|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: KOD SVOG MUŽA VOLIM...
9.10.2008 11:37:30   
Lulu_
sto nam svaki dan pegla trosjed user posted image

_____________________________

Naomih 27.03.2008 9.41 hm...

I''''m Starting With The Man In,The Mirror,I''''m Asking Him To Change His Ways,And No Message Could Have
Been Any Clearer,If You Wanna Make The World,A Better Place,Take A Look At Yourself, And,Then Make A Change

(odgovor članu akica b)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: KOD SVOG MUŽA VOLIM...
9.10.2008 12:00:59   
asjaa
volim sve ustvari moram jer i ono sto mi smeta moram trpjeti tako da je najbolje pomiriti se sa sudbinom ma salim se imam najboljeg muza na svijetu sto je najbitnije volimo se a ostalo dodze samo od sebe doduse ne pomaze mi prati sudove i kupiti igracke pred svekrvom i svekrom ali ja njega natjeram dok ih nema ...ali u dusi je zlato znam da me ne bi povrijedio voli djecu i previse ali imam osjecaj da malu curicu nekako osjecajnije zove tepa joj e to NE VOLIM ama bas nikako i to je jedino

(odgovor članu Lulu_)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: KOD SVOG MUŽA VOLIM...
9.10.2008 13:00:45   
M kao Mama
što je moj muž

(odgovor članu asjaa)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: KOD SVOG MUŽA VOLIM...
9.10.2008 13:13:44   
ja_naiva
volim sto mu je 37 a jos uvijek maza i pekmez i sto je prest'o bit zlopamtilo i sto ne glumi macho-mana i sto sam kreci kucu iako to traje mjesecima, i sto sam stavlja plocice a mi nemamo gdje u halu (al imamo lavor) i sto ne da nikom na mene i kad nevaljam i sto se ne ljuti kad mu razbijem Renoa i jos milion divnih sitnica

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: KOD SVOG MUŽA VOLIM...
9.10.2008 16:39:33   
neki
Ma i ja kod svog muzeka volim sve...On je jedina osoba koja me uspije smiriti kad sam ljuta kao ris,a to dosad niko ziv nije postigaouser posted image user posted image user posted image Moje sve...

(odgovor članu ja_naiva)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: KOD SVOG MUŽA VOLIM...
9.10.2008 17:24:01   
Anoniman
Volim njegovu narav i  njegovo zaljubljeno srce. To što mi je u svakom smislu riječi životni saputnik, u svemu!!!

(odgovor članu neki)
  Neposredna veza do poruke: 56
   RE: KOD SVOG MUŽA VOLIM...
18.10.2008 22:35:46   
_mama_
Volim sto je uvijek uz mene,
Volim sto me pazi,
Volim sto me cini sretnom i zadovoljnom u svakom trenutku i
najbitnije od svega sto me VOLI kao i ja njega!!
 
 

_____________________________

MAMINA SREĆICA
Emin-17.05.2008

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: KOD SVOG MUŽA VOLIM...
2.11.2008 5:58:46   
Dalia05
Volim njegove shale, volim njegovo ponasanje prema nashem djetetu( najbolji tata na svijetu) volim sto mu nije mrsko nishta za mene uraditi.Volim kad se budim kraj njega i gledam ga kako spava a ne hrce kekekkekekekekekekekkeke. Volim sto je sensetivan sa njim mogu gledati romanticne filmove kao sa najboljom drugaricom i obadvoje placemo klekekekekek. Volim kad me probudi svako jutro u isto vrijeme i kaze mi Good morning Ljepotice. Volim njega, njegovu narav i njegovo ponasanje. Ma volim gaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

_____________________________

Mamina sreca 7-9-2005=)

"Brak se mora neprestano boriti protiv nemani koja sve proždire- protiv navike."
Hanore de Balzac

(odgovor članu _mama_)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: KOD SVOG MUŽA VOLIM...
2.11.2008 22:13:00   
seky
Volim sto u njemu imam i muza i prijatelja i ljubavnika user posted image user posted image user posted image  jednostavno volim ga sto je spreman sve uciniti za meme i djecu.... i sto nas neizmjerno voli a i mi njeg...

_____________________________

moja zivotna bogatstva
Ensar 31.03.1999
Ajla 22.03.2002
moje trece bogatstvo stiglo na svijet 10.01.09 Sanjin

(odgovor članu Dalia05)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: KOD SVOG MUŽA VOLIM...
7.11.2008 12:36:38   
beni29
Naravno volim sve...user posted image user posted image  ali najvise volim njegovu paznju i razumjevanje to sto je vrlo stalozen pored mene koja je vrlo nagla i sto zna kako me smiriti i volim nacina na koji me voli.....i naravno nasu djecicu i njegov humor uvijke me nasmijava i sa njim nikada nije dosadno.

_____________________________

Benjamin 18/12/2001
Eliott 28/04/2007
Mon bebe d amour

(odgovor članu seky)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: KOD SVOG MUŽA VOLIM...
3.3.2009 18:16:11   
SelmydZany
Kod svog,aBd,buduceg muza volim sveuser posted image volim to sto me cini sigurnom na ovom svijetu,sto me cini voljenom osobom...sto je uz mene i u sreci i tuzi...sto me razumije....ajoooooj,ma sve....volim ga najvise na svijetu...

_____________________________

Uvijek i zauvijek...
Nasi
Sara i Omar:-)

(odgovor članu beni29)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: KOD SVOG MUŽA VOLIM...
3.3.2009 18:19:58   
nikita
Volim ga sto je mi je 3 in 1: muz,prijatelj i ljubavnik user posted image

_____________________________

Boze hvala ti na ovom najljepsem daru...
EI 16.11.2009.

(odgovor članu SelmydZany)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: KOD SVOG MUŽA VOLIM...
3.3.2009 18:55:03   
nita
Kod svog muža volim sve. Skoro deset godina smo u braku (mladi smo se vjenčali) i nikad mi nije bio draži i bliži kao sad. Prije desetak dana se naglo razbolio i izgledalo je tako strašno da sam pomislila da ću ga izgubiti. Jako mi se urezao njegov pogled prema meni kada je i on osjetio da je možda kraj. Malo je stvari koje u tom trenutku ne bih uradila za njega. Znala sam da ga volim, ali tek tada sam shvatila koliko. On je sada, hvala Bogu, puno bolje i jedva čekam da mi se iz bolnice vrati. Više se i ne sjećam ni jedne njegove mane. Sve kod njega volim.

(odgovor članu nikita)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: KOD SVOG MUŽA VOLIM...
7.3.2009 18:57:56   
Ummuisa
Neke od osobina koje volim kod mm su:

- vedar, pozitvan, optimističan, darežljiv

- zna se našaliti tako da me stomak zaboli od smijeha

- jako dobro kuha i uživa pri tome, tako da me nikad ne opterećuje šta praviti za jelo..  Ako gosti dolaze on je glavni kuhar, a i  svi vole njegova jela..

- avanturista u duši, uvijek će naći načina da se provedemo... pa makar da se provozamo motorom (kad je lijepo vrijeme) i upoznamo neko novo mjesto...

- imam sreću da pored njega ne moram biti tipična kućanica, uživa u onome što ja jesam...

..ima toga još al da ne budem predosadna..


(odgovor članu Lulu_)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: KOD SVOG MUŽA VOLIM...
7.3.2009 19:35:55   
manuela RR
Kod svog muza volim sto je vrlo odgovoran i realan,hrabar,iskren,borac i sto me cuva kao malo vode na dlanu.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Volim i to sto je jako zgodan i privlacan.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

A- Februar.2017.
E- Oktobar.2008.

(odgovor članu Ummuisa)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: KOD SVOG MUŽA VOLIM...
10.3.2009 17:37:44   
bubamara80
Ja svog uopste ne volem 
user posted image

_____________________________

Ten tiny little fingers that always want to play,
That never stop exploring the wonder of today.
Ten tiny little fingers that from the very start,
Will reach out for tomorrow yet always hold your heart

Moje srce se rodilo 25.09.2008

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: KOD SVOG MUŽA VOLIM...
3.4.2009 2:37:34   
lely
Ma volim mescini sve i mane i vrline,on je moj saputnik u zivotu,samo on je  tu za sve,volim sto me voli jaaaaaako,kao i nase cedo.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu bubamara80)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: KOD SVOG MUŽA VOLIM...
3.4.2009 9:20:30   
Nedi
Sve, sve,sve,sve, a najvise spominjem onu jutarnju kaficu sto napravi.........

_____________________________

24.12.2007.
24.o9.2013.

(odgovor članu lely)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: KOD SVOG MUŽA VOLIM...
3.4.2009 9:33:50   
mala mu
ma moj je opalje,uvijek me zeza i nasmijava....pravi pozitivac.
zato ga i volim najviše

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: KOD SVOG MUŽA VOLIM...
3.4.2009 9:34:41   
Skvo RR
Sto je tako razlicit od mene, sta god to znacilo....user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu mala mu)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: KOD SVOG MUŽA VOLIM...
3.4.2009 9:43:25   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: nikita

Volim ga sto je mi je 3 in 1: muz,prijatelj i ljubavnik user posted image


POTPISUJEM!!!
A uz to je veoma pažljiv prema meni.  Otkako ga znam (više od 8 godina) čuva me i pazi "kao malo vode na dlanu".  Tepa mi i mazi me podjednako kao i našu curicicu.  Osjećam se divno, sretno i sigurno uz njega.
Još uvijek mi lepršaju leptirići u stomaku kad ga očekujem s posla.
Kažu da ljubav vremenom blijedi i prelazi u neke druge osjećaje poput pažnje i poštovanja... Ja svog muža i dalje silno volim i "do ušiju" sam zaljubljena u njega!!!

(odgovor članu nikita)
  Neposredna veza do poruke: 71
   RE: KOD SVOG MUŽA VOLIM...
3.4.2009 9:50:33   
lamama
Kod moga muža, volim ...ma šta sve ne volim, što je osjećajan i pažljiv, što me puno voli i to pokazuje na sve načine, što je uvijek mi bio potpora u životu i uz mene i u onim najgorim trenucima koje smo imali i pomogao nama da sve prebrodimo-opravdao je i u dobru i u zlu, što me uvijek kada ustanem čeka pošećerena kafica po mom ukusu, što mu nije ništa teško da uradi za mene i za nas, što je veseo, ma sve u svemu je divan i zahvaljujem dragom Bogu što je ovakav i što je moj!!!!user posted image

_____________________________

dijagnoza sekundarni sterilitet, dvije vanmaterične, jedna trudnoća-plod se nije razvijao, odstranjen jajovod, drugi prohodan
1. IVF Mb -0
2. IVF Mb -0

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: KOD SVOG MUŽA VOLIM...
11.3.2013 20:37:19   
Blue rose RR
Prenos postova:

IZVORNA PORUKA: shpagica

Evo kad smo krenule da nabrajamo, meni je nekako najlakse jutros (fino sam raspolozena user posted image ) da nabrojim sta jako volim i cijenim kod svog dragog:

- voli me najvise
- voli djevojcice beskrajno i prekrasan je otac, kroz ovo sam ga zavoljela jos i vise
- nista mi ne ronda user posted image i ako mu nesto i smeta kod mene ja ne znam sta (a ja njemu stalno nesto prigovaram user posted image )
- pametan je
- vrijedan je
- sposoban je
- mu'min je
- dobar je "ko' hljeb"
- pazi roditelje (i svoje i moje)
- ugadja mi
- koliko god da mu rondam svejedno me pomazi i cmokne
- ...



IZVORNA PORUKA: medic slatki

Shpagice kao da mog opisa user posted image




IZVORNA PORUKA: salmy

Volim sve...najvise mi se dopada njegova zlatna karticauser posted image

joj ove teme ubise...odoh za poslom



IZVORNA PORUKA: Galicia

Sta volim?

Volim zato sto je sekundu manje inteligentniji od mene, pa mi se mnoge stvari mogu. user posted image



_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu lamama)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: KOD SVOG MUŽA VOLIM...
11.3.2013 20:38:25   
Blue rose RR
Volim to što smo mu kći i ja na prvom mjestu,


_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: KOD SVOG MUŽA VOLIM...
11.3.2013 20:42:55   
MicoTico
Izuzetno je duhovit.
Veliki mi je oslonac u životu.
Voli mi ugoditi.
Odličan je muž, otac, drug i ljubavnikuser posted image
Meni najbolji, eto....

_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *