|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Eskort dame i sponzoruse
27.2.2009 16:02:07   
andji
Hvala vam cure,mada se slažem i sa Mishkom,u pravu si draga...i oni trebaju ulagat u sebe,pa makar tuš i sapun je uvijek na dohvat ruke,a brate ne trebaju mu ni vunenne čarape a ni praistorijske bokserice(htjedoh napisat tangeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ) eto mogu podnijeti kad je gouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

E ne trebate više glasati ni na jednom takmičenju,konačno,zar ne???!

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 126
   RE: Eskort dame i sponzoruse
27.2.2009 16:04:19   
mala curica
praistorijske bokserice(htjedoh napisat tange


Andji,bas si me nasmijala s ovim " boksericama"
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

05.07.2015 rodila se moja sreca
08.05.2018 rodio se mali gospodin


(odgovor članu andji)
Neposredna veza do poruke: 127
   RE: Eskort dame i sponzoruse
8.6.2009 10:51:27   
Junior
istina!!!! kratko, jasno !!! user posted image ali, definitivno, i obratno, tj da i oni nas konstantno treba da osvajaju...jednom je jedna stara nena rekla (moja komsinica)...e moj sine, lako ga je uhvatiti, ali haj ga zadrzi user posted image

(odgovor članu andji)
Neposredna veza do poruke: 128
   RE: Eskort dame i sponzoruse
10.6.2009 14:56:50   
Lulu_
IZVORNA PORUKA: hanabanana

Poštujem sve što su drugi napisali o razlikama izmedju muškarca i žene, ali u mojoj kući njihove studije ne vrijede ni pišljiva boba.
Moj muž je ženidbom sa mnom dokazao da je osoba koja misli svojom glavom.
Kod mene tu nema puno studija, sve je jednostavno:
voliš me - ne varaš me
ne voliš me - varaš me - svako sebi.

E sada kako golo žensko tijelo djeluje na mog muža...to je čisto njegova stvar. Sve dok tom golom ženskom tijelu neda prednost nad našim brakom, nad našom djecom i nada mnom.


ma daj molim te...filmovi i filmovi su snimljenji na ovu temu

moj muz da se zapustiipoccne hodati rascupan,smrdljiv,prljav,ne atraktivne odjece , bilo bi samo pitanje vremena kada bih mu pokazala ledja...
tako sam ja razmisljala kada mi je bilo 15
hvala bogu sada vise ne.
nisam se udala za ruznog,debelog , smrdljivog , ne modernog muskarca
vec za muskarca sa stilom,urednog i obrijanog i takav ima i da ostane a i obrnuto
niko nije rekao da se zena treba nafrakat odmah po izlasku iz bolnice ali dali treba da se ponasa kao miranda iz sex and the city
ONA JE POGRJESILA PREMA NJEMU! ONA JE NJEGA PREVARILA!
JER SE JE PRETVORILA U NEUREDNU,KONSTANTNO NAZIVCIRANU I FRIGIDNU OSOBU ...DAKLE ZAMAZALA MU JE OCI ONIM CIME JE BILA DOK JE NIJE OZENIO ILI???


_____________________________

Naomih 27.03.2008 9.41 hm...

I''''m Starting With The Man In,The Mirror,I''''m Asking Him To Change His Ways,And No Message Could Have
Been Any Clearer,If You Wanna Make The World,A Better Place,Take A Look At Yourself, And,Then Make A Change

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 129
   RE: Eskort dame i sponzoruse
10.6.2009 16:01:17   
andji
LULU i ja tako mislimuser posted image

_____________________________

E ne trebate više glasati ni na jednom takmičenju,konačno,zar ne???!

(odgovor članu Lulu_)
Neposredna veza do poruke: 130
   RE: Eskort dame i sponzoruse
10.6.2009 16:36:20   
Blue rose RR
IZVORNA PORUKA: Lulu_

...ali dali treba da se ponasa kao miranda iz sex and the city
ONA JE POGRJESILA PREMA NJEMU! ONA JE NJEGA PREVARILA!
JER SE JE PRETVORILA U NEUREDNU,KONSTANTNO NAZIVCIRANU I FRIGIDNU OSOBU ...DAKLE ZAMAZALA MU JE OCI ONIM CIME JE BILA DOK JE NIJE OZENIO ILI???...


ko je Miranda, i šta je sex nad the city ?user posted image
Ne želim da usporedbom satirične i nadasve ekonomski isplative serije, tj filma, poredim ovakvu ozbiljnu temu.
Njih (sponzoruša) je bilo i uvijek će bit, dok se porodica bude ponašala nonšalatno prema odgoju svojih potomaka, pri čemu mislim i na muški i na ženski dio iste, i dok bude dopuštala da vrijednost novca odnosno materijalnog, bude iznad vrijednosti porodice i duhovnog.




_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu Lulu_)
Neposredna veza do poruke: 131
   RE: Eskort dame i sponzoruse
10.6.2009 16:49:12   
Anoniman
žene moje slatke! I  ja sam ti nekada bila razmišljana kao vi, da ja prervarim svoga muža, ma ni u ludilu, brak je SVETINJA!Ali pošto moj brak od početka, nije baš funcionisao, uvijek sam sa mužem imala problema, čak me i tukao, jedno vrijeme.Tako sam ja prestajala da ga volim, rastati me se bilo stid, jer ne bi mogla to, nekako me bilo stid.Odprilke 3-4 godine trajala je moja agonija sa mojim mužem, koji me je i dalje povremneno tukao.Nakon 4 goine počeo je da me optužuje i da ga varam, a Bog mi je svjedok da to nisam nikada uradila, tada, dvije goidne sam trpila to njegovo optuživanje da ga varam.Samo da napomenem da ja radim, i da radim i noćne smjene.I tako jednom prilkikom, dok sam radila , upoznam jednog muškarca, koji 4 godine mlađi od mene, kada smo se pogledali, nekako je izgledalo kao da se oduvijek znamo,da, i on je bio oženjen, i još druge vjere.Kada smo se upoznali, ono svwe je bilo drugarski, zezali smo se na msn, a ja sam mu  podvukla da sam ja udata, i da mu ne pada na pamet, bilo šta.Ali ne znam, kao je vrijeme prolazilo mi smo se sve više i više zbliavali, nismo mogli jedno bez drugog,bilo čak došlo do toga da smo htijeli da pobjegnemo, negdje zajdeno, ali... ja nisam imala hrabrosti za to, nastavila sam život sa ovoim svojim mužem, iako mi taj čovijek nedostaje u životu, a znam da i ja njemu nedostajem, pa šta sada kažete na sponzorše i prevare u braku?

(odgovor članu Blue rose RR)
  Neposredna veza do poruke: 132
   RE: Eskort dame i sponzoruse
10.6.2009 17:04:20   
Anoniman
Anoniman,luda si što nisi otišla sa tim drugim,a ostala sa tim krkanom od čoveka!I ako ima još šanse spasavaj se kako znaš i konačno budi sretnauser posted image

Žao mi je što moram upotrebiti nick 'anoniman' ali ova naša zaostala sredina i ljudi u njoj dočekuju 'na nož' nekoga ko se bori za svoju sreću i ko ne ideb 'po propisima' kako bi trebalouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Brak jeste svetinja,dok je to normalan brak,čim to više nije...on nije ni brak,a kamoli nešto u čemu bi trebali ostati do kraja životauser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 133
   RE: Eskort dame i sponzoruse
10.6.2009 17:07:19   
Anoniman
otišla bi sam tim čovijekom vjeruj mi samo svoje dijete volim više od njega, ali vjera nas dijeli, a znam da ću ga uvijek da volim kao i on mene

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 134
   RE: Eskort dame i sponzoruse
10.6.2009 17:11:43   
Anoniman
Tvom djetetu neće biti lijepo gdje i tebi nije,čak naprotiv,tvoj loš brak bi duboko moglo da ostavi posledice na njegov rast i razvoj,pa posle i na  odnos prema ljudima,posle djevojkama a na kraju i prema samoj njegoj ženi/mužu.Čak i ako se tu radi o njegovom tati.Djeca se brzo privikavaju i adaptiraju na novonastallu situaciju,a tim ako su mladja to bolje.Trebaš dobro razmislit i vidjeti dal želiš ostati do kraja svog života 'u tome' i onda se na kraju pitati 'Bože gdje mi godine ostaše,šta sam napravila i kakio mi život prodje'...čak i da nema tog drugog,a u tom što ima tim više.Želim ti sreću draga,i doooooooobro razmisliuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 135
   RE: Eskort dame i sponzoruse
10.6.2009 17:13:28   
veeseelaa
ama ljudi moja prevara je normalna stvar i svima se može to desiti, pa nismo umrle ako smo udate....
Neznam odakle ovakvo pljuvanje po ovim što varaju, halouser posted image  ljudi se dopadnu jedno drugom i stvar se desi, kakve sponzoruše i bakrači

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 136
   RE: Eskort dame i sponzoruse
10.6.2009 17:16:38   
dojbinica
vesela, ja sa sa tobom slažem,a tobro ima slučajeva sa sponzorušama, ali ako neko nema sve kod kuće što mu treba, on to traži na drugom mjestu, a to vrijedi i za žene i za muškarce

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 137
   RE: Eskort dame i sponzoruse
10.6.2009 17:17:40   
Anoniman
kako se postaje anoniman...hocu i jaaaaaaaaaaaaaaaaaauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu dojbinica)
  Neposredna veza do poruke: 138
   RE: Eskort dame i sponzoruse
10.6.2009 17:29:07   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: dojbinica

vesela, ja sa sa tobom slažem,a tobro ima slučajeva sa sponzorušama, ali ako neko nema sve kod kuće što mu treba, on to traži na drugom mjestu, a to vrijedi i za žene i za muškarce



user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu dojbinica)
Neposredna veza do poruke: 139
   RE: Eskort dame i sponzoruse
10.6.2009 17:31:12   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: dadada

kako se postaje anoniman...hocu i jaaaaaaaaaaaaaaaaaauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Vako

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 140
   RE: Eskort dame i sponzoruse
10.6.2009 18:37:08   
Lulu_
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: dojbinica

vesela, ja sa sa tobom slažem,a tobro ima slučajeva sa sponzorušama, ali ako neko nema sve kod kuće što mu treba, on to traži na drugom mjestu, a to vrijedi i za žene i za muškarce



user posted image


user posted image user posted image user posted image

 amrino koje miranda???nije stvar koje miranda???
filmovi i serije se snimanju na osnovu necijeg zivota.to se desava svakodveno i sve vi koje tako pricate ...da se moze biti bilo kakav i da je muz duzan trpit to i obratno , mislim da samo same sebe branite
ne zelim nikoga uvrjedit ali to je moje misljenje


_____________________________

Naomih 27.03.2008 9.41 hm...

I''''m Starting With The Man In,The Mirror,I''''m Asking Him To Change His Ways,And No Message Could Have
Been Any Clearer,If You Wanna Make The World,A Better Place,Take A Look At Yourself, And,Then Make A Change

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 141
   RE: Eskort dame i sponzoruse
13.6.2009 13:51:45   
meme27
IZVORNA PORUKA: mnn

Neznam što bi sve mogla napisati na ovu temu...nikada nisam to shvačala ali danas je toga jako puno...sve više i više....želimo biti moderni..pa imamo sve više curica koje hodaju sa starijim muškarcima koji imaju dvoje djece...znam ja jedan slučaj takav gdje je žena zbog djece sve oprostila....pa se mm kao smirio...to nam je europa.


varas se da je tako u evropi ima ovdje svacega i mnoge zene ne interesuje dali neko ima brak ako ga zeli ona ce pokusati i cesto nece odustati ne sto je muskarac bogat nego jednostavno sto joj je nadoslo za sexom sa njim
ovdje vecina zena nisu ovisne o muskarcima imaju svoju skolu svoj posao i svoju sigurnost
mislim gdje su siromasnije drzave da je ti pojava vise jer mnoge zene osjecaju ekonomsku nesigurnost i snalaze se na takav ruzan nacin, na racun drugi pa iskvare i brak i dijecu ostave nesretno djetinjstvo. Ne podnosim takve zene fuj!

_____________________________

mala dijeca piju mlijeko a velika piju krv

(odgovor članu mnn)
Neposredna veza do poruke: 142
   RE: Eskort dame i sponzoruse
13.6.2009 13:55:29   
meme27
IZVORNA PORUKA: Anoniman

žene moje slatke! I  ja sam ti nekada bila razmišljana kao vi, da ja prervarim svoga muža, ma ni u ludilu, brak je SVETINJA!Ali pošto moj brak od početka, nije baš funcionisao, uvijek sam sa mužem imala problema, čak me i tukao, jedno vrijeme.Tako sam ja prestajala da ga volim, rastati me se bilo stid, jer ne bi mogla to, nekako me bilo stid.Odprilke 3-4 godine trajala je moja agonija sa mojim mužem, koji me je i dalje povremneno tukao.Nakon 4 goine počeo je da me optužuje i da ga varam, a Bog mi je svjedok da to nisam nikada uradila, tada, dvije goidne sam trpila to njegovo optuživanje da ga varam.Samo da napomenem da ja radim, i da radim i noćne smjene.I tako jednom prilkikom, dok sam radila , upoznam jednog muškarca, koji 4 godine mlađi od mene, kada smo se pogledali, nekako je izgledalo kao da se oduvijek znamo,da, i on je bio oženjen, i još druge vjere.Kada smo se upoznali, ono svwe je bilo drugarski, zezali smo se na msn, a ja sam mu  podvukla da sam ja udata, i da mu ne pada na pamet, bilo šta.Ali ne znam, kao je vrijeme prolazilo mi smo se sve više i više zbliavali, nismo mogli jedno bez drugog,bilo čak došlo do toga da smo htijeli da pobjegnemo, negdje zajdeno, ali... ja nisam imala hrabrosti za to, nastavila sam život sa ovoim svojim mužem, iako mi taj čovijek nedostaje u životu, a znam da i ja njemu nedostajem, pa šta sada kažete na sponzorše i prevare u braku?



kazem da si ti losa zena!
toliko si problema imala u braku a sada drugima stvaras probleme!

_____________________________

mala dijeca piju mlijeko a velika piju krv

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 143
   RE: Eskort dame i sponzoruse
13.6.2009 14:02:40   
Lulu_
IZVORNA PORUKA: meme27

IZVORNA PORUKA: Anoniman

žene moje slatke! I  ja sam ti nekada bila razmišljana kao vi, da ja prervarim svoga muža, ma ni u ludilu, brak je SVETINJA!Ali pošto moj brak od početka, nije baš funcionisao, uvijek sam sa mužem imala problema, čak me i tukao, jedno vrijeme.Tako sam ja prestajala da ga volim, rastati me se bilo stid, jer ne bi mogla to, nekako me bilo stid.Odprilke 3-4 godine trajala je moja agonija sa mojim mužem, koji me je i dalje povremneno tukao.Nakon 4 goine počeo je da me optužuje i da ga varam, a Bog mi je svjedok da to nisam nikada uradila, tada, dvije goidne sam trpila to njegovo optuživanje da ga varam.Samo da napomenem da ja radim, i da radim i noćne smjene.I tako jednom prilkikom, dok sam radila , upoznam jednog muškarca, koji 4 godine mlađi od mene, kada smo se pogledali, nekako je izgledalo kao da se oduvijek znamo,da, i on je bio oženjen, i još druge vjere.Kada smo se upoznali, ono svwe je bilo drugarski, zezali smo se na msn, a ja sam mu  podvukla da sam ja udata, i da mu ne pada na pamet, bilo šta.Ali ne znam, kao je vrijeme prolazilo mi smo se sve više i više zbliavali, nismo mogli jedno bez drugog,bilo čak došlo do toga da smo htijeli da pobjegnemo, negdje zajdeno, ali... ja nisam imala hrabrosti za to, nastavila sam život sa ovoim svojim mužem, iako mi taj čovijek nedostaje u životu, a znam da i ja njemu nedostajem, pa šta sada kažete na sponzorše i prevare u braku?



kazem da si ti losa zena!
toliko si problema imala u braku a sada drugima stvaras probleme!


a ko si ti da sudis o njoj???
nisi prosla to sto je ona i odakle ti pravo za nekoga reci da je losa zena...ma ne da bih ga prevarila vec bi mu nabila ROGOVE OD KILOMETRA

_____________________________

Naomih 27.03.2008 9.41 hm...

I''''m Starting With The Man In,The Mirror,I''''m Asking Him To Change His Ways,And No Message Could Have
Been Any Clearer,If You Wanna Make The World,A Better Place,Take A Look At Yourself, And,Then Make A Change

(odgovor članu meme27)
Neposredna veza do poruke: 144
   RE: Eskort dame i sponzoruse
13.6.2009 14:04:49   
Arijana2
To sto je prosla ne daje opravdanje da isto ucini nekoj drugoj zeni.

(odgovor članu Lulu_)
Neposredna veza do poruke: 145
   RE: Eskort dame i sponzoruse
13.6.2009 14:12:04   
Lulu_
nije ona to ucinila vec njen muz...zasto ne krivite njenog muza??? kakve veze ona ima sa njegovom zenom ...on da nije htio nebii je ni prevario.osim toga sta vi znate sta je izmedju te zene i tog muza i kakv im je brak i dali ga ona voli i dali je sa njim iz ljubavi ili cak samo zbog situiranosti...sto malo ne sagledate sve mogucnosti...NE SUDI O ONOME KOGA NE ZNAS ni ciju situaciju ne znas

_____________________________

Naomih 27.03.2008 9.41 hm...

I''''m Starting With The Man In,The Mirror,I''''m Asking Him To Change His Ways,And No Message Could Have
Been Any Clearer,If You Wanna Make The World,A Better Place,Take A Look At Yourself, And,Then Make A Change

(odgovor članu Arijana2)
Neposredna veza do poruke: 146
   RE: Eskort dame i sponzoruse
13.6.2009 14:13:39   
meme27
imam pravo da iznosim svoje misljenje jel tako?
 nije protiv zakonauser posted image
zena koja se pati u braku i na kraju srlja i kvari tudzi brak
drugoj zeni pravi patnju i bol i jos mozda pravi da dodze od rastave braka da ako imaju i dijeca ostanu bez oca sirocad je za mene los covijek losa zena koja misli SAMO  na sebe
pa takva zena treba da zna sta je los muskarac treba da zna da se postavi u tudzu situaciju i da kaze ako sam se ja patila necu dopustiti da se jos jedna zena pati i da i ja budem uzrok njenoj boli
smatram ako ne osudzujem onda pasivno dopustam neke stvri i na kraju te stvari postanu normalne
cak i neke je zene posticu da to nastavi raditi pa bili i jedna od vas dopustila da vama tako vas muz radi?
nebi sigurno! briga bi vas bilo sto je jadnica
ali dok se radi o nekoj drugoj zeni koju nepoznajete onda vas briga cak je i posicete da to radi
dupli moral i egoizam
 
 

_____________________________

mala dijeca piju mlijeko a velika piju krv

(odgovor članu Lulu_)
Neposredna veza do poruke: 147
   RE: Eskort dame i sponzoruse
13.6.2009 14:15:30   
meme27
IZVORNA PORUKA: Lulu_

nije ona to ucinila vec njen muz...zasto ne krivite njenog muza??? kakve veze ona ima sa njegovom zenom ...on da nije htio nebii je ni prevario.osim toga sta vi znate sta je izmedju te zene i tog muza i kakv im je brak i dali ga ona voli i dali je sa njim iz ljubavi ili cak samo zbog situiranosti...sto malo ne sagledate sve mogucnosti...NE SUDI O ONOME KOGA NE ZNAS ni ciju situaciju ne znas


naravno da je i muz od te zene kriv i gore od te tako zvane jadnice
 

_____________________________

mala dijeca piju mlijeko a velika piju krv

(odgovor članu Lulu_)
Neposredna veza do poruke: 148
   RE: Eskort dame i sponzoruse
13.6.2009 14:25:13   
Lulu_
ok djelimicno si u pravo sa tim...ali...sta znas o tome sta je pridonjelu tome da i taj covjek prevari svoju zenu...kakva je ona?sta je radila?jel moralna?jel dobra mama?dobra supruga?dali neko nekoga vara kad je u braku sve ok?
za svog muza trenutno ne bih prevarila...jer nemam APSOLUTNO razloga za to...
sta znas kakve je razloge taj covjek imao

NARAVNO DA JE VARANJE najzadnje na svjetu sto bracni drug moze da ti priredi ali svi mi imamo dozu ne morala u sebi koja cuci i nekad izadje kod nekoga malo vise kod nekoga malo manje

i ako kaze da su htjeli bjezati to jos vise govori koliko je i njemu bilo ipak ljepo sa njom sto dovodi do zakljucka da mu sa njegovom vjencanom zeno ipak nije moglo biti ljepo,ili bi ti otisla od nekoga s kim ti je ljepo...razumijes li me???

_____________________________

Naomih 27.03.2008 9.41 hm...

I''''m Starting With The Man In,The Mirror,I''''m Asking Him To Change His Ways,And No Message Could Have
Been Any Clearer,If You Wanna Make The World,A Better Place,Take A Look At Yourself, And,Then Make A Change

(odgovor članu meme27)
Neposredna veza do poruke: 149
   RE: Eskort dame i sponzoruse
13.6.2009 14:33:16   
tea lana
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ama ljudi moja prevara je normalna stvar i svima se može to desiti, pa nismo umrle ako smo udate....
Neznam odakle ovakvo pljuvanje po ovim što varaju, halouser posted image  ljudi se dopadnu jedno drugom i stvar se desi, kakve sponzoruše i bakrači



slazem se u potpunosti sa veselom ko vama garantuje i mozete li se zakleti da nikad necete biti prevarene ili da cete prevariti.Ja svog muza volim najvise na svijetu ali ne znam sta ce biti za 10godina.I on to zna.I ako smo se vjencali ne znaci das moramo biti do smrti skupa,znaci ako nam ne ide i nema vise ljubavi mi radi tog papira lil jos gore radi djece cemo sotatio u braku.Vidjela sam primjere gdje su djeca odahnula kad su im se starci razveli

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *