|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Sta je potrebno za vjernost?
3.3.2009 15:03:20   
andji
IZVORNA PORUKA: Shee

IZVORNA PORUKA: andji

"Vanka se možda otvara apetit, ali se kući jede!"

Stari svijet je uvijek upravu!!!Bravo za bakuuser posted image user posted image user posted image


user posted image za vjernost, što se mene tiče, potreban je karakter i zdrav razum i brak.

[/quota
Stari svijet toliko ima pametnih stvari,a što je nabolje,sve se ispostavi da je tako....iskustvo i godine su čudo!!!


_____________________________

E ne trebate više glasati ni na jednom takmičenju,konačno,zar ne???!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Sta je potrebno za vjernost?
3.3.2009 15:04:59   
Anoniman
jeste andji, a mi uvijek mislimo da bolje znamo život nego oni, dok nakraju i sami ne nadođemo na isto.user posted image
( vidiš i mi se složismo oko nečeguser posted image )

(odgovor članu andji)
  Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Sta je potrebno za vjernost?
3.3.2009 15:08:56   
andji
off topic sorry,a što se ne bi složile,mada trebale bi poštovat i razlike jedna druge,pa taman i bile ne znam kakve,nismo svi istiuser posted image user posted image user posted image user posted image pozdrav tebi

_____________________________

E ne trebate više glasati ni na jednom takmičenju,konačno,zar ne???!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Sta je potrebno za vjernost?
17.5.2009 15:20:09   
Anoniman
Bezinteresna LJUBAV i religijska osvijestenost!!
Mada mislim da se tu treba dodati i postivanje sebe i partnera!

(odgovor članu andji)
  Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Sta je potrebno za vjernost?
17.5.2009 15:31:46   
Ummuisa
za vjernost je potreno svašta po malo: bogobojaznost ( prije svega), ne približavanje onome što vodi do prevare, poštivanje partnera, ljubav, čvrst stav, znati šta želiš u životu...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Sta je potrebno za vjernost?
17.5.2009 16:12:29   
hanich
Svi mi možemo doći i dolazimo u razna iskušenja ali mislim da je ključ da ne pokleknemo beskrajna ljubav i poštovanje partnera kao i  samopoštovanje.

(odgovor članu Ummuisa)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Sta je potrebno za vjernost?
17.5.2009 16:41:19   
veeseelaa
e šta je sve potrebno?!!!!

Mislim da samo nezadovoljan partner/partnerka varaju izuzev ako su rođene  propalice.
Ako nam nedostaje ljubavi, romantike, pažnje, sexa, zajedničkih trenutaka, razumijevanja i podrške naravno da ćemo se upustiti u potražnju sa strane e sad ima onih vjernika koji to ne bi uradili bez obzira na navedeno.

(odgovor članu hanich)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Sta je potrebno za vjernost?
18.5.2009 10:17:13   
bubuli
Ljubav prije svega i neogranicenim kolicinama,medjusobno razumjevanje,povjerenje i postovanje...

_____________________________



(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Sta je potrebno za vjernost?
18.5.2009 10:20:05   
mala mu
IZVORNA PORUKA: bubuli

Ljubav prije svega i neogranicenim kolicinama,medjusobno razumjevanje,povjerenje i postovanje...



potpisujem


_____________________________

Ahmed -11.07.2009.
mrvica mamina

(odgovor članu bubuli)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Sta je potrebno za vjernost?
18.5.2009 10:23:52   
demented
IZVORNA PORUKA: bubuli

Ljubav prije svega i neogranicenim kolicinama,medjusobno razumjevanje,povjerenje i postovanje...

Mislim da je ovo jedini pravi recept za vjernost


_____________________________

S 2008
A 2011

(odgovor članu bubuli)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Sta je potrebno za vjernost?
9.6.2009 9:25:33   
meme27
IZVORNA PORUKA: pahuljica farah

Bezinteresna LJUBAV i religijska osvijestenost!!
Mada mislim da se tu treba dodati i postivanje sebe i partnera!




user posted image user posted image

_____________________________

mala dijeca piju mlijeko a velika piju krv

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Sta je potrebno za vjernost?
9.6.2009 9:29:51   
meme27
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

e šta je sve potrebno?!!!!

Mislim da samo nezadovoljan partner/partnerka varaju izuzev ako su rođene  propalice.
Ako nam nedostaje ljubavi, romantike, pažnje, sexa, zajedničkih trenutaka, razumijevanja i podrške naravno da ćemo se upustiti u potražnju sa strane e sad ima onih vjernika koji to ne bi uradili bez obzira na navedeno.


i umuckaj tu jos los karakter
i onda je tu nevjernost
 
ko se imalo drzi do braka pokusace zajedno sa partnerom da rijesi probleme ako partner nije zainteresovan za bolji zivot onda  postoji razvod braka

_____________________________

mala dijeca piju mlijeko a velika piju krv

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Sta je potrebno za vjernost?
9.6.2009 9:46:03   
manuela RR
Ljubav,poštovanje i iskrenost prije svega a zatim i  pravilno raspoređivanje prioriteta u životuuser posted image




_____________________________

A- Februar.2017.
E- Oktobar.2008.

(odgovor članu meme27)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Sta je potrebno za vjernost?
9.6.2009 9:49:21   
mišur
Vjernost treba sa podrazumijeva u jednom zdravom i skladnom odnosu...
A recept? Kad bi ga znali, ne bi bilo rastavljenih brakova i veza...
Puno truda na svim poljima i sa svih strana..user posted image

Ja i mm smo zajedno 7,5 godina, i nikad ga nisam prevarila..
Ali bilo je situacija da mi se neko svidi...Ja neću lagati i reći da sam svetica...
Bilo da je to neki muškarac u prolazu ili neko sa kim radim ili neko treći... Vidim ga i pomislim kako dobro izgleda, ili je dobro obučen, ili dobro mirišeuser posted image , ili je zgodan, i to je to...
Ipak sam ja žena od krvi mesa, i svoje misli ne mogu kontrolisati...
Ali na tome bi i ostalo..
Nikada mi nije palo na pamet da se upuštam u neke flertove koji bi doveli do nekih ozbiljnijih insinuacija...Granice se moraju odrediti u svakom odnosu, a po mom mišljenju je prvo presudna ljubav, a tek onda poštovanje, jer ako nema ljubavi, nema ni poštovanja...

Mm sam davno rekla da ne želim znati za njegovu prevaru(ukoliko do nje dođe), ne želim da mi on prizna...On je uvijek bio i previše iskren i kad samo razgovarali na temu prevare, rekao mi je da bi mi morao priznati jer bi ga to previše grizlo i mučilo...
Pa fino, on sebi dušu da olakša preko mojih leđauser posted image  A, ne ne...
Što ne znam, manje će da me boli...

(odgovor članu meme27)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Sta je potrebno za vjernost?
9.6.2009 12:29:58   
Junior
za vjernost je po mom misljenju prvo potrebno da ste jedno drugom iskreni prijatelj, i da jedno drugom istinski zelite dobro, postovanje, odnos koji je uzajaman, otvoreni razgovori i naravno LJUBAV  kao slag na kraju...hmmm user posted image  

(odgovor članu mišur)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Sta je potrebno za vjernost?
9.6.2009 14:57:54   
dana3
potreban jasan i cvrst stav o tome sta zelimo  ili ne  zelimo u zivotu i s kim ga provesti.
mozda moj mozak ne prima takve podatke o prevari jer ne vidim razlog prevare-a zivi sa mnom i obratno.ako zelim prevarati MM ne shvatam sta cu s njim dalje.nesto mi fali kod njega, ne odgovara mi i kako da onda provodim zivot u lazima svaki put kad ga zagrlim i kazem volim te-bizarno.

ne opravdavam cak i neke tamo one trenutke slabosti pa kazu desilo se.


_____________________________

kisik je pronadjen u 18 vijeku...kako smo do tada disali-nije poznato

(odgovor članu Junior)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Sta je potrebno za vjernost?
12.6.2009 8:39:15   
meme27
ne opravdavam cak i neke tamo one trenutke slabosti pa kazu desilo se. 


ja slazem se sa tobom uvezi svega sto si napisala a
 jos da dodam na ovo da ima ljudi bas sto se opravdavaju sa tim pa kazu desilo se
sta reci na to jeli proradila c.....a a mozak za ribao pa ljudi moji nismo zivotinje pa u ovakvim stvarima se razlikujemo od tog dat nam je mozak da razmisljamo
sta bi bilo kada bi sebi sve dozvolili strast da vlada....katastrofa
 

_____________________________

mala dijeca piju mlijeko a velika piju krv

(odgovor članu dana3)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Sta je potrebno za vjernost?
15.6.2009 9:07:53   
babymia
joj strasno me pogodi ovo sto vas je par reklo,da ne zelite znati ako vas muz prevari...mislim svaka cast,vi tako mozete,ali ja bih zeljela znati....da mogu otici i ostaviti tog covjeka koji je pored mene trebao i nekog drugog... jer ja u svoj brak ulazem sve;ljubav,postovanje,povjerenje,razumijevanje,vjernost i to isto ocekujem od njega...jos na pocetku nase veze smo mi to rascistili...ako ti treba neko drugi,ako mi vise nismo dovoljni jedno drugom,da cemo reci i kao ljudi otici svako na svoju stranu...i sa brakom i djetetom,moj stav je jos uvijek isti...ako nama u braku fali nesto sto se ni sa najboljom voljom i trudom ne moze popraviti,onda ne trebamo ni gubiti vrijeme zajedno... pribjegavati prevari kad nesto fali i ne stima,je najlakse,to je samo bjezanje od pravog problema...
a normalno da ti se s vremenom svidi i neko drugi...pa imam oci,vidim kad je neko zgodan,lijep,simpatican,ali to  je to;pogledam,registrujem i zaboravim...


_____________________________

11.3.2009. MIA
nasa srecica

(odgovor članu meme27)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Sta je potrebno za vjernost?
15.6.2009 13:05:32   
Chuchi
Vise faktora user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Samo su tri muškarca u mom životu ;))

(odgovor članu babymia)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Sta je potrebno za vjernost?
31.7.2009 11:42:51   
esma*

Za vjernost je potrebna iskrena vjera u Boga., jer ako si vjernik onda znas sta je dozvoljeno., a sta ne? Tu onda nema dileme!!!

user posted image user posted image user posted image


_____________________________

***Gospodaru naš, podari nam hajr...***

(odgovor članu Chuchi)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Sta je potrebno za vjernost?
23.10.2009 1:11:09   
Doraa
Ja samo znam da ga volim i da ga NIKAD neću prevariti!!!

Da je neko drugi umjesto njega vjerovatno bih opet bila vjerna ali iz drugih razloga!



_____________________________

Ja sam bogata žena hB

(odgovor članu esma*)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Sta je potrebno za vjernost?
23.10.2009 6:49:34   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: manuela

Ljubav,poštovanje i iskrenost prije svega a zatim i  pravilno raspoređivanje prioriteta u životuuser posted image




user posted image user posted image user posted image Potpisujem...
Neko prije  mene je napisao da ne bi zelio znati da je muz vara, ne kontam kako kroz zivit proci zatvorenih ociju, za mene su laz i  prevara nesto najnize sto covjek covjeku moze uraditi...Ako me neko vara ujedno znaci da osoba nema principa a ni postovanja prema meni, a najmanje ljubavi....Sebe cijenim i ne bi nikada nikome oprostila prevaru a nisam nikad nikoga ni prevarila....Kad bih osjetila da me osoba vise ne privlaci ili razloga je dosta onda bih ma ljudski nacin otisla a ne pravila idiota od njega....

(odgovor članu manuela RR)
  Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Sta je potrebno za vjernost?
23.10.2009 9:24:54   
leli§
ja mislim da i ne postoji bas neki "recept" za tu vjernost... moze on/ona kod kuce imati sve ali da mu/joj djavo ne da smirom pa opet trazi sa strane...

_____________________________

jos uvijek sretno samujemo

"...The future''s in the air
I can feel it everywhere
Blowing with the wind of change..."

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Sta je potrebno za vjernost?
9.9.2011 23:55:01   
veeseelaa
evo jedan interesantan tekst, skojim se slažem, tako sam i mislila, bez spoznaje naučnika user posted image


Zašto se suprotnosti privlače?



user posted image



Suprotnosti se privlače – glasi stara izreka. Sada naučnici pokušavaju da otkriju zašto je to tako. Studija pokazuje da su žene programirane da traže muškarce čiji su imuni sistemi drugačiji od njihovih.

Što je veća razlika u genima koji su ključ za imuni sistem, veća je verovatnoća da će žena ostati verna. Ali ako su im geni slični, žena će biti seksualno nezadovoljna i može tražiti afere sa strane. 

Smatra se da potraga žena za partnerom sa različitim imunim sistemom osigurava zdravu decu. Istraživanje bi moglo da napravi i dnk test koji bi pokazao kolike su šanse da vam žena ostane verna. 

U studiji, američki istraživači analizirali su ključne gene za imuni sistem poznate kao histokompatibilni kompleks ili MHC, od 48 parova koji su zajedno najmanje dve godine. 

Postavljena su im pitanja poput kolika je privlačnost između njih i da li su uvek verni jedno drugom. Što je imuni sistem žene bio sličniji partnerovom to ju je on manje privlačio i bilo je verovatnije da mu nije verna. 

Suprotno tome, što su parovima imuni sistemi bili različitiji, žene su bile vernije. Dalje analize pokazale su da procenat istovetnih gena kod partnera utiče na žensku vernost. 

Na primer, ako partneri imaju polovinu MHC gena istovetnu, postoji 50% šanse da će žena biti neverna. Muška nevera, izgleda nema veze sa genetikom. 

Neke studije pokazuju i da što je nečiji znoj različitiji od vašeg, osoba će vam biti prijatnija. Smatra se da je to fenomen koji nas sprečava da se slučajno ne zaljubimo u rođake ili osobe sa genetikom sličnoj našoj. 

To takođe osigurava da naša deca lakše izlaze na kraj sa bolestima. Neke druge studije pokazuju da ako žena koristi kontraceptivnu pilulu njeno čulo mirisa se kvari kao i njena sposobnost da izabere pravog partnera. 

To dovodi do zaključka da žena, pre nego što se posveti jednom partneru, treba da prekine sa konzumiranjem pilule, kako bi shvatila da li je njen dečko zaista atraktivan koliko ona misli da jeste.


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu leli§)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Sta je potrebno za vjernost?
10.9.2011 0:05:54   
veeseelaa
kod partnera koji su u dužim vezama kažu da je već navika među njima i ne smiju se usuditi na pomisao na nešto drugo ili nekog drugog


šta znači ne smije se usuditi??? možda konta niko je/ga neće pa se drži onog ko hoće? il se ponašaju kao pupčano vezani pa i nemaju mogućnosti vidjeti da i drugi postoje???
znaš ima onih koji nisu sa nekim iz navike, nego probaju ovog onog i zaključe da je taj neko/neka NO1, ima onih koji nisu u dugim vezama priljepci jedno drugom, žive normalno, rade, izlaze, putuju, imaju prijatelje i vide svašta nešto i opet znaju ko je NO1 i kome će se vratiti u topli zagrljaj.....
Jel tako teško shvatiti da ima dugogodišnjih strastvenih ljubavnika? zato jer su našli svoju polovicu...... il bar dio sebe u nekom..... takvima treća čestitati a ne nalaziti tupave razloge da se njihov odnos omalovaži jer je možda naš od npr dva mjeseca jači? hm, smiješno




_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu mala curica)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *