|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Vreća za spavanje
8.10.2010 14:22:32   
miracle
Ova mi se tvoja čini nekako deblja...user posted image
Na onoj koja meni odgovara 110 je neka ovčica naslikana,coconut je marka.

(odgovor članu Dinkica)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: Vreća za spavanje
8.10.2010 14:27:10   
Dinkica
ne znam stvarno,  da nisu dobili neke nove,,,, i moja je cocounut, ima raznih boja i slika, slikaću ja svoju fino iz profila da proanaliziramo debljinu user posted image

_____________________________

Mamino pile se rodilo 12.02.2009

(odgovor članu miracle)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: Vreća za spavanje
8.10.2010 14:28:55   
miracle
Ma nemoj se zamarati,ne nađem li na čaršiji deblju,uzimam ovu iz TL i dao Bog dobro.user posted image

(odgovor članu Dinkica)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: Vreća za spavanje
8.10.2010 14:32:58   
megi
a zene jel vi djecu pokrijete jos necim ili samo u vrecu
mi sad imamo neku lagano frotirnu vrecu ali je ja uvijek jos necim pokrijem jer je vreca tanka

svakako mislim zimi kupovati deblju vrecu

_____________________________

mrvica nas obradovala 26.juna 2009.
seka stigla 13.aprila 2012.

(odgovor članu miracle)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: Vreća za spavanje
8.10.2010 14:34:41   
miracle
Ja ne bi ni kupovala vreću da se da čime pokritiuser posted image dekice,jorgančić...sve to završi njemu pod nogama.Nema šanse da bilo šta ostane na njemu.

Zato je vreća zakon.

(odgovor članu megi)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: Vreća za spavanje
8.10.2010 14:38:54   
Lejla Ka
IZVORNA PORUKA: Dinkica

user posted image

to je ta, našla sam je na netu, vjerovatno su nam iste, njoj je bila dovoljna, biće da je do temperature u stanu...



Naša je upravo ovakva. I znam da će zimi, kad budemo grijali svojski biti dovoljna, jer nam je kuća super izolovana i noću ne grijemo, ali je baš lijepo toplo (da ne kažem da je meni pretoplo). Ali sad kad grijemo po malo nekako mi bude zimljivo ispod našeg jorgana koji je srednje debljine, a bebac je samo u ovoj vrećici i piđami. user posted image


_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu Dinkica)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: Vreća za spavanje
8.10.2010 14:46:02   
Dinkica
IZVORNA PORUKA: Lejla Ka

IZVORNA PORUKA: Dinkica

user posted image

to je ta, našla sam je na netu, vjerovatno su nam iste, njoj je bila dovoljna, biće da je do temperature u stanu...



Naša je upravo ovakva. I znam da će zimi, kad budemo grijali svojski biti dovoljna, jer nam je kuća super izolovana i noću ne grijemo, ali je baš lijepo toplo (da ne kažem da je meni pretoplo). Ali sad kad grijemo po malo nekako mi bude zimljivo ispod našeg jorgana koji je srednje debljine, a bebac je samo u ovoj vrećici i piđami. user posted image



Pa ti si prebrižna user posted image , gledaj to sa ove strane: a bebac je samo u ovoj dvostrukoj mekanoj vrećici i debeloj piđami user posted image

šalim se malo i ja ću partiti kako bude stanje sa grijanjem, ima varijanta bodi dugih rukava, pidžama, pa vrećica


_____________________________

Mamino pile se rodilo 12.02.2009

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: Vreća za spavanje
8.10.2010 15:05:40   
Lejla Ka
Ma jok, ja sam ti totalno nebrižna user posted image al stalno šmrklja, pa kontam da mu nije hladno.

_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu Dinkica)
Neposredna veza do poruke: 108
   RE: Vreća za spavanje
8.10.2010 18:14:47   
Dinkica
Definitvo je futrovana ima nešto između ovog pamuka i pliša, zato su se mojoj dušici noge znojile user posted image

user posted image


_____________________________

Mamino pile se rodilo 12.02.2009

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 109
   RE: Vreća za spavanje
8.10.2010 22:09:34   
miracle
Našla sam vreću na čaršiji.Nije debela kako sam zamišljala ali sam je kupila,cijena je 22 KM.Ovakva kao na slici,samo krem boje i bez ovog privjeska.



user posted image

(odgovor članu Dinkica)
Neposredna veza do poruke: 110
   RE: Vreća za spavanje
8.10.2010 22:18:20   
Lejla Ka
IZVORNA PORUKA: Dinkica

Definitvo je futrovana ima nešto između ovog pamuka i pliša, zato su se mojoj dušici noge znojile user posted image

user posted image



Onda je vaša deblja, u našoj nema ništa između pliša i pamuka, meka je kao majica.


_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu Dinkica)
Neposredna veza do poruke: 111
   RE: Vreća za spavanje
20.10.2010 15:31:01   
emma.L
Zaboravih napisati  - debelih vreća, ali baš debelih i toplih, ima na Pofalićima u dječijem butiku. 27,50 KM i debela kao tanji jorgan. Ema sad spava u gaćicama, majičici tanjoj dugih rukava i kad zaspi i utvrdi pod dekom, prebacimo je u vreću i svi mirno spavamo. Ujutro nogice kao furunice budu i više se ne budi user posted image .
Ne znam koje su manje veličine, mi uzeli 4 i baš joj je fino komotna.

_____________________________

Ema, kokola i sreća najveća, 15.10.2008.
Timur, radost mamina, 9.10.2011.

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 112
   RE: Vreća za spavanje
27.10.2010 12:13:53   
salmy
Mi smo sinoc opet trazili vrecu u TL i nemajuuser posted image user posted image user posted image kaze teta da ne znaju kada ce dobitiuser posted image user posted image user posted image

gdje da kupim debljuuser posted image

(odgovor članu makana)
Neposredna veza do poruke: 113
   RE: Vreća za spavanje
27.10.2010 12:18:21   
DM
Vidjela sam prelijpe u mercatoru na odjelu dječije odjeće u hipermarketu!
Kolike vam trebaju, jer suove za bebe?!
A još-ima u Bingu u Hadžićima ovakvih kao kod miracle


< Poruku je uredio doublemum -- 27.10.2010 12:19:49 >


_____________________________

Čim želja prestane biti želja,
čim minu čežnja, ni slasti više nema!

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 114
   RE: Vreća za spavanje
11.11.2010 1:47:54   
Adana
IZVORNA PORUKA: emma.L

Zaboravih napisati  - debelih vreća, ali baš debelih i toplih, ima na Pofalićima u dječijem butiku. 27,50 KM i debela kao tanji jorgan. Ema sad spava u gaćicama, majičici tanjoj dugih rukava i kad zaspi i utvrdi pod dekom, prebacimo je u vreću i svi mirno spavamo. Ujutro nogice kao furunice budu i više se ne budi user posted image .
Ne znam koje su manje veličine, mi uzeli 4 i baš joj je fino komotna.


Mozes li mi molim te reci gdje se nalazi taj djeciji butik, i koliko je debela vreca? Posto se grijemo na plinsku pec, sobica od malene se ne grije, tako da zimi ne bude bas toplo u njoj, i onda nam treba neka bas deblja vreca. :)

_____________________________

Naša ljubav Asja je došla 17.07.2008.g :-)

The best thing to spend on your children is TIME...

(odgovor članu emma.L)
Neposredna veza do poruke: 115
   RE: Vreća za spavanje
11.11.2010 7:29:34   
taurus
ako ne uspijete naći debele vreće, ja sam dvije godine kupovala na siranu debelu pidžamu iz jednog dijela, baš kao skafander, i nisam brinula da li je pokriven ili ne jer takva pidžama je dovoljna i za najhladnije zime
imaju veličine do 4, i koštale su 25 km
i bilo ih je samo na štandu koji se nalazi sa desne strane (ulaz od titove ulice) negdje na sredini

(odgovor članu Adana)
Neposredna veza do poruke: 116
   RE: Vreća za spavanje
11.11.2010 7:38:47   
rose 87
IZVORNA PORUKA: miracle

Našla sam vreću na čaršiji.Nije debela kako sam zamišljala ali sam je kupila,cijena je 22 KM.Ovakva kao na slici,samo krem boje i bez ovog privjeska.



user posted image


mi imamo ovako slicnu samo isto bez privjeska i narandjastu boji i dovoljna nam je zasad


_____________________________

Mamino sunce - 26.12.2009
Mamin smjesko - 20.01.2015

(odgovor članu miracle)
Neposredna veza do poruke: 117
   RE: Vreća za spavanje
11.11.2010 7:45:24   
maja78 RR
IZVORNA PORUKA: taurus

ako ne uspijete naći debele vreće, ja sam dvije godine kupovala na siranu debelu pidžamu iz jednog dijela, baš kao skafander, i nisam brinula da li je pokriven ili ne jer takva pidžama je dovoljna i za najhladnije zime
imaju veličine do 4, i koštale su 25 km
i bilo ih je samo na štandu koji se nalazi sa desne strane (ulaz od titove ulice) negdje na sredini


e ovo meni treba, jer ona nema sanse u vrecu od prosle zime

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu taurus)
Neposredna veza do poruke: 118
   RE: Vreća za spavanje
11.11.2010 8:22:29   
seka87
i mo obavezno spavamo u vreci jos se pokrijemo jorgancicom i ja mislim da je dovoljno a i nije nam ni zima u kuci !! po noci ne grijemo ali nije hladno!!! bebi spava u svojoj sobi i ne budi se a znam da joj nije hladno i ako se odkrije tu je vreca super stvar
slikat cemo i mi svoju vrecu ali dok lamija ustane jos spavam nism ranoranilac


_____________________________

nase malo zlato Lamija rodjena 1.10.2009. 3.200kg i 51cm

prvi zubic dobila sa 8 mjeseci

prohodala sa 10mj i 20dana

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 119
   RE: Vreća za spavanje
17.11.2010 22:25:02   
Adana
I mi smo napokon kupili vrecu, i to na Pofalicima gdje je i emma.l spominjala. Cini mi se dovoljno topla, mi smo uzeli br. 6... Tako da ce moci aBd i slijedece godine, nije prevelika i ima fino prostora da se mice u njoj. user posted image  
Br. 4 mi se ucinila ono bas taman sto se kaze, pa smo se ipak opredijelili za br. 6. ... Bila je 29.5KM.

_____________________________

Naša ljubav Asja je došla 17.07.2008.g :-)

The best thing to spend on your children is TIME...

(odgovor članu seka87)
Neposredna veza do poruke: 120
   RE: Vreća za spavanje
6.12.2010 10:03:00   
lejna_
Zna li neko gdje se sada u Sarajevu ima kupiti deblja vreća za spavanje, dugih rukava?

Ima li kod nas nešto ovakvo http://www.dhgate.com/sleeping-bag-baby-peas-peas-peas-style-clothing/p-ff8080812bae9597012bc4b0dba72bbb.html

(odgovor članu Adana)
Neposredna veza do poruke: 121
   RE: Vreća za spavanje
6.12.2010 10:05:37   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: lejna_

Zna li neko gdje se sada u Sarajevu ima kupiti deblja vreća za spavanje, dugih rukava?

Ima li kod nas nešto ovakvo http://www.dhgate.com/sleeping-bag-baby-peas-peas-peas-style-clothing/p-ff8080812bae9597012bc4b0dba72bbb.html
user posted image user posted image user posted image pretjerujesuser posted image user posted image ...idi na kako oblacite

(odgovor članu lejna_)
  Neposredna veza do poruke: 122
   RE: Vreća za spavanje
6.12.2010 10:06:49   
lejna_
IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: lejna_

Zna li neko gdje se sada u Sarajevu ima kupiti deblja vreća za spavanje, dugih rukava?

Ima li kod nas nešto ovakvo http://www.dhgate.com/sleeping-bag-baby-peas-peas-peas-style-clothing/p-ff8080812bae9597012bc4b0dba72bbb.html
user posted image user posted image user posted image pretjerujesuser posted image user posted image ...idi na kako oblacite



user posted image user posted image user posted image

Nemoj me ofirati user posted image

< Poruku je uredio lejna_ -- 6.12.2010 10:07:27 >

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 123
   RE: Vreća za spavanje
6.12.2010 10:08:15   
sheri
IZVORNA PORUKA: lejna_

IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: lejna_

Zna li neko gdje se sada u Sarajevu ima kupiti deblja vreća za spavanje, dugih rukava?

Ima li kod nas nešto ovakvo http://www.dhgate.com/sleeping-bag-baby-peas-peas-peas-style-clothing/p-ff8080812bae9597012bc4b0dba72bbb.html
user posted image user posted image user posted image pretjerujesuser posted image user posted image ...idi na kako oblacite



user posted image user posted image user posted image

Nemoj me ofirati user posted image

oplakala sam od smijehauser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Nora-21.06.2009. :)

(odgovor članu lejna_)
Neposredna veza do poruke: 124
   RE: Vreća za spavanje
6.12.2010 10:09:42   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: sheri

IZVORNA PORUKA: lejna_

IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: lejna_

Zna li neko gdje se sada u Sarajevu ima kupiti deblja vreća za spavanje, dugih rukava?

Ima li kod nas nešto ovakvo http://www.dhgate.com/sleeping-bag-baby-peas-peas-peas-style-clothing/p-ff8080812bae9597012bc4b0dba72bbb.html
user posted image user posted image user posted image pretjerujesuser posted image user posted image ...idi na kako oblacite



user posted image user posted image user posted image

Nemoj me ofirati user posted image

oplakala sam od smijehauser posted image user posted image user posted image

pa u cemu ces je izvoditi tek vaniuser posted image user posted image ...ili necete ici vani do ljetauser posted image user posted image

(odgovor članu sheri)
  Neposredna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *