|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 5 [6] 7   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Zbog čega biste se razvele?
13.6.2013 12:25:10   
Lejla Ka

IZVORNA PORUKA: hanabanana

Nakon 13 godina braka, teško da ima nešto što ne bih razmotrila, oprostila, izvagala i borila se za nas.

Ali kad bi digao ruku na mene, tu bi našem braku bio kraj.
To on zna, to je oduvijek znao, niti je on odrastao u takvom okruženju, niti ja.
To je nešto što nikada, ali nikada ne bih oprostila.
Dakle, ne pričam o maltretiranju, kakvo crno maltretiranje, dovoljno bi bilo da krene podignutom rukom prema meni.




Od A do Ž.


_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 126
   RE: Zbog čega biste se razvele?
13.6.2013 21:59:39   
CombatKitten
i ja potpisujem gore napisano. Dakle nasilje = razvod, kao i kocka, alkohol, droga. A ostalo npr. prevara tad u inat ne bi nikad predala ili potpisala papire za razvod.

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 127
   RE: Zbog čega biste se razvele?
13.6.2013 22:25:44   
DM
Ja kažem samo-ne daj Boćžže iskušenja

_____________________________

Čim želja prestane biti želja,
čim minu čežnja, ni slasti više nema!

(odgovor članu CombatKitten)
Neposredna veza do poruke: 128
   RE: Zbog čega biste se razvele?
13.6.2013 22:45:14   
Lejla Ka

IZVORNA PORUKA: DM

Ja kažem samo-ne daj Boćžže iskušenja


I ovo od A do Ž user posted image

_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu DM)
Neposredna veza do poruke: 129
   RE: Zbog čega biste se razvele?
13.6.2013 22:53:11   
kolacic

IZVORNA PORUKA: tinkivinki


IZVORNA PORUKA: kolacic


IZVORNA PORUKA: vila_7

pa kolacicu - zato sto za brak najcesce je razlog ljubav (pa ne pitaju) , a za razvod je milion razloga.... I mozemo mi pricati da i nas ne zanima kad se neko razvede , zasto su se razveli ,...ali svi se mi sokiramo kad npr.par koji je izgledao sretno-odjednom se razvede..... Iskreno mene prvu tako nesto sokira i pitam sugovornika zna li razlog.


e onda ja spadam u manjinu koju ne zanimaju razlozi razvoda, kao ni sklapanja braka, jer ima dosta brakova brak na brzaka pa divan brak, i brak nakon 7 godina veze pa haos. A sto je to u nasoj sredini takav mentalitet da svi moraju cackati zasto se neko razveo ili razvodi, pa dovoljna je cinjenica da se razilaze, sta koga briga sto??? user posted image


mislim da to nije čačkanje već nam nekad nečiji brak sa strane gledano djeluje super pa kad se rastanu logično je pitanje zašto.iskreno,meni bude i žao,pogotovo ako imaju i djecu.a ne pitam sigurno zato da likujem što se neko razvodiuser posted image


ja sam onda manjina, mene nikad ne zanima prljavi ves koji bracni drugovi iznose tek onda kad tikva pukne user posted image user posted image
a do tad, naravno da su sretni i da imaju divan brak user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tinkivinki)
Neposredna veza do poruke: 130
   RE: Zbog čega biste se razvele?
13.6.2013 22:55:35   
Galicia

IZVORNA PORUKA: CombatKitten

i ja potpisujem gore napisano. Dakle nasilje = razvod, kao i kocka, alkohol, droga. A ostalo npr. prevara tad u inat ne bi nikad predala ili potpisala papire za razvod.


I sta bi ti dobila s tim sto ne bi potpisala papir?

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu CombatKitten)
Neposredna veza do poruke: 131
   RE: Zbog čega biste se razvele?
13.6.2013 22:58:45   
kolacic

IZVORNA PORUKA: Galicia


IZVORNA PORUKA: CombatKitten

i ja potpisujem gore napisano. Dakle nasilje = razvod, kao i kocka, alkohol, droga. A ostalo npr. prevara tad u inat ne bi nikad predala ili potpisala papire za razvod.


I sta bi ti dobila s tim sto ne bi potpisala papir?


prepucavanje user posted image

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 132
   RE: Zbog čega biste se razvele?
13.6.2013 23:00:16   
jasmin

IZVORNA PORUKA: Galicia


IZVORNA PORUKA: CombatKitten

i ja potpisujem gore napisano. Dakle nasilje = razvod, kao i kocka, alkohol, droga. A ostalo npr. prevara tad u inat ne bi nikad predala ili potpisala papire za razvod.


I sta bi ti dobila s tim sto ne bi potpisala papir?

Uzimaš lovu,a budeš mrtva ladna user posted image
user posted image user posted image .

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 133
   RE: Zbog čega biste se razvele?
13.6.2013 23:04:03   
Anoniman
da moj muz ima problema sa alkoholom (pu pu ne daj Boze), drogom li kockom....sve bih dala da ga izbavim od tog...kakav crni razvod odmah, pa da ga bas onda s***em ionako je vec sj**an.

(odgovor članu jasmin)
  Neposredna veza do poruke: 134
   RE: Zbog čega biste se razvele?
13.6.2013 23:07:21   
MicoTico

IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa

da moj muz ima problema sa alkoholom (pu pu ne daj Boze), drogom li kockom....sve bih dala da ga izbavim od tog...kakav crni razvod odmah, pa da ga bas onda s***em ionako je vec sj**an.

Da potpišem. Meni to nije razlog za momentalni razvod.

_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 135
   RE: Zbog čega biste se razvele?
13.6.2013 23:08:26   
teacher75
ja bih se razvela kad on ne bi htio da se izbavi iz toga

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 136
   RE: Zbog čega biste se razvele?
13.6.2013 23:09:55   
MicoTico

IZVORNA PORUKA: teacher75

ja bih se razvela kad on ne bi htio da se izbavi iz toga

Pa o tome i govorimo, ne momentalno, odmah, nego prvo pokušala na sve načine da se vrati na pravi put.

_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 137
   RE: Zbog čega biste se razvele?
13.6.2013 23:22:12   
CombatKitten

IZVORNA PORUKA: MicoTico


IZVORNA PORUKA: teacher75

ja bih se razvela kad on ne bi htio da se izbavi iz toga

Pa o tome i govorimo, ne momentalno, odmah, nego prvo pokušala na sve načine da se vrati na pravi put.



Naravno da sam i ja to mislila.

(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 138
   RE: Zbog čega biste se razvele?
13.6.2013 23:33:05   
CombatKitten

IZVORNA PORUKA: Galicia


IZVORNA PORUKA: CombatKitten

i ja potpisujem gore napisano. Dakle nasilje = razvod, kao i kocka, alkohol, droga. A ostalo npr. prevara tad u inat ne bi nikad predala ili potpisala papire za razvod.


I sta bi ti dobila s tim sto ne bi potpisala papir?


ne znam valjda neku satisfakciju, da mu uskraćujem donekle slobodu...

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 139
   RE: Zbog čega biste se razvele?
13.6.2013 23:47:33   
Galicia

IZVORNA PORUKA: CombatKitten


IZVORNA PORUKA: Galicia


IZVORNA PORUKA: CombatKitten

i ja potpisujem gore napisano. Dakle nasilje = razvod, kao i kocka, alkohol, droga. A ostalo npr. prevara tad u inat ne bi nikad predala ili potpisala papire za razvod.


I sta bi ti dobila s tim sto ne bi potpisala papir?


ne znam valjda neku satisfakciju, da mu uskraćujem donekle slobodu...




Eh, ti ko dijete.
Sto ces ga zahebati. Papir nikom nista ne znaci.

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu CombatKitten)
Neposredna veza do poruke: 140
   RE: Zbog čega biste se razvele?
14.6.2013 0:15:18   
CombatKitten

IZVORNA PORUKA: Galicia


IZVORNA PORUKA: CombatKitten


IZVORNA PORUKA: Galicia


IZVORNA PORUKA: CombatKitten

i ja potpisujem gore napisano. Dakle nasilje = razvod, kao i kocka, alkohol, droga. A ostalo npr. prevara tad u inat ne bi nikad predala ili potpisala papire za razvod.


I sta bi ti dobila s tim sto ne bi potpisala papir?


ne znam valjda neku satisfakciju, da mu uskraćujem donekle slobodu...




Eh, ti ko dijete.
Sto ces ga zahebati. Papir nikom nista ne znaci.


papir itekako znaci pred sudom i kad su u pitanju prava i obaveze iz braka,kao i po pitanju naslijeđa.

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 141
   RE: Zbog čega biste se razvele?
14.6.2013 0:32:44   
Galicia
papir itekako znaci pred sudom i kad su u pitanju prava i obaveze iz braka,kao i po pitanju naslijeđa.


To sve mozes i bez papira.
Al hajd dobro kakve veze ima to sto bi ga ti zezala iz satisfakcije?

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu CombatKitten)
Neposredna veza do poruke: 142
   RE: Zbog čega biste se razvele?
14.6.2013 8:38:18   
leona81
mm je dijete razvedenih roditelja...i nazalost kao vrlo mlad, prosao je takodjer jedan razvod....i doticna nije htjela potpisati? wtf...to je najgluplja stvar koju sam ikad cula...kako neko moze pomisliti da tim papirom veze nekoga za sebe ako je davno sve puklo. mozes jedino ono lijepo sto ste imali popljuvati i zgaziti. tanka je linija izmedju ljubavi i mrznje. i to sve zbog ljudske sujete...

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 143
   RE: Zbog čega biste se razvele?
14.6.2013 8:47:49   
veki_aki
mislim da bih se razvela odmah kad vise ne bi bilo ljubavi radi koje smo zajedno, i naravno kad bi me varao, to znaci bio s nekom duze vrijeme a ono jednu noc ne znam....sve sam nekad drugacije gledala dok sam bila cura i slobodna a sad iz ove perspektive gdje su i djeca umjesana, nije sve bas tako lako kao sto izgleda pa ni razvod

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 144
   RE: Zbog čega biste se razvele?
14.6.2013 8:56:36   
tinkivinki

IZVORNA PORUKA: veki_aki

mislim da bih se razvela odmah kad vise ne bi bilo ljubavi radi koje smo zajedno, i naravno kad bi me varao, to znaci bio s nekom duze vrijeme a ono jednu noc ne znam....sve sam nekad drugacije gledala dok sam bila cura i slobodna a sad iz ove perspektive gdje su i djeca umjesana, nije sve bas tako lako kao sto izgleda pa ni razvod

vidiš meni ta jedna noć znači da je on prodao naše sve što imamo,radi nečega što ne vrijedi pišljivog boba.ja lično ne bih mogla preći preko toga.a što se tiče zaljubljivanja u drugu ženu,tu se nema šta tražiti više.a niko se ne razvodi od djece,ona su zajednička

(odgovor članu veki_aki)
Neposredna veza do poruke: 145
   RE: Zbog čega biste se razvele?
14.6.2013 9:12:32   
hanabanana

IZVORNA PORUKA: leona81

mm je dijete razvedenih roditelja...i nazalost kao vrlo mlad, prosao je takodjer jedan razvod....i doticna nije htjela potpisati? wtf...to je najgluplja stvar koju sam ikad cula...kako neko moze pomisliti da tim papirom veze nekoga za sebe ako je davno sve puklo. mozes jedino ono lijepo sto ste imali popljuvati i zgaziti. tanka je linija izmedju ljubavi i mrznje. i to sve zbog ljudske sujete...


A ne....to je ustvari pokazatelj kako ljudi znaju biti prgavi, zlopamtila. sujetni.
Pa koliko puta ste čuli, vidjeli, znali da se bračni drugovi prepucavaju preko djece?
Kad jedan roditelj uskračuje pravo drugom roditelju da vidi dijete, ne da dozvolu za pasoš......a sve da bi kaznio drugog roditelja, a pri tom interesi dijeteta nisu uopšte na listi prioriteta.

Znam da ljudi kad su povrijedjeni mogu reagovati svakako......ali neke stvari jednostavno mi nikada neće biti jasne.

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 146
   RE: Zbog čega biste se razvele?
14.6.2013 9:19:53   
selebriti

IZVORNA PORUKA: CombatKitten


IZVORNA PORUKA: Galicia


IZVORNA PORUKA: CombatKitten


IZVORNA PORUKA: Galicia


IZVORNA PORUKA: CombatKitten

i ja potpisujem gore napisano. Dakle nasilje = razvod, kao i kocka, alkohol, droga. A ostalo npr. prevara tad u inat ne bi nikad predala ili potpisala papire za razvod.


I sta bi ti dobila s tim sto ne bi potpisala papir?


ne znam valjda neku satisfakciju, da mu uskraćujem donekle slobodu...




Eh, ti ko dijete.
Sto ces ga zahebati. Papir nikom nista ne znaci.


papir itekako znaci pred sudom i kad su u pitanju prava i obaveze iz braka,kao i po pitanju naslijeđa.


Udjes s nasljedstvom u brak i mirna si user posted image


_____________________________

Life begins at the end of your comfort zone

(odgovor članu CombatKitten)
Neposredna veza do poruke: 147
   RE: Zbog čega biste se razvele?
14.6.2013 9:26:09   
Visnja RR
ja nisam normalna

čitam naziv

Zbog ćevapa bi ste se razvele???

I kontam ovo neka vege tema user posted image

nisam se naspavala user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu selebriti)
Neposredna veza do poruke: 148
   RE: Zbog čega biste se razvele?
14.6.2013 9:29:56   
ziki

IZVORNA PORUKA: Lejla Ka


IZVORNA PORUKA: hanabanana

Nakon 13 godina braka, teško da ima nešto što ne bih razmotrila, oprostila, izvagala i borila se za nas.

Ali kad bi digao ruku na mene, tu bi našem braku bio kraj.
To on zna, to je oduvijek znao, niti je on odrastao u takvom okruženju, niti ja.
To je nešto što nikada, ali nikada ne bih oprostila.
Dakle, ne pričam o maltretiranju, kakvo crno maltretiranje, dovoljno bi bilo da krene podignutom rukom prema meni.




Od A do Ž.


da se i ja pridružim. Ovo mu nikad ne bih oprostila

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 149
   RE: Zbog čega biste se razvele?
14.6.2013 9:32:09   
leona81

IZVORNA PORUKA: hanabanana


IZVORNA PORUKA: leona81

mm je dijete razvedenih roditelja...i nazalost kao vrlo mlad, prosao je takodjer jedan razvod....i doticna nije htjela potpisati? wtf...to je najgluplja stvar koju sam ikad cula...kako neko moze pomisliti da tim papirom veze nekoga za sebe ako je davno sve puklo. mozes jedino ono lijepo sto ste imali popljuvati i zgaziti. tanka je linija izmedju ljubavi i mrznje. i to sve zbog ljudske sujete...


A ne....to je ustvari pokazatelj kako ljudi znaju biti prgavi, zlopamtila. sujetni.
Pa koliko puta ste čuli, vidjeli, znali da se bračni drugovi prepucavaju preko djece?
Kad jedan roditelj uskračuje pravo drugom roditelju da vidi dijete, ne da dozvolu za pasoš......a sve da bi kaznio drugog roditelja, a pri tom interesi dijeteta nisu uopšte na listi prioriteta.

Znam da ljudi kad su povrijedjeni mogu reagovati svakako......ali neke stvari jednostavno mi nikada neće biti jasne.


to za djecu je najgore...user posted image

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 5 [6] 7   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 5 [6] 7   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *