|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: KOLICINA SPERME
30.1.2008 22:14:07   
Emina*
hihihhi, nema veze,ma ovdje dok nadjes temu,osijedis....  user posted image user posted image
Nisam nista saznala, jer tek cekam licnu kartu da mi bude gotova naredne sedmice, pa cu onda u opstinu i u socijalno, pa cu vidjeti mozel se sta iščičiti iz ove države....Trenutno sam u papirima do glave... Jer bez licne ne mogu dobiti knjizicu- zdravstvenu i tek onda mogu se nadati da ima i taj doplatak ili bar neka naknade od strane drzave...
Čim saznam, javim ti.....


(odgovor članu Emina*)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: KOLICINA SPERME
30.1.2008 22:14:57   
goldina
Istrajana kao sto vidis nisi sama a i ja sam se isto pitala.I kod mene se desi i dok mirno lezim  na ledzima ili na boku da curi,kazu da valja malopodici noge,staviti jastuk pod guzu i mirovati.Mi odkako radimo na bebi ne biramo vrijeme bilo to jutro u po dana ja ostanem lezati a desi se da i odkunjam malo.
Cula sam isto da se nevalja tusirati valjda topla voda steti spermi.
Nego uzivaj te i na posao.user posted image

(odgovor članu lavica)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: KOLICINA SPERME
30.1.2008 22:15:52   
lavica




e srce si,
to mi treba za sestru, da vidim ima li ona pravo na to jer je ostala udovica prije par mjeseci sa dvije curice, starija 6 godina, a mladja 5 mjeseci.
bas bi mi znacilo to!
hvala!




_____________________________

Nekad davno imala sam sve,
i mislila da je zauvijek.
Nicija nije do zore sjala
jednom si samo naivna budala
a onda lutas ko bez duse!!!!!!!

(odgovor članu Emina*)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: KOLICINA SPERME
30.1.2008 22:17:27   
medolino
Zdravo istrajna ja sam čitala da tuširanje toksično djeluje na spermu, a sperma je ljepljiva pa sam čula da su oni istog trena tamo gdje trebaju biti a nema veze što dio izađe malo lezi i odmaraj a ja stalno moram na wc mala nužda pa izađe a cure su mi rekle da je ljepljiva i ne izađe ostane dovoljno sretno i da doćkomo user posted image svi jer i ja jedva čekam.user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lavica)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: KOLICINA SPERME
30.1.2008 22:20:13   
Emina*
 (Izvinjavam se sto se tema ne podudara sa ovim sto lavica i ja pricamo)..  user posted image user posted image

Lavice, ja koliko sam se raspitivala, i koliko su mi govorili, kazu da postoji mogucnost, i da je ta mogucnost velika da dobijes neki novac, za porodilje,nema veze sto nikad i nisu bile u radnom odnosu, sto ne rade itd....
Eh sad ne znam kolika je to cifra ( pretpostavljam da je mala, jer niko nista ne da kako trebauser posted image ), ali vala rekla sam koliko god,pa makar ganjala im potvrde o ne znam ti ja cemu...
Ja cu ti javiti to,ali tek za jedno 2 sedmice. Ne znam jel ti kasno.....
Eto,toliko od mene...

(odgovor članu lavica)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: KOLICINA SPERME
30.1.2008 22:21:42   
lavica




ma nikad nije kasno, samo da pokusam nesto da joj rijesim jer ona nije u stanju bilo sta uraditi sad.
hvala ti jos jednom!
kiss




_____________________________

Nekad davno imala sam sve,
i mislila da je zauvijek.
Nicija nije do zore sjala
jednom si samo naivna budala
a onda lutas ko bez duse!!!!!!!

(odgovor članu Emina*)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: KOLICINA SPERME
30.1.2008 22:23:15   
Emina*
Nema bona na cemu, tu smo da pomognemo jedna drugoj.....

Istrajna, da si se odmah bacila u nestasluke sa svojim MM, pa nemoj da te ukinemo dok nam ne javis da si user posted image

(odgovor članu lavica)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: KOLICINA SPERME
30.1.2008 22:35:04   
sanelka



pozdrav svima,prvi put se ukljucujem.vec danima citam vase poruke i sve se vise nalazim u toj kolotecini.user posted image



(odgovor članu Emina*)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: KOLICINA SPERME
30.1.2008 22:39:52   
sanelka



imam 27g.a mm 36g  4g, u braku a tri vec pokusavamo.user posted image



(odgovor članu sanelka)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: KOLICINA SPERME
30.1.2008 22:44:18   
Amelaa RR
Sanelka draga samo ne odustaj...i sve ce biti oki...a sto se tice sperme i meni se desi da mi iscuri pa kad budem u akciji da i ja poturim taj jastuk i zzzzzzzzzzzzzzz heheh dok sabaha.
Ma cure moje sta bih ja bez vas,...
Vi ste meni sve...vi mi dajete sve i kad vas nema tesko mi je
Ringeraja ringeraja da li si ikad mene voljela hej ringeraja ringeraja da li si ikad mene voljela


_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu sanelka)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: KOLICINA SPERME
30.1.2008 22:51:10   
Srculence
Dobro došla Sanelka!I ja sam ti nova ovdje(od 24.01.2008.).Sve cure na ovom forumu su divne!Bit će ti jako lijepo ovdje,vidjet ćeš!Usput i ja sam u istoj situaciji kao i ti (U baraku 4 godine a pokušavamo već 3 ).Želim ti da što prije ugledaš user posted image  ili user posted image  !Pusa!

(odgovor članu sanelka)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: KOLICINA SPERME
30.1.2008 22:59:46   
sanelka
user posted image



drage moje hvala to ste me ovako lijepo primileuser posted image .a sto se tice tog curkanja i meni se to desi al ne uvijek.ne znam zbog cega je to.a sto se tice ustajanja ,nalik na vodopad.user posted image user posted image user posted image



(odgovor članu Srculence)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: KOLICINA SPERME
30.1.2008 23:03:34   
gopija
pozdrav novim drugaricama! i dobro nam dosle!

evo ja i moj muz se jos ganjamo s tom bebarom i nikako da je uhvatimo i smjestimo na devetomjesecno spavanje u moj stomacic. Ali bice i to.

A  sto se tice sperme, naavno da iscuri. Probali smo sve polozaje i najsporije mi iscuri kad to uradimo s ledja. Lezala sam sto puta na ledjima s jastukom pod guzom i nogama na zidu, toliko da mi se muz smijao sta vise radim...
Uglavnom ovulacija je bila nekad reko vikenda...nismo propustili ni jedan dan i jos uvijek ne propustamo...
i zvanicno


_____________________________

:) mi se volimo i vjerujemo da cemo uspjeti ;)))))

(odgovor članu Srculence)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: KOLICINA SPERME
30.1.2008 23:26:07   
Amelaa RR
ma samo treba biti uporan pa kako god da bilo...ne odustajati nikad...user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu gopija)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: KOLICINA SPERME
30.1.2008 23:34:01   
sanelka



mm ima azoospermiu tri puta smo radili nalaze nema gdje nismo.dali mi neko moze reci ima li lijeka za to.pili smo sve i svasta.skupocjene lijekove.2 terapije od tesica smo popili.????????????????????user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image stvarno covjek nezna sta da radi.da li je to prolazno?curke tj. zene sta vi kazete na to?



(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: KOLICINA SPERME
30.1.2008 23:42:32   
Amelaa RR
Ma ne znam sta bi ti rekla...kod mene je Mm pio Proxid i nista vise...pa ne znam vise sta da radimo...Mislim n aInseminaciju il IVF...pa jos ne znam

_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu sanelka)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: KOLICINA SPERME
30.1.2008 23:44:32   
sanelka
za sto se pije Proxid?u kratkim crtama...pliz

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: KOLICINA SPERME
30.1.2008 23:45:52   
Amelaa RR
Pa kao za kvalitet i kolicnu sperme..pokretiljivost spermica...idt...al treba se piti najmanje 6mjes.a terapija za 15dana doce oko 150KM

_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu sanelka)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: KOLICINA SPERME
30.1.2008 23:55:00   
sanelka



hvala ti .pusa...laku noc.user posted image



(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: KOLICINA SPERME
31.1.2008 7:36:42   
Amelaa RR
Ma hej nemoj se ti sikirat ako Bog da i nas ce Bog obradovati s tim...samo treba imati sabura....
ma ne znam sta bih ti rekla..insan bi uradio sve da hoce biti ...al bit ce ako Bog samo polako...


_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu sanelka)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: KOLICINA SPERME
31.1.2008 7:53:22   
Istrajna
IZVORNA PORUKA: gopija

pozdrav novim drugaricama! i dobro nam dosle!

evo ja i moj muz se jos ganjamo s tom bebarom i nikako da je uhvatimo i smjestimo na devetomjesecno spavanje u moj stomacic. Ali bice i to.

A  sto se tice sperme, naavno da iscuri. Probali smo sve polozaje i najsporije mi iscuri kad to uradimo s ledja. Lezala sam sto puta na ledjima s jastukom pod guzom i nogama na zidu, toliko da mi se muz smijao sta vise radim...
Uglavnom ovulacija je bila nekad reko vikenda...nismo propustili ni jedan dan i jos uvijek ne propustamo...
i zvanicno





Sto se tice tog svaki dan mogu ti reci da bas i nije pametno...razlog tome je to sto je najmanje 30-72 sata potrebno za reprodukciju novih i kvaitetnih spermica....znaci da bi dobila kvalitet malo smanji na svaki drugi dan:))))

_____________________________

MM i ja 27, u braku 2,5 godina, pokusavamo 8 mjeseci

(odgovor članu gopija)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: KOLICINA SPERME
31.1.2008 8:36:51   
tikica_69
Istrajna ima pravo user posted image  svaki drugi dan je dovoljno da zena ostane user posted image ....forsiranje nije dobro

_____________________________

- 20 neuspjelih pokusaja (AIH/IVF/ICSI), 2 x biokemijska
- http://zalauru.blog.hr/
Ja se ne predajem!


(odgovor članu Istrajna)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: KOLICINA SPERME
31.1.2008 10:00:55   
ismihana
Drage moje, baš sam se naspijala ovmim postovima user posted image  Ma sev nas muče manje-više ista pitanja i problemi... Moj MM stalno kuka kako sve iscuri, kako ništa ne osten, izmišlja neke nove položaje koji su sigurniji (što i nije loše user posted image ). Jastuk primjenjujem obavezno, još MM žuri da mi pomogne da se namjestim. A ubacili smo TV u spavaću upravo zato da bih onda mogla ležati 20-30 minuta sa jastukom pod guzom i nogama u zraku a gledati TV... Takođe, moj MM misli da uvijek ima više tekućine kad nisu dobri dani, nego kad jesu, valjda Murphyjev zakon user posted image

(odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: KOLICINA SPERME
31.1.2008 10:26:16   
vaga
Ćao  i meni se uvijek čini da sva sperma iscuri poslije odnosa iako podignem noge i stavim jastuk ispod g, čak nekad držim jastuk za vrijeme đipa, đipauser posted image , ali opet mi se čini da ništa nije ostalo u meni. Ali moram vam reći da sam se razuvjerila kada sam radila Postkoitalni test, koji se radi osam sati nakon odnosa, fino mi sjelili do dvanaest i onda oko pola jedan se bacimo na posao i ja zaspem sa jasukom pod guzom. Ujutro kada sam ustala frka moram u wc - pi pi, ali se bojim sta ako sve ispadne i kako da se operem, neće bit ništa od testa. Međutim ne, sve je bilo super uzima se bris kao i za papa test i onda se uzeti sekret posmatra pod mikroskopom, sve sam svojim očima vidjela kako dečki plivaju na sve strane i to ih je bilo baš mašala. Svakako nije zgoreg i odležati pola sata, da se utvrdi.  
user posted image

_____________________________

___________________________________________
Vaga 32 g., inseminacija 2 puta, HSG, Laparoskopija, histeroskopija, Postkoitalni t -nalazi uredni
MM 40 g. operacija varikokele - sada normospermija
9 g. braka

Covjek snuje Bog određuje

(odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: KOLICINA SPERME
31.1.2008 12:41:53   
lavica
DOBRODOSLICA SVIM NOVIM CURAMA!!!

hej vaga, zanimljiva pricica, a gdje si to radila?

_____________________________

Nekad davno imala sam sve,
i mislila da je zauvijek.
Nicija nije do zore sjala
jednom si samo naivna budala
a onda lutas ko bez duse!!!!!!!

(odgovor članu vaga)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *