|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Mame dvije (+) djevojcice
3.6.2013 23:40:08   
Hanady RR
Tandem su takav da je meni sad daleko lakse cuvati ih obje, nego kad je samo jedna kuci. Primjera radi, skoro je mladja ostajala kuci dok je starija bila u vrticu i bila je nemoguca, od trenutka kad bi se probudila pa sve dok ne bi otisli po sestru znala je kmeziti i plakati da je bilo bas uzas, jedva sam cekala da ih sastavim :)


e ovo bih potpisala...

ni ja svoje ne volim razdvojiti...
nikada u želji za noćenjem kod nane ili tetke ne dozvoljavam da jedna ide druga ostane...jer ta druga je nemoguća tada
nedavno je starija bila bolesna pa je mlađa s ananom kod nane bila...tada sma uastavri vdijela koliko one jedna bez druge su pogubljene...
mlađa je užasna kod mame bila a i starijoj je jako teško padalo to što joj seka nije tu...a bilo je za njeno dobro jer je morala mirovati...
i najviše sma plakla kad njih dvije pričaju na telefon...i mala plače, a velika joj kaže...sad će seka brzo ozdrviti pa ćeš ti meni doći...a ja znam najmanje još 7 dana nema spajanja


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu talisman)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Mame dvije (+) djevojcice
3.6.2013 23:46:49   
vila_7
talisman ih lako ti je sad to reci kad je djecak vec na putu! user posted image Salim se naravno.... Ma da se ne uvrijede mame deckica, al ja sam uvijek govorila kad bi mi neko dosao i rekao - mozes imati ili samo curice ili samo deckice - ja bih uvijek odabrala curice - Valjda je to nama zenama u prirodi,kao sto je vjerovatno muskima da ipak zele svog sina. Moj obozava curice, ali ja opet mislim da bi bas volio imati sina

_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Mame dvije (+) djevojcice
3.6.2013 23:56:50   
talisman

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

Tandem su takav da je meni sad daleko lakse cuvati ih obje, nego kad je samo jedna kuci. Primjera radi, skoro je mladja ostajala kuci dok je starija bila u vrticu i bila je nemoguca, od trenutka kad bi se probudila pa sve dok ne bi otisli po sestru znala je kmeziti i plakati da je bilo bas uzas, jedva sam cekala da ih sastavim :)


e ovo bih potpisala...

ni ja svoje ne volim razdvojiti...
nikada u želji za noćenjem kod nane ili tetke ne dozvoljavam da jedna ide druga ostane...jer ta druga je nemoguća tada
nedavno je starija bila bolesna pa je mlađa s ananom kod nane bila...tada sma uastavri vdijela koliko one jedna bez druge su pogubljene...
mlađa je užasna kod mame bila a i starijoj je jako teško padalo to što joj seka nije tu...a bilo je za njeno dobro jer je morala mirovati...
i najviše sma plakla kad njih dvije pričaju na telefon...i mala plače, a velika joj kaže...sad će seka brzo ozdrviti pa ćeš ti meni doći...a ja znam najmanje još 7 dana nema spajanja



Dusee, ma neka prica ko sta hoce ali sestra je sestra user posted image Uticu tu i roditelji dosta na suzbijanju medjusobne ljubomore, koja je normalno da se pojavi kod djeteta, pa ovisno od toga mislim da je i vezanost medju njima veca ili manja. Zna se da, ako zabavljas jednu, moras i drugu, ako kupis nesto jednoj - moras i drugoj. Moje su sad u istoj grupi u vrticu i prica mi uciteljica kako starija cuva mladju i neda da joj neko pridje, cak je ona kao hranila jer je plakala :) A danas su se kuci vratile presvucene, jer su se neprimjetno izvukle i uletele u kupatilu pa umjesto ruku, oprale se citave user posted image Bice meni veselo sa njima user posted image

_____________________________

Covjece, ne mozes promjeniti tok odredjenja, niti mozes izgubiti svoju nafaku, a i uzeti nafaku drugome! Cemu onda mucno naprezanje i ubijanje duse?!

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Mame dvije (+) djevojcice
4.6.2013 0:00:02   
Hanady RR
ice meni veselo sa njima
user posted image
hoće budi sigurnauser posted image

ja sma morala ruksak mlađoj kupiti jer velika je dobila za školu ruksakuser posted image
a neće mlađa u školu još 2 godineuser posted image

a tek odjeća i pitanje...a šta će seka obući...
nedo bog različito ...user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu talisman)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Mame dvije (+) djevojcice
4.6.2013 0:07:50   
talisman
IZVORNA PORUKA: vila_7

talisman ih lako ti je sad to reci kad je djecak vec na putu! user posted image Salim se naravno.... Ma da se ne uvrijede mame deckica, al ja sam uvijek govorila kad bi mi neko dosao i rekao - mozes imati ili samo curice ili samo deckice - ja bih uvijek odabrala curice - Valjda je to nama zenama u prirodi,kao sto je vjerovatno muskima da ipak zele svog sina. Moj obozava curice, ali ja opet mislim da bi bas volio imati sina


Ja jos nevjerujem da ce biti djecak user posted image Oduvjek sam zeljela imati 2 curice i djecaka, mada se sad nesto zaista premisljam. Ako bude djecak nista cudo da nakon nekog vremena pozelim da i on ima brata, pa sta Bog da :) Ljudi kazu da je muskom lako i ne treba mu brat, ali meni nekako zao da one imaju jedna drugu, a on bude sam user posted image Jes da je najljepse imati i cerke i sinove, ali cini mi se kad bi ja birala, radije bi da mi dragi Bog podari sve same curice, nego 10 djecaka :) Nemaju se mame djecaka sta ljutiti, mi govorimo sa nase tacke gledista, jer mene vec hvata strah hocu li znati vaspitavati musko djete.

< Poruku je uredio talisman -- 4.6.2013 0:11:28 >


_____________________________

Covjece, ne mozes promjeniti tok odredjenja, niti mozes izgubiti svoju nafaku, a i uzeti nafaku drugome! Cemu onda mucno naprezanje i ubijanje duse?!

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Mame dvije (+) djevojcice
4.6.2013 0:09:43   
talisman
.

< Poruku je uredio talisman -- 4.6.2013 0:10:51 >


_____________________________

Covjece, ne mozes promjeniti tok odredjenja, niti mozes izgubiti svoju nafaku, a i uzeti nafaku drugome! Cemu onda mucno naprezanje i ubijanje duse?!

(odgovor članu talisman)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Mame dvije (+) djevojcice
4.6.2013 0:19:24   
Hanady RR
Pa ja opet nešto ne mislim da ne bih znala sa dječakomuser posted image
Doduše kada su mi rekli da bosim dječaka, posebno prvi put...sva sma s ebila spetljala, kontam kako ću ja to, šta ću...jer ja mama i seka dugo smo same bile...
no kod zaove mi je sin, kod seke je beg...super nama ide zajedno...nisma baš smotana ni sa njima...a dosta smo bliski i zajedno...
čak mislim da dječaci mogu biti velike mazeuser posted image

Ne znam relano dvije kćeri i dva sina idealan su kombinacija...da svako ima i brata i sestru...
al čovjek snuje a Bog određuje...

Mi nismo nikada o spolovima pričali u smislu jačijne neke, potomaka nasljednika itd...
i suprug ima dvije sestre njemu normala ženskinje oko njegauser posted image

Eh sad ja jedno znam sigirno...da nisma curicu rodila nju bih ''ganjala'' pa i do 10-tog...
al to smao iz jednog prostoga razloga moje ljubavi prema mašnicama, haljinicama, bojama, šarenilom , šopingom itd...to je več jedna vrlo nizak poriv za jednu majkuuser posted image al moram priznati...nebi lahko podnijela da nemam kome haljinice biratiuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu talisman)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Mame dvije (+) djevojcice
4.6.2013 8:37:50   
Lulu_08

IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa

Odavno zelim da otvorim ovu temu.
Temu na kojoj ce mame koje imaju dvije djevojcice razmjenjivati iskustva, savjete, anegdote, zgode i nezgode nasih princeza.
Istrazivanja kazu da su mame djevojcica sretne mame, jer se sestre znaju lijepo igrati i druziti, nisu sklone svadjama...
Da li je to tako?
Koliko su nase djevojcice slicne? Dijele li ista i slicna interesovanja? Kakav su tandem?
Mozemo pisati i o onoj drugoj strani majcinstva kada imamo dvije kcerke...kako na to gleda okolina, kako na to reaguju...?
Kako vi na to gledate? Da li cete ''''gurati'''' do sina? Vidite li smisao u tome?

Mame djevojcica, javite sa sa vasim iskustvima! Tuspasimo se!user posted image





Evo meeeeeeeeeeeeeeeee, gdje me nadje, hhihihi tajno prizeljkivala, zelja se ostvarila sada samo molim Boga za njihovo zdravlje i srecu, uzivam maksimalno, nista mi draze nema. 4 godine razlika pa se jos uvijek ne mogu bas "igrati" i sl. a velika bi to jako zeljela, i malena doduse, ali ne ide hahaha, valjda kada prohoda stabilno bude taj dio "laksi" ?

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Mame dvije (+) djevojcice
7.6.2013 19:39:22   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

Tandem su takav da je meni sad daleko lakse cuvati ih obje, nego kad je samo jedna kuci. Primjera radi, skoro je mladja ostajala kuci dok je starija bila u vrticu i bila je nemoguca, od trenutka kad bi se probudila pa sve dok ne bi otisli po sestru znala je kmeziti i plakati da je bilo bas uzas, jedva sam cekala da ih sastavim :)


e ovo bih potpisala...

ni ja svoje ne volim razdvojiti...
nikada u želji za noćenjem kod nane ili tetke ne dozvoljavam da jedna ide druga ostane...jer ta druga je nemoguća tada
nedavno je starija bila bolesna pa je mlađa s ananom kod nane bila...tada sma uastavri vdijela koliko one jedna bez druge su pogubljene...
mlađa je užasna kod mame bila a i starijoj je jako teško padalo to što joj seka nije tu...a bilo je za njeno dobro jer je morala mirovati...
i najviše sma plakla kad njih dvije pričaju na telefon...i mala plače, a velika joj kaže...sad će seka brzo ozdrviti pa ćeš ti meni doći...a ja znam najmanje još 7 dana nema spajanja


Ja ih ne razdavajam jer one ne mogu jedna bez druge. Koliko je puta moja mama govorila da joj ostavim I., dok je F. isla u skolu, ali jednostavno nisam mogla. I. bez nje ne bi izdrzala, a i F. bi se osusila za njom.
Mada, meni je lakse sa jednom, iskrenouser posted image

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Mame dvije (+) djevojcice
7.6.2013 19:40:58   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

Pa ja opet nešto ne mislim da ne bih znala sa dječakomuser posted image
Doduše kada su mi rekli da bosim dječaka, posebno prvi put...sva sma s ebila spetljala, kontam kako ću ja to, šta ću...jer ja mama i seka dugo smo same bile...
no kod zaove mi je sin, kod seke je beg...super nama ide zajedno...nisma baš smotana ni sa njima...a dosta smo bliski i zajedno...
čak mislim da dječaci mogu biti velike mazeuser posted image

Ne znam relano dvije kćeri i dva sina idealan su kombinacija...da svako ima i brata i sestru...
al čovjek snuje a Bog određuje...

Mi nismo nikada o spolovima pričali u smislu jačijne neke, potomaka nasljednika itd...
i suprug ima dvije sestre njemu normala ženskinje oko njegauser posted image

Eh sad ja jedno znam sigirno...da nisma curicu rodila nju bih ''''ganjala'''' pa i do 10-tog...
al to smao iz jednog prostoga razloga moje ljubavi prema mašnicama, haljinicama, bojama, šarenilom , šopingom itd...to je več jedna vrlo nizak poriv za jednu majkuuser posted image al moram priznati...nebi lahko podnijela da nemam kome haljinice biratiuser posted image

ja imam osjecaj da ne bih znala sta sa cunom u peleniuser posted image Mada, covjek se na sve navikne, pogotovo ako je tvoja krv i zeljauser posted image

< Poruku je uredio Pahuljicaa -- 7.6.2013 19:43:17 >

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Mame dvije (+) djevojcice
7.6.2013 19:41:56   
Mirkica
hhhaahahh ma Pahuljo i ja isto to mislim za djevojcice :) user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image al to je sve do navike.



_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Mame dvije (+) djevojcice
7.6.2013 19:44:02   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa


IZVORNA PORUKA: Hanady RR

Pa ja opet nešto ne mislim da ne bih znala sa dječakomuser posted image
Doduše kada su mi rekli da bosim dječaka, posebno prvi put...sva sma s ebila spetljala, kontam kako ću ja to, šta ću...jer ja mama i seka dugo smo same bile...
no kod zaove mi je sin, kod seke je beg...super nama ide zajedno...nisma baš smotana ni sa njima...a dosta smo bliski i zajedno...
čak mislim da dječaci mogu biti velike mazeuser posted image

Ne znam relano dvije kćeri i dva sina idealan su kombinacija...da svako ima i brata i sestru...
al čovjek snuje a Bog određuje...

Mi nismo nikada o spolovima pričali u smislu jačijne neke, potomaka nasljednika itd...
i suprug ima dvije sestre njemu normala ženskinje oko njegauser posted image

Eh sad ja jedno znam sigirno...da nisma curicu rodila nju bih ''ganjala'' pa i do 10-tog...
al to smao iz jednog prostoga razloga moje ljubavi prema mašnicama, haljinicama, bojama, šarenilom , šopingom itd...to je več jedna vrlo nizak poriv za jednu majkuuser posted image al moram priznati...nebi lahko podnijela da nemam kome haljinice biratiuser posted image

ja imam osjecaj da ne bih znala sta sa cunom u peleniuser posted image Mada, cojek se na sve navikne, pogotovo ako je tvoja krv i zeljauser posted image

pa da ti kažem...sad želja otom potom...al krv mi je i kod sestre i zaove...ide to ''kad te snađe'' user posted image ma snašla bi se ja...evo pravim bager od fondata...mislim kad mogu bager nakon kikica, kitika, mašnica...ma ćuna je mala macauser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Mame dvije (+) djevojcice
7.6.2013 19:44:04   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: Mirkica

hhhaahahh ma Pahuljo i ja isto to mislim za djevojcice :) user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image al to je sve do navike.



ma jastauser posted image ali iz ovog ugla tako mislim. Oko mene sve djevojciceuser posted image

(odgovor članu Mirkica)
  Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Mame dvije (+) djevojcice
7.6.2013 19:50:23   
Mirkica

IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa


IZVORNA PORUKA: Mirkica

hhhaahahh ma Pahuljo i ja isto to mislim za djevojcice :) user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image al to je sve do navike.



ma jastauser posted image ali iz ovog ugla tako mislim. Oko mene sve djevojciceuser posted image



oko mene muski ali moji momci su jako njezni i maze ko mama je takva :)))) moj straiji je bas abs vezan za mene ma da je curica ne bi tako bilo ehh maldji vidjecemo :))))

_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Mame dvije (+) djevojcice
7.6.2013 19:53:12   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Mirkica


IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa


IZVORNA PORUKA: Mirkica

hhhaahahh ma Pahuljo i ja isto to mislim za djevojcice :) user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image al to je sve do navike.



ma jastauser posted image ali iz ovog ugla tako mislim. Oko mene sve djevojciceuser posted image



oko mene muski ali moji momci su jako njezni i maze ko mama je takva :)))) moj straiji je bas abs vezan za mene ma da je curica ne bi tako bilo ehh maldji vidjecemo :))))

Mirki, ti si ga takvom odgojila. Nema tu, plaho, veze spol. Od moje rodice sin je isto tako maza, bas umiljat...sve te zove ga ga mazis.

(odgovor članu Mirkica)
  Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Mame dvije (+) djevojcice
7.6.2013 19:55:36   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa


IZVORNA PORUKA: Mirkica

hhhaahahh ma Pahuljo i ja isto to mislim za djevojcice :) user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image al to je sve do navike.



ma jastauser posted image ali iz ovog ugla tako mislim. Oko mene sve djevojciceuser posted image


kad su meni rekli greškom za moje prvo bebče da je dječak...
došli mi doma, sjedi moja mama, seka, zaove...mi kažemo...a moja mama u panici nana...šta će ona sa ćinom sada sve curice godinama oko nas kaže mm-u...''zete moram ti reći duboko si me razočarao, gdje ćeš mi touraditi kome ću kikice vezati'' samo što ne plače...padali smo do smijeha...kad se H rodila kaže zet punanoj ''eto ti pa veži kikice al ćeš s ebome načekat ćelava ti na mene''user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Mame dvije (+) djevojcice
7.6.2013 20:32:41   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa


IZVORNA PORUKA: Mirkica

hhhaahahh ma Pahuljo i ja isto to mislim za djevojcice :) user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image al to je sve do navike.



ma jastauser posted image ali iz ovog ugla tako mislim. Oko mene sve djevojciceuser posted image


kad su meni rekli greškom za moje prvo bebče da je dječak...
došli mi doma, sjedi moja mama, seka, zaove...mi kažemo...a moja mama u panici nana...šta će ona sa ćinom sada sve curice godinama oko nas kaže mm-u...''zete moram ti reći duboko si me razočarao, gdje ćeš mi touraditi kome ću kikice vezati'' samo što ne plače...padali smo do smijeha...kad se H rodila kaže zet punanoj ''eto ti pa veži kikice al ćeš s ebome načekat ćelava ti na mene''user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Mame dvije (+) djevojcice
7.6.2013 20:33:10   
R&T@
Vidi, vidi teme user posted image user posted image

Ako mama ima dvije djevojcice u toj kuci su tri djevojke user posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Mame dvije (+) djevojcice
7.6.2013 20:34:41   
R&T@
E, sad te kikice, masnice, perlice i sl...
Nisam od tog posla, nikako...

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Mame dvije (+) djevojcice
7.6.2013 20:38:15   
Mirkica

IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa

IZVORNA PORUKA: Mirkica


IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa


IZVORNA PORUKA: Mirkica

hhhaahahh ma Pahuljo i ja isto to mislim za djevojcice :) user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image al to je sve do navike.



ma jastauser posted image ali iz ovog ugla tako mislim. Oko mene sve djevojciceuser posted image



oko mene muski ali moji momci su jako njezni i maze ko mama je takva :)))) moj straiji je bas abs vezan za mene ma da je curica ne bi tako bilo ehh maldji vidjecemo :))))

Mirki, ti si ga takvom odgojila. Nema tu, plaho, veze spol. Od moje rodice sin je isto tako maza, bas umiljat...sve te zove ga ga mazis.


hahhaha a moja svekrva ima obicaj da kaze a hoces upropastit tu djecu hahhahh bice vise zene nego muskarci , hahah reko et nisi ti mazila svoje pa opet nisu "muskarcine " hahahhahaha

_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Mame dvije (+) djevojcice
7.6.2013 20:43:33   
R&T@
I ne moramo prezivljavati sunecenje...

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Mame dvije (+) djevojcice
7.6.2013 20:48:37   
MicoTico

IZVORNA PORUKA: R&T@

I ne moramo prezivljavati sunecenje...

ne moraju ni mame dječakauser posted image Bar ne sveuser posted image

_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Mame dvije (+) djevojcice
7.6.2013 20:54:03   
R&T@
MT, posteno user posted image

Sve mi se cini da bi i ja bila takva mama...

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Mame dvije (+) djevojcice
7.6.2013 21:23:49   
Lulu_08
Samo neka su ziva i zdrava sva djecica svijeta pa aBd i moje 2 pilice...

A moja starija od prije vec par godina govori da ce joj mama roditi seku i batu...seku sada hB imamo - neki dan mi rece "eto mama sada samo jos da mi rodis bracu!" a JA user posted image user posted image user posted image ne znam da li da se smijem ili placem, pa ni ovo se jos "podiglo" nije a ona vec nastavila sa svojim sprovodjenjem plana haha, kako nije zaboravila (nije to spomenula skoro godinu dana, poslednji put kada se seka rodila i imala nekih mj. dana) hahahaha...

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Mame dvije (+) djevojcice
7.6.2013 21:32:24   
R&T@
Moje pjevaju neke dvije pjesmice da mene provociraju, a ja ludim...

Nesto: Halo, halo bolnica, zena mi je trudnica, ima dvoje djece, uskoro ce trece...

U drugoj se trazi bratuser posted image

I da... pitale su me: Kako se to odluci da neces vise radjati?user posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Lulu_08)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *