|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Monster in Law
10.7.2013 20:09:30   
Galicia

IZVORNA PORUKA: Bebica11

Dobro najjaci su komentari "ja bi ovo ono..."

Ok I sad je zena zapela s neodlucnim covjekom sta dalje? Da ga nogira I trudna ode???? Cccc
Trebaju prvo sjesti u cetiri oka I raskrstiti sta je bitnije beba ili odmor itd...otvoriti karte mislim ako je dobar insan da ce shvatiti

Al ovdje nije kraj belaja tu ce tek nastati treba se dobro spremiti da to izgura


Ko savjetuje zenu da ostavi muza? Nigdje nisam procitala.
A anonimna je vec pricala sa svojim dobrim muzem, ali nema pomaka. Njemu je bitniji odmor sa mamom nego zena i beba.
Sta imas ti konkretno reci na ovo?
Ja bih za pocetak otisla prvo sama negdje na odmor, pa onda opet popricala s njim.

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu Bebica11)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Monster in Law
10.7.2013 20:10:27   
Anoniman
MM ima 28 godina, a sa drugom snahom ide na more jer je druga snaha na xanaxu, jer joj muz vani ima jako dobar posao, i kad je svekrva vidjela pare, poslije 4 godine bez ikakvog kontakta, nazvala je tog drugog sinakao da je vozi u hitnu i od tad su se kao pomirili - i njih pegla, ali oni je potplate pa suti.. Zalosno je sto ja sve ovo nisam znala prije vjencanja. Nedavno sam rekla jetrvi sto mi ne rece kakvo je stanje - kaze ona da sam ti pricala ne bi mi vjerovala, a i luda si bila za muzem - dzaba kad se ludo zensko zaljubi.

(odgovor članu Galicia)
  Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Monster in Law
10.7.2013 20:12:02   
Medić*
Anonimna jesu li tvoji blizu negdje, ne upratih ?
Prije oni odu na more i na odmor, ja bih skoknula do svojih fino, pa kada sa odmora dodje muzek user posted image neka te potrazi,

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Monster in Law
10.7.2013 20:14:28   
hanabanana

IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: Galicia

Prevedite mi rijec tazbina.

rodbina od zene



Ne samo u jednom pravcu. U oba pravca.
Meni su muževi krvni srodnici u uspravnoj i pobočnoj liniji tazbina, njemu su moji krvni srodnici u uspravnoj i pobočnoj liniji tazbina.

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Monster in Law
10.7.2013 20:14:34   
Mrvica_83
Bebice Bas tako .. Mislim da je to tek pocetak problema ako se stvari odmah ne postave na svoje mjesto .. taj komentar da je T sa curicom mi je user posted image Meni se nedavno na proslavi rodjendana desilo da je jedna mlada mama koja ima sina sa bas teskim oboljenjem a sad je dobila curicu kaze na moj odgovor da je vjerovatno curica / ma nek je zivo i zdravo bice drugo user posted image Nisam se snasla za odgovor pa mi poslije bilo krivo user posted image A za biranje imena necu ni komentarisati .. Popricaj ozbiljno sa njim i vidi gdje vodi ta povodljivost ..

_____________________________

24.10.12 Jedan anđeo
26.11.13 u 00:09 - Ljubav za sva vremena ..Ceza H. je rodjenjem obasjala nas zivot !!!

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Monster in Law
10.7.2013 20:14:51   
Bebica11

IZVORNA PORUKA: Galicia


IZVORNA PORUKA: Bebica11

Dobro najjaci su komentari "ja bi ovo ono..."

Ok I sad je zena zapela s neodlucnim covjekom sta dalje? Da ga nogira I trudna ode???? Cccc
Trebaju prvo sjesti u cetiri oka I raskrstiti sta je bitnije beba ili odmor itd...otvoriti karte mislim ako je dobar insan da ce shvatiti

Al ovdje nije kraj belaja tu ce tek nastati treba se dobro spremiti da to izgura


Ko savjetuje zenu da ostavi muza? Nigdje nisam procitala.
A anonimna je vec pricala sa svojim dobrim muzem, ali nema pomaka. Njemu je bitniji odmor sa mamom nego zena i beba.
Sta imas ti konkretno reci na ovo?
Ja bih za pocetak otisla prvo sama negdje na odmor, pa onda opet popricala s njim.

Ili je mene spopao trudnicki glupitis al ja nisam skontala DA JE PALA KONACNA ODLUKA vec je sveki zvala I rekla da sin ide a oni sw dogovarali da necw?!?

A Hanabana konkretno govori kako ona ne bi ovo ono....ma ne bi niko od nas. HB pa nije doslo do te situacije al mislim da je to "najnekonstruktivniji" odg na ovoj temiuser posted image

_____________________________

"Gospodaru moj, daj da ja i neki potomci moji obavljamo molitvu; Gospodaru naš, Ti usliši molbu moju!"( Ibrahim 40)

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Monster in Law
10.7.2013 20:15:45   
Anoniman
I btw - on ne samo njima da pomaze - bas ga iskoristavaju. Od ozbiljnih stavri za neke popravke, do toga da se u ponoc ide po kokice i to one iz Cinema City jer se sveky bas te jedu i to u ta doba. On kad odbije nesto nastane haos - vec su nam nestali dokumenti od stana - isla gospodja kod notara da vidi moze li stan prevesti na sebe (a nema nikakve osnove - jer je mm dobio stan od oca i na njemu je od kako je kupljen), proklinje, ili umire - ma ne mogu ni da pricam ne biste mi vjerovali.

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Monster in Law
10.7.2013 20:17:38   
tinkivinki
ja isto mislim da nije u redu da on ide s mamom na odmor,a ti trudna da ostaješ sama.mislim ne znam kako ona sama kao žena to ne vidi i ne razumije,i otkud joj uopšte ideja i smjelost da se mješa u vaš odnos na taj način i još tebi da prijeti da ti slučajno ne ometaš njene planoveuser posted image .i da svoje dijete stavlja u poziciju da odlučuje između odmora s njom i njegove porodice

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Monster in Law
10.7.2013 20:22:55   
hanabanana

IZVORNA PORUKA: Bebica11


IZVORNA PORUKA: Galicia


IZVORNA PORUKA: Bebica11

Dobro najjaci su komentari "ja bi ovo ono..."

Ok I sad je zena zapela s neodlucnim covjekom sta dalje? Da ga nogira I trudna ode???? Cccc
Trebaju prvo sjesti u cetiri oka I raskrstiti sta je bitnije beba ili odmor itd...otvoriti karte mislim ako je dobar insan da ce shvatiti

Al ovdje nije kraj belaja tu ce tek nastati treba se dobro spremiti da to izgura


Ko savjetuje zenu da ostavi muza? Nigdje nisam procitala.
A anonimna je vec pricala sa svojim dobrim muzem, ali nema pomaka. Njemu je bitniji odmor sa mamom nego zena i beba.
Sta imas ti konkretno reci na ovo?
Ja bih za pocetak otisla prvo sama negdje na odmor, pa onda opet popricala s njim.

Ili je mene spopao trudnicki glupitis al ja nisam skontala DA JE PALA KONACNA ODLUKA vec je sveki zvala I rekla da sin ide a oni sw dogovarali da necw?!?

A Hanabana konkretno govori kako ona ne bi ovo ono....ma ne bi niko od nas. HB pa nije doslo do te situacije al mislim da je to "najnekonstruktivniji" odg na ovoj temiuser posted image



Hanabanana uvijek govori iz svojih cipela, i nikada hipotetički.
Žena došla i pitala za savjet i pitala: šta mislite?!
Pa kako da joj odgovorim, da odgovorim šta moja komšinca misli?!
Ne razumijem.

(odgovor članu Bebica11)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Monster in Law
10.7.2013 20:24:22   
Mrvica_83
Anonimna Ma sto dalje od te zene user posted image Ev upravo gledam neki film na Fox/u sa nekom lujkom od sveki koja 100 cuda radi snahi .. sad je da je zadrzi stavila Oxitocin u neki kolac da joj izazove T ranije pa da ostanu sa njom user posted image Film ili ne od zlocastih ljudi treba bjezati glavom bez obzira user posted image

_____________________________

24.10.12 Jedan anđeo
26.11.13 u 00:09 - Ljubav za sva vremena ..Ceza H. je rodjenjem obasjala nas zivot !!!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Monster in Law
10.7.2013 20:26:56   
Galicia

Sto si ti i dalje s njim kad vidis kakvo je stanje?
Sto je on s tobom kad titra samo mami?



_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu tinkivinki)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Monster in Law
10.7.2013 20:32:09   
teacher75
moja tetka se razvela od muza zbog svekrve i to se zabavljali prije vjencanja 7 godina i sve super bilo, on divan i krasan. kad je dosla u zajednicu, svekrva bolesno vezana za njega. dolazila kod njega u krevet da spavaju i tako to. ona ga ostavila a imala bebu od godinu dana s njim. nakon nekog vremena on se opet ozenio i dobio dijete i s drugom zenom. dal je do te zene il do cega je, ostali su do dan danas u braku, sveki umrla u medjuvremenu

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Monster in Law
10.7.2013 20:42:20   
Galicia
Anonimna, sakrij svoj profil skroz. Svi vide ko si.

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Monster in Law
10.7.2013 20:46:35   
hanabanana
ja ne vidim.....

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Monster in Law
10.7.2013 20:53:36   
teacher75

IZVORNA PORUKA: hanabanana

ja ne vidim.....

ni jauser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Monster in Law
10.7.2013 20:55:09   
Galicia


2+2...Itd.
Ne vidi se javno, ali je vidljiv stalan nick sto je na ovoj temi. Zato kazem da treba sakriti svoj profil.

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Monster in Law
10.7.2013 20:55:49   
Mrvica_83
E onda ja nisam cesto na ovoj temi pa ne znam user posted image

< Poruku je uredio Mrvica_83 -- 10.7.2013 20:56:25 >


_____________________________

24.10.12 Jedan anđeo
26.11.13 u 00:09 - Ljubav za sva vremena ..Ceza H. je rodjenjem obasjala nas zivot !!!

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Monster in Law
10.7.2013 21:02:56   
teacher75

IZVORNA PORUKA: Galicia



2+2...Itd.
Ne vidi se javno, ali je vidljiv stalan nick sto je na ovoj temi. Zato kazem da treba sakriti svoj profil.

ja ne vidim nijednu trudnicu goreuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Monster in Law
10.7.2013 21:08:08   
Galicia
Sakrila se sad. Elem nije ni bitno vise.

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Monster in Law
10.7.2013 21:20:56   
Medić*

IZVORNA PORUKA: Galicia

Anonimna, sakrij svoj profil skroz. Svi vide ko si.


Ja ne vidim....

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Monster in Law
10.7.2013 21:31:14   
rerica
Anonimna prvo iskreno mi je zao sto sve to prolazis,sto ti se to desava,a jos si "tek" u braku i jos bebicu nosis,shvatam da ti treba drugo misljenje,drazgovori nekih drugi,iskustva nasa,al....

moras da shvatis da ti niko ovdje nece dati rijesenje za tvoju situaciju,vec uradi ovo,ono,idi mi,dodji mi itd.....

ti moras al moras da sjednes s njim,s majkom njegovom ako se moze rijesiti nesto ako ima spasa za tvoju situaciju pokusaj da se ne kajes poslije," a sto nisam"....

sredi prvo svoje misli pa idi dalje,ako moze,a ako ne moze pa Boze moj draza sam sebi vec drugima....

_____________________________

moja cura stigla majki svojoj <3

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Monster in Law
11.7.2013 9:44:33   
elmaL

IZVORNA PORUKA: Anoniman

MM ima 28 godina, a sa drugom snahom ide na more jer je druga snaha na xanaxu, jer joj muz vani ima jako dobar posao, i kad je svekrva vidjela pare, poslije 4 godine bez ikakvog kontakta, nazvala je tog drugog sinakao da je vozi u hitnu i od tad su se kao pomirili - i njih pegla, ali oni je potplate pa suti.. Zalosno je sto ja sve ovo nisam znala prije vjencanja. Nedavno sam rekla jetrvi sto mi ne rece kakvo je stanje - kaze ona da sam ti pricala ne bi mi vjerovala, a i luda si bila za muzem - dzaba kad se ludo zensko zaljubi.


Tvoja svekrva nije normalna osoba i ja mislim da joj treba psihicka pomoc.

a to za more, evo razumijem zašto svekrva hoće sa tom snahom na more, ali što snaha vodi svekrvu na more, i to istu onu koja je izbacila iz kuće, to mi vala nikako nije jasnouser posted image

_____________________________

E i A=<3
"Ako se svaki dan malo brinete, izgubit ćete nekoliko godina vašeg života. Ako nešto nije kako treba biti, popravite ako možete. Ali učite se ne brinuti. Brige nikad nisu ništa popravile."

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Monster in Law
11.7.2013 11:19:34   
Jeca_Perec
muza pred sebe i lagano.. reci sta imas, sta su ukori i sankcije user posted image pa nek odluci o svojoj buducnosti..

(odgovor članu elmaL)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Monster in Law
11.7.2013 19:23:57   
Anoniman
Popricala, objasnila.. Sad za sad pun razumijevanja.. rekla sam mu sta mi smeta i skodi na kraju krajeva (aritmija me puca bezveze).. Zamislio se bio pravo. Vidjet cemo na sta ce izaci. Cini mi se da me razumije, samo da sveky ponovo ne okrene vodu na svoj mlin. I rekao mi je da kad mi nesto smeta vise ne sutim, ni njoj ni njemu, nego kada me ona podbada da joj kulturno kazem da mi smeta ili da to nije ok - tu ce me on podrzat - to ce mi biti malo cudno jer sam odgojena da ne odgovaram ali bolje i to nego da puknem. Uh, smaram sve, al sam vise napola luda bila vjerujte mi. A Gali sto se tice anonimno - neanonimno - vise sam se sakrila jer me je stid svog problema, nego bilo sto drugo, nerealno mi je da se sve ovo desava meni i da sam to dopustila, ali valjda ljudi iz ljubavi prelaze preko mnogo stvari. Ne vjerujem da ce problem nestati jer sam ga podijelila sa vama, ali sam bar dobila neku podrsku jer sam vise pocela misliti da sam ja def luda i da je sve do mene.

(odgovor članu Jeca_Perec)
  Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Monster in Law
11.7.2013 20:28:30   
Galicia
Nisi ti luda, samo si se nasla u krugu ludjaka.
Njih treba odjebati iz svog zivota da bi tvoj bio puno bolji.
Muza pred sebe, popricaj, budi ozbiljna, i stavi njemu do znanja da si ozbiljna.

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *