|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: ODNOS - koliko često
19.2.2011 23:50:08   
Semyy
Ako su antidepresivi u pitanju  vj, popratni efekt kod depresije je i nedostatak zelje za seksom....
Mislim da bi lijekovi mogli pomoci nikako odmoci ako je depresija u pitanju

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 176
   RE: ODNOS - koliko često
19.2.2011 23:50:09   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Natty


IZVORNA PORUKA: dadada

u svakom slucaju natty...ako nemas volje niti potrebe, trebas porazgovarati s svojim psih. da ti odredi drugu terapiju...jer nije ni to sjajno niti bi trebalo tako biti

znam user posted image razmisljala sam i o tome ....
ma nema razloga da budesuser posted image ...dobices samo drugu terapiju pa ces bitiuser posted image i ti i tmuser posted image

(odgovor članu Natty)
  Neposredna veza do poruke: 177
   RE: ODNOS - koliko često
19.2.2011 23:51:33   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Semyy

Ako su antidepresivi u pitanju  vj, popratni efekt kod depresije je i nedostatak zelje za seksom....
Mislim da bi lijekovi mogli pomoci nikako odmoci ako je depresija u pitanju
anksioznost....a vidi mene...ja govorim u ime nattyuser posted image user posted image ...izvini natty...a za ank. se isto prepisuju ad

(odgovor članu Semyy)
  Neposredna veza do poruke: 178
   RE: ODNOS - koliko često
19.2.2011 23:54:40   
Lulu_08
IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: Natty


IZVORNA PORUKA: dadada

u svakom slucaju natty...ako nemas volje niti potrebe, trebas porazgovarati s svojim psih. da ti odredi drugu terapiju...jer nije ni to sjajno niti bi trebalo tako biti

znam user posted image razmisljala sam i o tome ....
ma nema razloga da budesuser posted image ...dobices samo drugu terapiju pa ces bitiuser posted image i ti i tmuser posted image



Potpis! Jer nazalost to je taj zacarani krug.. Depresija, lijecenje, smanjeni odnosi kao rezultat i sigurno te dodatno to opterecuje. A zna se da je redovan keks dobar i za psihu hehe. A najbolje je fino psih.i razgovor o tome, sigurno ima neki prijedlog za rjesavanja?

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 179
   RE: ODNOS - koliko često
19.2.2011 23:55:12   
Natty
moja dijagnoza ti je anksiozno depresivni somatoforbni poremecaj tako nesto user posted image user posted image znaci poremećena sam user posted image

_____________________________

...ko ne valja sebi,neće nikome...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 180
   RE: ODNOS - koliko često
19.2.2011 23:56:16   
Natty

IZVORNA PORUKA: Djana

IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: Natty


IZVORNA PORUKA: dadada

u svakom slucaju natty...ako nemas volje niti potrebe, trebas porazgovarati s svojim psih. da ti odredi drugu terapiju...jer nije ni to sjajno niti bi trebalo tako biti

znam user posted image razmisljala sam i o tome ....
ma nema razloga da budesuser posted image ...dobices samo drugu terapiju pa ces bitiuser posted image i ti i tmuser posted image



Potpis! Jer nazalost to je taj zacarani krug.. Depresija, lijecenje, smanjeni odnosi kao rezultat i sigurno te dodatno to opterecuje. A zna se da je redovan keks dobar i za psihu hehe. A najbolje je fino psih.i razgovor o tome, sigurno ima neki prijedlog za rjesavanja?

ma sramota me covjeku o tome pricati,mislim doktoru user posted image

_____________________________

...ko ne valja sebi,neće nikome...

(odgovor članu Lulu_08)
Neposredna veza do poruke: 181
   RE: ODNOS - koliko često
19.2.2011 23:56:27   
Amrino
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: Puslica

Definitivno sam shvatla koliko je keks bitan za brak  za dvoje ,prije sam to negirala ,al kad sam osjetila da sam se odaljila od mm i da smo postali samo roditelji ne i partneri i ljubavnici auuuuu tad je belaj nasto ,u trudnoci smo rijetko al je tad bilo slatko ,mada nam je dr.zabranio ,sad rijetkooooo ,i to je do mene mrsko mi i odbijam mm ,on se naljutio i shvatila sam da je to najgore sto mozes uraditi muskarcu ,jer to vuce puno ozbiljnije stvari,,uglavnom sad stalno svako vece ili 2x dnevno ...i puno se bolje osjecam,vjerovatno i on ,vidi se i promjena medzu nama opet se zblizavamo.
ma sex je cudo




user posted image

meni samo nije jasno kako to da žena ne želi sex sa svojim suprugom, zašto??? šta se dešava???
ne želim da pametujem niti da nekog uvrijedim al meni bi to značilo samo da me više ne privlači kao muškarac i da nedostaje ljubavi, ne kontam šta bi treće moglo biti ako naravno izuzmemo bolest il riskantnu trudnoću




Ni meni ovo prije nije bilo jasno ali ne lezi vraze user posted image .
Hormoni su cudo- i oni su za zenu SVE. Ukoliko oni ne ferceraju kako treba mozes ti pjevati borbene...Ja sam oduvijek voljela keks vise od MM...u trudnoci jos i vise...ali poslije...za vrijeme dojenja (valjda) libido je NULA o majke mi...Nikad mi ne padne na pamet.


_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 182
   RE: ODNOS - koliko često
19.2.2011 23:57:30   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

kakav AD, baci to
zena ima anksioznost...ne pije ga bez razloga...sigurnouser posted image



ako se mora, e to je drugo
nisam upoznata vezano za djelovanje antidepresiva na želju za sexom, žao mi je
al ja bi svakako probala bez njih, takva sam ja, našla bi snagu u nečem drugom
Ne vjerujem u takve vrste lijekova izuzev u nekim extremnim slučajevima
Čim odeš kod dr i kažeš da ne možeš da spavaš uvali ti nešto tako
Al to svakako nije tema ove emisije


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 183
   RE: ODNOS - koliko često
19.2.2011 23:57:48   
jaca76
svaki dan,2x,3x na danuser posted image ....mislim da je to precesto upraznjavanje sexa...istrošit cete se žene drageuser posted image

(odgovor članu Natty)
Neposredna veza do poruke: 184
   RE: ODNOS - koliko često
19.2.2011 23:58:53   
veeseelaa
za vrijeme dojenja (valjda) libido je NULA o majke mi...Nikad mi ne padne na pamet.


sve jedno ne kontam, i sama sam dojila kratko al sexala se ko luda a mlijeka na sve strane
Na svemu se da poraditi
Najbittnije je da se žena osjeća seksi i da je u tom folu cijeli život


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 185
   RE: ODNOS - koliko često
19.2.2011 23:58:55   
teacher75
i kod nas je pravo urijedilo nakon poroda a posebno u zadnje vrijeme,razlog je preopterecenost raznim stvarima al kad bude (nekoliko puta mjesecno) bar bude kvalitetnouser posted image

< Poruku je uredio teacher75 -- 19.2.2011 23:59:12 >


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 186
   RE: ODNOS - koliko često
20.2.2011 0:00:04   
Lulu_08
IZVORNA PORUKA: Natty


IZVORNA PORUKA: Djana

IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: Natty


IZVORNA PORUKA: dadada

u svakom slucaju natty...ako nemas volje niti potrebe, trebas porazgovarati s svojim psih. da ti odredi drugu terapiju...jer nije ni to sjajno niti bi trebalo tako biti

znam user posted image razmisljala sam i o tome ....
ma nema razloga da budesuser posted image ...dobices samo drugu terapiju pa ces bitiuser posted image i ti i tmuser posted image



Potpis! Jer nazalost to je taj zacarani krug.. Depresija, lijecenje, smanjeni odnosi kao rezultat i sigurno te dodatno to opterecuje. A zna se da je redovan keks dobar i za psihu hehe. A najbolje je fino psih.i razgovor o tome, sigurno ima neki prijedlog za rjesavanja?

ma sramota me covjeku o tome pricati,mislim doktoru user posted image


Nista nije sramota, reci samo covjeku Halo ba cika doktore, ja bih da se ...... a ne mogu, daj mi ba neku drugu terapiju!

E mila malo se samo salim, nemoj samo pls pomisliti da bilo sta potcjenjujem nego hocu da te navucem na keks hahahahahaha, dobar je vjeruj mi..

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu Natty)
Neposredna veza do poruke: 187
   RE: ODNOS - koliko često
20.2.2011 0:00:18   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: jaca76

svaki dan,2x,3x na danuser posted image ....mislim da je to precesto upraznjavanje sexa...istrošit cete se žene drageuser posted image


ne sekiraj se ti user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu jaca76)
Neposredna veza do poruke: 188
   RE: ODNOS - koliko često
20.2.2011 0:01:06   
teacher75

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: jaca76

svaki dan,2x,3x na danuser posted image ....mislim da je to precesto upraznjavanje sexa...istrošit cete se žene drageuser posted image


ne sekiraj se ti user posted image user posted image user posted image user posted image


nije sapunuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 189
   RE: ODNOS - koliko često
20.2.2011 0:01:27   
Amrino
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

za vrijeme dojenja (valjda) libido je NULA o majke mi...Nikad mi ne padne na pamet.


sve jedno ne kontam, i sama sam dojila kratko al sexala se ko luda a mlijeka na sve strane
Na svemu se da poraditi
Najbittnije je da se žena osjeća seksi i da je u tom folu cijeli život



Ma sve to varira...Isto, recimo, kao sto iti i simptomi PMS- a variraju....nekad su jaci, nekad ih ne osjetis, nekad ujedas, nekad places...To su stvari na koje ebi ga ne mozes uticati...Na neke druge mozes i, slazem se, treba se potruditi.


_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 190
   RE: ODNOS - koliko često
20.2.2011 0:02:03   
jaca76

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: jaca76

svaki dan,2x,3x na danuser posted image ....mislim da je to precesto upraznjavanje sexa...istrošit cete se žene drageuser posted image


ne sekiraj se ti user posted image user posted image user posted image user posted image


e znala sam daš ti prva komentarisatuser posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 191
   RE: ODNOS - koliko često
20.2.2011 0:02:45   
Lulu_08
Keks je sladji kad je nedostupan. Bar meni heheh. Najsladji trenuci su mi kad bas nemamo priliku, pa se moramo "iskrasti" hahaha. Npr iz drustva ili slicno. Sada kada je vec vise od godinu dana MM odsutan, najbolji su sastanci i rastanci hahaaha...

A u normalnoj situaciji fercera par puta sedmicno, zavisi kakve prilike imamo..

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu Lulu_08)
Neposredna veza do poruke: 192
   RE: ODNOS - koliko često
20.2.2011 0:03:18   
veeseelaa
ne bi da vas ubjedjujem al slušajte vamo user posted image
ako se ne sexate bar 2-3 puta sedmično ne valja nikako, hebo ga pa sve smo mlade, kad ćemo ako nećemo sad? Boga mi ja evo na bolovanju par dana zbog male i svako veče se sexamo user posted image e kad radim nekad i preskočimo al uvijek bude bar blizu user posted image user posted image user posted image user posted image al dobro to se ne pika user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 193
   RE: ODNOS - koliko često
20.2.2011 0:03:42   
Lulu_08
IZVORNA PORUKA: Amrino

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

za vrijeme dojenja (valjda) libido je NULA o majke mi...Nikad mi ne padne na pamet.


sve jedno ne kontam, i sama sam dojila kratko al sexala se ko luda a mlijeka na sve strane
Na svemu se da poraditi
Najbittnije je da se žena osjeća seksi i da je u tom folu cijeli život



Ma sve to varira...Isto, recimo, kao sto iti i simptomi PMS- a variraju....nekad su jaci, nekad ih ne osjetis, nekad ujedas, nekad places...To su stvari na koje ebi ga ne mozes uticati...Na neke druge mozes i, slazem se, treba se potruditi.



Mene PMS kad trese nemoguca postanem hahaha, jadan MM, isto sam zenke kad se trebaju pariti hahahaha, samo mamim mamim hahaahhaahha....

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 194
   RE: ODNOS - koliko često
20.2.2011 0:05:21   
Anoniman
ja bih lagala kad bih rekla da imam zelju ko prije 10 i kusur god....nekako se sve pomalo stisalo...sto ne smatram strasnim niti zabrinjavajucim...prije bih da je obrnutouser posted image

(odgovor članu Lulu_08)
  Neposredna veza do poruke: 195
   RE: ODNOS - koliko često
20.2.2011 0:05:45   
Galicia
Odnos-svaki dan, osim danas. Drugi su nas zahebali.
Ali znalo se desiti kad se ne vidimo, zbog posla naravno, da ne bude i po 5 dana. Onda sam nervozna, mirna, nisam svoja, i svako primjeti na meni da nesto nije ok.
 
Doduse, ja nemam ni djece, niti dojim, nemam ni muza. heheheheh

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 196
   RE: ODNOS - koliko često
20.2.2011 0:05:52   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: jaca76


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: jaca76

svaki dan,2x,3x na danuser posted image ....mislim da je to precesto upraznjavanje sexa...istrošit cete se žene drageuser posted image


ne sekiraj se ti user posted image user posted image user posted image user posted image


e znala sam daš ti prva komentarisatuser posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image ma bolje 2 - 3 puta na dan nego jednom sedmičnouser posted image
zato je meni kičma stradala user posted image user posted image user posted image user posted image vazda nedje uštaknuta user posted image



_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu jaca76)
Neposredna veza do poruke: 197
   RE: ODNOS - koliko često
20.2.2011 0:06:56   
Lulu_08
IZVORNA PORUKA: Galicia
Odnos-svaki dan, osim danas. Drugi su nas zahebali.
Ali znalo se desiti kad se ne vidimo, zbog posla naravno, da ne bude i po 5 dana. Onda sam nervozna, mirna, nisam svoja, i svako primjeti na meni da nesto nije ok.
 
Doduse, ja nemam ni djece, niti dojim, nemam ni muza. heheheheh



hahahahhahahahaha legenda user posted image

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 198
   RE: ODNOS - koliko često
20.2.2011 0:07:41   
jaca76
ako želite izgledati uvijek 10 god mladje moj vam je savjet što manje keksauser posted image

(odgovor članu Lulu_08)
Neposredna veza do poruke: 199
   RE: ODNOS - koliko često
20.2.2011 0:08:05   
veeseelaa
Mene PMS kad trese nemoguca postanem hahaha, jadan MM, isto sam zenke kad se trebaju pariti hahahaha, samo mamim mamim hahaahhaahha....


ja vaka haman svaki dan user posted image kaže mm da bolju nije mogao naći user posted image user posted image user posted image user posted image sve me asocira na sex user posted image user posted image user posted image user posted image podjemo neku ozbiljnu priču i uvijek završimo na priču o sexu user posted image user posted image user posted image al ovo je već za temu "Lijep bračni život" user posted image




_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Lulu_08)
Neposredna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *