|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Teta za čišćenje ?
22.12.2011 20:07:08   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: mamine oci

kanim se javiti danima da vam ponudim svoju pomoc rado bih radila ali odustala sam iz razloga jer vecina zena trazi i onda kad im se javis na pp svaka nadje izgovor joj mila izvini itd... tako da imala sam milion puta dobre namjere zelela pomoci cak i minimalno zaraditi samo koliko da kiriju platim, medjutim kad god sam se na pp javila odredjenim forumasicama dobila bi odbijanje tako da odustajem i ako to nije mojo struka casno i posteno ne stidim se bilo kojeg posla ne samo kao teta za ciscenje javljala sam se i kao teta cuvalica svima se zuri svi traze a kad mi se javis da radis nadje se izgovor onda mi nije jasno zasto javno pisu trazim a na pp ne treba hvala user posted image
user posted image Dusa moja vrijedna i postena.

(odgovor članu mamine oci)
  Neposredna veza do poruke: 151
   RE: Teta za čišćenje ?
22.12.2011 20:09:56   
new mama
IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa

IZVORNA PORUKA: mamine oci

kanim se javiti danima da vam ponudim svoju pomoc rado bih radila ali odustala sam iz razloga jer vecina zena trazi i onda kad im se javis na pp svaka nadje izgovor joj mila izvini itd... tako da imala sam milion puta dobre namjere zelela pomoci cak i minimalno zaraditi samo koliko da kiriju platim, medjutim kad god sam se na pp javila odredjenim forumasicama dobila bi odbijanje tako da odustajem i ako to nije mojo struka casno i posteno ne stidim se bilo kojeg posla ne samo kao teta za ciscenje javljala sam se i kao teta cuvalica svima se zuri svi traze a kad mi se javis da radis nadje se izgovor onda mi nije jasno zasto javno pisu trazim a na pp ne treba hvala user posted image
user posted image Dusa moja vrijedna i postena.


Potpisujemuser posted image


_____________________________

A&V ~moje sve na svijetu ~


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 152
   RE: Teta za čišćenje ?
22.12.2011 21:22:11   
Miracle*3
IZVORNA PORUKA: mamine oci

kanim se javiti danima da vam ponudim svoju pomoc rado bih radila ali odustala sam iz razloga jer vecina zena trazi i onda kad im se javis na pp svaka nadje izgovor joj mila izvini itd... tako da imala sam milion puta dobre namjere zelela pomoci cak i minimalno zaraditi samo koliko da kiriju platim, medjutim kad god sam se na pp javila odredjenim forumasicama dobila bi odbijanje tako da odustajem i ako to nije mojo struka casno i posteno ne stidim se bilo kojeg posla ne samo kao teta za ciscenje javljala sam se i kao teta cuvalica svima se zuri svi traze a kad mi se javis da radis nadje se izgovor onda mi nije jasno zasto javno pisu trazim a na pp ne treba hvala user posted image


Pa ja ne znam da bih rekla ne hvala.

Sve zavisi sta neko trazi. Imas milion razloga. Postoje ljudi koji ne zele mijesati prijateljstvo i posao. Vi se druzite i pijete kafu, mozda neko ne zeli ili misli da bi to pokvarilo to prijateljstvo.

Evo ja trazim, i javi mi se zena i kaze da ima bebu od 14 mjeseci. I sta ako joj se beba razboli, sta cu ja onda????

Ili druga se javi i spisak uslova, a ja nisam ni zaustila da kazem sta mi treba i sta zelim od nje, tako da nemoj se ti ljutiti, ti nemoj odustajati od posla zbog par odbijenica. Da smo svi odustajali, sta bi bilo.

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 153
   RE: Teta za čišćenje ?
22.12.2011 22:11:35   
mamine oci
draga Miracle*3 ja nisam nikog imentovala niti rekla ko, svako ima razlig sto, zasto i kako i naravno pravo izbora samo sam iznijela svoje misljenje, tako da naravno puno srece u trazenju ;)

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu Miracle*3)
Neposredna veza do poruke: 154
   RE: Teta za čišćenje ?
22.12.2011 22:12:25   
mamine oci
new mama, Pahuljice i za vas user posted image od mene

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 155
   RE: Teta za čišćenje ?
22.12.2011 23:02:34   
Miracle*3
IZVORNA PORUKA: mamine oci

draga Miracle*3 ja nisam nikog imentovala niti rekla ko, svako ima razlig sto, zasto i kako i naravno pravo izbora samo sam iznijela svoje misljenje, tako da naravno puno srece u trazenju ;)


Ne naravno da nisi. Ja samo iznosim i stav nekoga ko trazi. I rekla sam svoje iskustvo

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 156
   RE: Teta za čišćenje ?
23.12.2011 0:16:51   
malenaa
ne razumijem kako ti neko moze reci ne zelim??? a pogotovo velika prednost sto te znamo ??? ja ih prva da meni dodjes... ja sam sad ostala bez posla,i radila bih svasta... i svaki posao je gospodski samo lijenguze sjede i cekaju da ko da,ili prinese. draga ako zelis kod mene rado bih da dodjes... doduse meni ne trea zena za svaki dan ili sl. vec ponekad se pocastim,trazim za neki praznik da mi muz pokloni i et... to mi nekako zaista puno znaci da ne moram oko kuce brinuti barem nekada a uzasna sam tj bolesna picajzla :) drago bi mi bilo da mi neko koga znam ili ovako ili uzivo nebitno dodje,mda popijemo kafu... cak i da ostanem pomoci u dvoje ide brze :))) ako si za javi. i svaka ti cast!!!! skidam kapu ...
kissssssssssss

IZVORNA PORUKA: mamine oci

kanim se javiti danima da vam ponudim svoju pomoc rado bih radila ali odustala sam iz razloga jer vecina zena trazi i onda kad im se javis na pp svaka nadje izgovor joj mila izvini itd... tako da imala sam milion puta dobre namjere zelela pomoci cak i minimalno zaraditi samo koliko da kiriju platim, medjutim kad god sam se na pp javila odredjenim forumasicama dobila bi odbijanje tako da odustajem i ako to nije mojo struka casno i posteno ne stidim se bilo kojeg posla ne samo kao teta za ciscenje javljala sam se i kao teta cuvalica svima se zuri svi traze a kad mi se javis da radis nadje se izgovor onda mi nije jasno zasto javno pisu trazim a na pp ne treba hvala user posted image


_____________________________

MAMINO SRCE I DUSA ..SVE MOJE DOSLO NA SVIJET 1.6.2009... CITAV SVIJET JE TAKO MALI NA PREMA TVOJIM OKICAMA SINE MOJ!!

Nedostajes mrvice mamina 18.4.2012. :(

Ema & Kaan. 19.3.2014. Duse moje malene...


(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 157
   RE: Teta za čišćenje ?
23.12.2011 10:01:14   
emi7908
ne razumijem kako ti neko moze reci ne zelim??? a pogotovo velika prednost sto te znamo ??? ja ih prva da meni dodjes... ja sam sad ostala bez posla,i radila bih svasta... i svaki posao je gospodski samo lijenguze sjede i cekaju da ko da,ili prinese. draga ako zelis kod mene rado bih da dodjes... doduse meni ne trea zena za svaki dan ili sl. vec ponekad se pocastim,trazim za neki praznik da mi muz pokloni i et... to mi nekako zaista puno znaci da ne moram oko kuce brinuti barem nekada a uzasna sam tj bolesna picajzla :) drago bi mi bilo da mi neko koga znam ili ovako ili uzivo nebitno dodje,mda popijemo kafu... cak i da ostanem pomoci u dvoje ide brze :))) ako si za javi. i svaka ti cast!!!! skidam kapu ...
kissssssssssss

IZVORNA PORUKA: mamine oci

kanim se javiti danima da vam ponudim svoju pomoc rado bih radila ali odustala sam iz razloga jer vecina zena trazi i onda kad im se javis na pp svaka nadje izgovor joj mila izvini itd... tako da imala sam milion puta dobre namjere zelela pomoci cak i minimalno zaraditi samo koliko da kiriju platim, medjutim kad god sam se na pp javila odredjenim forumasicama dobila bi odbijanje tako da odustajem i ako to nije mojo struka casno i posteno ne stidim se bilo kojeg posla ne samo kao teta za ciscenje javljala sam se i kao teta cuvalica svima se zuri svi traze a kad mi se javis da radis nadje se izgovor onda mi nije jasno zasto javno pisu trazim a na pp ne treba hvala 




Baš Malenaa upravu si user posted image
Mamine oči,eh dobro sad da znam kome da se obratim kad mi bude trebala pomoć ako pristaneš naravno user posted image i meni bi ponekad dobro došla pomoć kad radim generalku ali eto sad znam ko je voljan raditi i svaka tebi čast ...

(odgovor članu malenaa)
Neposredna veza do poruke: 158
   RE: Teta za čišćenje ?
23.12.2011 10:05:11   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: new mama

IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa

IZVORNA PORUKA: mamine oci

kanim se javiti danima da vam ponudim svoju pomoc rado bih radila ali odustala sam iz razloga jer vecina zena trazi i onda kad im se javis na pp svaka nadje izgovor joj mila izvini itd... tako da imala sam milion puta dobre namjere zelela pomoci cak i minimalno zaraditi samo koliko da kiriju platim, medjutim kad god sam se na pp javila odredjenim forumasicama dobila bi odbijanje tako da odustajem i ako to nije mojo struka casno i posteno ne stidim se bilo kojeg posla ne samo kao teta za ciscenje javljala sam se i kao teta cuvalica svima se zuri svi traze a kad mi se javis da radis nadje se izgovor onda mi nije jasno zasto javno pisu trazim a na pp ne treba hvala user posted image
user posted image Dusa moja vrijedna i postena.


Potpisujemuser posted image



mamine oči ma ti si prava vrijednica, naravno da je častan i pošten svaki posao



_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu new mama)
Neposredna veza do poruke: 159
   RE: Teta za čišćenje ?
23.12.2011 10:27:57   
Neca xxx
Mamine oci, super da si se javila. Ja zaista rijetko angazujem pomoc za ciscenje kuce jer sve to nekako sama stizem. ali slijedeci put kada mi bude trebala pomoc, javljam se tebi. Sigurno. user posted image  

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 160
   RE: Teta za čišćenje ?
23.12.2011 20:41:33   
klemzi
Mamine oči, svaka tebi čast user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ljubav mamina i babina,16.2.2010 - 10.4. 2010. :(
Uvijek ćemo te voljeti najviše na svijetu ljubavi naša najveća <3
Ljubav drugorođena, ljubav oduvijek,zauvijek... 08.11. 2013.

(odgovor članu Neca xxx)
Neposredna veza do poruke: 161
   RE: Teta za čišćenje ?
24.12.2011 17:36:06   
malenaa
samo zelim da svima toplo preporucim mamine oci,tj adelu za ciscenje kuce ili cuvanje dijece ili sta god vam treba a ona zeli raditi-... danas je bila kod mene...prije svega na prvom susretu on je odusevila mog dinu mogao je s njom ostati danima,topao glas,pristup igranje... njena blaga narav i dobrota izviru iz svake rijeci.
nazalostt zbog obaveza nisam mogla s njom biti danas dok je radila kucu ali druzit cemo se sigurno. kuca blista... svaki kutak i dio je ociscen,izriban ljudi?????? ni sama sebi nebi ovako.... svaka cast po milion puta za ovu zenu. kod mene ce zasigurno imati posla pa makar samo sjedila pored nje :))))
ljubim nju prvo... a vama topla preporuka.


_____________________________

MAMINO SRCE I DUSA ..SVE MOJE DOSLO NA SVIJET 1.6.2009... CITAV SVIJET JE TAKO MALI NA PREMA TVOJIM OKICAMA SINE MOJ!!

Nedostajes mrvice mamina 18.4.2012. :(

Ema & Kaan. 19.3.2014. Duse moje malene...


(odgovor članu klemzi)
Neposredna veza do poruke: 162
   RE: Teta za čišćenje ?
24.12.2011 18:59:30   
mamine oci
user posted image user posted image a ja bas brinula hoces li biti zadovoljna ;)hvala na divnim rijecima pusa za  Dinu malog rorije divan je user posted image

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu malenaa)
Neposredna veza do poruke: 163
   [Obrisana poruka]
25.12.2011 16:01:42   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu mamine oci)
  Neposredna veza do poruke: 164
   RE: Teta za čišćenje ?
8.3.2012 14:15:18   
emma.L
IZVORNA PORUKA: malenaa

samo zelim da svima toplo preporucim mamine oci


Slažem se, topla preporuka za Adelu. user posted image  
Ja sam zadovoljna njenim radom, mislim da će svatko biti. Žena je pedantna i ne zabušava, a ja sebi sigurno ne bih bolje očistila sve ono što sam zapustila preko zime.
Dakle, nećete se pokajati sigurno ako odlučite ukazati joj povjerenje.

_____________________________

Ema, kokola i sreća najveća, 15.10.2008.
Timur, radost mamina, 9.10.2011.

(odgovor članu malenaa)
Neposredna veza do poruke: 165
   RE: Teta za čišćenje ?
8.3.2012 14:43:58   
mamine oci
hvala dragauser posted image i ti si zaista divna domacica bas,pusa za tvoje piliceuser posted image

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu emma.L)
Neposredna veza do poruke: 166
   RE: Teta za čišćenje ?
15.3.2012 21:55:27   
Alhemicarka

IZVORNA PORUKA: emma.L

IZVORNA PORUKA: malenaa

samo zelim da svima toplo preporucim mamine oci


Slažem se, topla preporuka za Adelu. user posted image  
Ja sam zadovoljna njenim radom, mislim da će svatko biti.. Žena je pedantna i ne zabušava, a ja sebi sigurno ne bih bolje očistila sve ono što sam zapustila preko zime
Dakle, nećete se pokajati sigurno ako odlučite ukazati joj povjerenje.


Evo da i ja potvrdim i dam sve pohvale. Ovo boldirano kao da sam ja napisala. Inače me je kao žena oduševila, volim i cijenim ovakve majke, žene i domaćice, svaka joj čast!



_____________________________

Ona neda da je slome, otima se i prkosi...

09. 04. 2012. Mamin Vrtirep

(odgovor članu emma.L)
Neposredna veza do poruke: 167
   RE: Teta za čišćenje ?
28.5.2012 17:23:51   
ciciban26
Potrebna mi je teta za ciscenje.Ako neko zna finu,pedantnu i temeljnu neka salje broj na pp. Obzirom da renoviramo stan,vec u petak bi mi trebala pomoc user posted image . Na zalost,nasa forumasica mamine oci trenutno nije slobodna

_____________________________

Moj zivot,moja dusica,moja zvjezdica i suncica :) 22.09.2011 12:05

(odgovor članu Alhemicarka)
Neposredna veza do poruke: 168
   RE: Teta za čišćenje ?
4.8.2012 12:44:51   
Vrjednice
Na ovaj broj do žena koje rade čišćenje, peglanje i sve potrebno da vam kuća ili stan zablista, temeljito i brzo. 063642466

(odgovor članu Vrjednice)
Neposredna veza do poruke: 169
   RE: Teta za čišćenje ?
11.4.2013 16:27:18   
EEDITH
zna li neko kolika je satnica žena koje čiste kuću ?

_____________________________

U životu ti je najvažnije biti živ,sve ostalo je lahko .........

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 170
   RE: Teta za čišćenje ?
11.4.2013 19:58:03   
mama75

IZVORNA PORUKA: eldinky

zna li neko kolika je satnica žena koje čiste kuću ?

5-10KM Kod ove moje je 5KM sat, s tim da joj ja uvijek dam dorucak i rucak ili samo rucak, zavisi kada dodje, i naravno platim svo vrijeme koliko je ostala kod mene, bez obzira sto npr prije nego sto ode popijemo kafu i sl.

(odgovor članu EEDITH)
Neposredna veza do poruke: 171
   RE: Teta za čišćenje ?
16.4.2013 7:47:01   
Alverde
Zdravo drage moje, da li mi neko moze preporucit tetu za ciscenje? Treba uskoro da se porodim tako da ne mogu ja, i zato bih neku pouzdanu,finu tetu,koja je detaljna jer mi je bitno da mi to uradi bas po mom merakuuser posted image

(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 172
   RE: Teta za čišćenje ?
16.4.2013 8:40:07   
bambi1

IZVORNA PORUKA: Alhemicarka


IZVORNA PORUKA: emma.L

IZVORNA PORUKA: malenaa

samo zelim da svima toplo preporucim mamine oci


Slažem se, topla preporuka za Adelu. user posted image  
Ja sam zadovoljna njenim radom, mislim da će svatko biti.. Žena je pedantna i ne zabušava, a ja sebi sigurno ne bih bolje očistila sve ono što sam zapustila preko zime
Dakle, nećete se pokajati sigurno ako odlučite ukazati joj povjerenje.


Evo da i ja potvrdim i dam sve pohvale. Ovo boldirano kao da sam ja napisala. Inače me je kao žena oduševila, volim i cijenim ovakve majke, žene i domaćice, svaka joj čast!





Zna li neko da li mamine oci jos uvijek radi? Trebala bih nekoga za ciscenje i odrzavanje stana, a s obzirom da forumasice hvale nasu mamine oci bilo bi super da vidim s njom

(odgovor članu Alhemicarka)
Neposredna veza do poruke: 173
   RE: Teta za čišćenje ?
16.4.2013 9:16:29   
mamine oci
ne radim draga imam bebu ;)

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu bambi1)
Neposredna veza do poruke: 174
   RE: Teta za čišćenje ?
25.4.2013 19:39:59   
Alverde
Drage moje,treba mi hitno teta za ciscenje,trebam da se porodim uskoro tako da ne mogu sama ocistit kucu,ako znate neku finu,pouzdanu i prije svega pedantnu tetu javite miuser posted image

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *