com/on/demandware.store/Sites-US-Site

ej, ba, nemoj mi temu prljati spamomuser posted image ...cuj playmobiluser posted image
to je isto ko da poredis skye colu sa coca colomuser posted image user posted image

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Lego kockice
28.11.2014 13:10:14   
ziki

IZVORNA PORUKA: pocahontas


IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: Visnja RR


IZVORNA PORUKA: yoko eto

We user posted image user posted image user posted image LEGO

posto moje dijete jos ne pokazuje neki interes da sam sastavlja...osim nekih jednostavnijih kreacija od 5 kockicauser posted image ...mi kupimo lego SEBImm i jauser posted image user posted image ...fino sastavimo...igramo se...a A. dobije figurice...jer se najvise voli figuricama i igrati...on to malo pogleda..."igra se" tj. rayvali...ja pokupim u jednu kutiju...kad nam je merak opet sastavljamo ili pravimo tj. mm vlastite kreacije...a nejac ima svoju kutijicu sa figurama....toliko od legauser posted image


pfff da sam znala za tvoju ljubav proslijedila bih ti tri kompleta kockica koje su jednom sastavljene i nikad vise dotaknute....
skupo zadovoljtsvo od jednog puta je zavrsilo u kesi za smece.... 3 skupa zadovoljstva .... nama je to bacen novc
asja vise voli obicne lego kocke ...a one tematske skalamerije joj idu na zivce

e da mi je znati kako ti niko na um nije pao...pa otkupili bi mi u po cijene ženo dragauser posted image


vala baš..ni familije se nije sjetila user posted image

o Visnja kako to da uradiš.

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Lego kockice
28.11.2014 13:17:03   
ziki

IZVORNA PORUKA: yoko eto


IZVORNA PORUKA: pocahontas

mogu li ja upasti i preporučiti za nelegoljupce Playmobil..odlična igračka, moje dijete se igra od ljetos s tim satima..postoje razne teme, ovisno šta dijete voli, pa slaže, preslaže, milion sitnih dijelova ali u svakom momentu zna gdje mu je koji dio i gdje šta ide da se sklopi...voli i lego, ali ih je ostavio malo sa strane od kako je otkrio Playmobil
http://store.playmobilusa.com/on/demandware.store/Sites-US-Site

ej, ba, nemoj mi temu prljati spamomuser posted image ...cuj playmobiluser posted image
to je isto ko da poredis skye colu sa coca colomuser posted image user posted image

lego je lego, al ima i kod playmobila dobrih stavri. Moji su ludi za njihovim zamkom. Teško se rastavlja da mali uništi i mogu zajedno da se igraju user posted image



_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu yoko eto)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Lego kockice
28.11.2014 20:18:00   
Full Moon
Volimo, naravno neko manje neko viseuser posted image , najmladji clan brzo gubi strpljenjeuser posted image ali uglavnom odlicna investicija, barem u nasem domuuser posted image

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Lego kockice
27.2.2016 18:06:27   
Angelica

IZVORNA PORUKA: Full Moon

Volimo, naravno neko manje neko viseuser posted image , najmladji clan brzo gubi strpljenjeuser posted image ali uglavnom odlicna investicija, barem u nasem domuuser posted image


Jedino pametno uložen novacuser posted image , sad smo mu kupili lego sity (policija i ti fazoni) a munta me za mainecraft koji košta 200KMuser posted image
Čitala sam negdje da ljudi godinama čuvaju lego i poslije dobije na vrijednosti pravo se može unovčiti, tako ću i ja user posted image

_____________________________

Ljudi postaju nalik na kokoši, slabo vide i rano liježu. A jutrom žure na kopanje zbijeni u gomile duhana. Džepova usukanih od znoja dlanova zalaze svuda i u sve guraju nos.

(odgovor članu Full Moon)
Neposredna veza do poruke: 59
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *