|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: muško ili žensko dijete????
15.10.2008 20:42:43   
Anoniman
meni,i nije toliko bitano hoceli,biti curica ili djecak,bitno mi je da bude zivo i zdravo.I da,ga AbD.ubrzo,dobijem a spol je nebitan.bilo musko ili zensko,voli se jednako...user posted image

(odgovor članu tweety)
  Neposredna veza do poruke: 26
   RE: muško ili žensko dijete????
15.10.2008 20:44:36   
maslačak82
Dva muška i curicu user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: muško ili žensko dijete????
9.11.2008 21:47:19   
simba
Bitno je da je zivo i zdravo, mada skoro svaka zena bar mislim nada se zensku a svaki muskarac zna se nada se sinu.
Ali nema pravila ....
Voli se i jedno i drugo
Bogom je dato...user posted image

_____________________________

Moj sin RIAD, Moj zivot novi!

(odgovor članu maslačak82)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: muško ili žensko dijete????
21.1.2009 0:23:39   
teta berta
dva djecaka i dvije curiceuser posted image   a mm je zelio curicu i dobio curicu. a je li itko probao ono "recept za djevojcice i djecake" i je li "uspjelo"? Onako cisto me zanima a djete je djete i mislim da je to najbitnije.

(odgovor članu simba)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: muško ili žensko dijete????
21.1.2009 0:26:45   
Anoniman
Nama je prvo dijete user posted image  (i ja sam to potajno i željela), sad kaže dr. da je user posted image  i to bi me jako obradovalo da tako bude jer je lijepo imati i kćerku i sina.... a sad nek su nama dječica prvenstveno živa, zdrava i normalna pa kojeg god pola bila user posted image

(odgovor članu teta berta)
  Neposredna veza do poruke: 30
   RE: muško ili žensko dijete????
21.1.2009 7:00:51   
andji
Na početku(dok nisam znala šta je) željela sam curicu,ali u momentu kad sam saznala šta je bilo mi je tako svejedno da u neku ruku drago radi m,što dobija sina...i on je govorio da mu je svejedno ali tek se pokazao kad se Sergej rodio kaže 'muško je muško' ma de balkanska politikauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image sad Sergeja ne bi dala za sve curice ovog svijeta,kao i svaka majka svoje,uostalom

_____________________________

E ne trebate više glasati ni na jednom takmičenju,konačno,zar ne???!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: muško ili žensko dijete????
21.1.2009 18:41:53   
mamy Sabina
Živo i zdravo dijete,user posted image



_____________________________

Boj se ovna, boj se govna, a kad ću živjeti?



(odgovor članu andji)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: muško ili žensko dijete????
24.1.2009 20:24:48   
adannn

Uvijek sam htjela muško prvo,kao da on čuva malu sekicu koja bi naravno stigla kasnije...Ali uvijek sam sa čežnjom gledala one bebice male suknjice i haljinice kad šetaju a ispod viri pampers napuhani....I moja mama ludila za curicama.A kada sam saznala da nosim djevojčicu prvo sam malo bila razočarana,nekih pola sata...A onda neopisiva sreća jer će mama imati curicu koju će sređivati,oblačiti haljinice...I hvala dragom Bogu što mi je podario zdravu i živu jer je to jedino bitno...

(odgovor članu mamy Sabina)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: muško ili žensko dijete????
22.3.2009 15:39:32   
remzy
meni se vec u potpisu vidi sta imam-dvije djevojcice i jednog djecaka
a da mi je 50-to samo ,hvala Bogu, da su oni zivi i zdravi i nije mi bitno koji je spol!!!


_____________________________

Lamija 07.08.2002god
Fatih 07.02.2006god
Ambera 12.08.2008god

(odgovor članu adannn)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: muško ili žensko dijete????
29.3.2009 23:57:09   
teta berta
Vidite da se curice rađaju u osmom mjesecu, i to najviše početkom mjeseca, ja i remzy smo vam živi primjer ha ha, ali ozbiljno kažu ljeti više curicauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Imam dva zlata, to su Nika i njen tata -:)

(odgovor članu remzy)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: muško ili žensko dijete????
30.3.2009 1:04:33   
triplemama
Dobro si teta berta i moja prva user posted image je rođena u augustu.
Što se tiče spola djeteta niko nije bio sretniji od nas dvoje kada smo saznali da će prvo biti djevojčica a ni drugo i niko nije spominjao više djece. Bili smo presretni što imamo dvije user posted image user posted image koje se super slažu i koje volimo najviše na svijetu.
Muž im zna lakirati i nokte ili se igra lutkica sa njima.
Eh onda se desila trudnoća i super svi sretni, al tada su svi već počeli de govore kako bi bilo fino da bude user posted image , a pogotovo moj svekar i svekrva koji imaju troje djece i od njih 6 user posted image unuka od kojih su sve dosta starije od mojih.
Odemo mi na pregled i kaže dr da je 100% dječak al dogovorimo se da nećemo nikome govoriti, al moj muž nije mogao da izdrži i odmah sutradan je svima rekao user posted image

Ustvari muškima je najvažnije da im ne zamre loza user posted image user posted image

Sada ne vidim nikakvu posebnu razliku u ponašanju bilo koga u porodici prema mojoj djeci nije važno je li user posted image ili user posted image a naravno da smo sretni da imamo oboje i svakome bi poželila da ima djecu oba spola user posted image

_____________________________

Ko čeka i dočeka NOVI ZAKON O "AS"
Savjetnica za AS udruženja DjeCa

(odgovor članu teta berta)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: muško ili žensko dijete????
30.3.2009 8:41:51   
Crvena
MM je bilo svjejedno, samo nek su zivi i zdraviuser posted image

< Poruku je uredio Crvena -- 30.3.2009 8:43:00 >


_____________________________

Volite svoju djecu i kad su kriva, jer će ih život kažnjavati i kad nisu.

(odgovor članu triplemama)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: muško ili žensko dijete????
30.3.2009 9:59:32   
new mama
Ma jeste definitivno nek je zivo i zdravo,ali ipak u dubini duse nek je curica i tako sam to i dobilauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

A&V ~moje sve na svijetu ~


(odgovor članu Crvena)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: muško ili žensko dijete????
23.4.2009 14:44:26   
schmeteling
Meni i nije toliko bitano hoće li biti curica ili dječak,bitno mi je da bude živo i zdravo.I da,ga ako Bog da ubrzo dobijem,a spol je nebitan.Bilo muško ili žensko,žensko ili muško voli se jednako...user posted image

(odgovor članu new mama)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: muško ili žensko dijete????
23.4.2009 14:50:43   
emma.L
Ama ljudi, nitko ne spori to da je najbitnije da je živo i zdravo.
Ali svi mi, iz tko zna kojih razloga, podsvjesno ili svjesno, imamo neke male želje.
Recimo, ja sam jedinica, kćerka kojoj se otac obradovao više nego sinu, držana kao malo vode na dlanu. Ali sam rasla sa rođacima i čuvala većinom mušku djecu i vjerovatno zbog toga sam priželjkivala sina. Jednostavno sam navikla na dječake, na njihove igre i ponašanje i super se tazumijem s njima. A MM je želio curicu, jer misli da je veza oca i kćeri posebna i da curice probude više osjećaja. I dobio je curicu koju ne bih dala za 100 sinova sada user posted image .
(Ipak se nadam da neće biti tipična curica, ono 'barbike, sjajila, volančići'-, hehe. Sreća moja najveća!)
A tek dedo što je oduševljen, LOL.


_____________________________

Ema, kokola i sreća najveća, 15.10.2008.
Timur, radost mamina, 9.10.2011.

(odgovor članu new mama)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: muško ili žensko dijete????
23.4.2009 14:56:14   
mariva
na današnjem vaktu kad se svašta rađa i kad sve više parova nemože imat djecu i daju grdnu lovu za umjetnu oplodnju glupo je uopće prićat o ovakvim stvarima. 

(odgovor članu emma.L)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: muško ili žensko dijete????
23.4.2009 14:56:27   
Okarica
IZVORNA PORUKA: emma.L

A MM je želio curicu, jer misli da je veza oca i kćeri posebna i da curice probude više osjećaja.



MM je stalno potencirao da bi volio da je živo i zdravo i da je CURICA. Njegova je želja da ima tri curice, ali ja baš nisam u cvijetu mladosti, pa mislim da nema ništa od toga. Eventualno još jednu user posted image , ako Bog da, naravno zdravu i živu (curicu) user posted image .

_____________________________

Mamin najljepši cvijet
IRIS, 01.09.2008

(odgovor članu emma.L)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: muško ili žensko dijete????
23.4.2009 14:56:59   
bebbe RR
Meni je sasvim normalno da ljudi prizeljkuju ili jedno ili drugo, ali ljude koji se razocaraju zbog spola svog zdravog djeteta bi namlatila, iako sam potpuni protivnik nasilja!


_____________________________

26.02.1995. Anja, prva najveća ljubav!
25.11.2008. Ema, mamina šarmerka!

(odgovor članu emma.L)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: muško ili žensko dijete????
23.4.2009 14:58:04   
bebbe RR
Bravo, Okarice!



_____________________________

26.02.1995. Anja, prva najveća ljubav!
25.11.2008. Ema, mamina šarmerka!

(odgovor članu bebbe RR)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: muško ili žensko dijete????
23.4.2009 15:00:46   
tea lana
ne znam meni je bilo bitno da je zivo i zdravo ali od kad sam zatrudnila znala sam da je curica,kako nemam user posted image pojma.Isto kao sto znam da ako budem imala jos dijece i druga biti curica.I kad razmisljam uvijek sebe vidim kao majku curica,zasto pojma nemam,ali mi nekako neshvatljivo da dobijem dijecaka a vec znam da ce biti zensko.Mada je meni najbolja konbinacija braco i seka.

(odgovor članu bebbe RR)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: muško ili žensko dijete????
23.4.2009 15:05:58   
mala mu
naravno da kao i svaka mama priželjkujem živo,zravouser posted image ..da ima sve prsriće,rukice,nogice...
a što se tiče spola i ako su mi podjednako dragi ja bi ipak user posted image ali naravno ako bude user posted image neću biti ni malkice razočarana...

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: muško ili žensko dijete????
23.4.2009 15:08:03   
Anoniman
ja sam voljela da budeuser posted image al eto ipak je mali mamin sin i   nije mi krivo,neka mi je zivo i zdravouser posted image user posted image user posted image (i sto god, da je dobro jeuser posted image jer nemam ni jedno niuser posted image niuser posted image ).......

(odgovor članu mala mu)
  Neposredna veza do poruke: 47
   RE: muško ili žensko dijete????
23.4.2009 15:17:07   
ena23
Hehe, ja sam oduvijek zelejla CETIRI muskica... user posted image user posted image user posted image

ja sam znala da nosim musko cim sam ostala trudna, i na pocetku mi je bilo drago i prizeljkivala sam muskica malog... e onda sam skontala da mu necu moci vezati masnice i kikice i oblaciti roze suknjice.... pa mi onda da je bilo da je zensko... ali kad je doktor reko da je musko opet se nisam mogla prestati smijati od dragosti.. jednostavno mi bilo drago samo da znam sta je i da mogu vise pocet kupovati slatke benkice i carapice...
samo jos da mi dodje na svijet zivo i zdravo, pile mamino malo

a to da mu je dijete zivo i zdravo, hB, svaka od nas zeli, o tome se ne treba ni raspravljati...

_____________________________

Onaj ko hoce- naci ce nacin, onaj ko nece - naci ce izgovor.

lav prvi- 22.08.2009.
lav drugi- 06.08.2011.


(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: muško ili žensko dijete????
23.4.2009 15:21:48   
HanaBana
Neka je zivo i zdravo. Meni zaista to nije bilo bitno, dok je mm samo zelio djevojcice. Kada smo isli na ultrazvuk sa oko 5 mjeseci dr je rekao da je djecak. Citav taj dan je sutio i nije bio nimalo odusevljen, tek navecer je rekao pa haj dobro nek je zivo i zdravouser posted image
Ipak rodila se djevojcica tako da je tatica presretanuser posted image user posted image user posted image user posted image
Slijedece dijete ABD volili bi da bude deckic ali bicemo jednako sretni da bude zivo zdravo i djevojcicauser posted image

_____________________________

Hana 26/06/07- mamina najbolja prijateljica

(odgovor članu ena23)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: muško ili žensko dijete????
23.4.2009 15:27:16   
manuela RR
Za prvo mi je baš bilo svejedno pošto nemam niuser posted image ni user posted image ,a kad dođe vrijeme ako Bog da za drugo bilo bi lijepo da bude djevojčica pa da imam oboje,(ih jesam ja pametna)user posted image user posted image user posted image user posted image premda imam osjećaj da će i to bebče biti dječak.
Ma neka maminih sinovauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

A- Februar.2017.
E- Oktobar.2008.

(odgovor članu ena23)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *