|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Čorokotovo ulje
21.11.2012 16:16:33   
malenaa
kupih ovo ulje maloprije u apoteci...
citam da pomaze šri zacecu. pocinjem piti i macinu travu u vrkutu, pa ima li ko savjet kako piti ovo ulje...koliko i sl. da napomenem 3dc mi je.

_____________________________

MAMINO SRCE I DUSA ..SVE MOJE DOSLO NA SVIJET 1.6.2009... CITAV SVIJET JE TAKO MALI NA PREMA TVOJIM OKICAMA SINE MOJ!!

Nedostajes mrvice mamina 18.4.2012. :(

Ema & Kaan. 19.3.2014. Duse moje malene...


(odgovor članu Ena85)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Čorokotovo ulje
21.11.2012 21:13:10   
djoisa
ja sam citala da trudnice ne bi trebale piti curekotovo ulje

(odgovor članu malenaa)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Čorokotovo ulje
22.11.2012 8:29:09   
mamina princeza
ja sma isto cula da nije dobro piti u trudnoci jer puno jaca imunitet pa dolazi do odbacivanja svega sto organizam ne prpeozna pa ne dja Boze da dodje do odbacivanja ploda ili recimo kod osoba sa transpaltniranim organima. Ja bih na tvom mjestu ipak izabrala nesto drugo ...jer ne zas nikad tacno kad se ostavri trudnoca pa d prestanes da pijes. Jedino recimo d apijes kao macinu travu tj do ovulacije cini mis e d as eona tako pije.

Saljem ti PP

Ja ga nisam pila u trudnoci a evo ne pijem ni sad adok doji m nesto sve dobivam razlicite informacije. sta mislite da li bi ja mogla piti sada:
Inace sam curici pocela davati curekotovo ulje svaki dan ujutro kako pise ( kupujemo u bademu nerafinirano ) tj jednu malu kasikicu i onda popije vodu u kojoj je razmucen med i cini mi se da djeluje bolje nego razni sirupi za imunitet koje smo probali. Al curekot treba piti duze vrijeme da bi dao svoje efekte. mi smo isto relativno nedavno poceli prije mozda mjesec dana.



_____________________________

Moja princeza 04.07.2008
Moj princ 26.02.2012

(odgovor članu djoisa)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Čorokotovo ulje
22.11.2012 8:40:32   
lilix
u trudnoći ja lično ne bih ništa koristila bez konsultacije sa doktorom...inače što se tiče ćurokota, ja sam ga jedno vrijeme redovno pila i istovremeno sam ga davala i starijem djetetu (4 godine), onda sam, kao što reče i mamina princeza, čula razne informacije, kao može se davati tjeci, pa ne može; pa sam mu prestala davati; sad aBd opet nastavljamo da ga pijemo, jer tu zimu kad smo ga pili imali smo samo jednu malu prehladu user posted image

_____________________________

08.02.2007.
23.04.2010.
mama rodila svoje kolačiće

(odgovor članu mamina princeza)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Čorokotovo ulje
22.11.2012 8:44:30   
Medić*
Djeci se daje ujutro prije jela po pola kafene kasicice i isto toliko prije vecere, nakon toga je lijepo popiti casu mlake vode u kojoj smo otopili jednu kasiku meda.
Odrasli uzimmaju cijelu kasiku. Meni je nestalo pa moram u kupovinu istog :)
I ja sam cula da ulje čurukota ne smiju koristiti samo trudnice i ljudi sa tuđim transplatiranim organima.

< Poruku je uredio medic slatki -- 22.11.2012 8:45:13 >


_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu lilix)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Čurekotovo ulje
25.1.2013 15:20:10   
Arnela92
Zdravouser posted image imam jedno pitanje, da li je mozda curekota ulje dobro protiv tzv. bijelog pranja SEKRETA ???

(odgovor članu prevareni)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Čurekotovo ulje
25.1.2013 19:00:18   
jasmin
http://politika.hr//svijet/11565-donosimo-crno-sjeme-dobro-cuvana-tajna-za-neunistivi-imunitet?fb_action_ids=395946080497210&fb_action_types=og.recommends&fb_source=timeline_og&action_object_map=%7B%22395946080497210%22%3A115073968667319%7D&action_type_map=%7B%22395946080497210%22%3A%22og.recommends%22%7D&action_ref_map=[]

Arnela,kako jaca imunitet,tako i popravlja vaginalno stanje.

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu Arnela92)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Čurekotovo ulje
25.1.2013 19:14:21   
Daliyah92
Ovo ulje je no1 za mene. Kad je moja mama trebala na operaciju nije se dvoumila nego je pocela sa pijenjem tog ulja, i nije isla na operaciju. Za par mjeseci je izlijecila cistu. user posted image I evo vec oko 8 god. ni traga od toga.

_____________________________

"Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima: da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi."

A 16.6.2012. :)
D 14.5.2016. :)

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Čurekotovo ulje
25.1.2013 19:21:39   
Galicia
Ima li latinski naziv za ovo ulje?

(pitala a znam).

Imal ko kakvih rezultata, nadam se dobrih od ovog ulja? Ja nisam probala, jos.

< Poruku je uredio Galicia -- 25.1.2013 19:30:12 >


_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu Daliyah92)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Čurekotovo ulje
25.1.2013 19:33:45   
jasmin

IZVORNA PORUKA: Galicia

Ima li latinski naziv za ovo ulje?

(pitala a znam).

Imal ko kakvih rezultata, nadam se dobrih od ovog ulja? Ja nisam probala, jos.


Ima jako cudan ukus,ali za zdravlje sve moze.
Otkako znam za sebe,imam probleme s krajnicima i uvijek je lijek bio samo 10,15 injekcija pencilina.
Saznam za ovo,i kod upale grla`navalim` na ovo ulje,med,limun i ispiram grlo cajem kadulje...evo,hvala Bogu vec niz godina pa-pa antibiotik user posted image .

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Čurekotovo ulje
1.3.2013 9:55:04   
Mjeseceva Pratilja
Nakon 4 mjeseca kasnjenja mjesecnice, konacno je dobijem.user posted image
Pila sam curekotovo ulje oko 7 dana.



_____________________________

A 30.7.2010.

My Ovulation Chart

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Čurekotovo ulje
1.3.2013 10:15:44   
mala_sa
Mjeseceva Pratiljo po koliko kapi si pila i koliko puta dnevno?? Takodjer znas li koliko vremenski treba piti, pa praviti pauzu??

_____________________________

Jednog suncanog, proljetnog dana; mama je u zagrljaj dobila svoga sina (29.04.2011.)

Mama je rodila sebi svoju mirisnu ruzu (19.09.2013.)

(odgovor članu Mjeseceva Pratilja)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Čurekotovo ulje
1.3.2013 10:17:48   
Daliyah92
VIdim gore postove od prosle godine ali moram napisati svoj komentar user posted image Istina je da ovo ulje odbacuje sve sto je strano organizmu, i ne bi ga smjeli piti ljudi sa transplantiranim organima, ali... BEBA u maminom stomaku NIJE strano tijelo. user posted image Ono je od nas. Ja sam ovo ulje normalno pila u trudnoci user posted image

_____________________________

"Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima: da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi."

A 16.6.2012. :)
D 14.5.2016. :)

(odgovor članu Mjeseceva Pratilja)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Čurekotovo ulje
1.3.2013 10:23:12   
canim
Daliyah ti si mozda imala srece i nisi imala kontrakcije, puno zena u pocetku trudnoce imaju kontrakcije upravo radi toga jer tijelo ne prepoznaje odmah plod i zeli da ga izbaci, tako da po mom misljenju treba oprez pri konzumiranju u trudnoci, ja licno nebih se usudila, pogotovo jer sam imala kontrakcije.

(odgovor članu Daliyah92)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Čurekotovo ulje
1.3.2013 10:26:46   
Daliyah92
Da, zaboravih napisati da ne bi trebalo u prva 3-4 mjeseca, ali kasnije je sasvim ok. Isto je i sa datulama, one se jedu tek krajem trudnoce.

_____________________________

"Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima: da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi."

A 16.6.2012. :)
D 14.5.2016. :)

(odgovor članu canim)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Čurekotovo ulje
1.3.2013 10:36:06   
Bebica11

IZVORNA PORUKA: canim

Daliyah ti si mozda imala srece i nisi imala kontrakcije, puno zena u pocetku trudnoce imaju kontrakcije upravo radi toga jer tijelo ne prepoznaje odmah plod i zeli da ga izbaci, tako da po mom misljenju treba oprez pri konzumiranju u trudnoci, ja licno nebih se usudila, pogotovo jer sam imala kontrakcije.

slazem se, prejako je nisu dzaba strucnjaco na to upozorili

_____________________________

"Gospodaru moj, daj da ja i neki potomci moji obavljamo molitvu; Gospodaru naš, Ti usliši molbu moju!"( Ibrahim 40)

(odgovor članu canim)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Čurekotovo ulje
1.3.2013 10:45:27   
Mjeseceva Pratilja

IZVORNA PORUKA: mala_sa

Mjeseceva Pratiljo po koliko kapi si pila i koliko puta dnevno?? Takodjer znas li koliko vremenski treba piti, pa praviti pauzu??


Pila sam ujutro i navecer po jednu cajnu kasicicu. Poslije toga cajna kasicica meda rastopljena u casi tople vode.
Odmah prvi dan sam osjetila kao neki pritisak u jajnicima.

_____________________________

A 30.7.2010.

My Ovulation Chart

(odgovor članu mala_sa)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Čurekotovo ulje
1.3.2013 10:48:42   
mala_sa

IZVORNA PORUKA: Mjeseceva Pratilja


IZVORNA PORUKA: mala_sa

Mjeseceva Pratiljo po koliko kapi si pila i koliko puta dnevno?? Takodjer znas li koliko vremenski treba piti, pa praviti pauzu??


Pila sam ujutro i navecer po jednu cajnu kasicicu. Poslije toga cajna kasicica meda rastopljena u casi tople vode.
Odmah prvi dan sam osjetila kao neki pritisak u jajnicima.


Hvala user posted image

_____________________________

Jednog suncanog, proljetnog dana; mama je u zagrljaj dobila svoga sina (29.04.2011.)

Mama je rodila sebi svoju mirisnu ruzu (19.09.2013.)

(odgovor članu Mjeseceva Pratilja)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Čurekotovo ulje
1.3.2013 11:15:26   
rose

IZVORNA PORUKA: jasmin


IZVORNA PORUKA: Galicia

Ima li latinski naziv za ovo ulje?

(pitala a znam).

Imal ko kakvih rezultata, nadam se dobrih od ovog ulja? Ja nisam probala, jos.


Ima jako cudan ukus,ali za zdravlje sve moze.
Otkako znam za sebe,imam probleme s krajnicima i uvijek je lijek bio samo 10,15 injekcija pencilina.
Saznam za ovo,i kod upale grla`navalim` na ovo ulje,med,limun i ispiram grlo cajem kadulje...evo,hvala Bogu vec niz godina pa-pa antibiotik user posted image .



koliko ja znam naziv je nigella sativa

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Čurekotovo ulje
1.3.2013 11:17:35   
rose

IZVORNA PORUKA: Daliyah92

VIdim gore postove od prosle godine ali moram napisati svoj komentar user posted image Istina je da ovo ulje odbacuje sve sto je strano organizmu, i ne bi ga smjeli piti ljudi sa transplantiranim organima, ali... BEBA u maminom stomaku NIJE strano tijelo. user posted image Ono je od nas. Ja sam ovo ulje normalno pila u trudnoci user posted image



organizam moze bebu prepoznati kao strano tijelo..i to je jedan od razloga spontanih pobacaja...ima to veze i s krvnom grupom i rh faktorom i nekompatibilnosti partnera...elem ne preporucuje se u trudnoci i tek sam se neki dan sjetila zasto sam ga prestala piti...od nedavno sam pocela opet ali kombinaciju curokot-med

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu Daliyah92)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Čurekotovo ulje
24.5.2013 13:42:23   
Andy_Bec23
Ja sam kupila 3 boce, pa sad cu vidjet sta ce pomoci. Neznam ni kako da pijem? Meni je za pluca jer kasljem od cigara i ocu da ojacam imuni sistem.

Kako da pijem?

_____________________________

Andjeo broj 1 (8 nedelja)

Anna Lina 12.04.13'-12.04.13' uvjek u nasim srcima

16.12.14' Rodilo se nase sunce, mamin zivot :-))

25.08.17' Rodio se nas mjesec, Bakin život ;-))

(odgovor članu prevareni)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Čurekotovo ulje
24.5.2013 13:48:44   
Leptiri
Andy duso, ujutro jednu kafenu kasicicu popijes ulja, a zalijes to mlakom casom vode u kojoj stavis malu istu tu kasiku meda. To je prvo sto trebas popiti. Nije toliko ruzno, prvih dana jeste, ali brzo se naviknes.

_____________________________

"Na uho ću ti šaptati tajne, a kada ih prepoznaš,
ti samo glavom kimni i ostani u tišini. " Rumi

(odgovor članu Andy_Bec23)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Čurekotovo ulje
24.5.2013 13:52:21   
Andy_Bec23

IZVORNA PORUKA: Leptiri

Andy duso, ujutro jednu kafenu kasicicu popijes ulja, a zalijes to mlakom casom vode u kojoj stavis malu istu tu kasiku meda. To je prvo sto trebas popiti. Nije toliko ruzno, prvih dana jeste, ali brzo se naviknes.



znaci za imunitet samo jedna kasikica na dan je dosta?

_____________________________

Andjeo broj 1 (8 nedelja)

Anna Lina 12.04.13'-12.04.13' uvjek u nasim srcima

16.12.14' Rodilo se nase sunce, mamin zivot :-))

25.08.17' Rodio se nas mjesec, Bakin život ;-))

(odgovor članu Leptiri)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Čurekotovo ulje
24.5.2013 13:56:47   
Leptiri
To ti je dovoljno, nakon prve boce obavezno napravi pauzu od 10 dana. To je ulje bas jako i dovoljno je jedna mala kasika na dan.

_____________________________

"Na uho ću ti šaptati tajne, a kada ih prepoznaš,
ti samo glavom kimni i ostani u tišini. " Rumi

(odgovor članu Andy_Bec23)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Čurekotovo ulje
24.5.2013 14:06:00   
Andy_Bec23
Super hvala na savjetu ....user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Andjeo broj 1 (8 nedelja)

Anna Lina 12.04.13'-12.04.13' uvjek u nasim srcima

16.12.14' Rodilo se nase sunce, mamin zivot :-))

25.08.17' Rodio se nas mjesec, Bakin život ;-))

(odgovor članu Leptiri)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *