|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Hafu pelene
12.12.2008 12:03:36   
Nana_Ze
Da li neko zna gdje se u sarajevu mogu kupiti hafu pelene? Ja ih kupujem u Ivi, pored fisa u vitezu i preporucila sam ih prijateljici u sarajevu, ali nikako ne mogu da nadju u sa...

< Poruku je uredio Hanady RR -- 2.6.2010 21:27:49 >


_____________________________

http://www.pampers.ba/profile/4746
Revisions: 1 | Neposredna veza do poruke: 1
   RE: hafu pelene
12.12.2008 12:08:19   
ElmaB
Oprosti, a kakve su to hafu pelene?

_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.


(odgovor članu Nana_Ze)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: hafu pelene
12.12.2008 12:22:41   
Nana_Ze
uvoznik je iva, uvoze ih iz njemačke, pakovanje je malo ružno-kartonska kutija, ali ja sam prezadovoljna cijenom i kvalitetom, a imam ih kupiti i u prodavnici u zgradi gdje zivim (u zenici)


_____________________________

http://www.pampers.ba/profile/4746

(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: hafu pelene
12.12.2008 12:28:35   
Amrino
IZVORNA PORUKA: Nana_Ze

uvoznik je iva, uvoze ih iz njemačke, pakovanje je malo ružno-kartonska kutija, ali ja sam prezadovoljna cijenom i kvalitetom, a imam ih kupiti i u prodavnici u zgradi gdje zivim (u zenici)



U kojoj prodavnici? Koliko kostaju i koliko komada dodje?


_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu Nana_Ze)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: hafu pelene
12.12.2008 12:36:04   
ElmaB
To su jednokratne pelene?

_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.


(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: hafu pelene
12.12.2008 12:36:23   
MELLI
Mi smo prije nekoliko dana probali te pelene ;pakovanje je očajno ali same pelene su dobre.Ja sam iz Zavidovića i ovdje ih ima u svim prodavnicama.Veličina br. 5 (12-25 kg) košta 22,00 KM, a dođe 60 komada u paketu.

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: hafu pelene
12.12.2008 12:38:51   
MELLI
Jesu jednokratne(meni su onako slične molfiksovim pelenama)

(odgovor članu MELLI)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: hafu pelene
12.12.2008 12:40:17   
ElmaB
Bas se zovu Hafu? Da potrazim ovdje u Sarajevu. Je li ti problem da nam uslikas pakovanje i postavis sliku da otprilike znam sta da trazim po prodavnicama?

_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.


(odgovor članu MELLI)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: hafu pelene
12.12.2008 12:44:27   
Nana_Ze
u zenici u prodavnici snel na jaliji...kostaju oko 20 maraka...pakovanja su po kilazi,. sto je manja kilaza dodje ih vise, znaci u prosjeku oko 60-70 pelena

_____________________________

http://www.pampers.ba/profile/4746

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: hafu pelene
12.12.2008 12:48:10   
Nana_Ze
vazi, cim napunim baterije:) mozda melli moze prije:)

ima ih kupiti, sad sam nasla na jednom drugom forumu gdje:
-Podlugovima, cim se iskljuci sa autoputa i produzi se ravno, starom cestom prema Visokom i prvo skretanje lijevo, prije Merol benzinske pumpe, u samoposluzi.
- Brezi, poslije semafora, prva prodavnica na lijevu stranu, promex, preko puta Hodzic mesare
- FIS Vitez, ima ih u marketu a i u radnji koja se zove Top shop uglavnom je u sklopu FIS-a
- Iva, Vitez, oni su direktni uvoznik a imaju i svoj market negdje u Vitezu i tu je cijena najpovoljnija sto je i logicno jer su oni uvoznici. (kostaju manje od 20 KM)
a pakovanje je u kartonskoj kutiji(kao kutije od ulja:)), kazu zbog ekoloskih razloga

cula sam da bi ih moglo biti i u marsu u sarajevu, te negdje na ilidži


_____________________________

http://www.pampers.ba/profile/4746

(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: hafu pelene
12.12.2008 12:53:35   
ElmaB
Ima prodavnica Mars na Zeljinom stadionu na Grbavici. Tu ja stanujem, pa cu bas pogledati, a ti cim budes mogla postavi sliku!

_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.


(odgovor članu Nana_Ze)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: hafu pelene
12.12.2008 13:27:39   
Nana_Ze
elma stavila sam slike u svoj album

_____________________________

http://www.pampers.ba/profile/4746

(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: hafu pelene
12.12.2008 13:42:21   
medavi
Ja sam ih koristila svojim djecacima i odlicne suuser posted image kad sam god bila u prilici da ih kupim tu kod svojih jer u srebreniku ih nema nigdje u prodaji...slicne su molfixu
a cijena im je odlicna....sve pohvale za ha-fu peleneuser posted image


_____________________________

MAMINI MOMCI
HARIS 18.04.2002
SAMED 04.07.2005

(odgovor članu Nana_Ze)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: hafu pelene
12.12.2008 14:02:19   
bebacha
mi kmbinujemo te pelene i molfik.super su.kod nas kostaju 20KMbude ih u Bingu,mada rjede i supermarketu Etna

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu medavi)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: hafu pelene
12.12.2008 14:34:01   
almai
ja ih stalno kupujem i stvarno sam zadovoljna tim pelenama.
Kod nasih ima gotovo u svakoj prodavnici uzeti 7-16 kg
platim 21.5km i cijena im je prihvatljiva.
Bravo za ha-fu peleneuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

moja su djeca zlatna...
kad spavaju:))

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: hafu pelene
12.12.2008 16:51:21   
seky
pozdrav za mame

hafu su jako dobre pelene iako nemaju ambalazu extra zato su i jeftine al ne prodaje ambalaza pelenu nego kvalitet i iskustvo..pampersice su tako divno upakovane i ta ambalaza je pola cijene pelene na zalost placamo ambalazu a ne pelenu...zao mi je al tako nam dodje...

< Poruku je uredio Dina RR -- 14.12.2008 0:06:17 >


_____________________________

moja zivotna bogatstva
Ensar 31.03.1999
Ajla 22.03.2002
moje trece bogatstvo stiglo na svijet 10.01.09 Sanjin
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: hafu pelene
12.12.2008 16:57:35   
Ilhana RR
upravu si seky, nije bitno kako izgleda ambalaza bitno je kvalitet. I ovde ima pelena koje nisu "poznatih" marki koje su se pokazale da su bolje i od Pampersa i Libera (Libero ovde kao pampers jake)...


(odgovor članu seky)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: hafu pelene
12.12.2008 17:05:38   
Hannah
Ma nije da mi nisu uredu nijedne jednokratne babylove su odlične... Ali baš sam gledala na internetu jel ima gdje tih hafu pelena pošto me interesovalo kako izgledaju i nigdje ništa. Jel se prodaju samo u Bosni?
Tako su jedno vrijeme zavladale tablete za mršavljenje, svjetski hit koji se prodaje samo u BiH i Srbiji.
E pa onda se pitam šta je, jel samo kod nas je kontrola slaba ili?
Nisam protiv jednokratnih, ali gdje se još prodaju ove?
I zašto ne platiti malo više za neku vrstu sigurnosti?
Nervira me što kod nas sve prolazi što ne prolazi nigdje drugo, jedino to. I kako onda znati šta je u tim pelenama?

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: hafu pelene
12.12.2008 18:06:24   
MELLI
Ove pelene su jeftine zbog kartonske ambalaže, a ako voliš da platiš skuplje, iste ove pelene možeš kupiti u najlonskoj ambalaži i tada im cijena približna cijeni violetinih pelena. Na njima piše IVA.
HAFU pelene se proizvode u Njemačkoj, a uvozi ih Iva iz Viteza.

< Poruku je uredio Dina RR -- 14.12.2008 0:10:02 >
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: hafu pelene
12.12.2008 18:51:52   
Hannah
Ok.
Jel možeš naći web stranicu te firme u Njemačkoj. Jel možeš naći da se prodaju u Njemačkoj.
I zašto bi kartonska ambalaža bila jeftinija?
Da je jeftinije, u prodavnicama bi stavljali namirnice u papirne vrećice (kamo sreće), a ne plastične.

(odgovor članu MELLI)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: hafu pelene
12.12.2008 20:12:17   
ElmaB
Forumasice koje su postavile ovu temu i koristile Hafu pelene, sigurno znaju o kojem proizvodjacu se radi sto ti je jedna od njih i napisala. A, ti trazis potvrdu toga, tj. interne stranicu, i sl. Zasto ne vjerujes onima koji su ih koristili?
A, pretpostavljam da su jeftinije upravo zbog kartonske ambalaze jer je neuglednija, dok omot recimo Pampersa, je do savrsenstva dotjeran, sto naravno kosta, sam dizajn pakovanja, reklame, ime...


< Poruku je uredio Dina RR -- 14.12.2008 0:12:38 >


_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.

Neposredna veza do poruke: 21
   RE: hafu pelene
12.12.2008 20:16:50   
Hannah
Ako nečeg nema na internetu, onda ne postoji user posted image
Ma nek koristi ko šta hoće, ja se samo zbezeknula kad sam vidjela da se prodaje nešto na čemu ne piše ništa, i čega ima kupiti samo u odabranim prodavnicama.
I kad ništa nisam našla na netu, zanimalo me jesam li smotana, samo sam htjela ime proizvođača.
Pošto ne vidim ime proizvođača, ne javljam se više, neću da se svađam, samo pitala...

(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: hafu pelene
12.12.2008 20:31:23   
liebevoll
Drage moje, sasvim slucajno sam naletila na ovu temu, iako me se direktno ne tice, jer jos nemam bebacu. Zaintrigirala me, pa sam procackala po netu, i nasla nesto o Hafu pelenama. Naime, IMA na netu, samo trazite rezultate na njemackom, to je naime  diskontni lanac,imaju svoje marke(npr. kao kod nas sto su bile VF marke, znaci, ono sto oni proizvode), i medu tim markama su i te pelene. Citala sam i komentare i one koje su koristile su prilicno zadovoljne. Znaci, sto posto njemacki proizvod.

A sto se tice pampersa ovde i u Bosni, moja seka je koristila ove odavde dok je bila kod mene za svog malca, i kaze da su neuporedivo bolje nego nase.

_____________________________

"Ti si zelja iza koje druge zelje nema..."
24.8.2009.

(odgovor članu Hannah)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: hafu pelene
12.12.2008 20:35:17   
Mik Mik
user posted image
Hafu ist ein stetig wachsendes Familienunternehmen, das 1978 gegründet wurde und mittlerweile in der zweiten Generation geführt wird.
Hafu ist ein Geschäft, das sich mit dem Verkauf von Sonder- und Restposten aller Art beschäftigt.


Bei HAFU kann man :

· Lebensmittel
· Haushaltswaren, Hygieneartikel und Windeln
· Textilien
· Spielwaren
· Gartenmöbel, Pflanzen und Gartenbedarf
· Werkzeuge
· Saisonartikel für Frühling, Sommer, Herbst und Winter
· Schreibwaren

kaufen.

Man kann Markenware wie z.b von Knorr, Maggi, Holsten Pilsener, etc. kaufen und das alles zu sehr viel billigeren Preisen als in einem normalen Geschäft.
Man findet bei Hafu auch Ausländische Dinge, Gerichte und Süsswaren aus China, USA oder anderen Ländern.
Manchmal bekommt man sogar Dinge von Tchibo einiges billiger.

Wie kann HAFU das machen?
-------------------------------------

Hafu bezieht die Ware hauptsächlich aus Geschäftsauflösungen, Insolvenzen, Versicherungsschäden, Havarie-Ware.
Fällt ein LKW um ist Hafu auch schon da und kauft diese Sachen auf und wir bekommen sie dann einiges günstiger.
Die Ware ist einwandfrei und in Top Zustand.

HAFU Hauptsitz:
---------------------

HAFU Handels GmbH Fulda
Frankfurter Straße 146
36043 Fulda
Tel. (06 61) 94 92 - 0
Fax (06 61) 94 92 - 20

Ako neko ima živaca da vam prevede, to nisu nimalo loše pelene.
Ali da napomenem da ja koristim Pampers.


(odgovor članu liebevoll)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: hafu pelene
12.12.2008 20:35:24   
ElmaB
Drago mi je da si se javila, jer sam sigurna da postoje i da nije neka glupost u pitanju. I ja sam trazila i nasla oficijelnu stranicu firme Iva iz Viteza, koja je uvoznik Hafa pelena. Bas cu ih sutra nazvati i pitati da mi daju malo vise informacija o proizvodjacu. Eto, tek toliko da zadovoljim one koje misle da ce mi nasoj djeci svasta stavljati na guzu samo zato sto im je cijena povoljnija!

_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.


(odgovor članu liebevoll)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *