|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Uljepsavanje
2.2.2008 14:13:07   
kiša
I sto se tice mojih post-ova ovdje na RR,( jer je i to spomenuto) mogu da kazem da ja ne dajem komentare na sve teme i forume,to znaci i vidi se iz prilozenog da sam najvise na forumu:"Gdje ste hanume","Recepti" i sl.
Na ostale forume :trudnoca,porod,beba,dijete itd. mozda od mojih 534 posta tamo ima 15 a to su obicno cestitke i pohvale za djecicu od forumasica.

(odgovor članu kiša)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Uljepsavanje
2.2.2008 14:16:55   
Monia
Ti ocito treba malo bolje da cites postove,pa tek onda sebi das za pravo na takav nacin davati komentare i pridike.To sto se neki nalaze medu njegovanim ili ne njegovanim je apsolutno licna stvar,i neznam zasto opet komentari te vrste.samo osobe koje se nalaze jako uvrijedene to znaju i imaju za potrebu iskazivanja ne zadovoljstva na ovaj nacin.Valjda nema drugih,pa je ovaj idealan.Moze to tako,ali nekome drugom,ko ti to tolerise i dozvoljava.Ja ne spadam u tu kategoriju ljudi,pa te lijepo molim da zbilja svoje ne osnovano misljenje i zakljucke ostavis sebi i ljudima koji to razumiju.Nisam se obratila ni tebi niti bilo kome licno(za razliku od tebe),to je moj odnos prema temi,a to sto se ne pronalazis u tome..to je neka druga stvar.Mene sto se tice mozete hodati dlakave,bubuljicave,u pidjamama ili nafrakane do bola,ali nista od toga ne oblikuje licnost,poput nacina izricanja misljenja i odnosa prema nekim sasvim normalnim i standardnim stvarima.Svasta bi jos imala da ti kazem,no neke druge,mnogo bitnije,stvari mi ne dozvoljavaju.Zato,budi sretna i zadovoljna sobom kakva god da si!

(odgovor članu makana)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Uljepsavanje
2.2.2008 14:18:49   
Visnja RR
E drage moje ja mislim da su se strasti nepotrebno uzburkale i da se nije razumjela sustina...
tema je uljepsavanje... ko to voli onda voli...ko ne voli nije nista manje vrijedan ali ni iznad...
Niko nije nikog prozvao , pa ipak se ne poznajemo licno...
Ja sam sve svrstala u  grupe:
-zene koje se njeguju same (vise ili manje), zene koje koriste profesionalne usluge i zene koje to malo umiksaju... Ni jedna od tih zena kao sto vec rekoh nije vise ili manje vrijedna zbog svog odabira uljepsavanja...
-A druga grupa su zene koje ni prstom ne mrdnu za sebe, a mogle bi bar neke osnovne stvari za koje ne treba nikakva mudrost ili umjece... zene koje se totalno zapuste, a ne bi trebale prvenstveno zbog sebe... naravno nemam pravo da ih osudjujem al opet...

Dakle tema je uljepsavanje pa ko to voli i praktikuje na bilo koji nacin pise o tome ... i mirna Bosna :)
pusa svim trudnjacama user posted image

(odgovor članu Suncica*)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Uljepsavanje
2.2.2008 14:31:51   
makana
da
slažem se
eto i primjera
"Mene sto se tice mozete hodati dlakave,bubuljicave,u pidjamama ili nafrakane do bola,ali nista od toga ne oblikuje licnost,poput nacina izricanja misljenja i odnosa prema nekim sasvim normalnim i standardnim stvarima"

i opet da, mislila sam na dinu i tebe,
da - javljam se na stvari koje mi zaparaju uši  
i zašto svaki "odnos prema temi" završi svađom i nametanjem sa tvoje strane
pođi od sebe u svemu što govoriš i vjeruj da ćeš imati moje poštovanje
tolerišem i ja tebe pa zašto ne bi i ti mene


_____________________________

strpljen - spasen

(odgovor članu Monia)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Uljepsavanje
2.2.2008 15:13:14   
Monia
Sve stvari se u zivotu moraju zasluziti.do necijeg misljenja je ljudima stalo a do drugih nije..A postovanje se nosi iz kuce.

(odgovor članu makana)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Uljepsavanje
2.2.2008 15:43:36   
baby
Ja vam cure mogu reci da me ovi komentari samo do suza nasmiju.

(odgovor članu Monia)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Uljepsavanje
2.2.2008 15:46:54   
Monia
Naravno,toliko je tragicno da postaje smjesno.

(odgovor članu baby)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Uljepsavanje
2.2.2008 15:47:42   
Emina*
hihhi, vas dvije, ajte ba na hanume, pa opet ste me samu ostavile...  ccccc

(odgovor članu Monia)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Uljepsavanje
2.2.2008 16:24:35   
makana
evo nje opet
nešto mi se na poslu bilo zagužvalo
e pa nismo eminice i nadam se da i dalje uveseljavamo i zabavljamo
bar ja 
ja ti monia na žalost pripadam generaciji koja je učena da se poštovanje zaslužuje, a ne apriori nadodaje uz nečije ime ili godine pa se vjerovatno i iz tog razloga ne slažemo u mišljenjima

_____________________________

strpljen - spasen

(odgovor članu Emina*)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Uljepsavanje
2.2.2008 17:44:09   
Monia
 Malo si kontradiktorna....i drago mi je sto ne dijelimo misljenje,i sto smo vaspitane drugacije,i sto se ne razumijemo,i nadam da i ti to mislis, te mi se neces ni obracati.

(odgovor članu makana)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Uljepsavanje
2.2.2008 20:02:49   
Suncica*
Pocecu da delim ukore. Ne mogu da verujem da ni jedna tema ne moze da prodje bez prepucavanja. Zamolila bi vas da se smirite..

Suncica RR


(odgovor članu Monia)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Uljepsavanje
2.2.2008 21:30:37   
Amelaa RR
Hajde da prekinemo s ovom muzikom....mislim na prepucavanje....oki
Ovako ja frizeru idem svake sedmice,na feniranje a kad ona vidi da sam "sazrela"za farbanje ona to i uradi...Jer ja naprosto nemam vremena da kuci kad dodem s pola oko 19:00,pored svih obaveza,da stignem oprat  kosu...Sminkam se kada izlazim i na posao,a kod kuce pa ne bas jer svaki slobodan dan meni prodje s usisivacem,krpama,ajax...i sl.Tako da ne vidim fajde od toga...

Sto se tice noktiju,iskreno volim vidjet lijepo izmanikirane nookte,al ja nosim kratke nokte.Cesto se uzima abdest i zbog toga ne mogu imati duge nokte,,,a volim i grickati.

U kozmeticke salone nemam vremena otici,,,,a voljela bih da mogu al nazalost...Ko god ima priliku nek ode pa jednom u mjesecu jednom...ako to voli naravno.

Eto cure moje tako vam je to,P.S radila sam neku noci depilaciju u kucnoj radinosti i uspjela je....


_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu Suncica*)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Uljepsavanje
3.2.2008 12:53:16   
travnicanka
Ma znala sam....bilo bi pravo neobicno da jedna tema prodje onako bez prepirki....i fakat mu muka hvata kad vidim da uvijek jedna te ista osoba pocinje prepirke i ispravljnje gramatickih gresaka.....!!!!
Tuga jedna......neke zene su pravo nesretne i ovaj forum im je izgleda jedino mjesto gdje mogu skrenuti malcice paznje na sebe....nije bitno na koji nacin!!!!
Zalosno!!!!!


A vi drage moje sarajke,hanumice Sanela i imenjakinjo ne zezajte se i nedirajte mi moju Dinelu travnicanku kad bolje malo procitate nije nista lose mislila....svako voli svoj posao i cijeni ga naravno i lijepo je da je sa nama malo htjela da razmijeni iskustava!!!!
Saljem vam puno pucica iz fujjjj hladnog Geteborga!!!!
CMOOOOOK!!

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Uljepsavanje
3.2.2008 19:40:16   
kana
Dina daj molim te stavi svoju sliku negdje da vidimo kako si "njegovana" .Bas me zanima-ono iskreno,bez cinizmauser posted image

_____________________________

"ako ne znaš voliti sebe,nećeš znati voljeti ni druge.."
TARIK 03.03.2008. mamina ribica:)

(odgovor članu travnicanka)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Uljepsavanje
3.2.2008 19:43:37   
Amelaa RR
Odes na Album ima tamo slika...vidjet ces prelijepa cura ...vidi se da radi u kozmetickom salonu

_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu kana)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Uljepsavanje
3.2.2008 21:36:13   
Monia
Suncice,pa nismo djeca,nema potrebe za ukorima! Uostalom neznam zasto vam smetaju sukobi misljenja? Pa to je ovdje svakodnevno i uobicajeno....zasto se uzrujavati??

(odgovor članu Suncica*)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Uljepsavanje
3.2.2008 21:42:11   
Amelaa RR
Ma uredu je sukob misljenja al nekad se stvarno desi da to predje granicu kao i ovaj put...bar ja tako mislim.Ipak smo ovdje da se podrzavamo medjusobno...

_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu Monia)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Uljepsavanje
3.2.2008 21:50:12   
Monia
Da,ali nemoze se ocekivati u ovolikom broju zena da sve stima.Naravno da ima sukoba razne vrste,ali sve je u granicama.Niko nije ne pristojan,samo govorimo svoje misljenje,neki iskreno neki ne,no to nije ni bitno.Mnogo je bolje kad stavovi budu jasni i konkretni,a ne bockavi.Pa sta sad,zato jer se neko s nekim ne slaze treba kaznjavati,koriti....Pa nemozemo svi isto misliti,a ako cemo se lagati i povladivati jedni drugima,onda neznam razloge komunikacije.Sve ovo spada u zdrav dijalog!

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Uljepsavanje
4.2.2008 0:47:39   
kana
tako je Monia!user posted image

_____________________________

"ako ne znaš voliti sebe,nećeš znati voljeti ni druge.."
TARIK 03.03.2008. mamina ribica:)

(odgovor članu Monia)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Uljepsavanje
4.2.2008 7:53:06   
Amelaa RR
Oki..

_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu Monia)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Uljepsavanje
4.2.2008 15:41:35   
vaga
Cure a šta mislite da se mi onako sve skupa lijepo lično upoznamo na jednoj kafici?user posted image

_____________________________

___________________________________________
Vaga 32 g., inseminacija 2 puta, HSG, Laparoskopija, histeroskopija, Postkoitalni t -nalazi uredni
MM 40 g. operacija varikokele - sada normospermija
9 g. braka

Covjek snuje Bog određuje

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Uljepsavanje
4.2.2008 21:16:31   
Monia
Moze,to bi bas bilo lijepo.

(odgovor članu vaga)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Uljepsavanje
4.2.2008 21:17:10   
Amelaa RR
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu Monia)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Uljepsavanje
11.5.2008 14:20:48   
nikka
Svidja mi se tema mada se na njoj dosad najmanje pisalo o uljepšavanju.
Ja osobno ponekad i pretjerujem sa kozmetičkim tretmanima.Osim što sam se opredjelila za jedan studio u kome se nalazi sve moguće za potrebe uljepšavanja jedne žene,svako veče pored tuširanja, provedem još pola sata u kupalilu sa raznim kremicama.
Nemogu reći koliko puta odem mjesečno ali jednom obavezno na tretman lica,depilaciju,pedikuru,dogradnju noktiju,čak mi je poslije poroda došla kući žena da mi stavi gel na nokte,na frizuru odem čim primijetim da mi se nešto nesviđa kosa,solarij eto samo u proljeće i pred N.Godinu da malo obnovim boju i obučem nešto sexy,šminka mi je obavezna iako nevolim jarke boje.
Ja isto nevolim da vidim u žene, a naravno i u muškarca, neuredne ruke,noge i kosu,mislim da si svako to može srediti i kod kuće,sve drugo se može tolerirati naravno u nedostatku novaca,vremena i sl.

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Uljepsavanje
12.5.2008 10:06:58   
bucca_sa
jase inace nesminkam u zivotu samse samo jednom nasminkala za matursku vece .. pudert za lice stavljam jer ima malo problema sa aknama... kozmeticarki za lice odem ne pretjerano cesto al dovoljno da drzim sve pod kontrolom... ima predivne svoje duge nokte sama ih sredujem kao i pedikir sama to radim... sloarij odem prd ljeto po 2 puta sedmicno pomazemi i za lice... a stose sisanja tice razocarala smase u sve frizere ti odes kazes jedno oni peto urade ja nevolim nikakve frizurice samo vrhove malo oblikujem.. takoda ako neko ima da mi preporuci dobrog frizera u srajevu samo izvolite.... inace jos uvijek sams tudent pa je djeparac mali volila bi ici i na tretmane za mrsanje al dobro kadse zaposlim bicu cesce u salonima....

(odgovor članu nikka)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *