|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Teta za čišćenje ?
2.3.2011 14:01:42   
Neca xxx
I meni! I meni! Bas bi mi trebala neka fina teta. Generalka cijelog stana nakon krecenja se opasno priblizava! user posted image

(odgovor članu taurus)
Neposredna veza do poruke: 126
   RE: Teta za čišćenje ?
6.3.2011 9:55:18   
Hurma
voljela bih da mi neko posalje pp sa brojem telefona tete, da stvarno temeljno cisti, desilo mi se jednom da sam zvala iz firme... cure sa noktima od pola metra, našminkane, ova jedna pričala na tel cijeli dan (ona je kao šefica) a ova druga razvalila vanjsku roletnu na balkonskim vratima... bile cijeli dan i onda sam sutradan trazila drugu djevojku koja je sve ponovila za njima... (bila sam trudna, rizicna trudnoca).... njima platila 150 KM user posted image  uzas zivi, tako da samo preko preporuke u buducnosti... HVALA

(odgovor članu Neca xxx)
Neposredna veza do poruke: 127
   RE: Teta za čišćenje ?
6.3.2011 10:36:27   
vilaa
@Hurma
Imam ja tetu kojom sam prezadovoljna. Zena ocisti bolje nego ja user posted image user posted image . Ja je ostavim samu ako radim  ili odem negdje ona stvarno sve sredi tip-top. Mozda je malo poskupa u odnosu na druge,radi oko 8-9 sati zavisi i  ja joj uvijek dam 100km (10 na kafu),u pocetku sam davala manje ali zaista zena je za 10 i zasluzila je.
Ako zelis mogu je pitati pa da stupite u kontakt?

(odgovor članu Hurma)
Neposredna veza do poruke: 128
   RE: Teta za čišćenje ?
6.3.2011 12:02:37   
mamina princeza
I meni ako neko moze da posalje broj neke tete za ciscenje ili provjerene firme. Ne treba meni licno ja imam tetu al je moj aprezauzeta svaki dan a prijetljici koja je trudna cuva trudnocu treba jedna generalka za kucu u Sarajevu. Pa molim vas PP .... hvala unaprijed!!!

_____________________________

Moja princeza 04.07.2008
Moj princ 26.02.2012

(odgovor članu vilaa)
Neposredna veza do poruke: 129
   RE: Teta za čišćenje ?
8.3.2011 11:47:05   
emma.L
Meni treba nekoliko teta da očiste stan od šuta nakon renoviranja i oribaju podove. Imam ja super tetu, ali je prezauzeta i jednoj bi trebalo nekoliko dana za ovaj posao, a dvije ili tri bi to mogle uraditi za dan. Dakle, stan prazan, novi prozori (prašnjavi i uflekani rukama, ali zaštitne folije još stoje), novo kupatilo (oribati pločice od ostataka fug mase i počistiti novu kadu i šolju), i pokupiti šut sa podova i baciti i oribati ih od farbe.
I da, radije bih privatno, nego da platim firmi, a žene da dobiju regularnu dnevnicu  za toliki posao - platili bismo koliko god treba.
Ako netko ima prijedlog, može na PP. I hvala vam.
Odoh dalje tražiti user posted image .

_____________________________

Ema, kokola i sreća najveća, 15.10.2008.
Timur, radost mamina, 9.10.2011.

(odgovor članu mamina princeza)
Neposredna veza do poruke: 130
   RE: Teta za čišćenje ?
8.3.2011 22:59:36   
Crvena
Hvala hanabananauser posted image . Tete koje si mi preporucila su za svaku pohvalu, nemam rijeci.user posted image

_____________________________

Volite svoju djecu i kad su kriva, jer će ih život kažnjavati i kad nisu.

(odgovor članu emma.L)
Neposredna veza do poruke: 131
   RE: Teta za čišćenje ?
9.3.2011 22:19:54   
norah
I meni treba neka dobra, postena i pouzdana teta za ciscenje kuce svakih 10 dana. Mozete li mi poslati na PP neku preporuku i koliko je satnica? Puno vam hvala!!!

(odgovor članu Crvena)
Neposredna veza do poruke: 132
   RE: Teta za čišćenje ?
16.3.2011 14:59:03   
Alhemicarka
IZVORNA PORUKA: taurus

IZVORNA PORUKA: hanabanana

Kome treba broj?
HanaBana i Crvena?!


i meni pliz user posted image



I meni ako može hvala user posted image


_____________________________

Ona neda da je slome, otima se i prkosi...

09. 04. 2012. Mamin Vrtirep

(odgovor članu taurus)
Neposredna veza do poruke: 133
   RE: Teta za čišćenje ?
18.3.2011 9:27:05   
amelija2
Mozete li napisati koji grad.Ja znam dvije  zene koje su odlicne za taj posao ili cuvanje djece ali u Bihacu.user posted image

(odgovor članu Alhemicarka)
Neposredna veza do poruke: 134
   RE: Teta za čišćenje ?
21.10.2011 13:33:21   
Daja_sa
Drage zenice ako nekome treba teta za ciscenje neka mi se javi na pp... teta koja je cuvala moju S trenutno trazi par stanova koje bi redovno odrzavala s obzirom da ne radi puno radno vrijeme kod mene jer sam na trudnickom...
Teta je super...pedantna i uredna...pa eto ako kome zatreba neka se javi...

_____________________________

Cunce nase majo...29.09.2008
Jos jedno sunce nas je obasjalo 23.08.2011...

(odgovor članu amelija2)
Neposredna veza do poruke: 135
   RE: Teta za čišćenje ?
28.10.2011 8:20:40   
Meri29
Zna li neko kakvu dobru tetu u Tuzli, trebala bi mi sljedece sedmiceuser posted image

_____________________________

Stigla sam 25.11.2009
Mama i tata su sad najsretniji na svijetu ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(odgovor članu Daja_sa)
Neposredna veza do poruke: 136
   RE: Teta za čišćenje ?
29.10.2011 22:07:53   
Meri29
user posted image user posted image Ima li koga da meni odgovori

_____________________________

Stigla sam 25.11.2009
Mama i tata su sad najsretniji na svijetu ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(odgovor članu Meri29)
Neposredna veza do poruke: 137
   RE: Teta za čišćenje ?
9.12.2011 0:29:39   
edijevamama
ako nekom treba teta za ciscenje toplo je preporucujem, cisti stan i kucu mojim roditeljima i za sve je pohvale.
Inace zvala me je i pitala dali meni treba ali na zalost ja to trenutno sebi nemogu priustit pa sam milila vama mozda treba. Zivi na dobrinji .

_____________________________

10.01.2008 stigao najljepsi poklon mami i babi-EDIB

28.12.2009 drugi poklon mami i babi KErim

(odgovor članu Meri29)
Neposredna veza do poruke: 138
   RE: Teta za čišćenje ?
21.12.2011 20:39:42   
Miracle*3
Treba mi savjet hitno.

Teta za svaki dan u kuci, jer imam dvoje djece i mirujem zbog rizicne trudnoce, znaci rucak i odrzavanje kuce, za 5 sati dnevno, eh sad.....KOLIKO PLATIT?

Rekla sam joj da ce mi posle trebati i vise i duze, koja cijena je prihvatljiva????

(odgovor članu edijevamama)
Neposredna veza do poruke: 139
   RE: Teta za čišćenje ?
22.12.2011 11:09:20   
Anida2010
Bezuspješno tražim tetu za čišćenje već dugo vremena... Nekoliko sam ih promijenila, prilično sam bila nezadovoljna... Važno mi je da je osoba od povjerenja, da joj mogu ostaviti ključ jer je to jedin način, s obzirom da i suprug i ja radimo, ali i da hoće raditi, a ne da kaže da je nešto uradila pa kada ja provjerim utvrdim da to dohvaćeno nije.

Voljela bih ako bi mi neko mogao preporučiti nekoga sa kim je imao iskustva... Pokušala sam sa agencijama, ali koliko se meni čini one su zaista preskupe...

Zaboravila sam napomenuti, radi se o Sarajevu user posted image


< Poruku je uredio Anida2010 -- 22.12.2011 11:11:11 >

(odgovor članu Miracle*3)
Neposredna veza do poruke: 140
   RE: Teta za čišćenje ?
22.12.2011 11:17:43   
taurus

IZVORNA PORUKA: Miracle*3

Treba mi savjet hitno.

Teta za svaki dan u kuci, jer imam dvoje djece i mirujem zbog rizicne trudnoce, znaci rucak i odrzavanje kuce, za 5 sati dnevno, eh sad.....KOLIKO PLATIT?

Rekla sam joj da ce mi posle trebati i vise i duze, koja cijena je prihvatljiva????


pa zavisi da li će i djecu čuvati, ići u kupovinu, da li će vikendom dolaziti itd
ako je teta čuvlica za 9 sati dnevno (radnim danima) cca 350-400, onda bi ovo bilo oko 250km

(odgovor članu Miracle*3)
Neposredna veza do poruke: 141
   RE: Teta za čišćenje ?
22.12.2011 11:24:20   
taurus

IZVORNA PORUKA: Anida2010

Bezuspješno tražim tetu za čišćenje već dugo vremena... Nekoliko sam ih promijenila, prilično sam bila nezadovoljna... Važno mi je da je osoba od povjerenja, da joj mogu ostaviti ključ jer je to jedin način, s obzirom da i suprug i ja radimo, ali i da hoće raditi, a ne da kaže da je nešto uradila pa kada ja provjerim utvrdim da to dohvaćeno nije.

Voljela bih ako bi mi neko mogao preporučiti nekoga sa kim je imao iskustva... Pokušala sam sa agencijama, ali koliko se meni čini one su zaista preskupe...

Zaboravila sam napomenuti, radi se o Sarajevu user posted image



ja sam kod sebe kući i na vikendici, a i kod mame, za generalna čiščenja zvala agenciju koju mi je preporučila naša forumašica hanabanana
uvijek sam bila zadovoljna...jeste nešto skuplje ali mislim da vrijedi

(odgovor članu Anida2010)
Neposredna veza do poruke: 142
   RE: Teta za čišćenje ?
22.12.2011 11:54:02   
Neca xxx
Taurus, moze li info koja je to agencija i kako doci do njih? Posalji mi pp da ne bi bila reklama. user posted image

(odgovor članu taurus)
Neposredna veza do poruke: 143
   RE: Teta za čišćenje ?
22.12.2011 12:25:12   
Miracle*3
IZVORNA PORUKA: taurus


IZVORNA PORUKA: Miracle*3

Treba mi savjet hitno.

Teta za svaki dan u kuci, jer imam dvoje djece i mirujem zbog rizicne trudnoce, znaci rucak i odrzavanje kuce, za 5 sati dnevno, eh sad.....KOLIKO PLATIT?

Rekla sam joj da ce mi posle trebati i vise i duze, koja cijena je prihvatljiva????


pa zavisi da li će i djecu čuvati, ići u kupovinu, da li će vikendom dolaziti itd
ako je teta čuvlica za 9 sati dnevno (radnim danima) cca 350-400, onda bi ovo bilo oko 250km



Imas jednu takvu, odmah je primam. Naravno ne bi radila vikendom i paznikom. Sad sam ja s djecom, a kad mi bude trebala za djecu ponovo cemo pregovarati :)

(odgovor članu taurus)
Neposredna veza do poruke: 144
   RE: Teta za čišćenje ?
22.12.2011 12:27:03   
pauza
ja imam dvije tete, od kojih je jedna 6km po satu, a druga ima neku tarifu 4h 30km, s tim sto ova druga ne pegla ali isto super cisti i jako je vrijedna.... ali eto ja sam se odlucila za prvu jer mi je peglanje vazno... ako ti ovo odgovara, javi se pa ti dam brojeve na pp....

(odgovor članu Neca xxx)
Neposredna veza do poruke: 145
   RE: Teta za čišćenje ?
22.12.2011 12:30:19   
taurus
miracle nemam tetu, samo sam rekla koliko bi to moglo koštati
imaš agenciju mediana (reklamirala se kod nas na rr) i kod njih imaš raznih profila žena, kažeš šta ti treba i do koliko para...sve sa njima dogovoriš
imaš njihovu stranicu i kontakt na netu

(odgovor članu pauza)
Neposredna veza do poruke: 146
   RE: Teta za čišćenje ?
22.12.2011 12:32:12   
InLove
Ako nekom treba osoba od povjerenja,iskljucivo za ciscenje, neka se javi na pp user posted image (Sarajevo)


< Poruku je uredio Malena_A -- 22.12.2011 12:35:53 >


_____________________________

Zbog pogresnih ljudi, vise ni prave ne prepoznajem!

(odgovor članu Miracle*3)
Neposredna veza do poruke: 147
   RE: Teta za čišćenje ?
22.12.2011 12:54:04   
Miracle*3
Taurus, imas pravo. Ima i ta agencija, samo brate i oni oderu dok nadju, a cula sam da se bas ne trude da proberu ono sto tebi treba. Ali svakako cu probati

(odgovor članu taurus)
Neposredna veza do poruke: 148
   RE: Teta za čišćenje ?
22.12.2011 19:38:36   
malenaa
edijeva mama- mogu li dobiti broj zene ako je preporucujes da je ok. jer i ja sam na dobrinji pa mi odg. pozzz

IZVORNA PORUKA: edijevamama

ako nekom treba teta za ciscenje toplo je preporucujem, cisti stan i kucu mojim roditeljima i za sve je pohvale.
Inace zvala me je i pitala dali meni treba ali na zalost ja to trenutno sebi nemogu priustit pa sam milila vama mozda treba. Zivi na dobrinji .


_____________________________

MAMINO SRCE I DUSA ..SVE MOJE DOSLO NA SVIJET 1.6.2009... CITAV SVIJET JE TAKO MALI NA PREMA TVOJIM OKICAMA SINE MOJ!!

Nedostajes mrvice mamina 18.4.2012. :(

Ema & Kaan. 19.3.2014. Duse moje malene...


(odgovor članu edijevamama)
Neposredna veza do poruke: 149
   RE: Teta za čišćenje ?
22.12.2011 20:01:03   
mamine oci
kanim se javiti danima da vam ponudim svoju pomoc rado bih radila ali odustala sam iz razloga jer vecina zena trazi i onda kad im se javis na pp svaka nadje izgovor joj mila izvini itd... tako da imala sam milion puta dobre namjere zelela pomoci cak i minimalno zaraditi samo koliko da kiriju platim, medjutim kad god sam se na pp javila odredjenim forumasicama dobila bi odbijanje tako da odustajem i ako to nije mojo struka casno i posteno ne stidim se bilo kojeg posla ne samo kao teta za ciscenje javljala sam se i kao teta cuvalica svima se zuri svi traze a kad mi se javis da radis nadje se izgovor onda mi nije jasno zasto javno pisu trazim a na pp ne treba hvala user posted image

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu malenaa)
Neposredna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

epiduralna anestezija u trudnoci.
ivana29

Dali ste za epiduralnu anestziju?

da (45%)

ne (55%)


Broj svih glasova: 124

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *