|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Zbog čega biste se razvele?
11.6.2013 9:34:49   
ladyblue RR
zašto bi se razvela?!hm....kocka, alkohol


_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Zbog čega biste se razvele?
11.6.2013 9:35:36   
tekja

IZVORNA PORUKA: Mya_81 RR

Mogu ovako 'u prazno' svasta pisati, za bilo kakvu situaciju, ne samo povod za razvod, ali u biti ne znam nikad tacno kako bih stvarno reagirala dok se u sve to ne bih dovela. Neki principi jasno postoje, stavovi i misljenje, ali zaista ne znam dok se ne nadjem u odredjenoj situaciji.


user posted image Slazem se.

_____________________________

Jul 20th

...just because it burns
doesn't mean you're gonna die
you gotta get up and try try try!

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Zbog čega biste se razvele?
11.6.2013 9:36:56   
hatepsut
Meni je prevara stvarno tamo negdje na kraju,dugo smo skupa imam djecu i sad rad neke "fufice" ma jok bolan.Mozda bi drugacije razmisljala kad bi to bila "veza" ,ali kako ja nedam u mene mi coeku mrdnut nema saMsu da me prevari user posted image

_____________________________

"Ti si moja ljubavna pjesma,moja prva misao.Kad me jutro probudi ti si potreba i smisao"

11.03.2002 Moja ljubav,sreca,zivot...
27.07.2012 Mali Lavic upotpunio sve praznine koje su nedostajele nasoj sretnoj porodici !

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Zbog čega biste se razvele?
11.6.2013 9:38:09   
Mirkica

IZVORNA PORUKA: ladyblue

zašto bi se razvela?!hm....kocka, alkohol



na ovo zlo sam i zaboravila , ali meni daleko gore od prevare

_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Zbog čega biste se razvele?
11.6.2013 9:40:56   
bebana27
Droga alkohol kocka i nevjerstvo

_____________________________

20.09.2009 sam postala najsretnija osoba na svijetu jer sam u zagrljaj dobila svoga sina....Vole te mama i tata
06.09.2010 god.dobili smo prvi zubic sedam dana kasnije i drugi zubic
13.09.2011 rodio se drugi sin Adem

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Zbog čega biste se razvele?
11.6.2013 9:41:55   
InLove

IZVORNA PORUKA: ladyblue

zašto bi se razvela?!hm....kocka, alkohol



Bas vala user posted image user posted image

_____________________________

Zbog pogresnih ljudi, vise ni prave ne prepoznajem!

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Zbog čega biste se razvele?
11.6.2013 9:42:10   
mala86
Prvo mi padne na pamet prevara,ali kad se covjek skonta ima puno gorih stvari

alkohol,izlasci svaku vece,svaki vikend s drustvom ko da je momak,svaki vid kocke...





_____________________________

Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima:
Da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi

moje sunce 19.09.2009 ¦ ¦






(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Zbog čega biste se razvele?
11.6.2013 9:42:15   
Lady26
IZVORNA PORUKA: tekja
A ove sto ne bi oprostile prevaru...hm...rijetko koja ne oprosti, pogotovo kad se imaju djecauser posted image

Ja bih MOZDA mogla oprostiti ali ne zaboraviti, nikad...
I to bi me ubijalo a i nas...
Osoba sam koja kad izgubi povjerenje tesko ga ponovo povrati...
To mi se desilo sa nekim jako bliskim osobama i evo traje godinama...
Zbog toga kazem....ne bih mu nikad vise mogla vjerovati...
I kakv bi to brak bio user posted image
A zbog L nikad ne bih stala u braku....nije dobro ni za nju ni za nas....
Sasvim sam spodobna sama odgajati i podizati dijete i hB imam stabilan posao i redovna primanja...

< Poruku je uredio Lady26 -- 11.6.2013 9:44:15 >


_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu tekja)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Zbog čega biste se razvele?
11.6.2013 9:43:46   
Medić*

IZVORNA PORUKA: Lady26

IZVORNA PORUKA: tekja
A ove sto ne bi oprostile prevaru...hm...rijetko koja ne oprosti, pogotovo kad se imaju djecauser posted image

Ja bih MOZDA mogla oprostiti ali ne zaboraviti, nikad...
I to bi me ubijalo a i nas...
Osoba sam koja kad izgubi povjerenje tesko ga ponovo povrati...
To mi se desilo sa nekim jako bliskim osobama i evo traje godinama...
Zbog toga kazem....ne bih mu nikad vise mogla vjerovati...



Zato i ja rekoh ako bi se to desilo i kojim slucajem bilo oprosteno zbog djece, bilo cega...nikada nebi bilo nista isto..jednostavno takva sam.

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Zbog čega biste se razvele?
11.6.2013 9:56:50   
emi7908
Mogu ovako 'u prazno' svasta pisati, za bilo kakvu situaciju, ne samo povod za razvod, ali u biti ne znam nikad tacno kako bih stvarno reagirala dok se u sve to ne bih dovela. Neki principi jasno postoje, stavovi i misljenje, ali zaista ne znam dok se ne nadjem u odredjenoj situaciji.


Potpisujem, jer stvarno drugačije kad se stvarno dođeš do tog problema a ovako u prazno ovo bi ono bi hhhmmmmmm...

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Zbog čega biste se razvele?
11.6.2013 11:14:27   
D_K
IZVORNA PORUKA: emi7908

Mogu ovako ''u prazno'' svasta pisati, za bilo kakvu situaciju, ne samo povod za razvod, ali u biti ne znam nikad tacno kako bih stvarno reagirala dok se u sve to ne bih dovela. Neki principi jasno postoje, stavovi i misljenje, ali zaista ne znam dok se ne nadjem u odredjenoj situaciji.


Potpisujem, jer stvarno drugačije kad se stvarno dođeš do tog problema a ovako u prazno ovo bi ono bi hhhmmmmmm...


isto..
sad, ove pameti kontam da se svaki problem moze rjesiti - jedino ako bih utvrdila da petlja, laze, da se ne popravlja u neki stvarima koje razaraju brak ali sad za sad nema ni naznaka takvog ponasanja.
nesto kontam, ima sve gore od goreg.. kada bi covjek mogao da bira ja bih izabrala da mi djeca budu zdrava a ostalo boricu se.. to mi je nekako najvece iskusenje u zivotu a sve ostalo, laksa kategorija user posted image

< Poruku je uredio D_K -- 11.6.2013 11:22:33 >


_____________________________

Onaj pogled :))))

(odgovor članu emi7908)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Zbog čega biste se razvele?
11.6.2013 11:21:54   
ananas_ze
uopce ne razmiljsam o tim stavrima, tim situacijama, nekad na pocetku svog braka mm sam rekla ako budemo imali problem izmedju nas(koji nema veze s bilo kim trecim) a ne mozemo ga rijesiti da cu se onda razvesti, a hB problema zasad i nemamo user posted image

_____________________________

Ništa živ čovjek ne može izgubiti što mu jedno proljeće ne bi moglo povratiti, niti može biti čovjek trajno nesrećan dok Bog daje da se duša liječi zaboravom a zemlja obnavlja proljećem.


S~proljeće~ 05.04.2014.
S~zvijezda smijalica~ 06.03.2017

(odgovor članu D_K)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Zbog čega biste se razvele?
11.6.2013 11:22:56   
Hanady RR
Pa sad ako si isključila maltretiranje fizičko i psihičko...
ostalo na prvu zašto bih se razvela nisma sigurna dok ne dođem u situaciju recimo...

no neke svoje principe znam...a zna ih i moj parner savršeno je jasno šta je to što ne bih prihvatila kao pormjenu kod njega sada...
o mnogo toga smo pričali prije braka, i komletan brak smo na tom fonu...
kada bi se neke stavri pormjenile u tom smislu i on dozvolio da ja patim na bilo koji način zbog tih pormjena meni bi to bilo kao kod tvoje prijateljice karakterne osobine koje ne bih podnosila...

ne znam...
alkohol, kocka...predložila da spasimo i njega i sebe i brak...ima mogućnost biraj...ultimatum..
prevara...eh sad...kad, kako, gdje, zašto, nekad pomislim i da bih mogla oprostiti ( on ovo ne zna naravno, on misli ako prevari odječem ono hahah)
al poznajući sebe...ne bih ja mogla sa tom misli živjeti...nije pitanje uopće što to jeste uradio...pitanje je mog osjećaja da sa ove tačke gledišta i svega što smo prošli i prolazimo mnogo bi me povrijedio da pomisli na to a kamoli uradi...relano ja to ne zaslužujem...a ako ćemo ikreno ni on...

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu D_K)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Zbog čega biste se razvele?
11.6.2013 11:40:10   
niki83
Mislim da ne bih mogla zivjeti u braku u kom nema osjecaja i gdje su ljudi postali 'stranci'.. E sada koje bi stvari i dogadjaji diveli do ovoga ne znam..ali meni je jako bitno da imam zivotnog prijatelja uz sebe.. Dakle kad bismo to prestali biti bez obzira iz kojih razloga tada bih zatrazila razvod.

_____________________________

N&N

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Zbog čega biste se razvele?
11.6.2013 11:45:24   
Galicia
Fizicko maltretiranje.
Psihicko maltretiranje.
Prevara.
Laz.
Kad bi prestali voljeti jedno drugo.

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Zbog čega biste se razvele?
11.6.2013 11:51:20   
Mya_81 RR

IZVORNA PORUKA: niki83

Mislim da ne bih mogla zivjeti u braku u kom nema osjecaja i gdje su ljudi postali 'stranci'.. E sada koje bi stvari i dogadjaji diveli do ovoga ne znam..ali meni je jako bitno da imam zivotnog prijatelja uz sebe.. Dakle kad bismo to prestali biti bez obzira iz kojih razloga tada bih zatrazila razvod.


Bas si lijepo napisala...


_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu niki83)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Zbog čega biste se razvele?
11.6.2013 11:54:19   
tajra26

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

Pa sad ako si isključila maltretiranje fizičko i psihičko...
ostalo na prvu zašto bih se razvela nisma sigurna dok ne dođem u situaciju recimo...

no neke svoje principe znam...a zna ih i moj parner savršeno je jasno šta je to što ne bih prihvatila kao pormjenu kod njega sada...
o mnogo toga smo pričali prije braka, i komletan brak smo na tom fonu...
kada bi se neke stavri pormjenile u tom smislu i on dozvolio da ja patim na bilo koji način zbog tih pormjena meni bi to bilo kao kod tvoje prijateljice karakterne osobine koje ne bih podnosila...

ne znam...
alkohol, kocka...predložila da spasimo i njega i sebe i brak...ima mogućnost biraj...ultimatum..
prevara...eh sad...kad, kako, gdje, zašto, nekad pomislim i da bih mogla oprostiti ( on ovo ne zna naravno, on misli ako prevari odječem ono hahah)
al poznajući sebe...ne bih ja mogla sa tom misli živjeti...nije pitanje uopće što to jeste uradio...pitanje je mog osjećaja da sa ove tačke gledišta i svega što smo prošli i prolazimo mnogo bi me povrijedio da pomisli na to a kamoli uradi...relano ja to ne zaslužujem...a ako ćemo ikreno ni on...



a ja te potpisujem :***

_____________________________

Ljubav se zove imenom tvojim 12.10.2011

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Zbog čega biste se razvele?
11.6.2013 12:02:44   
niki83

IZVORNA PORUKA: Mya_81 RR


IZVORNA PORUKA: niki83

Mislim da ne bih mogla zivjeti u braku u kom nema osjecaja i gdje su ljudi postali 'stranci'.. E sada koje bi stvari i dogadjaji diveli do ovoga ne znam..ali meni je jako bitno da imam zivotnog prijatelja uz sebe.. Dakle kad bismo to prestali biti bez obzira iz kojih razloga tada bih zatrazila razvod.


Bas si lijepo napisala...


user posted image

_____________________________

N&N

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Zbog čega biste se razvele?
11.6.2013 12:10:00   
Nedi
Prvi razlog si iskljucila...drugi bi bio vezan za poroke bilo koje vrste (žene, kocke, alkohol, droga)...mozda i da sve prestne ljubav, njeznost, saosjecanje, podrska. Sta ti onda ostaje?

_____________________________

24.12.2007.
24.o9.2013.

(odgovor članu niki83)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Zbog čega biste se razvele?
11.6.2013 12:11:09   
Super Beba

IZVORNA PORUKA: niki83

Mislim da ne bih mogla zivjeti u braku u kom nema osjecaja i gdje su ljudi postali 'stranci'.. E sada koje bi stvari i dogadjaji diveli do ovoga ne znam..ali meni je jako bitno da imam zivotnog prijatelja uz sebe.. Dakle kad bismo to prestali biti bez obzira iz kojih razloga tada bih zatrazila razvod.


Apsolutno se slažem...I mislim da ljudi nekad griješe što pod svaku cijenu ostaju u takvom braku..Mislim da čovjek nikad nije dovoljno star da ponovo upozna novu ljubav..

_____________________________

Bolje živjeti 100 godina kao milioner, nego 7 dana u bijedi.

(odgovor članu niki83)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Zbog čega biste se razvele?
11.6.2013 12:11:26   
Anoniman
Jucer, danas, sutra, istog trenutka samo da imam posao s kojim bi mogla finansirati djetetove potrebe i da nisam nikome na "teretu".
Nazalost. Iz dana u dan postajemo jedno drugom stranci. user posted image

(odgovor članu niki83)
  Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Zbog čega biste se razvele?
11.6.2013 12:13:22   
malena27 RR

IZVORNA PORUKA: Galicia

Fizicko maltretiranje.
Psihicko maltretiranje.
Prevara.
Laz.
Kad bi prestali voljeti jedno drugo.


Ovako nekako i kod mene

_____________________________

Beta 05.02.2010. 12,79
Beta 29.12.10. 557,93
Beta 31.12.10 1771,92
09.08.2011. rođen moj dunjaluk
Beta 09.06.15. <5
Beta 12.05.16. 504 i 16.06.16. spontani
27.01.17. vanmatericna

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Zbog čega biste se razvele?
11.6.2013 12:31:51   
niki83

IZVORNA PORUKA: Anoniman

Jucer, danas, sutra, istog trenutka samo da imam posao s kojim bi mogla finansirati djetetove potrebe i da nisam nikome na "teretu".
Nazalost. Iz dana u dan postajemo jedno drugom stranci. user posted image


user posted image user posted image

_____________________________

N&N

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Zbog čega biste se razvele?
11.6.2013 12:32:33   
Medić*

IZVORNA PORUKA: niki83


IZVORNA PORUKA: Anoniman

Jucer, danas, sutra, istog trenutka samo da imam posao s kojim bi mogla finansirati djetetove potrebe i da nisam nikome na "teretu".
Nazalost. Iz dana u dan postajemo jedno drugom stranci. user posted image


user posted image user posted image


user posted image user posted image


_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu niki83)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Zbog čega biste se razvele?
11.6.2013 12:43:34   
Apotekarka
Prevara i fizicko maltretiranje

_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *