|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Podrška našoj forumašici <3
21.8.2013 13:10:39   
Sonja
Ma to je najgore,nebi se plasila da nema tu bolest i stalno mi na umi da je dr rekla da i obicna prehlada za njega moze biti kobna user posted image
ali ja sam optimisticna i necu da mislim najgore. On je moj borac kad je onako mali sve prebrodio i izborio se sve ce uspjeti

_____________________________

Adin- 1.5. 2009
07:30h 3500g 55cm
pile moje pametno

Arian- 8.12.2011 - 29.03.2012 :(((
17:00h 4000g 55 cm
Smjesko moj uvijek ces biti moj ponos,moj borac i moja najveca ljubav

Darian 27.05.2013
16:40h 4150g 56cm
Nase sunce

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 126
   RE: Podrška našoj forumašici <3
21.8.2013 13:14:57   
Lady26

IZVORNA PORUKA: Sonja

Ma to je najgore,nebi se plasila da nema tu bolest i stalno mi na umi da je dr rekla da i obicna prehlada za njega moze biti kobna user posted image
ali ja sam optimisticna i necu da mislim najgore. On je moj borac kad je onako mali sve prebrodio i izborio se sve ce uspjeti


user posted image user posted image user posted image Hoce i mora!!!! user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Sonja)
Neposredna veza do poruke: 127
   [Obrisana poruka]
21.8.2013 13:19:12   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Lady26)
  Neposredna veza do poruke: 128
   RE: Podrška našoj forumašici <3
22.8.2013 12:24:09   
Sonja
Bili smo juce kad doktora.kaze nema nista na plucima i samo da stavljam kapi u nos. On manje hropti nego juce ali kaslje. Ne znam kako da mu olaksam i nosic i kasalj kad samo doji? Negdje sam citala al davno pa se ne sjecam nesto da se stavi da vri u vodi pa se to isparava u sobi gdje beba boravi,al ne znam koje kapi sta?

_____________________________

Adin- 1.5. 2009
07:30h 3500g 55cm
pile moje pametno

Arian- 8.12.2011 - 29.03.2012 :(((
17:00h 4000g 55 cm
Smjesko moj uvijek ces biti moj ponos,moj borac i moja najveca ljubav

Darian 27.05.2013
16:40h 4150g 56cm
Nase sunce

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 129
   RE: Podrška našoj forumašici <3
22.8.2013 12:27:36   
ElmaB
Ja sam stavljala kapi eukaliptusa od Dr Taisa. I pomaže vjeruj mi tako staviš u posudu i da se isparava zaista ima efekta.

_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.


(odgovor članu Sonja)
Neposredna veza do poruke: 130
   RE: Podrška našoj forumašici <3
22.8.2013 12:38:09   
Alma_27

IZVORNA PORUKA: Sonja

Bili smo juce kad doktora.kaze nema nista na plucima i samo da stavljam kapi u nos. On manje hropti nego juce ali kaslje. Ne znam kako da mu olaksam i nosic i kasalj kad samo doji? Negdje sam citala al davno pa se ne sjecam nesto da se stavi da vri u vodi pa se to isparava u sobi gdje beba boravi,al ne znam koje kapi sta?



nama je pomagao crveni luk. to sam nasla ovdje na rr. presjeces na pola, malo izgnjecis i stavis u najlonsku carapu pa na krevetic negdje zakaci. pomirisi ti prvo da ne bude prejako. procisti nosic a prirodno je

(odgovor članu Sonja)
Neposredna veza do poruke: 131
   RE: Podrška našoj forumašici <3
22.8.2013 12:41:04   
bebacha

IZVORNA PORUKA: Sonja

Bili smo juce kad doktora.kaze nema nista na plucima i samo da stavljam kapi u nos. On manje hropti nego juce ali kaslje. Ne znam kako da mu olaksam i nosic i kasalj kad samo doji? Negdje sam citala al davno pa se ne sjecam nesto da se stavi da vri u vodi pa se to isparava u sobi gdje beba boravi,al ne znam koje kapi sta?


imas dobar melem u dm-u
dr Tahirovic
maze se ispod nosa,i bas fino procepi nos a ide i na pluca

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu Sonja)
Neposredna veza do poruke: 132
   RE: Podrška našoj forumašici <3
23.8.2013 11:47:48   
Lulu_08
Prirodno sam uvijek primjenjivala i velikoj i maloj vrela voda + eukaliptus, crni luk narezan na tanjiriću pored kreveta gdje spava, ispod dušeka stavim par debelih knjiga tamo gdje ide glavica da bude uzvišena glava da se manje zapuši nosić, i uz to Loli se od kako se rodila spasavam sa NOSI usisivačem za nos (što se zakači na usisivač), znači našpricam fiziološku u nosić pa izvlačim sekret usisivačem i hB uvijek je pomoglo!

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 133
   RE: Podrška našoj forumašici <3
27.8.2013 15:11:07   
Sonja
eh da javim da je Darianu bolje..jos uvijek malo zacepljen nosic ali ne kaslje smirilo se fino user posted image

_____________________________

Adin- 1.5. 2009
07:30h 3500g 55cm
pile moje pametno

Arian- 8.12.2011 - 29.03.2012 :(((
17:00h 4000g 55 cm
Smjesko moj uvijek ces biti moj ponos,moj borac i moja najveca ljubav

Darian 27.05.2013
16:40h 4150g 56cm
Nase sunce

(odgovor članu Lulu_08)
Neposredna veza do poruke: 134
   RE: Podrška našoj forumašici <3
27.8.2013 19:44:24   
Maya_K
hB da mu je bolje, koje olaksanje user posted image user posted image

_____________________________

Eman 24.11.2009
Elvin 08.03.2014
Ne mogu oni mene malo platiti koliko ja mogu malo raditi :)

(odgovor članu Sonja)
Neposredna veza do poruke: 135
   RE: Podrška našoj forumašici <3
27.8.2013 23:47:13   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Sonja

eh da javim da je Darianu bolje..jos uvijek malo zacepljen nosic ali ne kaslje smirilo se fino user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Sonja)
Neposredna veza do poruke: 136
   RE: Podrška našoj forumašici <3
28.8.2013 0:07:40   
amra_sa

IZVORNA PORUKA: Sonja

eh da javim da je Darianu bolje..jos uvijek malo zacepljen nosic ali ne kaslje smirilo se fino user posted image


Hvala Bogu user posted image

_____________________________

"Čovječe, ne možeš zlo činiti a dobru se nadati ... "

(odgovor članu Sonja)
Neposredna veza do poruke: 137
   [Obrisana poruka]
28.8.2013 0:24:01   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Sonja)
  Neposredna veza do poruke: 138
   RE: Podrška našoj forumašici <3
28.8.2013 0:39:08   
canim
Nama je dr za zacepljen nosic preporucivao kamilicu da isparava.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 139
   RE: Podrška našoj forumašici <3
28.8.2013 7:32:20   
Mirkica

IZVORNA PORUKA: bebacha


IZVORNA PORUKA: Sonja

Bili smo juce kad doktora.kaze nema nista na plucima i samo da stavljam kapi u nos. On manje hropti nego juce ali kaslje. Ne znam kako da mu olaksam i nosic i kasalj kad samo doji? Negdje sam citala al davno pa se ne sjecam nesto da se stavi da vri u vodi pa se to isparava u sobi gdje beba boravi,al ne znam koje kapi sta?


imas dobar melem u dm-u
dr Tahirovic
maze se ispod nosa,i bas fino procepi nos a ide i na pluca


Sonja abs super da je bebac zdrav i da je sve ok. JA koristim uvjek melem namazem naprjed i pozadi navecer posle kupanja hvala BOgu nisu nikad nista imali a imas i neke kapi stavis na jastuk i djete udise cijelu noc i tako procisti sve je na biljnoj bazi probaj naci kod nas u apoteci sto a evo bebach rece da ima .

_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 140
   RE: Podrška našoj forumašici <3
28.8.2013 7:45:29   
InLove

IZVORNA PORUKA: Sonja

eh da javim da je Darianu bolje..jos uvijek malo zacepljen nosic ali ne kaslje smirilo se fino user posted image

Hvala Bogu, user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Zbog pogresnih ljudi, vise ni prave ne prepoznajem!

(odgovor članu Sonja)
Neposredna veza do poruke: 141
   RE: Podrška našoj forumašici <3
28.8.2013 9:06:05   
Mrvica_83
Bogu hvala user posted image user posted image

_____________________________

24.10.12 Jedan anđeo
26.11.13 u 00:09 - Ljubav za sva vremena ..Ceza H. je rodjenjem obasjala nas zivot !!!

(odgovor članu InLove)
Neposredna veza do poruke: 142
   RE: Podrška našoj forumašici <3
10.10.2013 18:56:33   
Sonja
Drage moje nisam se dugo javila jer nisam mogla da se prijavim preko mob.a evo sad je uspjelo :)
moj Darian je puno bolje,nalazi isto idu na bolje,krajem 9 og mj je primio terapiju i sad cekam nalaze . Doktorica ce mi u ponedjeljak javiti rezultaze,takodje je odnijela danas njegove nalaze na neki kongres il seminar ne znam sta da pogledaju najbolji szrucnjaci imunolozi za te primarne imunodeficijencije i da daju svoje misljenje. Za sad doktorica njegova smatra da ce ovo sve proci do 6.mj zivota...zamislite to! :) Ja ne amijem puno ni da se nadam i radujem jer bojim se razocarenja. Jos ne znam ni hoce li opet dobijati terapiju dok mi ona u ponedjeljak me javi sta je bilo i sta su rekli. Tsko da sam kao na iglama.. Danas smo i prvi put izasli napolje :D bili smo sat i pol u setnji,jedva sam se usudila,ali moram priznati da sam uzivala :) ljubim vas sve i javit cu vam se u ponedjeljak cim saznam nesto,a ako ne mognem uci a vijesti budu dobre stavit cu na fb samo smijesak da znate :)

_____________________________

Adin- 1.5. 2009
07:30h 3500g 55cm
pile moje pametno

Arian- 8.12.2011 - 29.03.2012 :(((
17:00h 4000g 55 cm
Smjesko moj uvijek ces biti moj ponos,moj borac i moja najveca ljubav

Darian 27.05.2013
16:40h 4150g 56cm
Nase sunce

(odgovor članu Mrvica_83)
Neposredna veza do poruke: 143
   RE: Podrška našoj forumašici <3
10.10.2013 18:59:48   
ladyblue RR
Divne vijesti Sonja!user posted image
nadamo se najboljem,zajedno sa vamauser posted image

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu Sonja)
Neposredna veza do poruke: 144
   RE: Podrška našoj forumašici <3
10.10.2013 19:01:30   
bebacha
user posted image user posted image user posted image
pa da samo pokazuje da je to najhrabrija forumska beba
bice to ako bog da sve uredu
zelim od sveg srca da nalazi budi dobro i da uskoro ovo bude iza vas


_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu Sonja)
Neposredna veza do poruke: 145
   RE: Podrška našoj forumašici <3
10.10.2013 19:03:56   
animagical
Bravo Dariane, hrabra bebouser posted image user posted image user posted image user posted image sonja, tako je lijepo ovo procitati....rasplakah se

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 146
   RE: Podrška našoj forumašici <3
10.10.2013 19:06:13   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Sonja

Drage moje nisam se dugo javila jer nisam mogla da se prijavim preko mob.a evo sad je uspjelo :)
moj Darian je puno bolje,nalazi isto idu na bolje,krajem 9 og mj je primio terapiju i sad cekam nalaze . Doktorica ce mi u ponedjeljak javiti rezultaze,takodje je odnijela danas njegove nalaze na neki kongres il seminar ne znam sta da pogledaju najbolji szrucnjaci imunolozi za te primarne imunodeficijencije i da daju svoje misljenje. Za sad doktorica njegova smatra da ce ovo sve proci do 6.mj zivota...zamislite to! :) Ja ne amijem puno ni da se nadam i radujem jer bojim se razocarenja. Jos ne znam ni hoce li opet dobijati terapiju dok mi ona u ponedjeljak me javi sta je bilo i sta su rekli. Tsko da sam kao na iglama.. Danas smo i prvi put izasli napolje :D bili smo sat i pol u setnji,jedva sam se usudila,ali moram priznati da sam uzivala :) ljubim vas sve i javit cu vam se u ponedjeljak cim saznam nesto,a ako ne mognem uci a vijesti budu dobre stavit cu na fb samo smijesak da znate :)

user posted image user posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Sonja)
Neposredna veza do poruke: 147
   RE: Podrška našoj forumašici <3
10.10.2013 19:06:56   
Crnkica
Bravo za našeg hrabrog tuzlaka a i njegovu hrabru i strpljivu mamu...Samo naprijed,sretno!!!user posted image

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 148
   RE: Podrška našoj forumašici <3
10.10.2013 19:11:41   
Neca xxx
Sonja, cekamo tog smjeska na FB! user posted image user posted image user posted image

Sretno! user posted image

_____________________________

“Samo sam htjela da imam nešto tvoje… Zauvijek…”
“Želiš nešto moje? Zauvijek? Da li bi prezime moglo da posluži?”

(odgovor članu Crnkica)
Neposredna veza do poruke: 149
   RE: Podrška našoj forumašici <3
10.10.2013 21:54:01   
Mya_81 RR
Sonja, u iscekivanju smo najdivnijih vijesti!!! Sretnoooooooooo user posted image

_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu Neca xxx)
Neposredna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *