|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: hafu pelene
30.11.2011 15:55:44   
pikalica
Hafu pelene smo kupili u Mostaru, trgovina Iva u vili Neretva. Pakiranje jeste malo neobično za pelene ali nije presudno za izbor. Na paketu ima original naljepnica  gdje piše da je proizvođač INTIGENA Njemačka, inače se bave proizvodnjom higijenskih potrepština ( pelene, ulošci, tamponi, toalet papir ) za više dobavljača.

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: hafu pelene
30.11.2011 16:01:30   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: pikalica

Hafu pelene smo kupili u Mostaru, trgovina Iva u vili Neretva. Pakiranje jeste malo neobično za pelene ali nije presudno za izbor. Na paketu ima original naljepnica  gdje piše da je proizvođač INTIGENA Njemačka, inače se bave proizvodnjom higijenskih potrepština ( pelene, ulošci, tamponi, toalet papir ) za više dobavljača.



koliko kostaju i ima li br.4 i 5user posted image hvala

(odgovor članu pikalica)
  Neposredna veza do poruke: 102
   RE: hafu pelene
30.11.2011 18:37:10   
ljubičica 28
Noa, mi ove pelene kupujemo u Ivi, ali u Vitezu...valjda se radi o istoj trgovini...mi svoje plaćamo 19,5 KM, pakovanje od 60 komada i 5 su, tačnije od 12-25 kg...a ima i 4-ka, od 7-16 kg 70 komada...ja sam zadovoljna, meni su iste DM-ove babylove user posted image

_____________________________

Gospodaru moj,
ne dopusti da me zavara uspjeh, niti poraz baci u očaj. Podsjećaj me stalno da je neuspjeh iskušenje koje prethodi uspjehu...

asthenozoospermia, produženi ciklusi

01.04.2011. mamino proljetno sunce

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: hafu pelene
30.11.2011 21:26:18   
pikalica
vel. 4 -70 komada, 20 KM. Mislim da imaju i 5-icu.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: hafu pelene
1.12.2011 8:18:07   
bebacha
Noa ima 4 i 5-mi Alenu kupuje br 5,gacice i placamo 16KM

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu pikalica)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: hafu pelene
11.1.2012 19:35:01   
mamica5
Drage moje ja trenutno kupujem pelene mrvica koje nisu dugo na tržištu ali su mi se pokazale super. Cijena im je pristupačna 60 kom 16,5 km a ja ih kupujem u Mostaru,a probala sam i HAFU pa sam se evo ipak odlučila na ove

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: hafu pelene
25.8.2012 19:03:06   
Miimy
Gdje se u u sarajevu mogu kupiti ove pelene

_____________________________

‎"Odluka o tome da ćeš imati dijete – izuzetno je važna. To znači da će tvoje srce zauvek koračati negdje izvan vlastitog tijela."

Nase malo Sunce doslo na svijet 3..8.2012. 9:10h

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: hafu pelene
25.8.2012 19:25:56   
ElmaB
Bilo je u Marsu.

_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.


(odgovor članu Miimy)
Neposredna veza do poruke: 108
   RE: hafu pelene
29.11.2012 20:24:33   
chipolino
Evo da i ja dam koju informaciju vezanu za ove pelene. Dobila sam ih prvi put od kume iz Mostara pa ih nigdje drugo nisam mogla naci. Danas sam slucajno vidjela da ih imaju u CM-u. Ove nisu u kartonskoj kutiji nego u normalnoj ambalazi kao i sve ostale pelene i ne pise Hafu nego samo Iva ali se definitvno radi o istim pelenama. Kupila sam ih i odsad ih tu nabavljam. Isto pise da su proizvedene u Njemackoj i da je uvoznik za BiH Vitez. Mi smo jos na 4 (9-16kg), a cijena je 50 kom za 17,90KM. CM ima u skoro svakom gradu pa eto potrazite i probajte ih.

(odgovor članu merima_s)
Neposredna veza do poruke: 109
   RE: hafu pelene
10.1.2013 0:24:07   
Jedan tata
Kupio sam pelene za svoju malu princezu, pogledao sta pise na ambalazi i zabrinuo se! Na Iva pelenama nema podatak o proizvodjacu niti bilo gdje pise da je proizvedeno u Njemackoj vec stoji da je Njemacka zemlja izvoza! Zemlja izvoza nije nuzno i zemlja proizvodnje !!!
Zato... Ne znam!?

(odgovor članu chipolino)
Neposredna veza do poruke: 110
   RE: hafu pelene
10.1.2013 8:13:13   
Mya_81 RR
Ove pakirane u kartonskoj kutiji zaista jesu sumnjivog porijekla jer na njima nema nikakvih podataka.
Isprobane kod nas u periodu dok je nosila pelene i nama se jesu pokazale dobre, ali ovaj faktor kartonske kutije bez ikakvih podataka je ipak bio presudan.

_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu Jedan tata)
Neposredna veza do poruke: 111
   RE: hafu pelene
10.1.2013 8:22:52   
Jedan tata
Problem je sto sam ja svoje kupio u CM-u u plasticnom pakovanju, isto tako ni slova o proizvodjacu. Samo pise uvoznik Iva i zemlja IZVOZA Njemacka. Tako obicno stoji na robi koja je proizvedena u zemljama cija se roba na trzistu ne cijeni kao kvalitetna. Moja prva misao je bila Kina!

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 112
   RE: hafu pelene
10.1.2013 22:46:04   
senka 81
Kad sam rodila prvog sina, dosta mojih prijateljica mi je govorilo da kupim te HAFU, jer su kao jeftine, a dobre, medjutim, nisu mi se doimale adekvatno upakovanim, ipak se radi o bebama, a onaj karton me je bas odbijao, sumnjala sam u higijensku isparvnost, što se izgleda i pokazalo tačnim- čula sam da se povlače s tržišta, baš zbog pakovanja ..Znači ovo i što se može naći trenutno na tržištu je samo do isteka zaliha na lageru.

_____________________________

Armann 30.01.2009.
Dani 10.11.2012.

(odgovor članu Jedan tata)
Neposredna veza do poruke: 113
   RE: hafu pelene
11.1.2013 16:58:44   
sporty mamaa

IZVORNA PORUKA: mamica5

Drage moje ja trenutno kupujem pelene mrvica koje nisu dugo na tržištu ali su mi se pokazale super. Cijena im je pristupačna 60 kom 16,5 km a ja ih kupujem u Mostaru,a probala sam i HAFU pa sam se evo ipak odlučila na ove


Ma meni su bolje sto puta i od jednih i drugih lumpi pelene mercator. Cijena oko 18 km, 52 komada cini mi se(velicina 4). Sad stalno imaju brojeva, a super tanke i komotne.

(odgovor članu mamica5)
Neposredna veza do poruke: 114
   RE: hafu pelene
12.1.2013 21:19:06   
senka 81
Vec sam prije spominjala da sam slučajno "naletila" na pelene Helen Harper, odlične a cijena jos bolja, npr: 50 kom velicina 3 oko 14 km

_____________________________

Armann 30.01.2009.
Dani 10.11.2012.

(odgovor članu sporty mamaa)
Neposredna veza do poruke: 115
   RE: hafu pelene
16.4.2013 16:19:08   
sporty mamaa
Buduci da mi u mercatoru nestaje velicine 5 Lumpi sad kupujem ove Iva ili Hafu. Ali meni 5. nisu gacice? Kakve su te gacice, bas bih probala pa ako neko ima iskustva nek napise. Inace kupujem u bijelom pakovanju jer takve imaju u cm., vila neretva mi je malo podaleko ali sad ce lijepo vrijeme pa bi mogla otic, jer ih vise dode u tim kartonskim kutijama. Opcenito pelene su mi kao dm.ove, a puno jeftinije.

(odgovor članu senka 81)
Neposredna veza do poruke: 116
   RE: hafu pelene
12.8.2013 21:47:09   
JustForFun
ja ih koristim i prezadovoljna sam, probala sam svašta na našem tržištu i one su mi najbolje

nije riječ o jednom proizvođaču, već npr imate mamia pelene koje su brand Aldi supermarketa, onda babydream koje su brand Roseman supermarketa itd, mamia su uz poampers u UK proglašene najboljim pelenama

https://www.aldi.co.uk/en/product-range/baby-toddler/mamia-nappies-wipes/

(odgovor članu sporty mamaa)
Neposredna veza do poruke: 117
   RE: hafu pelene
12.8.2013 23:38:17   
milenium
ja ove mamia nisam nigdje kod nas vidjela.user posted image

(odgovor članu JustForFun)
Neposredna veza do poruke: 118
   RE: hafu pelene
15.8.2013 12:29:28   
JustForFun
ja ih uzimam u trgovini Iva u Čapljini, dolaze razni modeli, ne samo ove, imaš u kartonskom i u nailonskom pakiranju, ja nekad pitam da mi otvore paket jer imaju neke koje mi se sviđaju više, a neke manje, ali uglavnom sve su soilidne, i nije znači jedan proizvođač isti za sve, ali uglavnom iz njemačke su i meni nikad nisu bile loše kvalitete ili tasko nešto, ne znam kako se zovu te, ali volila sam kad su mi došle neke s delfinom naguzici i neke sa plavim srcima isto su mi bile super par puta sam te imala

koristila sam i pampers, meni redovno prođe kad ima stolicu pampers, premekane su, također violeta, bebe, sve je to tu negdje, uglavnom ni jedne mi nisu bolje od hafu

molfix je super, ali tu je to u standardu sa ovima iz njemačke, a opet bolje mi paše cijena hafu

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 119
   RE: hafu pelene
2.9.2013 18:42:21   
Nikara
Koristim Hafu i pkazale su mi se odličnim. A ko nije siguran zbog ambalaže, poslije Hafu meni su najbolje babylove u dm-u, a ni cijena nije loša ako uzimate veliko pakovanje.

(odgovor članu JustForFun)
Neposredna veza do poruke: 120
   RE: hafu pelene
28.5.2014 22:32:23   
bebaa
pozz...
slučajno nađoh ovu temu.....naime,juče sam kupila po preporuci Iva pelene....tako piše na kesi....veličina 12-25 kg,mada na samoj peleni piše junior 5....tako da tio je to što nam je i trebalo....ima 44 komada i košta 15.30 km u CM-u......sinoć smo ih odma probali...ustao je suh....ništa ne smrdi,sve ok kao i kod lumpija.....
e sad čitala i nađem da su to u stvari ove hahu pelene......kako god mi smo zadovoljni....samo me interesuje ako ko zna ima li se još gdje kupiti....sem u CM-u....user posted image

_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu Nikara)
Neposredna veza do poruke: 121
   RE: hafu pelene
29.5.2014 19:45:32   
sara123
I mene interesuje?user posted image

(odgovor članu bebaa)
Neposredna veza do poruke: 122
   RE: hafu pelene
29.5.2014 19:56:55   
dandi84

IZVORNA PORUKA: bebaa

pozz...
slučajno nađoh ovu temu.....naime,juče sam kupila po preporuci Iva pelene....tako piše na kesi....veličina 12-25 kg,mada na samoj peleni piše junior 5....tako da tio je to što nam je i trebalo....ima 44 komada i košta 15.30 km u CM-u......sinoć smo ih odma probali...ustao je suh....ništa ne smrdi,sve ok kao i kod lumpija.....
e sad čitala i nađem da su to u stvari ove hahu pelene......kako god mi smo zadovoljni....samo me interesuje ako ko zna ima li se još gdje kupiti....sem u CM-u....user posted image

Imas samo u CM-u I u IVA prodavnicama. Ovdje u Ze dosta mama koristi Hafu pelene a u paketima jos su jeftinije nego u najlonskoj ambalazi. Pakete imaju samo IVA prodavnice. Ja planiram Pampers kiristiti najmanji broj. Cim predje na veci uzimacu Hafu.user posted image

_____________________________

Život nam vraća ono što mi drugima dajemo....

15.07.2012. god -missed ab. (8 ned+4)

28.12.2013. god -ugledali smo user posted image

29.08. 2014. god. - rođen N, mamino žuto pile...

(odgovor članu bebaa)
Neposredna veza do poruke: 123
   RE: hafu pelene
29.5.2014 21:51:51   
bebaa
nažalost imamo reakciju na ove pelene.....ovo nam je četvrta vrsta pelena i prva reakcija...guza sva osuta,ćuna pečena.....user posted image
dakle vraćamo se na Lumpi.....


_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu dandi84)
Neposredna veza do poruke: 124
   RE: hafu pelene
30.8.2014 12:57:14   
malenaa
Pelene vrhhh ...povoljne i jako dobre. Imam blizance i koristimo kamion pelena hehe odlicne :)))

_____________________________

MAMINO SRCE I DUSA ..SVE MOJE DOSLO NA SVIJET 1.6.2009... CITAV SVIJET JE TAKO MALI NA PREMA TVOJIM OKICAMA SINE MOJ!!

Nedostajes mrvice mamina 18.4.2012. :(

Ema & Kaan. 19.3.2014. Duse moje malene...


(odgovor članu bebaa)
Neposredna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *