|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 5 6 [7]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Uljepsavanje
14.8.2010 0:22:06   
milenium
hvala vam na odgovorima,ovo će baš biti korisnouser posted image

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 151
   RE: Uljepsavanje
4.3.2013 10:04:14   
shpagica
Zene koga preporucujete za klasicni tretman ciscenja lica? Ili, jos bolje, sta biste mi preporucile kao "kucnu varijantu", nemam bas puno slobodnog vremena na raspolaganju, ako mogu sama malo da sredim lice jos bolje?

Inace sama kod kuce uradim piling lica i nekad zalijepim one flastere za mitesere, ali nisam bas prezadovoljna, vidim tih piknica da ostane poslje takvog tretmana.


(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 152
   RE: Uljepsavanje
4.3.2013 10:23:07   
djoisa
ja sam isla na par tretmana klasicnog ciscenja lica..nemam nikog za preporuciti..jednom te super detaljno srede, drugi put ne tako detaljno i ja odustala od tih salona..


ako zelis sama da probas redosljed je sljedeci: ciscenje/piling lica, sirenje pora, u salonu to rade toplom parom (kuci skuhaj kamilicu i iznad posude napari lice), onda mehanicko ciscenje tj istiskivanje mitesera, nemoj golim prstima ili noktima nego papirnom maramicom i ogledalo s povecanjem , dezifenkcija, neko sredstvo za umirenje npr gel aloe..i po potrebi za 2,3 dana mozes ponoviti piling..ovo radis jednom mjescno

opet zavisi u kakvom ti je stanju lice, ako ima akni i upaljenih bubuljica onda je bolje da to ne cackas sama

(odgovor članu shpagica)
Neposredna veza do poruke: 153
   RE: Uljepsavanje
4.3.2013 10:29:26   
shpagica
Nemam uopste problematicnu kozu u smislu da imam akne ili bilo kakve bubuljice
ali ima dosta mitesera i nekako vidim tendenciju da su mi pore s godinama sve vece, ne znam da li bi mi pomoglo takvo detaljno ciscenje u salonu da to malo sredim>?

Hajde pokusacu i sama malo detaljnije da ih se rijesim, nos mi je slaba tacka

(odgovor članu djoisa)
Neposredna veza do poruke: 154
   RE: Uljepsavanje
4.3.2013 10:31:44   
veeseelaa
ali ima dosta mitesera i nekako vidim tendenciju da su mi pore s godinama sve vece, ne znam da li bi mi pomoglo takvo detaljno ciscenje u salonu da to malo sredim>?


naravno da bi

jesil probala sa ovim trakicama da ih otkloniš? http://zena.hr/proizvod/ostalo/nivea_visage_clear-up_trakice_za_t-zonu/1/212

šta su pore? mislim kako to izgleda? user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu shpagica)
Neposredna veza do poruke: 155
   RE: Uljepsavanje
4.3.2013 10:36:18   
shpagica
Jesam veeseela, te trakice koristim ali ne bas reovno, a i mislim da je to neko trenutno i kratkotrajno rjesenje.

Pore - "rupice" na kozi :) npr u poru se "smjesti" miteser nakons to se pora zbog bilo kakve necistoce zacepi.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 156
   RE: Uljepsavanje
4.3.2013 10:42:45   
veeseelaa
Pore - "rupice" na kozi :) npr u poru se "smjesti" miteser nakons to se pora zbog bilo kakve necistoce zacepi.



aha , pretpostavljam da je masna koža jedan od uzročnika pojavljivanja pora
valjda bi svakodnevni piling pomogaouser posted image
možda da kupiš neku kombinaciju pilinga za masnu kožu i mitesere

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu shpagica)
Neposredna veza do poruke: 157
   RE: Uljepsavanje
4.3.2013 18:20:37   
MicoTico
shpagice
evo link http://www.krenizdravo.com/njega-tijela/kako-se-rijesiti-mitesera-prirodnim-putem
ne može da škodi.
Što se tiče veličine pora, mislim da ne možeš sad tu puno uticati. Takva ti koža i gotovo.

_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 158
   RE: Uljepsavanje
5.3.2013 8:30:17   
djoisa
za "brisanje" pora preporucujem glikolnu kiselinu, rade tretmane i u salonima, ja sam u kucnoj varijanti koristila ovu kremu http://www.apotekapharmacity.com/ProductDetails.aspx?id=26476 stvarno je ucinkovita..

(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 159
   RE: Uljepsavanje
5.3.2013 8:49:07   
shpagica
Hvala svima, cula sam za kozmeticki salon Vedrana sve najbolje preporuke pa cu mozda najprije tamo na profi ciscenje lica i da dobijem preporuke kako da sama njegujem kozu.

(odgovor članu djoisa)
Neposredna veza do poruke: 160
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 5 6 [7]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 5 6 [7]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *