|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: ODNOS - koliko često
5.2.2010 17:02:28   
Niina
hannice nadam se da je tako, jer ne bi mi se bas svidjelo drugacije....ako nije redovno nekako to udalji ljude, barem ja tako mislim.
Ove zene sa vise godina bracnog staza me plase, imal koja sa poduzim bracnim stazom, sa dvoje djece barem da ima redovan odnos da nam se javi :)))))


_____________________________

Kada bi srce moglo da misli, na svijetu ne bi bilo ljubavi.

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: ODNOS - koliko često
5.2.2010 17:09:22   
Hannica

IZVORNA PORUKA: Niina

hannice nadam se da je tako, jer ne bi mi se bas svidjelo drugacije....ako nije redovno nekako to udalji ljude, barem ja tako mislim.
Ove zene sa vise godina bracnog staza me plase, imal koja sa poduzim bracnim stazom, sa dvoje djece barem da ima redovan odnos da nam se javi :)))))




user posted image user posted image user posted image Ma Niina nemoj da brines.Mislim da je do nas uvijek,dijeca nemaju veze s tim,za uzitak se uvijek nadje vremena.Al' ako ima neko sa vise staza i sa redovnim odnosima nek se javi i razbije predrasude.user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu Niina)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: ODNOS - koliko često
5.2.2010 17:12:10   
misica
Ja sam vam poslije poroda imala mali oblik post.depresije nisam bila nikako za sex i poslije se to normalizovalo. Sad jedini problem je sto se moj mm uvijek upali tacno u ponoc( nemoram gledati koliko je sati) a meni se tad spava. Bas da imamamo vremena sek si bio cesci a, otprilike sedmicno( nekad se i potrefi da nemamo sex i duze) user posted image user posted image

(odgovor članu Niina)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: ODNOS - koliko često
5.2.2010 17:26:58   
teacher75
prije trudnoce skoro svaki dan, a sada nakon poroda otprilike 3 puta sedmicno, uglavnom je neko od nas dvoje pospan, pa se nekako svede na ta tri puta sedmicno:))

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu misica)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: ODNOS - koliko često
5.2.2010 18:25:21   
leona81
mi ne stignemo nikako...pravo rijetko imamo odnos jer se slomismo oko bebe, prsvo rijetko spava a mm radi po cijeli dan i prekovremeno cesto, puno putuje i slomljen je, i on jadan inicira odnos a ja sam toliko umorna da ne mogu...jednom sedmicno ili jednom u 10 dana a prije smo skoro svaki dan...i u trudnoci do 9 mj

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: ODNOS - koliko često
5.2.2010 18:47:17   
Lady26
Ja sam jedva cekala da rodim, u trudnoci smo imali i nismo imali odnose...tj jaaako rijetko i to nije bilo uopste dobro...ali zato sad eeeeeeeeeee hehehe..nemamo svaku noc, jer me bebica izmori pa mi bas nije svaku noc do toga (a mm bi mogao 100x na dan) ali kad bude....extra,osjecaj je bolji nego prije trudnoce.Samo ne koristimo zastitu hm jer je s tim katastrofa grozno...al se nece valjda potkaciti user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: ODNOS - koliko često
5.2.2010 18:50:08   
anidla
kod nas keks bio zabranjen u trudnoci...poslije poroda ja se bojala 2,5 mjeseca...ali ovih zadnjih 15 dana ne bih mjenjala nizasta user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

sreca pa imamo mirnu bebu user posted image

pocelo je poceloooo user posted image user posted image user posted image


_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: ODNOS - koliko često
5.2.2010 18:52:12   
Lady26
Ma kakav strah mi smo dane brojali do isteka 40 dana user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Laanica u krevet a mi u akciju hahahaha


_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 108
   RE: ODNOS - koliko često
11.2.2010 22:35:31   
bubiani
Smatramo da se to po potrebi radi, Nije bitno je li to jednom u tjednu, to mze da bude i dva puta na dan :))))).. Sve o raspolozenju. kreativnosti i volji ovisi :)) 

(odgovor članu Alisa.)
Neposredna veza do poruke: 109
   RE: ODNOS - koliko često
5.5.2010 14:29:36   
medi87
E ja sam po tom pitanju onda ovisnikuser posted image user posted image user posted image sala, ma haman svaki dan posto radimo na user posted image user posted image user posted image

_____________________________

RR porodica :-)))

(odgovor članu bubiani)
Neposredna veza do poruke: 110
   RE: ODNOS - koliko često
5.5.2010 14:32:47   
marny
ja neznam jel zato šta dojim al mene sex uopće ne zanima niti imam ikakvu želju.user posted image

(odgovor članu medi87)
Neposredna veza do poruke: 111
   RE: ODNOS - koliko često
7.5.2010 16:15:21   
sabinos
prije trudnoce svaki dan,u trodnoci isto jako cesto ali zato sad...bogami rijetko.muz umoran,ja umorna,beba nemirna,razne brige...ma nije mi do sexa iskreno.dva ili tri puta mjesecnouser posted image user posted image

_____________________________

nista nije ni dobro ni lose samo ga misljenje cini takvim.Sekspir

mamine paše i najbolji drugovi
veliki A 2009
mali A 2013

(odgovor članu marny)
Neposredna veza do poruke: 112
   RE: ODNOS - koliko često
7.5.2010 16:21:01   
DM
Ma kakav strah mi smo dane brojali do isteka 40 dana user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Ima nas imauser posted image


_____________________________

Čim želja prestane biti želja,
čim minu čežnja, ni slasti više nema!

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 113
   RE: ODNOS - koliko često
7.5.2010 16:25:08   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: sabinos

prije trudnoce svaki dan,u trodnoci isto jako cesto ali zato sad...bogami rijetko.muz umoran,ja umorna,beba nemirna,razne brige...ma nije mi do sexa iskreno.dva ili tri puta mjesecnouser posted image user posted image


juh sabinos moraš popraviti prosjekuser posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu sabinos)
Neposredna veza do poruke: 114
   RE: ODNOS - koliko često
7.5.2010 16:27:41   
Hanady RR
ma eto kroz ove trudnoće, različito bi al sad kako su ova djeca taman velika da ne ometaju...bome zna se desiti i po 7-8 noći za redom...još proljeće ju sram me bilo al kad smo oboje vazda spremniuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 115
   RE: ODNOS - koliko često
7.5.2010 16:31:08   
medi87
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
nema sta da te bude sram....
treba mene biti sram, kaze mi mm juce de bona ohani malouser posted image user posted image user posted image
a ja ne popustam user posted image user posted image user posted image


_____________________________

RR porodica :-)))

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 116
   RE: ODNOS - koliko često
7.5.2010 16:32:54   
SailorMoon
Meni je sad najgore sto moj gospodin pocne kad se meni uzasno spava. a kad ga na vrjeme zovem na spavanje, on kanom rano mu je. Tako da smo prije 10 dana zadnj putuser posted image user posted image

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 117
   RE: ODNOS - koliko često
7.5.2010 16:38:21   
veeseelaa
ja bi svima preporučila što više sexa, ne dozvlite da prodje ni 2-3 dana
znam da ste umorne i pospane itd al uvijek nadjite vremena za sex
i kad vam se najviše spava ne odbijajte partnera NIKAD



< Poruku je uredio veeseelaa -- 7.5.2010 16:40:21 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu SailorMoon)
Neposredna veza do poruke: 118
   RE: ODNOS - koliko često
7.5.2010 16:43:36   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: anidla

kod nas keks bio zabranjen u trudnoci...poslije poroda ja se bojala 2,5 mjeseca...ali ovih zadnjih 15 dana ne bih mjenjala nizasta user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

sreca pa imamo mirnu bebu user posted image

pocelo je poceloooo user posted image user posted image user posted image



sad se pazi onda da oni golaći iz Bosmala vas ne škilje user posted image


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 119
   [Obrisana poruka]
7.5.2010 16:45:59   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 120
   RE: ODNOS - koliko često
7.5.2010 17:02:01   
Lady26
Uh kod mene urijedio skrozzzzzz.... user posted image user posted image
Ma vala u ponoc mi nije do mene a ne do sexa user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 121
   RE: ODNOS - koliko često
7.5.2010 17:03:14   
medi87
Ma za keks uvijek treba imati vremena, isprike nisu dopusteneuser posted image user posted image user posted image
ja sam 100 puta bila i umorna i nezainteresovana, al odglumimuser posted image user posted image user posted image ne vlja odbijati, grijeh je to user posted image user posted image user posted image


_____________________________

RR porodica :-)))

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 122
   RE: ODNOS - koliko često
12.5.2010 23:55:12   
Miau
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ja bi svima preporučila što više sexa, ne dozvlite da prodje ni 2-3 dana
znam da ste umorne i pospane itd al uvijek nadjite vremena za sex
i kad vam se najviše spava ne odbijajte partnera NIKAD




Vesela je ko Zuzi Jelinek! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 123
   RE: ODNOS - koliko često
13.5.2010 0:02:50   
frenkoza
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ja bi svima preporučila što više sexa, ne dozvlite da prodje ni 2-3 dana
znam da ste umorne i pospane itd al uvijek nadjite vremena za sex
i kad vam se najviše spava ne odbijajte partnera NIKAD




joj ja sam uvijek ovako razmisljala.... dok sam bila onako uglavnom svjeza i odmorna.... al sad mi je draze jedan kvalitetan, nego 12 traljavih i pospanih.... user posted image user posted image user posted image


_____________________________

"Postoji trenutak u zivotu zene u kome je svaka suza zlatna,trenutak kad sunce obasja dusu i nestane mraka.Trenutak kada znamo da mozemo,da smo istovremeno i nezne i jake,kad ugledamo dva oka najmilija,Trenutak kada postanemo majke"
10.11.2009.
30.0

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 124
   RE: ODNOS - koliko često
13.5.2010 0:04:10   
DM
joj ja sam uvijek ovako razmisljala.... dok sam bila onako uglavnom svjeza i odmorna.... al sad mi je draze jedan kvalitetan, nego 12 traljavih i pospanih....
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Suze me zališe

_____________________________

Čim želja prestane biti želja,
čim minu čežnja, ni slasti više nema!

(odgovor članu frenkoza)
Neposredna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *