|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  13 14 15 16 [17]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Babyvac
23.12.2014 23:26:21   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: scarlett

Trebam sutra prijateljici kupiti ovaj aspirator, znate li u kojim apotekama na relaciji Alta - Robot Socijalno ima. Da ne liutam puno, a na toj relaciji ću se kretati.

joj to je skupo u apotekama sarajevo...oko 45 KM...
a postoji verzija u zenici meni s ečini za 19 KM...
treba nazvati apoteke ujutro ja nisma više u folu tom odavno da se vidim gdje je ta verzija povoljnija

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu scarlett)
Neposredna veza do poruke: 401
   RE: Babyvac
23.12.2014 23:28:24   
scarlett
Čuj, još uvijek tako drži cijenu user posted image Hvala na info u svakom slučaju. Al ja se ne mogu sjetiti ni jedne apoteke na toj relaciji, zna li ko, pa ću zvati ujutro, prije nego krenem.


_____________________________

"Ne hodaj po zemlji nadmeno, jer zemlju ne možeš probiti ni planine u visini dostići."

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 402
   RE: Babyvac
23.12.2014 23:33:36   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: scarlett

Čuj, još uvijek tako drži cijenu user posted image Hvala na info u svakom slučaju. Al ja se ne mogu sjetiti ni jedne apoteke na toj relaciji, zna li ko, pa ću zvati ujutro, prije nego krenem.



Ima i u Alti apoteka, i u Robotu na socijalnom, i sarajevo apoteke ona dežurna, i sad treba potrefiti imena...
hajd kasnije il ujutro skontam pa javnem ovdje ako stignem...kokad sma u haosu nakomuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu scarlett)
Neposredna veza do poruke: 403
   RE: Babyvac
23.12.2014 23:36:13   
canim
Imas apoteku u Importanne centru, pa na grbavici tamo gdje je borovo/astra, imas onu dezurnu apoteku na socijalnom odmah pored Robota, ima apoteka u Konzumu bivsem Merkatoru - socijalno, imas apoteku u Hitnoj.

(odgovor članu scarlett)
Neposredna veza do poruke: 404
   RE: Babyvac
23.12.2014 23:44:54   
scarlett
Super, hvala vam, od svih nabrojanih, sjetih se samo ove kod Robota, al nema veze, naći ću ima ja imena na navigatoru. Thank you ladies.user posted image

_____________________________

"Ne hodaj po zemlji nadmeno, jer zemlju ne možeš probiti ni planine u visini dostići."

(odgovor članu canim)
Neposredna veza do poruke: 405
   RE: Babyvac
24.12.2014 1:12:05   
coki
E ovako, ....., kupila ga prije nekih mjesec dana, apoteka Novo Sarajevo, pored Robota novog na socijalnom, ...., cijena 37 KM, orginalni ARIANA Babyvac, ......, pa da znas. :)

(odgovor članu scarlett)
Neposredna veza do poruke: 406
   RE: Babyvac
24.12.2014 7:19:57   
SREĆNA
Prije dvije godine sam ga ja kupila na Dobrinji u SA Apoteke bio 30 km.

(odgovor članu coki)
Neposredna veza do poruke: 407
   RE: Babyvac
24.12.2014 9:12:43   
Hannica
Mi smo platili msnje od 20 KM, nije Ariana, ali je isto, nema razlike nikakve. Marka Nosi.

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu SREĆNA)
Neposredna veza do poruke: 408
   RE: Babyvac
24.12.2014 9:13:42   
Hannica
https://www.google.ba/search?q=nosi+aspirator&client=ms-android-samsung&hl=hr-BA&source=android-browser-suggest&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=jHWaVM0n5dfJA5WzgcAK&ved=0CAcQ_AUoAQ&rlz=1Y1XIUG_hrBA615BA615

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 409
   RE: Babyvac
24.12.2014 9:16:03   
bebaa

IZVORNA PORUKA: Hannica

https://www.google.ba/search?q=nosi+aspirator&client=ms-android-samsung&hl=hr-BA&source=android-browser-suggest&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=jHWaVM0n5dfJA5WzgcAK&ved=0CAcQ_AUoAQ&rlz=1Y1XIUG_hrBA615BA615


i mi imamo ovaj isti....user posted image e ne znam cijenu jer smo dobili.....ali super stvar....

_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 410
   RE: Babyvac
24.12.2014 9:17:23   
MicoTico
IZVORNA PORUKA: Hannica

Mi smo platili msnje od 20 KM, nije Ariana, ali je isto, nema razlike nikakve. Marka Nosi.

Mi smo imali i poklonili ovaj Ariana. Mislim da je bio 40 i još koja KM.

_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 411
   RE: Babyvac
24.12.2014 9:56:32   
coki
E sad, mozda sam pogrijesila u koju marku, ...., 34 ili 37 KM, ...., malo se gubim, kupovala sam i ogrlicu od cilibara, ....., mislim da je ona 37, a babyvac 33-34 KM, ...., ali 100 % sam sigurna da se i cijena NOSI-ja u istoj apoteci u 10-20 feninga razlikuje od cijene ARIANE.
Ali vrijedi svake pare....:)

(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 412
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  13 14 15 16 [17]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  13 14 15 16 [17]
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *