|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Vreća za spavanje
30.8.2010 14:30:01   
vjestica
kad je vrijeme da beba spava u vreći za spavanje?
sad jeste zahladilo, ali mi se čini još pretoplo za vreću


_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Vreća za spavanje
30.8.2010 14:58:37   
Lejla Ka
Zavisi kakva je vreća user posted image
Moj sin čitavo ljeto spava u vreći, ali je vreća od jednostrukog pamućnog platna, tanja nego čaršaf. A za neku deblju je definitivno vruće. Ma kad i tebi bude trebala neka konkretnija deka, i bebi će trebati te debljine.


_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Vreća za spavanje
31.8.2010 12:31:04   
shejla
je li neko kupovao vrecu ovih dana...gdje ima? 

_____________________________

29.3.2009. rodila se ljubav najveca...mamina curica Lamija :)



(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Vreća za spavanje
31.8.2010 12:38:23   
nikita
jel mnogo platiti 47 km za vrecu za spavanje koja je bas debela i topla i sa rukavima, i da li je pametno kupiti vecu da imam i za iduce godine?

_____________________________

Boze hvala ti na ovom najljepsem daru...
EI 16.11.2009.

(odgovor članu shejla)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Vreća za spavanje
31.8.2010 13:28:21   
mojbebac
mi smo dosad uvijek kupovali pcelica maja vrece, nisu bile skupe oko 15 20 KM nisu bas ni tanke ni debele, mi je koristimo od treceg mjeseca, i uvijek po noci spava u njoj ( zimi sam je naravno dodoatno pokrivala ) a sada samo bodi i vreca ..... 

_____________________________

mamina i tatina princeza stigla na svijet 14.05.2009

Nas mali princ stigao 07.10.2015. 54cm,4300 gr

(odgovor članu nikita)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Vreća za spavanje
31.8.2010 13:33:23   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: nikita

jel mnogo platiti 47 km za vrecu za spavanje koja je bas debela i topla i sa rukavima, i da li je pametno kupiti vecu da imam i za iduce godine?

nikita ima i jeftinije...
ja nešto i nisma puno vreće korostila...
ima djece neće u njih...kao npr moja djeca....
al recimo kupila sam kolegici onako usput u azealu za 7 Km super vrećicu...
pa kontam da porbaš i jeftiniju varijantu naći ipak dok ne vididš kako se bebi u njoj ponaša.user posted image



_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu nikita)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Vreća za spavanje
31.8.2010 13:58:45   
ziki
Mislim da je skupo naročito što većina djece neće vreću. Ja arsenal vreća imam i najduže je nosio vreću prošle nedelje- svoju prvu vreću koju mu nisam zakopčala nego ko haljinicu obukla- čitavih 15 min.
Brtanici mm sam kupovala vreće u Zari plišane prije 1,5 god mislim da je bilo 20 km baš su bile super a i pčelica maja je bila dobra, cijena mislim oko 15 km- davno bilo pa se i ne sjećam.


_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Vreća za spavanje
31.8.2010 14:36:42   
bebacha
mi smo sad u potrazi za vrecom al nam treba mala,Alen se vec sad otkriva.Ajla ima par komada koje je nosila u proljece al moram provjerit jel joj mogu.sve koje sam vidjela su neke debele puno,moram jos otic u azel

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Vreća za spavanje
31.8.2010 15:31:07   
ziki
Bebacha imaš PP

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Vreća za spavanje
31.8.2010 20:29:22   
shejla
a gdje vam je ta pcelica Maja....svugdje se spominje, na svim temama....user posted image

_____________________________

29.3.2009. rodila se ljubav najveca...mamina curica Lamija :)



(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Vreća za spavanje
31.8.2010 21:03:23   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: shejla

a gdje vam je ta pcelica Maja....svugdje se spominje, na svim temama....user posted image

p.maju imas na vise mjesta...ja znam za amko komerc (mojmilo), na ilidzi onaj kao shop.centar na onom kruznom toku...ne znam kako se zove...radnjica je na spratu...imaju razne djecije robe i nesto od p.maje...i skenderija...dole...ona velika radnja

(odgovor članu shejla)
  Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Vreća za spavanje
31.8.2010 21:07:04   
Hannan
Ja sam jucer gledala vrece u Bingu (Zivinice) i bas sam na ovu temu pomislila, imaju jako veliki izbor, obicne, sa rukavima, tanje, deblje, cijene su od 14 - 40KM.

_____________________________

»Gospodaru, Ti moje znanje povećaj«

30.1.2007
23.06.2013


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Vreća za spavanje
1.9.2010 0:14:58   
Anoniman
Meni ta vreća "valja glave" za mlađu,ona se nikako ne da pokrivati,cijelu zimu je spavala u njoj,jest da se prvih noći par puta budila i kenjkala,ali se privikla...a ja rahat,znam da se neće nahladiti,baš sam je sinoć opet izvukla,zahladnjelo pravo... user posted image

(odgovor članu Hannan)
  Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Vreća za spavanje
1.9.2010 14:34:55   
reallove
user posted image user posted image nasli smo vrecu za spavanjeuser posted image ..

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Vreća za spavanje
1.9.2010 14:52:29   
veeseelaa
a s koliko starosti je ok stavljati dijete u vrecu za spavanje? moja se takodje stalno otkriva user posted image  a jel ima kupiti malih vreca za spavanje? ja se nesto tih vreca bojim, sta znam, da se dijete ne ugusi ne do Bog

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Vreća za spavanje
1.9.2010 15:17:30   
Nedi
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

a s koliko starosti je ok stavljati dijete u vrecu za spavanje? moja se takodje stalno otkriva user posted image  a jel ima kupiti malih vreca za spavanje? ja se nesto tih vreca bojim, sta znam, da se dijete ne ugusi ne do Bog


hahahaha sto me nasmija nek si vala danas mi je danuser posted image Vreca za akicu je velika vreca ( male su za novorođenče). I ja sam malo user posted image što se tiče N ali vreću koristim od prvog dana. Zimi zimsku a ljeti ljetnu. I da, mi smo na svim vrećama odrezali dole  da može hodati i mahati nogicama  inače neće da je obuče.
Obično kupujem vreće bez ikakvih dodataka ( dugmad, kopče i sl.) - samo latno i rajfešlus da slucajno nebi otkinuo pojeo u snu (ne daj Bože) ili da mu uđe u nosić....ili...

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Vreća za spavanje
1.9.2010 17:24:54   
reallove

IZVORNA PORUKA: Nedi

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

a s koliko starosti je ok stavljati dijete u vrecu za spavanje? moja se takodje stalno otkriva user posted image a jel ima kupiti malih vreca za spavanje? ja se nesto tih vreca bojim, sta znam, da se dijete ne ugusi ne do Bog


hahahaha sto me nasmija nek si vala danas mi je danuser posted image Vreca za akicu je velika vreca ( male su za novorođenče). I ja sam malo user posted image što se tiče N ali vreću koristim od prvog dana. Zimi zimsku a ljeti ljetnu. I da, mi smo na svim vrećama odrezali dole da može hodati i mahati nogicama inače neće da je obuče.
Obično kupujem vreće bez ikakvih dodataka ( dugmad, kopče i sl.) - samo latno i rajfešlus da slucajno nebi otkinuo pojeo u snu (ne daj Bože) ili da mu uđe u nosić....ili...

joj zene sto ste me nasmijaleuser posted image user posted image mi koristimo vrecu od prvog dana i stvarno je super..bolje nego da se ja nocu stalno budim i pokrivam ga jer znam sta god da stavim na njega on to svuce..a o ovim dugmicima nisam ni razmisljalauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Vreća za spavanje
1.9.2010 23:25:03   
veeseelaa
a kakva su iskustva sa koristenjem vrece za spavanje? mislim moja malena ne da ni da je pokrijem dok ne zaspe user posted image kad zaspi da je "strpam" u vreću user posted image user posted image
Nedi jeste sega fakat al nemam pojma, neznam nista o vrecama, jest da sam nekad bila u izvidjacima i koristila vrecu i bas je bilo kul user posted image
kako mislis veliku vrecu? vrecu za odrasle ili...? pa pregolemo je to user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Vreća za spavanje
1.9.2010 23:32:32   
sporty mamaa
ja bih vrecu za spavanje preporucila svima, doista super stvar, ne moras se po noci ustajat da sto puta pokrujes dijete, a unutra mu je fino i toplo... Vesela kad mala zaspe ti je samo stavis na vrecu i vrecu zakopcas sa ferslusom, nece ni skontati... Ono kupis u TL one roze vrece, mislim da bi tvojoj malenoj br.104 bio savren, ono malo je veca, ali super komotna... Otkopcas vrecu i stavis je na nju, poslije preklopis, zakopcas ferslus i onaj dio gore, sto dode kao rukavcici i mirna si cijelu nocuser posted image user posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Vreća za spavanje
1.9.2010 23:44:15   
mama Nataša
vesela, evo jedan savjet ako namjeravaš kupovati vreću jer mi imamo raznih

neke imaju feršlus po sredini, tako da kad se zakopčaju, bebi dođe kopča od feršlusa ispod brade i ja takve ne volim
a ima i onih kojima feršlus ide okolo, po rubu, pa kopča dođe ispod pazuha - te su mi draže i ja bih ti preporučila da potražiš takvu.

Imaš ih fino raznih veličina, od skroz malih tipa 68 ili 74 do onih velikih za trogodišnjake, npr. 120 ili kako već

bolje da je malo veća, da se bebač može lijepo ispružiti tj da ima prostora za nogice i još bar 10cm do ruba.

Bilo je super vreća u Azelu na Aerodromskom, čak su i drikere imale otpozada, pa ako je manja beba onda je saviješ i zakopčaš da bude kraća.

Ama vreće su super i praktične user posted image


_____________________________

veliki dječak 16.10.2004.
i mali dječak 16.08.2009.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Vreća za spavanje
1.9.2010 23:45:04   
teacher75
kod nas je bas toplo u stanu, tako da iako se lana stalno otkriva (ja je vise ni ne pokrivam stalno vec samo kad vidim da je otkrivena) nije se jos nikad prehladila. hvala boguuser posted image ja je inace od pocetka ne utopljavam puno ni kad izlazimo, uvijek je obucem kao i sebeuser posted image ne znam kako bi se navikla na vrecu jer ona se po citavu noc okrece, noge joj vire iz krevetica, spava sva sklupcana ili zavrsi na kraju naopako u krevetu (glava gdje su bile noge)user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu sporty mamaa)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Vreća za spavanje
2.9.2010 8:31:33   
veeseelaa
hvala cure na informacijama, moram kupiti vrecu obzirom da ide zima a malena se stalno otkriva pri spavanju tako da me strah prehlade
a gdje ima uopce kupiti vrecu?

< Poruku je uredio veeseelaa -- 2.9.2010 8:32:46 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Vreća za spavanje
2.9.2010 12:06:38   
megi
i mi smo u potrazi za vrecama jer nas je zimus i proljetos spasila, ja ne mislim stalono jel otkrivena i jel joj hladno

veeseelaa vraca imas svugdje u Azelu, u AMu, u TL, u svim prodavnicama djecije robe

ja sam mislia uzeti sad jednu tanju
pa kasnije malo deblju

_____________________________

mrvica nas obradovala 26.juna 2009.
seka stigla 13.aprila 2012.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Vreća za spavanje
2.9.2010 12:09:59   
veeseelaa
megi hvala, pogledacu ovih dana

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu megi)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Vreća za spavanje
2.9.2010 17:19:45   
škorpija
ja sma u TL prosle godien kupila ogromnu vrecu dugu 120 cm, bez rukava, iznutra pamuk, izvana plis,ma odlicna, kostala je 35 KM. E to je bio totalno bacen novacuser posted image

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *