|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Indy - egipatska depilacija
17.9.2013 12:15:37   
_depilacija indy
Evo i mene kod Vas... Pitajte sve sto Vas zanima, bit ce mi zadovoljstvo da odgovorim na sve vasa pitanja. user posted image

Posto vidim da se raspitujete za cjenovnik evo Vam kompletan....

CIJELE NOGE 20KM
NOGE DO KOLJENA 10KM
RUKE CIJELE 15KM
RUKE DO LAKATA 10KM
BIKINI 7KM
BRAZILKA 22KM
PAZUH 7KM
STOMAK 10KM
LEĐA 10KM
NAUSNICE 5KM

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Indy - egipatska depilacija
17.9.2013 13:00:06   
Visnja RR
i da javim da je kontakt za Mostar

061 393 062

za Sarajevo

062 138 426

< Poruku je uredio Visnja RR -- 17.9.2013 13:01:06 >


_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu _depilacija indy)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Indy - egipatska depilacija
17.9.2013 13:19:22   
Mia
Dobar dan!

Imam jedno pitanje: da li je preporucljivo da se u trudnoci radi brazilska depilacija? Da li indy ima iskustva sa "cupavim" trudnicama user posted image Ja sam uvijek za depilaciju koristila brijac, ali sad kako cesto idem na kontrole, bas mi je ovo depiliranje vise dodijalo, a pitanje je i kako ce izgledati kad aBd stomo bude veliki. Hvala na odgovoru user posted image

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Indy - egipatska depilacija
17.9.2013 13:22:46   
_depilacija indy
Naravno da i trudnice mogu da rade ovu vrstu depilacije. Imam dosta klijentica koje su trenutno trudne i rade brazilku, takođe sam prije 20 dana radila djevojku tri dana prije poroda i podnijela je to sasvim normalno. Ne postoji apsolutno nikakva opasnost. LP user posted image

(odgovor članu Mia)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Indy - egipatska depilacija
17.9.2013 13:25:27   
Mia
indy hvala na odgovoru user posted image Onda mozete ocekivati veliki odziv sa ovog foruma user posted image

(odgovor članu _depilacija indy)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Indy - egipatska depilacija
17.9.2013 13:27:03   
veki_aki
Hvala na odgovoru svimauser posted image
Sad opet pitanje...to manje boli od standardnog cupkanja aparaticem, jel tako?Nisam nikad vise od bikinija isla a sad bi brazilsku, pa se kontam jel se to moze podnjeti herojskiuser posted image
I otprilike koliko vremena treba za noge citave i brazilsku?
Hvala!

(odgovor članu _depilacija indy)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Indy - egipatska depilacija
17.9.2013 13:28:29   
_depilacija indy

IZVORNA PORUKA: Mia

indy hvala na odgovoru user posted image Onda mozete ocekivati veliki odziv sa ovog foruma user posted image


Bit ce mi zadovoljstvo da radim s Vama.... Uskoro ce Vam visnja javiti jos jednu slatku vjest :)

(odgovor članu Mia)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Indy - egipatska depilacija
17.9.2013 13:30:55   
_depilacija indy

IZVORNA PORUKA: _depilacija indy


IZVORNA PORUKA: Mia

indy hvala na odgovoru user posted image Onda mozete ocekivati veliki odziv sa ovog foruma user posted image


Bit ce mi zadovoljstvo da radim s Vama.... Uskoro ce Vam visnja javiti jos jednu slatku vjest :)


Višnja * ( sorry zbog malog slova u postu iznad)user posted image

(odgovor članu _depilacija indy)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Indy - egipatska depilacija
17.9.2013 13:35:03   
_depilacija indy

IZVORNA PORUKA: veki_aki

Hvala na odgovoru svimauser posted image
Sad opet pitanje...to manje boli od standardnog cupkanja aparaticem, jel tako?Nisam nikad vise od bikinija isla a sad bi brazilsku, pa se kontam jel se to moze podnjeti herojskiuser posted image
I otprilike koliko vremena treba za noge citave i brazilsku?
Hvala!

puno manje boli od cupanja aparaticem... Moze se podnjeti naravno, i nije to toliko strasno kao sto se misli... za depilaciju nogu i brazilku treba odprilike sat i trodeset minuta :)

(odgovor članu veki_aki)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Indy - egipatska depilacija
17.9.2013 13:43:35   
veki_aki
Hvala na odgovoru, dok malo porastu eto meneuser posted image
Dugo sam ovako nesto trazila i odustala, jednom sam negdje na nekom forumu nasla br. za neku tetu na alipasinu sto to radi, valjda ste to viuser posted image , ali izgubila br.pa odustala, sad nema isprike

(odgovor članu _depilacija indy)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Indy - egipatska depilacija
17.9.2013 13:59:50   
Visnja RR
Indy me je zamolila da vam javim da sve članice RR imaju 10% popusta... user posted image
samo recite ja sam s RR i eto ....
user posted image

moje iskustvo brazilke
prvi put sam radila djelimično jer sam bila kukavica....
drugi put me Indy nagovori... moram reći da je malo boljelo ali to je i zato jer sam ja kukavica i radila sam na dan kad sam dobila M (tj. nakon depilacije , uveče sam dobila M.... da ne bude zabune)....
treći put odlučim da radim samo noge i bikini i Indy mi kaže da će me "vezati" za krevet ako ne uradim brazilku jer će me drugi put mnogo manje boljeti....da žiletom ne vratim na staro.... i baš tako.... zaboli malo .... ali ništa strašno i meni bar manje nego prvi put...
sad mi baš drago što je bila pametnija od mene ...
rekla mi je da će nazvati našu Maju da drugi put dođe sa mnom i da me "drži" user posted image ...
kad budem išla u oktobru nemam više razlog za kukavičluk.... opet brazilka i noge...

i moram reći da su se meni nakon dva tretmana dlačice prepolovile tj prorijedile...upola ih manje imam user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu veki_aki)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Indy - egipatska depilacija
17.9.2013 14:10:17   
Lejla Ka
Jedno pitanje, koje muči mene lično user posted image Kakva je incidencija urastanja dlačica nakon egipatske depilacije na područjima koja su do tad dugo godina bila tretirana brijačem?

Na bikini zoni imam jezive probleme ako počupam dlačice, a o pazusima nikad nisam ni razmišljala, i ako me strašno nervira što se i nakon brijanja vide crne tačkice od dlačica. Uvijek su mi pojam bili glatki pazusi sa reklama user posted image

_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Indy - egipatska depilacija
17.9.2013 14:32:46   
M kao Mama
ja bih najradije pod opciju anonimna, ali moram pitati, zaista dv aputa sam bila u životu na depilaciji voskom, i nisam dalj eizdržala, i to do koljena, zaista imama minoran broj dlaka, ali mi je prag boli ludilo, e sad u meni radi znatiželja, kako se radi brazilka, da li se to područje (znamo svi već koje) pripremi nečim čula sam ledom ili slično i kako izgleda sve to, eto ja pitah pa kud puklo da puklo

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Indy - egipatska depilacija
17.9.2013 14:37:39   
Visnja RR
IZVORNA PORUKA: mama_alma

ja bih najradije pod opciju anonimna, ali moram pitati, zaista dv aputa sam bila u životu na depilaciji voskom, i nisam dalj eizdržala, i to do koljena, zaista imama minoran broj dlaka, ali mi je prag boli ludilo, e sad u meni radi znatiželja, kako se radi brazilka, da li se to područje (znamo svi već koje) pripremi nečim čula sam ledom ili slično i kako izgleda sve to, eto ja pitah pa kud puklo da puklo


slatka si...user posted image
nema pripreme... jedino ako se znojis od nervoze ili vrućine napuderise se puderom.... nanese masa i čup...brzinski.... prvu put stegens zube jer taj čup traje sekudn...drugi put mnogo lakse...
vjeruj mi ama moj prag boli je najmanji moguci....a eto živa sam user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Indy - egipatska depilacija
17.9.2013 14:50:46   
_depilacija indy

IZVORNA PORUKA: Lejla Ka

Jedno pitanje, koje muči mene lično user posted image Kakva je incidencija urastanja dlačica nakon egipatske depilacije na područjima koja su do tad dugo godina bila tretirana brijačem?

Na bikini zoni imam jezive probleme ako počupam dlačice, a o pazusima nikad nisam ni razmišljala, i ako me strašno nervira što se i nakon brijanja vide crne tačkice od dlačica. Uvijek su mi pojam bili glatki pazusi sa reklama user posted image


Nakon ove depilacije nema urasli dlacica, a zaostale urasle dlacice izazvane godinama brijanja ili cupanja voskom se rijesavaju redovnim pilingom i nekim kremama koje smiruju upalne procese...

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Indy - egipatska depilacija
17.9.2013 14:53:07   
djoisa
IZVORNA PORUKA: Lejla Ka

o pazusima nikad nisam ni razmišljala, i ako me strašno nervira što se i nakon brijanja vide crne tačkice od dlačica. Uvijek su mi pojam bili glatki pazusi sa reklama user posted image


ja u posljednje vrijeme depilaciju pazuha radim secernom pastom, sama sebi..nemam problema sa urastanjem..inace sam to uvijek radila brijacem..

ako imas problema s urastanjem dlacica, sumnjam da ih ces to u potpunosti rijesiti egipatskom depilacijom..kod moje sestre urastanje dlacica nakon secerne paste je samo malo bolje u odnosu na druge vrste depilacije koje je isprobala..ona bas ima problem s urastanjem dlacica

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Indy - egipatska depilacija
17.9.2013 15:05:48   
_depilacija indy

IZVORNA PORUKA: djoisa

IZVORNA PORUKA: Lejla Ka

o pazusima nikad nisam ni razmišljala, i ako me strašno nervira što se i nakon brijanja vide crne tačkice od dlačica. Uvijek su mi pojam bili glatki pazusi sa reklama user posted image


ja u posljednje vrijeme depilaciju pazuha radim secernom pastom, sama sebi..nemam problema sa urastanjem..inace sam to uvijek radila brijacem..

ako imas problema s urastanjem dlacica, sumnjam da ih ces to u potpunosti rijesiti egipatskom depilacijom..kod moje sestre urastanje dlacica nakon secerne paste je samo malo bolje u odnosu na druge vrste depilacije koje je isprobala..ona bas ima problem s urastanjem dlacica


Svakako da vec urasle dlacice ne mozete rijesiti egipatskom depilacijom, ali uz redovnu depilaciju secernom pastom necete imati nove urasle dlacice. Najbolje rijesenje za uklanjanje vec nastalih je piling i to redovan jer odklanja odumrle stanice koze koja je glavni uzrocnik nastajanja uraslih dlacica.

(odgovor članu djoisa)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Indy - egipatska depilacija
17.9.2013 15:08:42   
Skvo RR
a imate li jos sta u ponudi osim egipatske depilacije, mene zanima trajno uklanjanje (koliko toliko) npr. laserom.user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu _depilacija indy)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Indy - egipatska depilacija
17.9.2013 15:10:02   
_depilacija indy

IZVORNA PORUKA: Skvo RR

a imate li jos sta u ponudi osim egipatske depilacije, mene zanima trajno uklanjanje (koliko toliko) npr. laserom.user posted image


Ja radim samo egipatsku depilaciju user posted image

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Indy - egipatska depilacija
17.9.2013 15:18:28   
djoisa
IZVORNA PORUKA: _depilacija indy


Najbolje rijesenje za uklanjanje vec nastalih je piling i to redovan jer odklanja odumrle stanice koze koja je glavni uzrocnik nastajanja uraslih dlacica.


meni je piling secernom pastom odlican..istovremeno i piling i depilacija..user posted image

ja ne znam da li je do koze ili do dlacica ali to urastanje zna biti pravo problematicno, nije problem nekoliko uraslih dlacica..zato kazem ako je vec neko s tim problemom, ni ova vrsta depilacije nije rjesenje, ali jeste malo bolje od drugih metoda..

(odgovor članu _depilacija indy)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Indy - egipatska depilacija
17.9.2013 15:30:37   
sretna_mama
Ja imam dogovoreno u četvrtak u 10h, a toliiiiko mi se odužiiiiilo..jedva čekam..

(odgovor članu djoisa)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Indy - egipatska depilacija
17.9.2013 15:38:17   
veki_aki
i mene zanima to urastanje...godinama se depiliram aparaticem i imam problem sa tim urastanjem, i ako sam skontala ovom metodom se dlake cupaju u smjeru rasta i istodobno se radi i piling i zato nema urastanja novog, jeli tako?
Skvo ja sam radila onu fotoepilaciju i prestala kad sam ostala trudna, i mogu ti reci da nakon kojih 5 tretmana malo nekog rezultata sam vidjela na nadusnici, sto jest malo su svjetlije i rjedje, ali na bikiniju nema neke razlike. Jedna moja drugarica je radila tu epilaciju sa laserom bikini zone i rekla mi je da je nista u zivotu nije vise bolilo i nakon tog 1 tretmana nikakve razlike nije bilo pa je ona odustala.Eto samo da znasuser posted image

(odgovor članu sretna_mama)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Indy - egipatska depilacija
17.9.2013 18:00:05   
Ben 10
Ja nemam problema sa urastanjem dlaka .ali zato imam sa iritacijom koze poslije depilacije ili voskom ili brijcem.Toliko me svrbi i izritira se da ja cesem.A o preponama da ne pricam ,toliko se poslije brijanja ospu ,mada svaki put uzmem novi brijac i sve sam moguce isprobala.Kupila sam sebi masicicu za sisanje i sve fino sa njom skinem ,to me jedino ne izritira.
Pokusacu eto i ovu depilaciju da vidi i to pa kako i sta dalje.

_____________________________

A 08.02.2000
H 18.02.2008

Nada je tihi glas koji ti šapuće "možda" onda kada ti se čini da ceo svet viče "ne".

Deca su srećna jer u svojim glavama nemaju onaj glas koji im šapuće šta sve može da krene naopako.

(odgovor članu veki_aki)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Indy - egipatska depilacija
18.9.2013 5:58:42   
mishkica

IZVORNA PORUKA: Ben 10

Ja nemam problema sa urastanjem dlaka .ali zato imam sa iritacijom koze poslije depilacije ili voskom ili brijcem.Toliko me svrbi i izritira se da ja cesem.A o preponama da ne pricam ,toliko se poslije brijanja ospu ,mada svaki put uzmem novi brijac i sve sam moguce isprobala.Kupila sam sebi masicicu za sisanje i sve fino sa njom skinem ,to me jedino ne izritira.
Pokusacu eto i ovu depilaciju da vidi i to pa kako i sta dalje.

I kod mene se iritira, tu me spasava samo ivina mast ili melem zagrebacki, ako ne stavim odmah poslije, bude uzasno....

_____________________________

M&M

Sreću čine male stvari...

(odgovor članu Ben 10)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Indy - egipatska depilacija
18.9.2013 11:17:19   
_depilacija indy

IZVORNA PORUKA: Ben 10

Ja nemam problema sa urastanjem dlaka .ali zato imam sa iritacijom koze poslije depilacije ili voskom ili brijcem.Toliko me svrbi i izritira se da ja cesem.A o preponama da ne pricam ,toliko se poslije brijanja ospu ,mada svaki put uzmem novi brijac i sve sam moguce isprobala.Kupila sam sebi masicicu za sisanje i sve fino sa njom skinem ,to me jedino ne izritira.
Pokusacu eto i ovu depilaciju da vidi i to pa kako i sta dalje.


Mozda je najbolje da dođes i da uradimo jedan mali dio , pa da vidis kako ce koza reagovati, ali sigurna sam da nakon ove depilacije neces imati iritacije niti crvenilo. user posted image

(odgovor članu Ben 10)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *