|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Test za trudnoću
15.5.2008 12:09:51   
majki
Ako ne možeš čekati 23. onda izračunaj 15 dana od dana kad misliš da je mogla biti oplodnja, tako bar piše na testovima.

(odgovor članu Ex Yu)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Test za trudnoću
15.5.2008 12:14:16   
Ex Yu
pa jbg isto mi ispadne skoro 23 negdje 21-24 možda najranije neznam ni ja baš tačno pa nisam ja to baš samo jednom i da znam kad je bilo ... mi smo ipak momak i cura koji žive skupa user posted image

Neznam al u svakom slučaju javi da vidimo jel smo umislile il ima nešto od toga ali user posted image če doći kad mu je vakat ... to ti tako ide

(odgovor članu majki)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Test za trudnoću
15.5.2008 12:24:17   
Okarica
IZVORNA PORUKA: Ex Yu

Ja nemogu izdržati do 23.eg kad mi je sljedeća menstruacija ... več sam juče radila test naravno bio je negativan kako sam i mislila ipak je to samo par dana prošlu sam menst... imala 25.04.



Nema veze što je test negativan, rano si ga uradila. Ja sam isto uradila test par dana ranije i bio je negativan. Međutim, na dan očekivane menstruacije, test  je bio pozitivan. Ako imaš predostjećaj da je to to, vjerovatno jeste. Tako je bar kod mene bilo.
Želim ti puno sreće!
Pozdrav!

_____________________________

Mamin najljepši cvijet
IRIS, 01.09.2008

(odgovor članu Ex Yu)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Test za trudnoću
15.5.2008 12:59:46   
Ex Yu
Hvala na podršci
Iskreno se nadam da če doči jedan user posted image iako neplaniram ne i manje željan ...
Bila bi presretna ... i jedva čekam da vidim da li je to to ili samo ... ono majčinska intuicija se budi u meni user posted image

(odgovor članu Okarica)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Test za trudnoću
15.5.2008 14:08:48   
eris
ex yu, samo da ti kažem ako imaš feeling, vjeruj mi to je to. Prošlog juna odmah poslije ovulacije osjetila sam promjenu, sise tvrde i podignutije, stomak zaobljen, bradavice se uvećale i potamniše primjetno, i taj miris odnosno smrad od hrane. Uradim test, negativan(5 dana poslije ovulacije) . 3 dana pred očekivani M uradim ponovo istu vrstu testa i pozitivan. Na kraju kada mi je kasnila 4-5 dana ponovo test pozitivan. Na žalost. sve je završilo brzo, kroz nekih sljedećoh 20 tak dana, bila je to biohemijska trudnoća!
A tebi sretno i javi nam svakako
Ma ne bih ja bila ja kada ne bih dala bar jedan savjet: neka te muž, dečko vidi bez odjeće i samo ga pitaj primjeti li kakvu promjenu, jer oni dušo sve primjete a tiče se sisa, bradavica i tako tih njima uzbudljivih djelova ženskog tijela

(odgovor članu Ex Yu)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Test za trudnoću
15.5.2008 14:19:35   
Ex Yu
pa već je pitao šta je sa sisama ... da nisam trudna ... samo sam prešutila al dodala sam pa možda ...
Njegov komentar je bio čuj možda i ostalo je na tome.
Iako znam da bi se jako jako obradovao ali jednostavno još nerazmišlja u tom smijeru ...
Mislim dugo več imam odnose i par puta sam prije davno ono mislila da sam trudna jer je kasnilo (a inače je sve uredno ko švicarski sat) ali nikad nisam primjetila ništa ovako po sebi ... a ovaj put ... nekako sam sva čudna ... i sve mi je čudno ... ali me nervira što svaki pola sata moram u wc i ovako u ženskom društvu imam vjetrove ... i sise nisu baš tvrde kao kad trebam dobiti ali su duplo veče ... pa mi sve to nekako čudno

(odgovor članu eris)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Test za trudnoću
20.5.2008 11:22:41   
Ex Yu
Majki kako ide kod tebe ... je ima neke novine ... misliš li raditi test i kada il je došla user posted image
Kod mene ništa novo ... a nemam pojma šta se dešava vjerovatno ništa samo lažna uzbuna ... ali ... i dalje se nadam više da je nego da nije user posted image

(odgovor članu Ex Yu)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Test za trudnoću
21.5.2008 16:40:15   
majki
Hej Ex Yu evo i ja sad gledam gdje si ti, da vidim ima li kakvih vjesti, kod mene još ništa, radila sam test 16. i bio je negativan, pripremila sam još jedan test ali ću ga uraditi 26. jer ako do tada nedobijem onda ima šanse.

Imaš li još simptome, mučnina ili sl. Kod mene samo blago i povremeno ali tome može biti uzrok svašta.
Javi se.
Ja ti inače već imam jednu curicu od dvije godine i 3 mjeseca, ali eto volila bi još jedno (zasad).




(odgovor članu Ex Yu)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Test za trudnoću
22.5.2008 8:12:00   
budućamama
Meni vještica kasni dva dana. Radila sam GraviGnost štapić na prvi slijedeći dan izostanka vještice i bio je negativan. Koliko sam čula, taj je test relativno pouzdan i sad čekam da vještica (ne)dođe, da konačno znam na čemu sam.
Za koji dan ću ponoviti test, a ako se ništa ne pokaže, opet doktoruuser posted image  

_____________________________

Una 18.10.2009.
Azra 05.08.2013.
_____________________________

Ako želiš dugu, prvo se moraš pomiriti s kišom....

(odgovor članu majki)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Test za trudnoću
22.5.2008 8:23:41   
aldi
Ja držim fige i jakkko se nadam da će se plusic pokazati draga buducamama!

_____________________________

Druga beba nam dolazi 11.08.2011
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Naše zlato došlo 27.01.2009.
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Ja 28, muž 33 god. U braku smo 6 godina, oko prve bebe se trudili 9 mjeseci i sada je bebica tu, na našu veliku radost

(odgovor članu budućamama)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: Test za trudnoću
22.5.2008 8:40:51   
budućamama
Hvala ti, draga moja. Biće kako je suđenouser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Una 18.10.2009.
Azra 05.08.2013.
_____________________________

Ako želiš dugu, prvo se moraš pomiriti s kišom....

(odgovor članu aldi)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: Test za trudnoću
24.5.2008 12:02:46   
ivancica
Ja sam koristila hiljadu i jedan test, od najskupljeg do.najjeftinijeg. Rezultat uvijek isti - , a kada sma to rekla svojoj dr. odgovorila mi je sljedece: ne bacaj novac na gluposti, kupila ti najjeftiniji ili najskuplji, ako si trudna pokazat ce +.

(odgovor članu travnicanka)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: Test za trudnoću
16.7.2008 13:11:33   
didyc
Pozdrav drage moje,

Evo cijelo jutro neznam sta da radim i sad sam odlucila svoj problem podijelit s vama pa mozda mi pomognete...
Zadnju user posted image sam imala 14.6 i jos nisam dobila a moram napomenut da mi nikad ne kasni.
Jutros sam radila test i bio je negativan, znam reci cete da je mozda rano i da sacekam ali...U petak jutro bi trebali na more a doktorica mi je rekla u slucaju trudnoce NIPOSTO! E sad, user posted image jos nema a test negativan. Koristila sam neki My Secret koliko je pouzdan nemam pojma. Doc mi kaze da probam neki drugi pa neznam koji je dobar. spomenula je neki Blue Line.
Je li neka od vas radila test ovako rano i jeli bio pozitivan?
Hvala vam unaprijed user posted image


(odgovor članu ivancica)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: Test za trudnoću
16.7.2008 13:15:44   
Skvo RR
Ja sam radila test nakon 1 dana kasnjenja menstruacije. Inace sam imala bas "redovne" cikluse na 28 dana. Radila sam Clear Blue test.

(odgovor članu didyc)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: Test za trudnoću
16.7.2008 13:30:15   
didyc
Ako si ti radila test nakon samo jedan dan kasnjenja onda meni rano nije...
Hvala ti puno na odg!
Idem cekat user posted image



(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: Test za trudnoću
9.9.2008 15:44:20   
taze_mlada
prvo pozdrav od nove forumasice......
spadam u one kojima nikad nije izostala menstruacija i ciklus se kretao od izmedju 29-31 dan...i da, imala vec godinu i po problema sa prolaktinom koji je rastao u trecoj sedmici  ciklusa, obarao progesteron i izostajale su ovulacije po rijecima doktora...a da , to se sve manifestovalo tamnosmedjim iscjedkom koji je pocinjao cca 18, 19 dan ciklusa i koji bi poslije samo prerastao u menstruaciju.elem i prosli mjesec sve isto...i imali 12. dan ciklusa nezasticen odnos, poslije krenuo smjedji iscjedak...kad na par dana prije ocekivane menstruacije, iscjedak prestao a menstruacija nikako da dodje a ni simptomi njeni... pa prodje par dana, kontam ja odoh uzeti test, eto cisto da vidim...i naravno uzmem najjeftiniji i samo sto sam se popiskila pokazalo dvije crte! taj dan uzmem i od drugog proizvodjaca i na ne-jutarnju mokarcu isto pokaza dvije crte! i moj muz i ja se poceli smijati jer smo se sexali samo dva puta od zadnje menstruacije.....sad sam narucena u petak kod doktora pa da vidimo sta on kaze..samo da sve bude uredu...a sve sam mislila da cu radi tog prolaktina pravo deverati sa zacecem....

(odgovor članu didyc)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: Test za trudnoću
9.9.2008 15:49:33   
budućamama
Čestitamuser posted image user posted image user posted image
Želim ti školsku trudnoću, lak porod i zdravu bebicu user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Una 18.10.2009.
Azra 05.08.2013.
_____________________________

Ako želiš dugu, prvo se moraš pomiriti s kišom....

(odgovor članu taze_mlada)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: Test za trudnoću
9.9.2008 15:57:19   
tikica_69
Cestitam i sretno user posted image

_____________________________

- 20 neuspjelih pokusaja (AIH/IVF/ICSI), 2 x biokemijska
- http://zalauru.blog.hr/
Ja se ne predajem!


(odgovor članu budućamama)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: Test za trudnoću
9.9.2008 19:35:05   
Pilka
Cestitam draga i ja ti takodje zelim laku i ugodnu trudnocu.



_____________________________

;-)

(odgovor članu taze_mlada)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: Test za trudnoću
9.9.2008 23:30:13   
Aquarius
IZVORNA PORUKA: budućamama

Čestitamuser posted image user posted image user posted image
Želim ti školsku trudnoću, lak porod i zdravu bebicu user posted image user posted image user posted image


Potpisujem.  Sve naj !!!

(odgovor članu budućamama)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: Test za trudnoću
10.9.2008 8:58:36   
lida
Cestitke i od mene  zelim ti laku i zdravu trudnocu

_____________________________

Irhana 28.11.1999.

Mirza 26.04.2008.

(odgovor članu Aquarius)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: Test za trudnoću
5.11.2008 15:53:12   
KIKIRIBA
cao
nova sam i pozdrav svim clanovima.
mozda sam malo i zalutala, al s obzirom kako se lose osjecam nadam se da ćete mi oprostit.

imam problemuser posted image .
imala sam user posted image 30.10.i trajala je 3 dana, a poslije toga jedan dan samo smedji iscjedak.to bi mi i bilo normalno da se ja osjećam ok.
prijeuser posted image grudi su mi bile užasne, neka muka mi stalno bila i jela mi se samo jedna vrsta hrane, i ja pomislila da sam trudna, kad eto user posted image . poslije nje opet muka, povraća mi se, svi mirisi smetaju, nervozna sam i mogla bih stalno plakati.
danas sam kupila test da vidim postoji li mogucnost da sam trudna.
prvo me je zbunio jer mu je trebalo 15-tak min, da pokaze prvu crticu i ja mislila to je touser posted image , kad malo poslije pojavi se blijeda crvena, jedva se vidi, i tek sad sam zbunjenauser posted image .
mislila sam kupiti neki drugi test pa ujutro ponoviti, da vidim je li to to.
zuri mi se da saznam jer sam na tabletama zbog e.colli(popila sam vec 3 od 20 tab.) iako ja ne osjećam nikakave simptome ove bestije.a pored svega ovoga imam i pregradicu na maternici, pa sam pravo zabrinuta.
da li se nekoj od vas slicno desilo a da je ostala trudna.
P.S. da napomenem da sam u sretnom braku vec 10 mjeseci.

(odgovor članu travnicanka)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: Test za trudnoću
5.11.2008 15:58:01   
mamy Sabina
Ja ne bi mogla izdržati da ne uradim još jedan test!
Ta oskudna krvarenja se znaju javljati na početku trudnoće!
Trk u apoteku po još jedan test i javlja nam!
Navijamo za user posted image !user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Boj se ovna, boj se govna, a kad ću živjeti?



(odgovor članu KIKIRIBA)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: Test za trudnoću
5.11.2008 15:59:14   
Skvo RR
I ja bi ponovilaaaa.....sretnoooo!!!

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu mamy Sabina)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: Test za trudnoću
5.11.2008 20:14:38   
ena0002
Ja bi takodjer ponovila test. Cula sam da neke zene dobivaju user posted image  cak i prva 2-3 mj. trudnoce. To su vjerovatno neka oskudnija krvarenja, ali da budes sigurna uradi test, pogotovo sto pijes tablete. Zelim ti opet user posted image  user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *