|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Eskort dame i sponzoruse
24.12.2008 23:40:05   
Lulu_
ne mislim da ugrozavaju nicije veze ni brakove mislim da to rade muzevi ako se vec nalaze sa takvim zenama
a ako cu biti zaista iskrena,nemojte da sad ovo izadje u svADJU MOLIM VAS,MISLIM DA SU NEKE ZENE SAME KRIVE ZATO STO GUBE MUZEVE A TOGA SAM POSTALA SVJESNA JEDNE VECERI KADA SAM GLEDALA FILM SEX AND THE CITY
zato sto sam shvatila da lagano ali sigurno idem ka tome da postanem miranda.mislim da je sama bila kriva za ono sto joj se desilo
i onda sam se pocela cupati jer sam se sjetila koliko sam kudila zene koje su poput nje dok jos nisam postala mama
i meni bi smetalo da se on tako ponasao...
postala sam jedna debela , vjecito umorna i namrgodjena domacica bez volje da se nasminkam sredim i izgubim koji kilogram.
hvala sex and the city


_____________________________

Naomih 27.03.2008 9.41 hm...

I''''m Starting With The Man In,The Mirror,I''''m Asking Him To Change His Ways,And No Message Could Have
Been Any Clearer,If You Wanna Make The World,A Better Place,Take A Look At Yourself, And,Then Make A Change

(odgovor članu mala curica)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Eskort dame i sponzoruse
24.12.2008 23:47:13   
camm
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ja tek sada kuzim da ne kuzim, sta kuzim, sta ne kuzim, sta mi je tesko skuziti, sta ne mogu prokuziti, ali jedno kuzim...:D

(odgovor članu Lulu_)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Eskort dame i sponzoruse
24.12.2008 23:53:50   
batterfly
IZVORNA PORUKA: Lulu_

ne mislim da ugrozavaju nicije veze ni brakove mislim da to rade muzevi ako se vec nalaze sa takvim zenama
a ako cu biti zaista iskrena,nemojte da sad ovo izadje u svADJU MOLIM VAS,MISLIM DA SU NEKE ZENE SAME KRIVE ZATO STO GUBE MUZEVE A TOGA SAM POSTALA SVJESNA JEDNE VECERI KADA SAM GLEDALA FILM SEX AND THE CITY
zato sto sam shvatila da lagano ali sigurno idem ka tome da postanem miranda.mislim da je sama bila kriva za ono sto joj se desilo
i onda sam se pocela cupati jer sam se sjetila koliko sam kudila zene koje su poput nje dok jos nisam postala mama
i meni bi smetalo da se on tako ponasao...
postala sam jedna debela , vjecito umorna i namrgodjena domacica bez volje da se nasminkam sredim i izgubim koji kilogram.
hvala sex and the city




MA kakva ljutnja,zeno draga ko da vidim sebe dok sam gledala ovaj film,a scena sa Mirandom ce mi ostati urezana u sjecanje jos duuggooo,duugoooo.....
Nekako mi je to uvijek bila "fobija" da se ne zapustim kad se udam,jer imam u komsiluku par slucajeva koji su se razveli(po tracevima iz mahaleuser posted image ) upravo radi toga....Tako da se u braku nikad nisam dovela do situacije "Miranda"user posted image ,a i mnogi su me pohvalili kako sam se "proljepsala" od kad sam se udala,a i uspjela sam skinuti par suvisnih kilograma ubrzo poslije udajeuser posted image .....
Znalo mi se desiti dok sam jos cura bila izaci i nenasminkana,danas nema sanse da to uradim ni pod razno!!!...Jednostavno tako se osjecam ljepse i privlacnije!!!

< Poruku je uredio mishka -- 24.12.2008 23:55:39 >

(odgovor članu Lulu_)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Eskort dame i sponzoruse
25.12.2008 0:13:00   
camm
ja moram navesti ovaj jedan razlog od svoje prijateljice
njenog muza znam dugo
gospodin je covjek pedantan voli lijepo sredjene zene
pa sigurno to zeli i kod svoje zene..aona je skromna nosi se normalno
slabo stikle i te djidje samo neke specijalne prilike kada su u pitanju.

jednom joj je reko da se obuce kao medicinska sestra
i da imaju sex sto je ona odbila

pa je jednom zatko u nekoj crnoj suknji uskoj
pa reko i jao kako si dobra u tome poceo da je pipka
i ona ga je opet odbila...
ima dosta razloga ne bih ja da pisem o njoj
al mislim da dosta zene grijese kod svojih muzeva.

_____________________________

Ja tek sada kuzim da ne kuzim, sta kuzim, sta ne kuzim, sta mi je tesko skuziti, sta ne mogu prokuziti, ali jedno kuzim...:D

(odgovor članu batterfly)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Eskort dame i sponzoruse
25.12.2008 0:19:51   
mala curica
Camm svaka ti castuser posted image
Ni jedan muskarac nikada ne bi otisao nekoj drugoj ako mu je zena
kako treba.
Mislim na to ako mi predozi da nesto sexi obucem to cu i uraditi
sto bi ga na tim sitnicama odbijala pa
on ce naci ko hoce.

(odgovor članu camm)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Eskort dame i sponzoruse
25.12.2008 0:26:46   
Amra k
Slucajno sam se nasla u drustvu jedne 17-godisnjakinje. Komentarisala je jednog momka iz dijaspore. Komentar je glasio od prilike ovako: " Joj jest dobar, bijele mu se papiri".
Ja sam ostala bez teksta. user posted image

(odgovor članu senchy78)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Eskort dame i sponzoruse
25.12.2008 0:27:25   
neki
Ama ne treba me on nagovarati da obucem nesto sexy,ili da uradim bilo sta drugo,samoj mi to na um padneuser posted image user posted image user posted image Doduse sad u trudnoci i ne mogu biti bas sexy,ali nadoknadicemo i touser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mala curica)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Eskort dame i sponzoruse
25.12.2008 0:58:39   
Lulu_
ma moja mishka bila sam i ja dok se nisam porodila
i onda dubooooooooooooooooooooooooki pad
a do tad sam imala j... furku
nosala sam uz sve rukavice i imala sam stil za koji treba zaista hrabrosti
imala sam preko 20 sesira


_____________________________

Naomih 27.03.2008 9.41 hm...

I''''m Starting With The Man In,The Mirror,I''''m Asking Him To Change His Ways,And No Message Could Have
Been Any Clearer,If You Wanna Make The World,A Better Place,Take A Look At Yourself, And,Then Make A Change

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Eskort dame i sponzoruse
25.12.2008 9:07:45   
žana o8
ja znam situaciju u kojoj se muž zaljubio u drugu ženu koja nije bila sponzoruša, čak naprotiv , vrlo samostalna žena, pa ti sad hajd znaj. Ja lično znam i nju i znam da nije sponzoruša iako bi neki možda pomislili da jest. Tako da , to o sponzorušama , ma neznam šta bih rekla.
A opet znam da ako se neka od tih sponzoruša jednom i uda ( a obično to i postignu) onda je ona divna žena, a ja koja sam hodala sa ovim svojim dok marke za kafu nije imao sam oštrokonđa user posted image . Dakle, šta mi vrijedi što sam bila fina user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .

_____________________________

nestašni smo strašno, uh, uh, bilo je po guzi

(odgovor članu Lulu_)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Eskort dame i sponzoruse
25.12.2008 9:33:27   
M kao Mama
Generalno, danas se svašta deševa, kako rekoste toga je uvijek bilo, ali se vješto krilo. Danas je sve na izvolite. Nedavno mi je dolazila rodica, žena sva podbuhla. Priča, muž kojem me uzgred 43 gdoine nadigao se hoda, švalera, i to joj otvoreno kazao. Žena više ne zna šta da radi, pare sve daje toj kućki, ona nalazi račune od namještaja, i slično, što je nagore ne krije i i usput ne trijezni se, dan noć pijan, a nikada nije pio. Troje djece zlatno, sve odlikaši, sportisti, ali đaba, on kreten, pa hajde. Priča, ona nama vidi nema fajde, sve ode u PM i krene da ih prati. Kada je vidjela sa kakavom se babom zabavlja, kaže 20 godina starija od njega. Skonta da tu nešto ne štima, i žena zatraži pomoć na drugoj strani. Išla je na nekoliko mjesta, kod poznatih i prioznatih hodža i svi do jednog kazali da mu je namješteno, da su bačeni sihiri na komplet familu, da su trebali da razore i porodicu i brak i sve. Bože, dragi čime se ljudi, odnosno
žene služe. U ovom slučaju, ovajmoj zet nije ni lijep , ni zgodan, ime neku firmu, dobro radi i biće da je to razlog što se ova "zaljubila" u njega. Bože sačuvaj i kažem ne do Bog nikome .

(odgovor članu žana o8)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Eskort dame i sponzoruse
25.12.2008 9:38:46   
žana o8
Te godine su im , čini mi se, najkritičnije, od 40 pa nadalje.

_____________________________

nestašni smo strašno, uh, uh, bilo je po guzi

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Eskort dame i sponzoruse
25.12.2008 9:45:02   
Romali
Znam i ja jednog takvog. Izvozala ga lady pravo, on ispao tutkum zadnji. Sve na nju potrošio, k'o garib izgledao.
Znate šta se na kraju desilo? Nogirala ga i našla novog, mlađeg , jer je ovaj u međuvremenu ostario.

< Poruku je uredio Romali -- 25.12.2008 9:50:01 >


_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu žana o8)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Eskort dame i sponzoruse
25.12.2008 9:49:03   
žana o8
Ima jedna prikladna pjesma od Elemental i ide refren ovako: "ne vrijediš toliko dušo, precjenila si se, misliš meni bit na grbači, kako da ne, svako ko te vidi najradije bi te puko, samo si za to stvorena tuko"

_____________________________

nestašni smo strašno, uh, uh, bilo je po guzi

(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Eskort dame i sponzoruse
25.12.2008 9:52:50   
Nunichi
heheh zana08,ja bas volim tu pjesmu. user posted image user posted image

user posted image user posted image

(odgovor članu žana o8)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Eskort dame i sponzoruse
25.12.2008 9:55:51   
andji
pa te 'druge' malo kad se udaju za te svpje ljubavnike,samo ih dobro izvozaju,i ostave,a oni se vraćaju ženama i djeci posle u 90 posto slučajeva.....još pogotovo oni koji se nisu iživili,i ništa prošli,većina ih u 40im dobije te napade 'dokazivanja' kako mogu šetat mladje i ljepše,a na kraju ispadnu magarci i pokunjenog repa bi se vratili svojoj porodici.....ima i žena takvih,jednostavno u krvi im je da se švalerišu,ma da ima sve zlatno uključujući i muža,kome je u krvi da zavodi i baca se u avanture to ostade takvo,a ima i muškaraca takve prirode

_____________________________

E ne trebate više glasati ni na jednom takmičenju,konačno,zar ne???!

(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Eskort dame i sponzoruse
25.12.2008 10:32:19   
Blue rose RR
IZVORNA PORUKA: andji

...samo ih dobro izvozaju,i ostave,a oni se vraćaju ženama i djeci posle u 90 posto slučajeva.....još pogotovo oni koji se nisu iživili,i ništa prošli,većina ih u 40im dobije te napade 'dokazivanja' kako mogu šetat mladje i ljepše,a na kraju ispadnu magarci i pokunjenog repa bi se vratili svojoj porodici.....


Nek se vrati materi svojoj user posted image
A fraza "nije se iživio" ... šta ima -  to je šuplja koju haman kod svake generacije, prosipaju kao opravdanje nečemu što je nenormalno, bolesno i krajnje bezobrazno.

Čuj "nije se iživio".
Eh da mi je samo znati šta definišu pod "iživiti se "?

_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu andji)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Eskort dame i sponzoruse
25.12.2008 10:38:56   
andji
ma MeriamAmina ukratko treba ih toljagom kakvom dobrom po guzici sastavit sve,i žene i muškarce od te vrste,pa im ne bi palo na pamet tako što,ne mogu razumit da je neko,ako je imalo normalan,spreman dovesti u pitanje dom i porodicu,svoju djecu,sve što se gradi iz dana u dan zbog nekakve avanture,praznoglave priče i tamo neke usputne,kojih je na tone u današnje vrijeme...ma takvi/e ne razmišljaju glavom već guzicom i onom stvari

_____________________________

E ne trebate više glasati ni na jednom takmičenju,konačno,zar ne???!

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Eskort dame i sponzoruse
25.12.2008 10:44:18   
medavi
Hm skakljiva tema.. po meni ko se neboji Boga neboji se sigurno ni zene ni djece a ni roditelja ! Hvala Bogu dragom s tim do sad nisam imala problema mada nikad se nezna svi mozemo doci u slicnu situaciju da nam partner poklekne....nedaj Boze opet kazem. Mislim suvisno je komentarisat slucaj kod ovog ili onog niko nezna sta se desava izmedju cetiri zida razloga za i protiv ima uvijek....
Opet ponavljam jedino covjek ili zena koji ima imalo vjere ali istinske u sebi nece nista slicno napravit radi sebe prvenstveno pa onda radi porodice jer je to okaljanje vlastitog karaktera i porijekla...a stim cijeni i svoju porodicu!
Samo mogu reci nek nas Bd sacuva od takvih iskusenja!!!

_____________________________

MAMINI MOMCI
HARIS 18.04.2002
SAMED 04.07.2005

(odgovor članu andji)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Eskort dame i sponzoruse
25.12.2008 10:46:17   
ziki
hvala sex and the city
malo je van teme al ne mogu da vam ne ispricam, prije 5-6 godina, jos samo studirali kod svog dragog nadjoh jedan muski casopis, koji je imao o clanaka normalno sa 50% slicica, jedan clanak bio je alarm svim muskarcima sex and city  i opet ce postat svjesne sebe i nasih mana

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu andji)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Eskort dame i sponzoruse
25.12.2008 11:13:57   
dana3
interesantna tema:o tima i takvim djevojkama-neodgojeno.komentar da li cemo mi u evropu ili evropa dolazi nama.. da kazem nesto:kao prvo bosna je vec u evropi geografski zar ne??drugo:zivjeli smo bolje od danasnjih sveda a to ce vam potvrditi ljudi koji su doselili ovde davnih "70-tih,trece:da nije bilo rata mnoge,mnoge djevojke ne bi vidjele asfalta a dalje da ne govorim. cetvrto:ne vjerujem u recenicu:"mati joj dusa od zene a ona k...a".da je valjala mati valjala bi i ona.najgore je svejsno priznavati pogreske nase djece i zazmiriti na lazi i probleme koje prave kao ne vidim,ne znam o cemu se radi.takva djeca lazu,petljaju i izrastaju u takve osobe navikunute da sve je podlozno njima i sta ocekivati od djevojke koja nije odgojena da se stidi da cijeni porodicu prvo svoju, pa tudju,nego da gleda gdje se papiri bijele i koliko starac(tako ih zovu) ima u dzepu.pa eto sad imate po bihacu djevojke koje se daju za ultra karticu od 20 km.ljudi koji padaju na takve djevojke izlazuci svoju prodicu bolu nisu ljudi.a stati na kraj tim djevojkama je nemoguce uvijek nove stizu ali moj muz je jedan-da se to meni desi ne bi bio moj muz vise.to sam pisala i na temi o prevari,mogao bi jednom i nikad viseuser posted image

_____________________________

kisik je pronadjen u 18 vijeku...kako smo do tada disali-nije poznato

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Eskort dame i sponzoruse
26.1.2009 17:09:14   
dina_89
ja cu samo napisati savjet, to su rijeci od mm:Nijedan covjek nece pogledati niti pomisliti na neku drugu ako ima sve sto zeli u braku i ako mu je lijepo.(napisala sam braku ali odnosi se i na veze)

zato drage moje lijepo provedite vrijeme koje imate sa svojim partnerom, uzivajte u svemu i pokusavajte da se sto manje svadjateuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

08.06.2009 godine -nasa princeza & Sarah &

(odgovor članu dana3)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Eskort dame i sponzoruse
26.1.2009 17:23:58   
hanabanana
Meni je sve u svemu muka kada pročitah sve ove komentare.

Pa nije ni čudo što muževi varaju svoje žene, ako neke žene imaju ovakve stavove!

Ja nisam lutka na navijanje, nisam ni robot, imam svoje momente, ali imam i dana kada sam tužna, rašćupana, ljuta, daleka, umorna....ako ćemo zbog toga moj muž prevariti - ja bih mu sada iz ovih stopa spakovala stvari, da se na pati sam.

Apsolutno sam protiv stava da je žena kriva što je muž prevario.

(odgovor članu dina_89)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Eskort dame i sponzoruse
26.1.2009 20:21:26   
Ummuisa
IZVORNA PORUKA: hanabanana

Apsolutno sam protiv stava da je žena kriva što je muž prevario.


Ne mora nužno značiti da je žena kriva zato što je muž vara ali i može..

Mislim da je potrebno shvatiti razliku između muškaraca i žena.
Drugačije muškarci reaguju kad vide polugolu ženu, nego žene kad vide polugolog muškarca. Muškarci će teže da odole na iskušenja takve vrste, takve ih Bog stvorio..

I onda, kad čovjek kod kuće ne može svoju potrebu da zadovolji, a napolju mu se nudi besplatno pružanje usluga, tada su rijetki oni koji ih neće prihvatiti, izuzev pravih vjernika.









(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Eskort dame i sponzoruse
27.1.2009 9:35:14   
Blue rose RR
Ne slažem se sa konstatacijom da je "njih" Bog drugačije stvorio, u tom segmentu.
Svi smo mi od krvi i mesa, osjećaja i potreba.
I zašto teza da oni drugačije od nas reaguju kada vide nago tijelo, suprotnom spola?
Mogu samo kao, hajde nazovi ga "opravdanje" gluposti kojom pravdaju svoj "nagon" podvesti pod činjenicu da im je "manja glava važnija za "razmišljanje" od veće", ali definitivno je kroz stoljeća dokazano da im je uvijek "manja" došla "veće".

I da, moram reći, zar niko ne može da kaže da se možda meni ne sviđa, i da nisam zadovoljna kada u krevet uđe, a nije se namirisao, okupao, obrijao, i želi da traži zadovoljenje "samo svojih" potreba, ili da pođe u šoping (ne dao Bog) u trenerci i patikama. Pa kako može od žene očekivati da ga zadovolji sa jedne strane, odnosno da bude vazda napirlitana dama sa druge strane.

Tu opet podvlačim - ne može muškarac nešto tražiti što i sam ne čini.

_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu Ummuisa)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Eskort dame i sponzoruse
27.1.2009 10:26:49   
andji
rekla bih samo da onaj koji hoće preljubu napraviti,i koji je od tog 'posla' on će lako naći izgovor za to(nije srećan u braku,ne spava sa ženom.nije to to)ili opravdanje neće tražiti uopšte.I tu svakako nije do žene....ali ima i ona grupa kada zaista žena zapostavi muža/dječka....pa je vazda nervozna,zvoca,ne sredjuje se,sve joj je preče od muža,a od kreveta i sexa nema ništa(ok je neki kraći vremenski period,kad postoji izvjesni problem ili jednostavno,svaka žena ima svoje one dane)ali akd je to duži period.....naravno da će to doći do otudjenosti partnera i da će muško potajno gledati sa strane(a možda i žensko) i da bi tu moglo lako doći do prevare....ipak žena se treba svidjeti svome mužu i posvetiti koliko toliko,da on osjeti da ima je dobro,a i obrnuto...mislim da sve treba njegovati i truditi se,muškarcima je sex jako bitan(a i ženama)......ali ima i onih slučajeva kod kojih sve fercera odlično,žena mu je i dama na ulici i domaćica u kući i(znate već) a on opet švrlja i kurva se...za takve ne postoji opravdanje i to su izrodi koji se takvi rode,tu nema pomoćiuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

E ne trebate više glasati ni na jednom takmičenju,konačno,zar ne???!

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *