|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: (ne)brižna mama
17.3.2013 22:52:00   
M kao Mama
ja ću kratko u duhu naziva teme, moja djeca, moja (ne) briga

(odgovor članu mala_sa)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: (ne)brižna mama
17.3.2013 22:52:27   
R&T@
ena, super ako tebi odgovara, ali ja ne bih mogla nikako zivjeti po sablonu...

(odgovor članu mala_sa)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: (ne)brižna mama
17.3.2013 22:57:55   
teacher75

IZVORNA PORUKA: tajra

ena, super ako tebi odgovara, ali ja ne bih mogla nikako zivjeti po sablonu...

ni ja, skroz sam drugi tipuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: (ne)brižna mama
17.3.2013 22:59:03   
ena23
Ako budete nekad imale problema sa odgojem, evo jos jedna ideja, stupila na snagu prije 2 sedmice i ucinila cuda: muz na poslu isprintao veseli smajli i tuzni smajli, donio kuci, on i emir ih iskruzili i zalijepili na karton. kad E slusa i bude dobar, ode na spavanje bez problema itd itd onda na zidu na najupadnijoj tacki u kuci visi veseli smajli, sto znaci da smo svi sretni i veseli jer E slusa, eh onda dobije nagradu- navecer moze gledati bagere (ono vrjeme kad mama+K idu na spavanje) i dobije svoj omiljeni jogurt. A ako je udario nekoga ili vristo (znaci prekrsio one znakove sto imamo na zidu ili nije dosao kad je mama zvala) onda okacimo tuzni smajli na zid i onda nema nagrada.

joj da znate samo kako pali. cim mu kazem okacit cemo tuzni samjli na zid odmah ostavlja ono sto nije za njega ili krece kuci bez problema... fazon je samo ostati ustrajan, dakle ako je tuzni smajli onda zaista nema njemu omiljenih stvari i on je to skonto za dva dana (nakon par puta testiranja da li mi to stvarno ozbiljno mislimo) i svi smo sretni ]]user posted image



p.s. samo ne treba pretjerivati, dakle ne za svako malo prijetiti "stavit cemo tuzni samjli" nego fino objasniti za koje postupke se isti kaca.



< Poruku je uredio ena23 -- 17.3.2013 23:00:38 >


_____________________________

Onaj ko hoce- naci ce nacin, onaj ko nece - naci ce izgovor.

lav prvi- 22.08.2009.
lav drugi- 06.08.2011.


(odgovor članu mala_sa)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: (ne)brižna mama
17.3.2013 23:02:50   
ena23

IZVORNA PORUKA: tajra

ena, super ako tebi odgovara, ali ja ne bih mogla nikako zivjeti po sablonu...



o da, i ja sam umjetnicka dusa i apsolutno ne volim bilo kakve sablone. medjutim, kad imas veliki problem zbog kojeg osjecas neku cudnu bol u grudima svake veceri, skontas da je vrjeme da nesto mjenjas...

meni je pravo tesko palo ispocetka ali sad sam se tako fino uhodala da ne znam kako sam prije zivjela bez sablona user posted image user posted image

_____________________________

Onaj ko hoce- naci ce nacin, onaj ko nece - naci ce izgovor.

lav prvi- 22.08.2009.
lav drugi- 06.08.2011.


(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: (ne)brižna mama
17.3.2013 23:03:32   
bananica

IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: tajra

ena, super ako tebi odgovara, ali ja ne bih mogla nikako zivjeti po sablonu...

ni ja, skroz sam drugi tipuser posted image



ne bih ni ja, al ako neko moze onda je super

meni bi ovdje takodjer nedostajalo vise vremena za samu sebe, pa taman da sjedim u nekoj sobi i gledam u ziduser posted image user posted image

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: (ne)brižna mama
17.3.2013 23:04:33   
bananica

IZVORNA PORUKA: ena23


IZVORNA PORUKA: tajra

ena, super ako tebi odgovara, ali ja ne bih mogla nikako zivjeti po sablonu...



o da, i ja sam umjetnicka dusa i apsolutno ne volim bilo kakve sablone. medjutim, kad imas veliki problem zbog kojeg osjecas neku cudnu bol u grudima svake veceri, skontas da je vrjeme da nesto mjenjas...

meni je pravo tesko palo ispocetka ali sad sam se tako fino uhodala da ne znam kako sam prije zivjela bez sablona user posted image user posted image




user posted image user posted image user posted image

sve je stvar navike

(odgovor članu ena23)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: (ne)brižna mama
17.3.2013 23:06:54   
teacher75
ma ja se uopce ne grizem ako se sami igraju 2 sata dok ja supljuram na rruser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: (ne)brižna mama
17.3.2013 23:08:16   
smajli80
Nebi me 2.5h a vi napisašte svašta neštouser posted image

Kao prvo
želim svima da se zahvalim na rječima podrške i brojnim savjetima koje ste mi dale.
Otvorile ste mi oči i sad vidim koliko sam zaglibila u ovom svemu.Izgubila sam sebe,nisam više bila ljudsko biće koje ima potrebe da spava,jede i odmori se već robot koji kažnjava sebe misleći da zapušta svoju djecu-strašnouser posted image user posted image

Djeca jesu sebična-barem je moja Sofi takva-što joj više daješ ona više traži.Ne zna za granice.kao što je jednom i iozjavila.Na moje pitanje koga voliš najviše na svjetu ona odgovori -Pa sebe mama,sebe volim najvišeuser posted image .
Moram stati na loptu razmisliti i promjeniti život iz korjena u protivnom sam donjauser posted image

Večeras su se baš lijepo igrali dok sam im spremala večeru-ima nadeuser posted image

ena23 ona tabela nije loša malo ću je pručiti i pokušati prilagoditi sebi.U svakom slučaju hvala na savjetuuser posted image

Mico moja čim nađem malo vremena eto me u B.L pa da maznemo te ćevape i kraljicu i usput dobro provedemo.

JOŠ JEDNOM HVALA VAM SVIMAuser posted image user posted image

_____________________________

Mamina velika curica 5.3.2008
Mamin mali dječak 26.1.2012.

(odgovor članu ena23)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: (ne)brižna mama
17.3.2013 23:15:16   
ena23
ako ce ti sta pomoci tj, pomoci da malo sebe gurnes u prvi plan:

za par godinica (godine brzo prolete) kcerkica ce ti reci "mama, ja sam sada udata i imama svoju djecu, molim te ne nerviraj me svojim zastarjelim metodama" a djecak ce izjaviti nesto poput "mama, ja sam sad ozenjen, molim te kad hoces da me vidis najavi se" user posted image user posted image user posted image

i eto ti odma razlog da malo vise na sebe mislis.

mislim, da me ne bi pogresno skontali, ne mislim da ce bukvalno ovako nesto izjaviti nego mislimda ce djeca brzo odrasti, otici u svoje zivote, ubrzo im necemo vise biti centar njihovog malog svijeta, i to je prirodno, tako i treba biti, a sta ce nama od nas samih ostati? podocnjaci, iskrivljene kicme, uvehle sise do pupka, gastritis od sikiracije zbog njihovih ispada ljutnje u javnosti... user posted image ...

_____________________________

Onaj ko hoce- naci ce nacin, onaj ko nece - naci ce izgovor.

lav prvi- 22.08.2009.
lav drugi- 06.08.2011.


(odgovor članu smajli80)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: (ne)brižna mama
17.3.2013 23:29:12   
mala_sa

IZVORNA PORUKA: ena23

ako ce ti sta pomoci tj, pomoci da malo sebe gurnes u prvi plan:

za par godinica (godine brzo prolete) kcerkica ce ti reci "mama, ja sam sada udata i imama svoju djecu, molim te ne nerviraj me svojim zastarjelim metodama" a djecak ce izjaviti nesto poput "mama, ja sam sad ozenjen, molim te kad hoces da me vidis najavi se" user posted image user posted image user posted image

i eto ti odma razlog da malo vise na sebe mislis.

mislim, da me ne bi pogresno skontali, ne mislim da ce bukvalno ovako nesto izjaviti nego mislimda ce djeca brzo odrasti, otici u svoje zivote, ubrzo im necemo vise biti centar njihovog malog svijeta, i to je prirodno, tako i treba biti, a sta ce nama od nas samih ostati? podocnjaci, iskrivljene kicme, uvehle sise do pupka, gastritis od sikiracije zbog njihovih ispada ljutnje u javnosti... user posted image ...


Ovaj post me je tako naslijao, a i rastuzio u isto vrijeme user posted image

Ena sto se tice smajlica i opcenito znakova na papiru, meni se to bas svidja user posted image , mi jos nismo u tim fazama ali rado cu ih iskoristiti kad bude bilo potrebe. Mislim da njima slika punooo vise kaze, nego kad mi "drobimo" user posted image


_____________________________

Jednog suncanog, proljetnog dana; mama je u zagrljaj dobila svoga sina (29.04.2011.)

Mama je rodila sebi svoju mirisnu ruzu (19.09.2013.)

(odgovor članu ena23)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: (ne)brižna mama
17.3.2013 23:35:18   
ena23
super ako niste jos u fazama, dobro see drzite onda user posted image

a zlu ne trebalo, i sama znam, ideja nikad dosta user posted image

_____________________________

Onaj ko hoce- naci ce nacin, onaj ko nece - naci ce izgovor.

lav prvi- 22.08.2009.
lav drugi- 06.08.2011.


(odgovor članu mala_sa)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: (ne)brižna mama
18.3.2013 0:17:42   
škorpija
meni je tabela super stvaruser posted image , imam samo jedno dijete a živimo poprilično haotično, mislim da bih s dvoje morala imati neku sličnu tabelu da poredam prioritete, inače mm nikad ne bi došao na reduser posted image

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu ena23)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: (ne)brižna mama
18.3.2013 8:19:53   
chuci

IZVORNA PORUKA: bananica


IZVORNA PORUKA: tajra


IZVORNA PORUKA: chuci

još ponekad doji iako mu je 4 godine i tako



Svakom svacije, ali user posted image




zar i ovo imauser posted image user posted image user posted image

ma ispalo je malo bezveze. ja vidjela čupa ženi majicu i usput pitala jel prestao dojiti kontajući da sigurno jeste. a ona nako stidljivo ma nije još skroz. baš mi nezgodno bilo što pitah.
a i meni je to user posted image

_____________________________

mrvica 22.9.2009.
mravić 4.6.2012.
ako ih ne čujem... u zijanu su garant


(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: (ne)brižna mama
18.3.2013 8:39:24   
ajla86
smajli lavice moja nije valjda da je zapelo negdje user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

nisam kompetentna da dam savjet ali djeluje mi ispravno meni kao ISKUSNOJ mami sta cu ti zene napisale.dodala bih samo da moras cuvati sebe,ako ne zbog sebe onda zbog djece.ocito je sve na tvojim ledzima a njima treba zdrava,vesela mama...
vjerujem da su djeca bezobrazna...evo moja ajša ako ja i mm pijemo kafu ona pocne plakati (nigdje suze,kevelji se nazor) uzmemo je ona kez opali od uha do uha....i kad god treba nesto da joj prodze place ma hajde....nigdje suze...i sve gleda gdje sam ja....a ne velika cura koju sve zanima zivo....
nadam se draga da ces se organizovati dobro da dodzes sebi....

ja sam u svom drustvu nebrizna majka jer mi nije jedina tema jedina za razgovor dijete,nepricam uz kafu koje pelene koristimo,koje hapice pravim....jer nedavim okolinu jel mi djete piskilo,kakilo...niocemu sto volim u zivotu nevolim puno pricati.suti i uzivajuser posted image izadzem bez nje navece (nju uspavam,ostane mama-svekrva-koja se nacudit nemoze sto ja hodam) i zabavim se,plesem,uzivam i na taj nacin napunim baterije i opet moja ajsa ima mamu punu energije.....

(odgovor članu chuci)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: (ne)brižna mama
18.3.2013 9:00:37   
Mirkica
ajla ne pricam ni ja o djeci evo npr. kada nazovem prijateljicu koja nema djece da mi ih ona ne pomene ne bi ih ni spomenula user posted image user posted image user posted image a da pustim mozak na pasu :)))).
KAda odem negdje bez djeteta zovem iako djeet ostavim kod muza ja stalnoooo zovem da vidim kako je i sta rade .
Mislim da covjek treba pruziti puno ma sta puno maximum ali treba znati u svemu tome i za sebe , ja imam dvoje male djece i rjetko akda sam preopterecena , ja znam pustiti sve da stoji a mi se igramo, ili ja sjedim pijem kahvu a kuca patil pati jer mora nesto , sve ja to nekako i nije mi previse evo sada stariji se igra sa auticima , a mali se igra u krevetcu sa svojim igrackama , cim sam ustala nahranila ih presvukla i pobacala gdje koji pripada da popijem kahvu kako treba :))) i onda startujem u dan i vecer kad dodje oept nahranim presvucem i pobacam na mejsta i opet odcejfim ljudski .

_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu ajla86)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: (ne)brižna mama
18.3.2013 9:02:34   
maja78 RR

IZVORNA PORUKA: ena23

Ako budete nekad imale problema sa odgojem, evo jos jedna ideja, stupila na snagu prije 2 sedmice i ucinila cuda: muz na poslu isprintao veseli smajli i tuzni smajli, donio kuci, on i emir ih iskruzili i zalijepili na karton. kad E slusa i bude dobar, ode na spavanje bez problema itd itd onda na zidu na najupadnijoj tacki u kuci visi veseli smajli, sto znaci da smo svi sretni i veseli jer E slusa, eh onda dobije nagradu- navecer moze gledati bagere (ono vrjeme kad mama+K idu na spavanje) i dobije svoj omiljeni jogurt. A ako je udario nekoga ili vristo (znaci prekrsio one znakove sto imamo na zidu ili nije dosao kad je mama zvala) onda okacimo tuzni smajli na zid i onda nema nagrada.

joj da znate samo kako pali. cim mu kazem okacit cemo tuzni samjli na zid odmah ostavlja ono sto nije za njega ili krece kuci bez problema... fazon je samo ostati ustrajan, dakle ako je tuzni smajli onda zaista nema njemu omiljenih stvari i on je to skonto za dva dana (nakon par puta testiranja da li mi to stvarno ozbiljno mislimo) i svi smo sretni ]]user posted image



p.s. samo ne treba pretjerivati, dakle ne za svako malo prijetiti "stavit cemo tuzni samjli" nego fino objasniti za koje postupke se isti kaca.




o mnogo mi se svidja, mi imamo ovu pricu jako smo sretni i nasmijani i to, a super fol i sa printanjem

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu ena23)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: (ne)brižna mama
18.3.2013 9:09:58   
Dida79

IZVORNA PORUKA: teacher75

ma ja se uopce ne grizem ako se sami igraju 2 sata dok ja supljuram na rruser posted image


I kod mene je ovako..kako meni treba malo mira tako i njima od mene user posted image
Moj mladji malac zna se sam zabaviti sjedne crta pise cesto i je dnevna soba puna papirica od njegove kreativnosti ali meni to ne smeta..kad ja napunim baterije i odmorim se kasnije cu sve lako srediti.



(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: (ne)brižna mama
18.3.2013 10:50:47   
jasmin
Ja uopće nisam od onih mama koja forsira da se igra s djetetom stalno user posted image . I nisam nebrižna. Djeca imaju svoj svijet,znam da vole da u njihov svijet ponekad uplove roditelji,ali da ja to radim stalno i da se grizem što ne radim,nikad i nikako.
Oni se igraju sami i toliko dobro osmisle igru,da ja bahnem sve bi otišlo u helać user posted image .
Njihov dan prolazi u igranju vani s djecom iz ulice,igranju igračkama u kući,crtanju,i sve ono što mogu u kući,odu do nane,i td. Ja imam svoje potrebe,oni svoje.
Kada žele da im se pridružim,obično me zovu i odazovem se.
Najjače mi je kad me zovu da im upoznam društvo user posted image ...
user posted image
Ili umjetnička fotka bratove ruke i mamine `sušilice` na balkonu user posted image .
user posted image

Pažnje im ne fali,ali želim da se najviše igraju s generacijom.

< Poruku je uredio jasmin -- 18.3.2013 10:52:13 >


_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: (ne)brižna mama
18.3.2013 10:53:53   
EEDITH
ja lijepo rodila više djece,tako da roditeljsku pažnju puno i ne traže,
oni se sami znaju igrati i bez nas user posted image user posted image

_____________________________

U životu ti je najvažnije biti živ,sve ostalo je lahko .........

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: (ne)brižna mama
18.3.2013 13:24:40   
ena23
joj zene lahko je vama kad su vam veca djeca i imate blizu nekoga mimo vas da ih malo zabavi. (meni nema ko pricuvati djecu ni kad imam stomacni grip i visim na wc-solji)

takodjer, djeca se rode ili zahtjevna ili ne, ja u to cvrsto vjerujem. e sad, moji nisu bas nesto ekstra ekstra nesnosiva djeca, emir voli bagere i zna se sahat u basti zaigrati s njima a keno voli tako zaglaviti sa mobitelom. medjutim, da su obojica u kuci nema sanse da ja dva sata sjedim za kompjuterom, ma ne bi oni mene pustili nema te sanse, to bi vuklo za nogavice, stipalo, udaralo, deralo se, jednostavno su zahtjevnija djeca i eto, stas sad... ili placi i lupaj glavom o zid zbog takve sudbine ili jednopstavno prihvati stvari kakve jesu, tjesi se da ce za par godina sve proci i nastoj vremena za sebe odvojiti kada je god to moguce...

i trece djete ne planiraj sljedcecih pet godina user posted image user posted image

_____________________________

Onaj ko hoce- naci ce nacin, onaj ko nece - naci ce izgovor.

lav prvi- 22.08.2009.
lav drugi- 06.08.2011.


(odgovor članu EEDITH)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: (ne)brižna mama
18.3.2013 13:41:35   
vjestica

IZVORNA PORUKA: chuci


IZVORNA PORUKA: bananica


IZVORNA PORUKA: tajra


IZVORNA PORUKA: chuci

još ponekad doji iako mu je 4 godine i tako



Svakom svacije, ali user posted image




zar i ovo imauser posted image user posted image user posted image

ma ispalo je malo bezveze. ja vidjela čupa ženi majicu i usput pitala jel prestao dojiti kontajući da sigurno jeste. a ona nako stidljivo ma nije još skroz. baš mi nezgodno bilo što pitah.
a i meni je to user posted image

zbog ovakvog ibrećenja i komentara imam kolegicu koja se tako svima uz komentar da dijete još doji (dijete je dojila 4 g, ako ne i više) pravdala da mora dojiti jer je dijete alergično na svašta nešto, između ostalog na mlijeko i mliječne proizvode, i to je bio jedini način da ikakvo mlijeko unese u sebe user posted image user posted image
i zar se mora uopšte pravdati , pa bilo koji da je razlog za dugo dojenje user posted image user posted image
niko od nas ne voli da nam s neko petlja ili ibreti,ali ćemo svi poletiti da se drugom iščuđavamo

_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu chuci)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: (ne)brižna mama
18.3.2013 14:22:22   
Volim Te!

IZVORNA PORUKA: vjestica


IZVORNA PORUKA: chuci


IZVORNA PORUKA: bananica


IZVORNA PORUKA: tajra


IZVORNA PORUKA: chuci

još ponekad doji iako mu je 4 godine i tako



Svakom svacije, ali user posted image




zar i ovo imauser posted image user posted image user posted image

ma ispalo je malo bezveze. ja vidjela čupa ženi majicu i usput pitala jel prestao dojiti kontajući da sigurno jeste. a ona nako stidljivo ma nije još skroz. baš mi nezgodno bilo što pitah.
a i meni je to user posted image

zbog ovakvog ibrećenja i komentara imam kolegicu koja se tako svima uz komentar da dijete još doji (dijete je dojila 4 g, ako ne i više) pravdala da mora dojiti jer je dijete alergično na svašta nešto, između ostalog na mlijeko i mliječne proizvode, i to je bio jedini način da ikakvo mlijeko unese u sebe user posted image user posted image
i zar se mora uopšte pravdati , pa bilo koji da je razlog za dugo dojenje user posted image user posted image
niko od nas ne voli da nam s neko petlja ili ibreti,ali ćemo svi poletiti da se drugom iščuđavamo


user posted image user posted image user posted image user posted image Volim kad se pravo zbori.

_____________________________

Prije nego sto si se rodila nosila sam te ispod svog srca...Od trenutka kada si dosla na ovaj svijet,do trenutka kad ja odem sa njega,zauvijek cu te nositi u srcu...

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: (ne)brižna mama
18.3.2013 14:25:50   
Volim Te!
I da,i ja sam normalno nemajka,jer imam 24 godine,muz mi je neotac a ima 30 al mi nista ne znamo,pa nam se zapetljaju dje nikako nebi smeli pa se jos ljute,sami sebi krivi,ne mogu da kazem da me to ne sekira jer me sekirai pravi mi pritisak,najgore je sto imam posla sa ljudima koji odjednom postaju gluvi kad ja,nemajka nesto ne dam da mi se sa djetetom radi,ali dokazacu nekad user posted image
Smajli ja imam jednu od 7 meseci kad je spustim na dekicu a ona poduze suti ustanem malo je izljubim,izdavim,ispricam,otpjevam(krecim user posted image user posted image ) i ostavim je dalje da lezi i da se igra,i meni se desavalo da se preispitujem al sam shvatila da izmedju mene i mog djeteta ima hemije i da se kontamo user posted image

_____________________________

Prije nego sto si se rodila nosila sam te ispod svog srca...Od trenutka kada si dosla na ovaj svijet,do trenutka kad ja odem sa njega,zauvijek cu te nositi u srcu...

(odgovor članu Volim Te!)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: (ne)brižna mama
18.3.2013 14:35:31   
jasmin

IZVORNA PORUKA: ena23

joj zene lahko je vama kad su vam veca djeca i imate blizu nekoga mimo vas da ih malo zabavi. (meni nema ko pricuvati djecu ni kad imam stomacni grip i visim na wc-solji)

takodjer, djeca se rode ili zahtjevna ili ne, ja u to cvrsto vjerujem. e sad, moji nisu bas nesto ekstra ekstra nesnosiva djeca, emir voli bagere i zna se sahat u basti zaigrati s njima a keno voli tako zaglaviti sa mobitelom. medjutim, da su obojica u kuci nema sanse da ja dva sata sjedim za kompjuterom, ma ne bi oni mene pustili nema te sanse, to bi vuklo za nogavice, stipalo, udaralo, deralo se, jednostavno su zahtjevnija djeca i eto, stas sad... ili placi i lupaj glavom o zid zbog takve sudbine ili jednopstavno prihvati stvari kakve jesu, tjesi se da ce za par godina sve proci i nastoj vremena za sebe odvojiti kada je god to moguce...

i trece djete ne planiraj sljedcecih pet godina user posted image user posted image

enice,meni je tako od rođenja,sama sam brinula 5 g o kćeri,sinu manje,jer je mlađi user posted image ,a i sada obavljam sama...doduše,sad cu veći i nemam posebnu brigu kako,šta. Eno ih vanka.

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu ena23)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *