|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kada ponovno zatrudniti
5.1.2009 21:24:08   
Revati
Beba ti još nije propuzala, ni prohodala...Ako i tada budeš željela drugo, a i muž-onda možeš kad god osjećaš da si spremna. Ima mama koje su rađale sa 11 mjeseci razlike, a ima i sa 11 godina. Najbolje je kad vi želite i osjećate se spremni. Po meni, ne treba čekati neke materijaln uslove, samo tu želju.
Mi nismo željeli veliku razliku, al sam ja prve 2 godine bila više grob nego normalna žena, jer mali je bio aktivan, nikad nije spavao kako treba...pa mi se drugo dijete činilo kao naučna fantastika.
Ali, sve se to s vremenom, hvala bogu, sredilo...i evo krajem februara očekujemo još jednog malca. Razlika će biti 3 i po godine i drago mi je što je tako, jer je stariji mali sad baš super i svaki dan nam je sve ljepše zajedno.

(odgovor članu ewica)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Kada ponovno zatrudniti
5.1.2009 21:36:13   
andji
Draga Revati,meni je lijepo vidjeti kod nekog dvoje i troje djece,i svaka čast,to je najveće bogatstvo,ali ja sam neki energični tip i još jedno zatvaranje u kuću kao sa Sergejom,a evo iz toga izlazim,i ponovo sve proživljavanje sa bebcem,ne bih to,ne želim....a koja je razlika idealna mislim da nema pravila

_____________________________

E ne trebate više glasati ni na jednom takmičenju,konačno,zar ne???!

(odgovor članu Revati)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Kada ponovno zatrudniti
5.1.2009 21:39:48   
mamina princeza
Onih prvih mjeseci poslije poroda stalno sam mislila ne daj Boze da ostanem trudna....sad moja princeza ima pola godine i vec polako pocinjem drugacije razmisljati. _Imala sam rizicnu trudnocu , porod isto prilicno kompliciran , moja beba je dosta nemirna i dalje sam jako nenaspavana i sve al ima tu neka ljepota i u ovom umoru u ovim rucima sto me zagrle...odmah se raznjezim. Rado bih imala jos djece prije sam govorila troje cetvero eto sad bih jos jedno...
sad ne bih bilo pravo vrijeme jer ne znam sta bih i od posla i od svega, ali i da se desi sad vise ne bih bila tuzna...cak bih i bila sretna znam to.

Ipak najbolje da jos malo poraste da bar moze u obdaniste....

Ma kad bi mi neko rekao da mi slijedeca trudnoca nece biti kao ova ne bih imala nekih nedoumica. Porod je bolan isve al ipak brzo prodje, beba je obaveza al lijepa al kad imas trudnocu zezntu pa svasta moras promjeniti - ne mozes na posao , svaki izlazak izvan kuce je upitan.... sve to puno utice na psihu i to bi mi nekako bilo najteze. Nadam se da cu kao i sve vi koje se odlucite na jos djece abd imati slijedecu trudnocu laksu.

Optimalna razlika mi je 1,5 do 2 godine

I da jos nesto - ja sam jedinica i ne mogu reci da mi je falilo u zivotu necega materijalnog ili od ljubavi mojih roditelja ali mi jeste nedostajao prijatelj kojeg bih imala u kuci , prijatelj s kojim bi imala neki posebniji odnos - to ipak nikada necu znati i zbog toga zelim da moja princeza ima brata ili sestru.
Ali bice onako kako je sudjeno:)))


_____________________________

Moja princeza 04.07.2008
Moj princ 26.02.2012

(odgovor članu andji)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Kada ponovno zatrudniti
5.1.2009 21:41:00   
mamy Sabina
Definitivno se netreba upuštati u nešto za šta tada nisi spreman,zato te andji podržavam,nisi spremna sada
što ne znači da nećeš biti kad Ssergeju bude 4-5 godina.
Polako ,želje i htijenja se mjenjaju vremenom,kad osjetiš da je to to.
Uostalom ti si mlada,imaš vremena!


_____________________________

Boj se ovna, boj se govna, a kad ću živjeti?



(odgovor članu andji)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Kada ponovno zatrudniti
5.1.2009 21:47:53   
žana o8
Kad se organizam oporavi od prve trudnoće. Ne treba žuriti, valja nam dočekati unuke abd .

_____________________________

nestašni smo strašno, uh, uh, bilo je po guzi

(odgovor članu mamy Sabina)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Kada ponovno zatrudniti
5.1.2009 21:50:35   
Lulu_
auuu ja licno nebi vise...user posted image


_____________________________

Naomih 27.03.2008 9.41 hm...

I''''m Starting With The Man In,The Mirror,I''''m Asking Him To Change His Ways,And No Message Could Have
Been Any Clearer,If You Wanna Make The World,A Better Place,Take A Look At Yourself, And,Then Make A Change

(odgovor članu žana o8)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Kada ponovno zatrudniti
5.1.2009 23:36:46   
teta berta
Ma po meni je to sve individualno. Ali mislim da ne bih mogla biti toliko sebična da svojoj princezi uskratim braću ili sestre. Ipak sve je lakše ako imaš to s kim podijeliti i radosti i brige, rodice, rođaci, prijatelji su jedno ali brat i sestra nešto posve drugo i neprocjenjivo. Kad vidim svoje rodice kako se druže sa sestrama, bude mi teško jer to ne mogu i nikad neću moći........ Ali moj princeza hoće aBd.

(odgovor članu Lulu_)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Kada ponovno zatrudniti
29.10.2011 1:00:46   
malena27 RR
IZVORNA PORUKA: sekaaaa

Pozdrav svima evo me sa novom temom nazalost...

Bila sam trudna i nazalost morala sam ocistiti plod jer sam krvarila 13 dana... user posted image

zelim ponovo da zatrudnim... pa me interesuje kad smijem da imam odnose sa muzem.

Hvala Vam unaprijed...




IZVORNA PORUKA: bananica

koliko ja znam nezasticene odnose mozete imati nakon 3 mjeseca, sigurno se javi neko s tacnom info jer ne bih da pogresno kazem

user posted image user posted image sretno i budi hrabra




_____________________________

Beta 05.02.2010. 12,79
Beta 29.12.10. 557,93
Beta 31.12.10 1771,92
09.08.2011. rođen moj dunjaluk
Beta 09.06.15. <5
Beta 12.05.16. 504 i 16.06.16. spontani
27.01.17. vanmatericna

(odgovor članu teta berta)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Kada ponovno zatrudniti
29.10.2011 18:20:28   
Anoniman
sekaaaaa zao mi je draga
meni je lekar rekao tada, posle 3 menstruacije da je najbolje

(odgovor članu malena27 RR)
  Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Kada ponovno zatrudniti
15.11.2011 0:20:09   
sekaaaa
evo me


EVO MENE PONOVO... Nazalost kao sto sam pisala imala sam vanmatericnu trudnocu... nazalost... isla sam kod ginekologa ,pa u bolnicu dali su mi tablete da se ocistim nisu ni znali da je vanmatericna, nakon toga sam sve tablete popila imala sam jake bolove...user posted image poslije nekoliko dana kad sam popila sve tablete otisla sam da izvadim hcg i rekli su mi da mi napreduje trudnoca nisam vjerovala...jer sam trebala da se ocistim... nakog toga sam otisla privatno ginekologu gdje mi je rekao da imam vanmatericnu i da moram lezati u bolnici... sutra sam otisla u bolnicu dobila neke inekcije da primam da se ocistim on je izgalamio na druge kako su mi dali pogresne tablete... a prije nego sam otisla u bolnicu privatno sam kao sto sam napisala radila beta hcg i rekli mi da LEZIM kuci da je sve ok sreca otisla sam privatniku i poslao me u bolnicu...i tad sam primala inekcije sve je bilo ok osjecala sam se bolje do jedne noci kad sam radila redovan pregled i kad mi je doktor rekao HITNO MORAS NA OPERACIJU UNUTRA MI SE NESTO DESILO... i odmah su me operirali i sad sam dobro hvala Bogu... znacci da sam ostala kuci mozda me sad nebi bilo... ali ima Boga... eto svi koji su mi pisali evo javljam se sad.... jer nisam mogla ranije bila sam u bolnici...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Kada ponovno zatrudniti
15.11.2011 0:23:09   
klemzi
Draga Sekaaa user posted image Bože sačuvaj doktorauser posted image
Budi jaka, a trudnoća...biće akoBogda, sad se odmori i oporavi user posted image user posted image


_____________________________

Ljubav mamina i babina,16.2.2010 - 10.4. 2010. :(
Uvijek ćemo te voljeti najviše na svijetu ljubavi naša najveća <3
Ljubav drugorođena, ljubav oduvijek,zauvijek... 08.11. 2013.

(odgovor članu sekaaaa)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Kada ponovno zatrudniti
15.11.2011 0:31:57   
sekaaaa
noća...biće akoBogda, sad se odmori i oporavi


dajte mi link gdje mogu da se posavjetujem kad mogu imati ponovo odnose poslije vanmatericne i operacije...


hvala

(odgovor članu klemzi)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Kada ponovno zatrudniti
15.11.2011 0:50:07   
MELLI
sekaaaaaa   user posted image user posted image user posted image
ti si jedna hrabra žena,ali mislim da bi trebala dati svom tijelu šansu da se oporavi poslije operacije i ne žuriti previše.
Moja prijateljica imala je 2 vanmaterične trudnoće,spontani pobačaj prije njih,ali je ipak uspjela roditi dvoje prekrasne djece poslije toga.Mislim da su njoj savjetovali oporavak od minimalno 6 mjeseci.
Evo ti link o vanmateričnoj trudnoći pa iščitaj temu

http://www.ringeraja.ba/forum/Vanmateri%C4%8Dna%2Fextrauterina_trudno%C4%87a/m_1727/tm.htm

(odgovor članu sekaaaa)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Kada ponovno zatrudniti
15.11.2011 15:52:35   
bebi sa
ja licno mislim da prije trudnoce treba dobro napraviti racunicu (ruzno je reci ali imati bebu je jako skupo a kod nas ljudi imaju obicaj reci da svaka beba ima svoju nafaku) i usaglasiti se sa partnerom tako da kasnije ne bude nesuglasica kada dodju finan. problemi (obicno svi vec imamo kredite za stanove, auta, kartice itd).

Sto se tice godina, i tu treba biti dosta oprezan s tim da prvi uslov -finansije treba biti prvo ispunjen/usaglasen.


(odgovor članu MELLI)
Neposredna veza do poruke: 39
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *