|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: FORA LINK
27.2.2009 16:53:39   
enna
Stvarno je fantastican nemam rijeci nece imati mira sad od mene hehehehuser posted image user posted image

_____________________________

23.04.2008-stigla mamina sreca poslije 9 godina!!!!

(odgovor članu S.mama)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: FORA LINK
27.2.2009 16:54:27   
S.mama
Pise da se moze proslijediti nekome,pa sam upisala njegovu adresu i poruku kada on otvori da pingvin zacas napiseuser posted image user posted image na poslu je,ako otvori bit ce superuser posted image

_____________________________

05.07.2007(volimo te)
22.07.2010(cekamo te aBd)

(odgovor članu mala curica)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: FORA LINK
27.2.2009 16:58:42   
mala curica
Heheheh
Mogu misliti kako ce se iznenaditi
kada vidi pingvina user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

05.07.2015 rodila se moja sreca
08.05.2018 rodio se mali gospodin


(odgovor članu S.mama)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: FORA LINK
27.2.2009 16:59:55   
S.mama
Ja poslala na svoju adresu nije mi stiglo,znaci nece ni njemu sticiuser posted image user posted image

_____________________________

05.07.2007(volimo te)
22.07.2010(cekamo te aBd)

(odgovor članu mala curica)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: FORA LINK
27.2.2009 17:17:13   
mala curica
aaaaaaaaaaaaaaaaaa ............user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Ja sam svom napisala da ga volim i zvala ga da doze da vidi NESTO user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Kako se samo slatko nasmijao i poljubio meuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

05.07.2015 rodila se moja sreca
08.05.2018 rodio se mali gospodin


(odgovor članu S.mama)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: FORA LINK
27.2.2009 17:26:46   
Nunichi
IZVORNA PORUKA: S.mama

Pise da se moze proslijediti nekome,pa sam upisala njegovu adresu i poruku kada on otvori da pingvin zacas napiseuser posted image user posted image na poslu je,ako otvori bit ce superuser posted image


I ja sam to uradila,ali nije uspjelo. Nije mu nikad doslo.
Tako da sam mu na kraju link poslala pa da sam cacka. user posted image

(odgovor članu S.mama)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: FORA LINK
27.2.2009 19:58:03   
adannn
Baš je dobar....Ja se odavno nisam ni sankala...Makar mi se ime prosankalouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nejra 28.02.2008



(odgovor članu mala curica)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: FORA LINK
27.2.2009 20:04:44   
mala curica
Meni je pravo simpa....................
Ja volim snijeg pa mi se
posebno svidjeo njegov spustuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

05.07.2015 rodila se moja sreca
08.05.2018 rodio se mali gospodin


(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: FORA LINK
27.2.2009 20:36:32   
Aminad
super je,ja napisala dragom da ga volim
IZVORNA PORUKA: jasmina_mm

moj sin je uzivao u ovom spustu pingvina user posted image user posted image user posted image


user posted image

_____________________________

Merjema 02.08.2002.
Imran 11.11.2005.
Burhan 27.11.2007.

(odgovor članu jasmina_mm)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: FORA LINK
27.2.2009 20:54:36   
andji
Ja napisala Sergej,ma prekrasno...kako odiše nekako....oduševila sam seuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

E ne trebate više glasati ni na jednom takmičenju,konačno,zar ne???!

(odgovor članu mala curica)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: FORA LINK
27.2.2009 21:41:59   
ziki
Jadni pingvini, ili ih lupamo ili koristimo za pisanje porukauser posted image Super je animacija, jedva cekam da je sutra pustim Tariku.

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu andji)
Neposredna veza do poruke: 36
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *