|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Uljepsavanje
24.12.2009 9:21:58   
Anoniman
Treba mi masaza hitno, imate li salon ili nekog za preporucit??

(odgovor članu Ilhana RR)
  Neposredna veza do poruke: 101
   RE: Uljepsavanje
24.12.2009 9:25:09   
tea lana
Maida ja znam jednu zenu nisam isla na masazu kod nje ali sam isla na depilaciju ali znam da je dugo godina radila kod Bibe i ima iskustva.Moja je prijateljica hvali.Ona je na Alipasinom ima u stanu u jednoj sobi studio pa ako zelis mogu ti dati br tel

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: Uljepsavanje
5.1.2010 13:29:14   
mamma mumi
Drage moje da ne otvaram temu , mislim da i ovdje mozemo svoja iskustva podijeliti. Interesuje me da li idete kozemtičarki i kojoj, gdje, koliko ste zadovoljne. Meni su nahvalili elit salon na slatkom cosetu u Sarajevu, pa da li je neka isla, a takodje i manikir obicni kao i masaze. Meni naumpalo da nesto uradim za sebe , dosta vise, pa koga cu pitiati nego svoju porodicu na RR. Hvala unaprijed.

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: Uljepsavanje
5.1.2010 13:39:17   
Atarka
Ja sam isla redovno na klasicni tretman ciscenja lica u Yves Rocher jos kao studentica, ali i kasnije cak i u trudnoci. Medjutim, nisam isla ima 3 mjeseca kako se mali rodio i trebala bih uskoro. Ali necu vise u YR jer su postali malo nemarni. Ja sam cula da hvale bas taj salon Elite, ali mi je podaleko sa Dobrinje. Cula sam da je dobar i Estetika na Grbavici. Je li neko bio tamo?

_____________________________

30.09.2009

(odgovor članu mamma mumi)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: Uljepsavanje
5.1.2010 20:29:16   
fatimica09
Estetika na Grbavici je fantasticna user posted image user posted image user posted image ja sam tamo isla cesto prije udaje...ko dijete Grbavice....manikir, masaza,kozmeticar, pedikir...malo su skuplji...ali je sve na nivou i bas se osjecas kao princeza!
Par puta sam bila kod Bibe...ko udala se na Bistrik....svaka cast reklami, carsiji i ,,imenu" ali Grbavica je Grbavica!

p.s. moderatori ovo nije reklama....zena je fino pitala user posted image

(odgovor članu Atarka)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: Uljepsavanje
5.1.2010 20:36:51   
leli§

IZVORNA PORUKA: Atarka

Ja sam isla redovno na klasicni tretman ciscenja lica u Yves Rocher jos kao studentica, ali i kasnije cak i u trudnoci. Medjutim, nisam isla ima 3 mjeseca kako se mali rodio i trebala bih uskoro. Ali necu vise u YR jer su postali malo nemarni. Ja sam cula da hvale bas taj salon Elite, ali mi je podaleko sa Dobrinje. Cula sam da je dobar i Estetika na Grbavici. Je li neko bio tamo?



mila imas na alipasinom kosmeticki salon Vedrana. ja sam kod njih isla na depilaciju samo ali sam bila jako iznenadjena urednoscu salona, odnosa djevojaka, vlasnicom (kojoj se na licu secer topi---samo nju lkad vidis to puno govori o njenom iskustvu kao kozmeticrke). ne znam koje usluge i tretmane pruzaju ali nazovi ih, a i jako su ti blizu.

_____________________________

jos uvijek sretno samujemo

"...The future''s in the air
I can feel it everywhere
Blowing with the wind of change..."

(odgovor članu Atarka)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: Uljepsavanje
5.1.2010 20:38:11   
fatimica09
e slazem se i za Vedranu...moja seka je njena musterija...kaze da je superuser posted image

(odgovor članu leli§)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: Uljepsavanje
5.1.2010 20:46:52   
milenium
IZVORNA PORUKA: Dina*

nisam do sad primjetila da je neko pisao o ovoj temi, a  ako i jeste, oprostite onda..

evo posto sam ja u toj bransi, da vas pitam:
koliko cesto posjecujete kozmeticke salone? (bilo to radi manikure, pedikure, depilacije...)
koliko cesto posjecujete frizerske salone? (bilo to radi sisanja, feniranja, farbanja...)
da li se sminkate i koliko cesto? da li zavisi od vaseg raspolozenja hocete li biti dotjerani ili uvijek vodite racuna o tome?

ovako, sto se mene tice, posto radim na takvom mjestu, moraju mi nokti i ruke uvijek biti dotjerani, a sve i da tako nije, vodila bih racuna o tome (sedmicno radim menikuru i pedikuru)
frizeru idem samo radi sisanja, jer ne znam sebe sama sisati user posted image , ostalo mogu sve sama, a kad je sminka u pitanju, uvijek imam na licu malo kreona, maskaru i sjajilo za usne i volim biti dotjerana i kad sam u kuci, kad nigdje ne planiram ici (naravno kad vani idem, onda stavljam vise sminke)....



-nisam nikad posjećivala
-frizerki odem svako 3 mjeseca,samo šišanje,vrhovi ili nekad frizura
-šminkam se kad idem van na večeru ili neke posebne prilike,u kući nisam našminkana(samo labelo),kad idem u kupovinu stavim samo malo ruža i to je to.a ipak sama sebi nisam loša!user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 108
   RE: Uljepsavanje
5.1.2010 20:50:48   
mamaajna
MA CURE,ko hoce jos djece nek se napuca,ja sam u fazi odmora i necu da se uljepsavam naredne 2g(da mm opet djete nepozeli)sala

_____________________________

nedim 23.05.1999
iman 20.09.2009

nedim-drugi put u pubertetu uhhh ovaj je tezi
iman-poceli smo da pricamo uhhh puno da pricamo
trudimo se za trece

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 109
   RE: Uljepsavanje
5.1.2010 20:54:44   
fatimica09
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mamaajna)
Neposredna veza do poruke: 110
   RE: Uljepsavanje
5.1.2010 20:56:14   
malena sharena

IZVORNA PORUKA: milenium

a ipak sama sebi nisam loša!user posted image



hehehe, dobra si

Evo ja - za kozmeticki salon nit imam para nit imam vremena.

Kosu sama sisam i njegujem jer sam vjesta u tome, a i frizura mi je laka za odrzavanje (kosa mi je duga, ravna i nije farbana).

Sminkam se obavezno kad izlazim, a cesto sam nasminkana i u kucnoj varijanti (maskara, olovka za oci i sjajilo)

I sto rece milenium, ipak sama sebi nisam losa user posted image

_____________________________

Ne znas ti majko, kako je dijete roditi

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 111
   RE: Uljepsavanje
5.1.2010 21:06:23   
mamaajna
ma vidi nas,kak smo zgodne i ljepe i bez salona

_____________________________

nedim 23.05.1999
iman 20.09.2009

nedim-drugi put u pubertetu uhhh ovaj je tezi
iman-poceli smo da pricamo uhhh puno da pricamo
trudimo se za trece

(odgovor članu malena sharena)
Neposredna veza do poruke: 112
   RE: Uljepsavanje
5.1.2010 21:12:37   
milenium
ma glavno da sam mm dobra za ostale me ne briga kako im izgledam.user posted image

(odgovor članu mamaajna)
Neposredna veza do poruke: 113
   RE: Uljepsavanje
5.1.2010 21:19:22   
reallove
IZVORNA PORUKA: milenium

ma glavno da sam mm dobra za ostale me ne briga kako im izgledam.user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image



al ja se stvarno volim srediti...sad ozbiljno...

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 114
   RE: Uljepsavanje
5.1.2010 21:20:40   
milenium
i ja isto,jedva čekam neke rođendane i prigode da uskočim u minićuser posted image

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 115
   RE: Uljepsavanje
5.1.2010 21:53:10   
leona81
ja otkad imam bebu vise ne radim nokte tj sad ih sama sredjujem, kratki su skroz:), ne farbam se vratila sam skroz prirodnu boju, sisam se svaka 2 mj i to mi zena dolazi kuci sad, i sve ostalo radim sama i pedikuru i depilaciju, jos me samo interesuje zna li neko kad smijem na kvarcanje nakon carskog i zbog dojenja da li smeta jer ja imam problem zimi s kozom ako se ne izlazem suncu pa bi trebala otici bar 2 3 puta...?

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 116
   RE: Uljepsavanje
6.1.2010 0:44:20   
veeseelaa
ne idem nikada ni kakva dotjerivanja, ne farbam se a kod frizera odem jednom u godini, uglavnom mamu zamolim da mi šišne vrhoveuser posted image  mrsko mi je to pravooooo, jednom me našminkao profi za vjenčanje a ni tada nisam išla frizeruuser posted image  prijateljca je išla zamnom i popravljala mi kosu odozada veli nešto ti se nadiglauser posted image , ajde veli samo da te počešljam, ma joook
Jednostavno nisam taj tip, sama sam svoj majstor a to je za plakatuser posted image user posted image user posted image  svi me ruže što nikada ne odem ni kakvu zahebanciju, ja obećam da hoću i onda ništa od toga, neda mi se
ne stavljam maske za kosu ni lice... a puna mi je kuća istihuser posted image user posted image user posted image
moram da naglasim da se nisam šišala cijelu trudnoću ni malo do skoro... znači neke dvije godine i kad odoh kod frizera veli kosa nije uopšte ispucalauser posted image
ama taki si kaki si, ajde Boga ti
Imam radnu kolegicu koja se nadigne u 7 ujutro da bi prije posla otišla frizeru, meni je to šega, ne bi ustala u ta doba nema tih parauser posted image user posted image user posted image  ludilo koliko se žene slomiše oko izgleda
Ja sama sebe našminkam, operem i osušim kosu, ko fol je nešto oblikujem i eto ga ja macauser posted image user posted image user posted image  boje uhvatim ljeti drži cijelu jesen, zimu i proljeće

< Poruku je uredio veeseelaa -- 6.1.2010 0:55:27 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 117
   RE: Uljepsavanje
6.1.2010 1:02:30   
veeseelaa
Seve u pravu si 100%, odeš šatro kod kozmetičarka a ona "jadi moji", sredi prvo sebe ženoooouser posted image user posted image user posted image user posted image  bezveze trošenje love

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 118
   RE: Uljepsavanje
6.1.2010 10:29:39   
Skvo RR
Eh, sada...

Frizura/obavezno frizer, ne znam se sama ni pocesljati....user posted image user posted image  Malo je sada lakse kako sam se osisala na kratko, pa ne moram svakodnevno kod frizera, vec samo na sisanje i farbanje (cca 1 mjesecno);

Sminkanje/ nisam ljubitelj pretjerane sminke, neka ok dnevna varijanta je nivea tonizirajuca krema, rumenilo i maskara i neizbjezni labello.

Masaza/ prije Umceta 2-3X mjesecno, a sada 1X mjesecno.....

I to je sve!
;)

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 119
   RE: Uljepsavanje
6.1.2010 10:49:38   
HanaBana
Eh zavisno kako se uzme:)))
Frizeru idem jednom u 3 mjeseca samo da mi vrhove skrati a jednom godisnje na obnovu minivala.
Nokte sam prije uredno radila svako mjesec dana asada kada mi nije mrsko, odem uradim nadogradnju pa onda sma skinem pa ne idem 2-3 mjeseca pa opet sve ispocetka:)))Mrsko mi sat vremena sjediti tamo a Hanci kuci:(
Ostalo (depilacija, obrve, ciscenje lica, maske) sve sama:)) a mm odgovoran za masaze i to pravo cesto jer su mi kosti pravo hafifne.
Sminkam se kad god izlazim iz kuce, a to je svaki dan na posao i vikendom kad idem negdje.


_____________________________

Hana 26/06/07- mamina najbolja prijateljica

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 120
   RE: Uljepsavanje
6.1.2010 10:56:46   
Nedi
Prije - depilacija, čupanje obrva u salonu jednom mjesecno
       - sisanje, farbanje, feniranje u salonu jednom mjesecno
       - tretman lica jednom godišnje
       - šminkanje sam svoj majstor, malo šminke uvijek kada izlazim diskretna sjena, 
           ruž malo maskare i rumenila, a i vikendom kuci za mm-a
       - nokti i ruke uvijek sređeni i dotjerani - sam svoj majstor
       - stopala - sam svoj majstor ali uvije mekana i dotjerana

Sad - Sisanje, farbanje, feniranje u salonu jednom mjescno a i to jedva stignem jer nemam gdje ostaviti Nedija pa letim kuci. Ostalo sve u kucnoj varijanti i to na vrat na nos jer smo uglavnom nas dvoje sami u kuci pa moram to raditi kada spava i biti tiha u isto vrijeme


_____________________________

24.12.2007.
24.o9.2013.

(odgovor članu HanaBana)
Neposredna veza do poruke: 121
   RE: Uljepsavanje
6.1.2010 14:34:13   
Suzana
IZVORNA PORUKA: Atarka

Ja sam isla redovno na klasicni tretman ciscenja lica u Yves Rocher jos kao studentica, ali i kasnije cak i u trudnoci. Medjutim, nisam isla ima 3 mjeseca kako se mali rodio i trebala bih uskoro. Ali necu vise u YR jer su postali malo nemarni. Ja sam cula da hvale bas taj salon Elite, ali mi je podaleko sa Dobrinje. Cula sam da je dobar i Estetika na Grbavici. Je li neko bio tamo?


Čišćenje i njega lica - ordinacija Dr Fahrija Ganić. To je vrh. user posted image

Yves Rocher??? Par puta sam tamo otišla na depilaciju, samo iz razloga što mi je bilo na ruku.
Vani kiša, blato, a oni te hladno uvedu u salon u cipelama, čizmama, blatnjavim, prljavim od sarajevskih ulica, ko zna čijih pljuvački i sl.
Drugi put kada sam otišla, pitam ih zašto nemate papuče, da se može skinuti prljava obuća, vama se ovdje dolazi i na masaže i depilacije, i čišćenje lica, sve treba da je dezinfikovano, kaže radnica gazde ne misle tako. Cool. Selam gazdama. user posted image



_____________________________

Edi i Mak - DOUBLE BLESSING
27.05.2008.

Moji životi, ljubavi, sreće najveće...

(odgovor članu Atarka)
Neposredna veza do poruke: 122
   RE: Uljepsavanje
6.1.2010 17:29:09   
reallove
Evo ja sada sa uljepsavanja,dobro jest da je kuci ali bolje i tako nego nikakouser posted image iskreno nemam vremena za salon,jedva stignem u prodavnicu da odemuser posted image ..ali nadjem vremena i  sama sebi odradim sve tretmane,2 puta sedmicno stavljam masku za suhu kosu,cuvam po 5 sati,poslije ide feniranje,moram da se feniram jer je moja kosa uzasna bez feniranja..sto se tice sminke uvijek stavljam maskaru,labello i ponekad eyeliner..nokti skraceni,nema vise francuske jer imam malu bebuuser posted image

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu Suzana)
Neposredna veza do poruke: 123
   RE: Uljepsavanje
6.1.2010 17:33:08   
Mirkica
reallove koju masku  za kosu stavljas moja kosa je jako suha , ako nestignem da je isfeniram onda moram vezati :)))
pa et ako ti nije mrsko napisi koju masku koristis da isprobam .


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 124
   RE: Uljepsavanje
6.1.2010 17:38:27   
reallove
IZVORNA PORUKA: Mirkica

reallove koju masku  za kosu stavljas moja kosa je jako suha , ako nestignem da je isfeniram onda moram vezati :)))
pa et ako ti nije mrsko napisi koju masku koristis da isprobam .


E draga ja ti ovako radim...kupila sam nedavno ulje za kosu(DABUR VATIKA sa bademom,kokosovim uljem i susam)neznam odakle si i da li mozes naci,to nanesem,stoji 5 sati,poslije isperem samponom i stavim masku(loreal za plavu i ostecenu kosu)...meni ovo odgovara jer imam slabu kosu pa eto probaj

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *