|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kako im dajete sirup/lijekove?
19.11.2017 13:42:24   
ziel
Spricom. Uzmem ga u ruke u lezeci polozaj. Jednu ruku mu stavim na svoja ledja da mi se ne otima user posted image drugu ruku drzim lijevom rukom i na 2-3x mu dam sirup. Ne dizem ga dok ne proguta.... To je jedini nacin kod nas. Ostali nacini nisu moguci.

_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu Alma_27)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Kako im dajete sirup/lijekove?
19.11.2017 16:53:37   
manuela RR
user posted image
Ja sam zaboravila kako ovo zna biti stresno. ..
Uglavnom hvala al na odg.
Znači nema ljepšeg načina.


_____________________________

A- Februar.2017.
E- Oktobar.2008.

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Kako im dajete sirup/lijekove?
19.11.2017 19:55:09   
Visnja RR
samo se naoružaj strpljenjem.... nama baš ništa nije pomoglo....napisah već...tek pred Ajinu 3. godinu.... desilo se tako što je ispljuvala sav irup za kašalj....ja više nemćna da bilo šta uradim kako treba ... odem u kuhinju i isplačem se...ona dođe i uglea me kako plače.... bila je zbunjena pa sam govorila da ne znam više kako da je nagovorim da popije sirup da joj kašalj prestan ...i da me boli što je bolesna i što neće da popije sirup....
a ona je iz čista mira rekla da će popiti...od tada je sve ferceralo bez problema ...
al trebalo je izdržati skoro 3 godine...
i hajd nije frka kad sirup za kašalj ali kad je bio sirup protiv temperatur to mi je bio horor jer nisam nikad znala da li je popila dovoljnu dozu...
ma joj....
nadam se da će vaša ta faza biti mnogo mnogo kraća

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Kako im dajete sirup/lijekove?
20.11.2017 10:24:09   
LieToMe RR
Mi nemamo probleme hvala Bogu, jesmo sa L imali problem kad je imala 14 mjeseci kad je trebala piti antibiotik pa sam joj sa monteo mjesala (od tad ne jede monte user posted image user posted image )

Sad i jedna i druga piju kasikicom (kafenom) stavim prvo u onu panadolovu spricu (ono mi je nesto najbolje ikad) doziram u tome i onda samo u kasiku (nekad iz 2 nekad iz 3 puta zavisno od kolicine koju treba popiti). L sad i sama kad nije dobro (kad pocne kasljati ili kad ima temeraturu) kaze: mama ja mislim da bih trebala popit sirup user posted image user posted image
A imali smo tu fazu kad smo dubili na glavi, mjesali sa svim i svacim...ali valjda je to faza...brzo se zaboravi. N nikad nije imala problem sa tim, ona je sa godinu i po bila u bolnici, kad je to prezivjela, infuzije, 3-4 puta vadjenje krvi u toku dana...sirup joj dodje kao maciji kasalj.

Samo strpljenja i lagano, kasiku, spricu i lagano...pjevaj, skaci...dubi na glavi... user posted image

_____________________________

...od nakita je nosila jedino oči!
Leona 2.1.2013. Mamina slika i prilika
Nora 24.8.2015. Voli tata svoju Noru najvise na svijetu!

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 29
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *