|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Količina sjemena
31.1.2008 12:53:15   
mančica
Pokušaj poslije leći na leđa i dići noge na visinu, možda na naslon iznad kreveta i miruj.

< Poruku je uredio malena27 RR -- 30.5.2012 8:24:03 >

(odgovor članu Istrajna)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: KOLICINA SPERME
31.1.2008 13:32:57   
vaga
Lavice, postkoitalni test sam radila kod dr. Divanovića, ima ordinaciju u Kolodvorskoj blizu Hitne. 

_____________________________

___________________________________________
Vaga 32 g., inseminacija 2 puta, HSG, Laparoskopija, histeroskopija, Postkoitalni t -nalazi uredni
MM 40 g. operacija varikokele - sada normospermija
9 g. braka

Covjek snuje Bog određuje

(odgovor članu mančica)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: KOLICINA SPERME
31.1.2008 13:47:09   
vaga
IZVORNA PORUKA: sanelka




mm ima azoospermiu tri puta smo radili nalaze nema gdje nismo.dali mi neko moze reci ima li lijeka za to.pili smo sve i svasta.skupocjene lijekove.2 terapije od tesica smo popili.????????????????????user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image stvarno covjek nezna sta da radi.da li je to prolazno?curke tj. zene sta vi kazete na to?





Sanelka moj mm je imao istu dijagnozu i operisao je varikokelu nakon čega mu se nlaza znatno popravio. Pred kraj godine je završio sa šestomjesečnom terapijom Padutina (super tabletice koje poboljšavaju pokretljivost i količinu spermića) i njegova nalaz sada je normospermija. Možda da i tvoj mm ode kod urologa i posavjetuje se, jer se definitivno nalaz može popraviti. Također sam čitala da se obavezno pije selen, cink i vitamin E. user posted image  

_____________________________

___________________________________________
Vaga 32 g., inseminacija 2 puta, HSG, Laparoskopija, histeroskopija, Postkoitalni t -nalazi uredni
MM 40 g. operacija varikokele - sada normospermija
9 g. braka

Covjek snuje Bog određuje

(odgovor članu sanelka)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: KOLICINA SPERME
31.1.2008 14:41:24   
Lena
Cure d dan svima!!!Bila ja kod ginića i rekao da je sve ok imam malu upalu ali samo uva čaj sam dobila jer je upala jako mala..a što se tiče ovulacije imala sam i sve u redu samo što je ginekolog rekao da imam ovulaciju na jednom jajniku a ja sam čitala od jedne od vas jednom da ima ovulaciju na oba dva jajnika..oprostite možđa sam malo glupa ali stvarno to neznam pa vas molim da mi kažete.hvala drage moje i neka u februaru vidimo da smo sve user posted image !!!!!

(odgovor članu Emina*)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: KOLICINA SPERME
1.2.2008 21:15:22   
Alex
Draga,ništa ne brini,normalno je da imaš ovulaciju na samo jednom jajniku,ako nisi pila terapiju za veći broj folikula(Klomifen i sl.).I to je dovoljno za normalnu trudnoću.Ovulacije kod zdravih jajnika su naizmjenične,to jest jedan ovulira ovog mjeseca,a drugi će ako Bog da narednog.Pa se potrudi,ako ovaj put nisi!!!Lijep pozdrav!!user posted image

_____________________________

"Čovječe,pazi da ne ideš malen ispod zvijezda..."

(odgovor članu Lena)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: KOLICINA SPERME
1.2.2008 22:28:04   
snjezolina
Vidim da pričate o proxedu i vitaminima. Proxed u Zenici košta 120 ili 130 KM.
Moj muž i dan dans pije vitamine ( sa 0% progresivno pokretnih popeli smo se na 16% što smo zaledili  i 24% koliko ih je bilo zadnji put na inseminaciji). Ponekad i ja drmnem koji vitaminčić.

_____________________________

Šta je nemoguće - sve je moguće,
gdje postoji volja postoji i način.

(odgovor članu Alex)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: KOLICINA SPERME
1.2.2008 22:41:33   
sanelka
da li se te tablete mogu piti ko ima dijagnozu,azoospermija?help!!!!!!mogu li se kupiti u slobodnoj prodaji?

(odgovor članu snjezolina)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: KOLICINA SPERME
1.2.2008 23:12:33   
Amelaa RR
Draga moze se piti proxid i kod toga...ima ga u slobodnoj prodaji...pa vidi samo desi se da u nekim apotekama ga moraju naruciti.
Cure znas sta mi se jednom desilo...Ja i Mm u akciji i hajd sve pred kraju primaknemo ti mi krevet skorz zidu i ja onda dignem noge uz zid...zene drage ja ti tako zaspala i ujutro ne mogu ustat heheheh al stas..user posted image
Cudno ti je to sve al nista nije tesko ....samo kad se hoce


_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu sanelka)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: KOLICINA SPERME
1.2.2008 23:17:22   
sanelka
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image hej odavno se nisam nasmijala.ja nisam tako mirna u snu.lupam sve oko sebe a tek da ostanem tako spavati.al svaka cast.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: KOLICINA SPERME
1.2.2008 23:21:34   
Amelaa RR
Heheheheh ma jesi vidjela al stas...sto kazes vrijedi sve pokusat.Ma nekad covijeku dodje muka od svega...al to bude samo prolazna kriza i nista vise...Ako Bog da nadat je se da cemo i mi provozati kolica i mjenjati pelene....ako Bog da.

Jucer sam sjedila s zenom koja 12godina vec pokusaje ..i tek sada se priprema za il inseminaciju il IVF...pa vidjet ce...Kaze radila prohodnost jajnika,kaze da to boli uzas jedan....
Pusa


_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu sanelka)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: KOLICINA SPERME
4.2.2008 10:18:22   
vaga
da li se te tablete mogu piti ko ima dijagnozu,azoospermija?help!!!!!!mogu li se kupiti u slobodnoj prodaji
IZVORNA PORUKA: sanelka

da li se te tablete mogu piti ko ima dijagnozu,azoospermija?help!!!!!!mogu li se kupiti u slobodnoj prodaji?



Sanelka već sam ti sve napisala na ranije postu, vjerovatno si ga preskočila.

P.S. Neka seposavjetuje sa urologom, prije nego se počne piti Padutin ne smije biti nikakve upale, moj mm je prije toga popio dozu Ciprol antibiotika.



_____________________________

___________________________________________
Vaga 32 g., inseminacija 2 puta, HSG, Laparoskopija, histeroskopija, Postkoitalni t -nalazi uredni
MM 40 g. operacija varikokele - sada normospermija
9 g. braka

Covjek snuje Bog određuje

(odgovor članu sanelka)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: KOLICINA SPERME
4.2.2008 10:56:49   
goldina
I ja sam radila prohodnos jajnika sve je trajalo nekih 15-20min,pregled i nije toliko bolan vise se neugodno osjecas ali  boli kad se to sve zavrsi,isto ko kad se treba dobiti jaki bolovi u donjem dijelu stomaka,ja u zadnje 2g ponekad imam jake bolove i jedino  sto mi pomogne je 2 iboprufina od 800mg,prije braka nisam imala nikakvih bolova ma bas nikakvih,ali eto kazu i to se hoce promjeniti kad se udas.

(odgovor članu vaga)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: KOLICINA SPERME
20.2.2008 11:29:38   
sexi sejo
Cao moje drugarice. Konacno jedna tema koja me istinski interesuje. Nisam nikad imao neposrednog iskustva sa tim. Koliko sam saznao na ovom forumu i na drugim mjestima koja se bave slicnom tematikom normalna kolicina sperme koju muskarac izbacuje prilikom ejakulacije sadrzi oko milijardu spermica, a za oplodjivanje jajne celije je dovoljan samo jedan. Nemoj se sikirati ako odredjena kolicina sperme iscuri iz tebe. Jedina negativna pojava koja se moze desiti je da ces uflekati posteljinu. Nadam se da sam ti pomogao sa ovim odgovorom. Sve vas puno voli i pozdravlja vas voljeni
SEXI SEJO user posted image

(odgovor članu goldina)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: KOLICINA SPERME
25.8.2008 19:08:58   
bebana27
ja poslije odnosa uvijek odlezim ali kad ustanem imam osjecaj da je sve iz mene izaslo pa me intersuje koliko je dovoljno da izadje iz zene

_____________________________

20.09.2009 sam postala najsretnija osoba na svijetu jer sam u zagrljaj dobila svoga sina....Vole te mama i tata
06.09.2010 god.dobili smo prvi zubic sedam dana kasnije i drugi zubic
13.09.2011 rodio se drugi sin Adem

(odgovor članu sexi sejo)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: KOLICINA SPERME
25.8.2008 19:34:54   
dadakg
IZVORNA PORUKA: bebana27

ja poslije odnosa uvijek odlezim ali kad ustanem imam osjecaj da je sve iz mene izaslo pa me intersuje koliko je dovoljno da izadje iz zene

Pretpostavljam da si htela da pitaš koliko treba da ostane? Za oplodnju je potreban samo jedan!

_____________________________

Nemogućnost postaje mogućnost kad dovoljno snažno poverujemo u nju.

(odgovor članu bebana27)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: KOLICINA SPERME
25.8.2008 19:38:49   
bebana27
to znam ali me intersuje koliko treba da zena odlezi poslije odnosa jer ja malo lezim i ustanem pa ne znam da koliko trebam odlezati

_____________________________

20.09.2009 sam postala najsretnija osoba na svijetu jer sam u zagrljaj dobila svoga sina....Vole te mama i tata
06.09.2010 god.dobili smo prvi zubic sedam dana kasnije i drugi zubic
13.09.2011 rodio se drugi sin Adem

(odgovor članu dadakg)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: KOLICINA SPERME
25.8.2008 20:02:32   
dadakg
20-30 minuta pa na tuširanje

_____________________________

Nemogućnost postaje mogućnost kad dovoljno snažno poverujemo u nju.

(odgovor članu bebana27)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: KOLICINA SPERME
25.8.2008 20:25:39   
tikica_69
ja sam obicno znala odlezati izmedju 30 - 45 min.

_____________________________

- 20 neuspjelih pokusaja (AIH/IVF/ICSI), 2 x biokemijska
- http://zalauru.blog.hr/
Ja se ne predajem!


(odgovor članu dadakg)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: KOLICINA SPERME
25.8.2008 23:03:23   
bebana27
i kad lezis toliko da li ti poslije izadje iz tebe

_____________________________

20.09.2009 sam postala najsretnija osoba na svijetu jer sam u zagrljaj dobila svoga sina....Vole te mama i tata
06.09.2010 god.dobili smo prvi zubic sedam dana kasnije i drugi zubic
13.09.2011 rodio se drugi sin Adem

(odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: KOLICINA SPERME
25.8.2008 23:15:16   
tikica_69
obicno ne...

_____________________________

- 20 neuspjelih pokusaja (AIH/IVF/ICSI), 2 x biokemijska
- http://zalauru.blog.hr/
Ja se ne predajem!


(odgovor članu bebana27)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: KOLICINA SPERME
25.8.2008 23:16:35   
bebana27
ja kad lezim u ustanem iz mene sve izadje i poslije pomalo ne znam zasto u cemu je problem

_____________________________

20.09.2009 sam postala najsretnija osoba na svijetu jer sam u zagrljaj dobila svoga sina....Vole te mama i tata
06.09.2010 god.dobili smo prvi zubic sedam dana kasnije i drugi zubic
13.09.2011 rodio se drugi sin Adem

(odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: KOLICINA SPERME
25.8.2008 23:17:44   
vjestica
neka d izađe,a li to je samo sjemena tečnost

(odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: KOLICINA SPERME
25.8.2008 23:20:36   
bebana27
aha da znam ja sam ti neiskusna nisam nikad nikad o ovome citala dok se nisam udala.nadam se da cu jednog dana ako bog da javiti vam da sam trudna

_____________________________

20.09.2009 sam postala najsretnija osoba na svijetu jer sam u zagrljaj dobila svoga sina....Vole te mama i tata
06.09.2010 god.dobili smo prvi zubic sedam dana kasnije i drugi zubic
13.09.2011 rodio se drugi sin Adem

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: KOLICINA SPERME
27.8.2008 0:31:42   
maslačak82
meni iscuri van ali samo kada nisu plodni dani tj. kada sluzi nema ili je gusta i ne da im da plivaju, tako da se vrati, ali kada su plodni dani onda maca sve "posrče", jedino što ne otplivaju di treba, zato trudnoće ni nema, ponavljam da sperma ima prosječnu,( prilikom ejakulacije)  brzinu od 45km/h pa ti vidi, sve što treba da otpliva otplivat će, ne brini ako malo curi

(odgovor članu bebana27)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Količina sjemena
27.8.2008 23:25:04   
bebana27
hvala ti
jer uvijek pomislim da je problem u meni sto iz mene izlazi

< Poruku je uredio malena27 RR -- 30.5.2012 8:25:05 >


_____________________________

20.09.2009 sam postala najsretnija osoba na svijetu jer sam u zagrljaj dobila svoga sina....Vole te mama i tata
06.09.2010 god.dobili smo prvi zubic sedam dana kasnije i drugi zubic
13.09.2011 rodio se drugi sin Adem

(odgovor članu maslačak82)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *