|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: muško ili žensko dijete????
4.8.2010 11:16:59   
Skvo RR
Uh, ova mi je tema...user posted image user posted image user posted image
Ja sam od onih "neka je zivo i zdravo"...cak i od onih koji misle da pol djeteta treba da ostane iznenadjenje, ali nejse...

Ima ovde kvalitetnog razmisljanja, ali osipam se na one...
"prvo pa musko"
"muzu radjas kcer, a sebi sina"
"nosis nisko ovo je, nosis visoko ono je"
"usne ti debele, garant je musko"
"nesto si poruzna, garant je curica, krade ti ljepotu"

Pa nismo u Kini, Pakistanu ili Indiji...Fuj, fuj....

Da sam vidjela bilo kakvu "negativnu, suhveli" reakciju na mom MM-u  bilo rekla nosim musko, nosim zensko, mislim da bi mi se zgadio.

Uglavnom, ne slazem se sa tim u "muskoj glavi"....Stvar je u osobnosti i nacinu razmisljanja....A ovo je sve iskrivljena mentalna slika poimanja muskaraca i zena tj. stereotipa.

Ne zelim biti rob stereotipa i ne podnosim ljude koji to jesu.



         


_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu ivanak)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: muško ili žensko dijete????
4.8.2010 11:24:19   
aazra
Veeseelaa
[/quote]
svašta, draga aazra čuj prvo pa muško, to još samo po selima vrijedi.... jer im muško treba za upregnut volove..... i ti što ganjaju dječake su obični papci, nema veće sreće nego imati dijete bilo kojeg spola! iskreno ja bi voljela imati i dječaka i curicu a kad bi morala birati ili ili izabrala bi djevojčice
Osim toga nikad mi neće biti jasno kako žena može biti sretnija jer nosi muško dijete???? to mi dodje nekako kao da sama sebe kao ženu ne cijeni!
svi dobro znamo šta kroz život znači žensko dijete a šta muško, stoga PRVO PA MUŠKO mi je debilizam
I vidi ovo ja mislim da svi meni zavide na ženskom djetetu, da nam se možda objema ne čini samo? hahahha
Smatram i stojim iza toga da majke koje nemaju žensku djecu su uskraćene za ogromnu ljubav, dobru drugaricu itd
Živi bili pa vidjeli


[/quote]

Kada ste već izvukli moje riječi iz konteksta - mogli ste vidjeti da sam i ja rekla da mi je najbitnije da je zivo i zdravo...

U svakom slučaju nebitno.
Za neke osobe je mozda i dobro sto nemaju musko dijete kada već misle da bi ostale uskraćene za nešto user posted image

< Poruku je uredio aazra -- 4.8.2010 11:25:36 >


_____________________________








(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: muško ili žensko dijete????
4.8.2010 11:24:58   
M kao Mama
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

ja sam ponosna i presretna mama dvije djevojčice...oba puta očekivali smo dječaka po UZ...međutim mojoj mami je najveće razočarenje bilo kad sa sa prvom trudnoćom rekla dječak...poče žena plakat i kaže ?'zete izvini al ja sam htjela da mi prvo bude unuka, zamislila sam kako ćemo na sdvije biti dobre drugarice, kako će joj nana kupovati mašnice za kikice itd..'' hajd mm se ne naljuti tada la meni kaže vala ženo mogla je bit i curica....ja njemu fino rekoh...trebo si odigrat utakmicu drugačije, ja sa tim ništa nemam.

elem rodila se curica...moj muž iako nije želio da pije i banči po rođenju djeteta od radosti što je curica častio pola marin dvora user posted image , neki su to tumačili i da je bilo ubijanje tuge u pitanju...al ja znam da je sreća to što je on radio.

i da rodim ja i drugu...carskim rezom...svi mi čekamo bega koji je sjedio do kraja trudnoće u pupi...kad izleti farah...nazovem muža nakon carskog i kažem...mužu curica, nisma je još vidjela...a on kaže lijepa ko litka vidio sam je ja kad su je vozili iz sale...biće farah naša radost što si nam hanady rodila sestru...neka ima sestru to je njoj najveći poklon.

Eto tako je bilo...i neka je...mm smatra da su sestre povezanije i da se bolje razumiju, smatra da su ženska djeca bolja za roditelje u starosti i sve tako nekako mada ja mislim da kada bi imali dječaka ja bih kao odgojila kao što je moj mm odgojen , on je u svemu ovome kao ''curica''. nema tu pravila...želje su jedno ali opet zna se zašto se nečija zvjezda muška ili ženska na taj dan otvorila.

MM ne pati za dječakom ali ja milsim da bih trebala roditi jednog...e sad iz moje silne želje možda nam to ne uspije ni iz 3 putauser posted image user posted image user posted image ...živimo sami u porodičnoj kući i nema puno onih koji će nastaviti nositi prezime...moj scekar je poginuo u ratu -šehid je i ja sam nekako mišljenja da bi trebali jednog dječaka...mm smatr da sam konzervativna i glupa...kaže za 8 godina ima još jednu curicu da ubode da imamo poslušno dijete da nas u starosti čuvauser posted image





Moram se nadovezati na ovu H. priču, moja prijateljica je 1976. godište, tata joj je bio dr. gin, mama također dr. Imali su dvije curice i nakon 8 godina odluče se za još jedno, granapče, tako se to tada zvalo. NA UZ u 5 mjesecu ukažu se dva ploda, šta da se radi, nazad se ne može, naprije se mora. Sretni tata bio na pororodu i umjesto posteljice nakon dvije seke, ispade još jedna. Eno ih sada velike, cure, imaju svoje živote porodice, sve ovo pišem, iz razloga, znam da znate, ali nije zgoreg napisati, nismo mi ti koji određujemo šta i kako će se u životu dešavati, a na drugoj strani smo bezobrazno nezahvalni i uvijkbih nešto da nam je. Ja bi naprijem da imam ravnu kosu, a imam kovrđavu, banalan primjer, e tako neko ima namišlja o djeci i polovima.

Ja zahvaljujem dragom Allahu što mi je podario moju L, čak sam imala i prenosa pred kraj trudnoće, šta ako ipak rodim muško da li ću ga voljeti, uh Bože sačuvaj, ali nakon poroda, i svih muka koje svakodnevno proživljavam, a, pogotovo nakon silnih tema koje se ovdje vode, gdje pišu žene koje ne mogu da zatrudne ili u najgorem slučaju kjada vidim apel za pomoć ili smrtovnicu malog nevinog bića, KAŽEM, ALLAHU DRAGI SAMO NEKA JE ŽIVO I ZDRAVO. I to mislim da bi vskoj od nas trebala da bude vodilja. Naše dijete je naše dijete, bilo muško ili žensko, opet pomavljam samo neka je živo i zdravo.

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: muško ili žensko dijete????
4.8.2010 11:29:02   
aazra
Meni jedino nije jasno - ali to je već postAlo uobičajeno na ovom forumu izvaditi nečije riječi iz konteksta i onda od toga napraviti raspravu - a očigledno u nedostatku takvih polemika nadovezale ste se na moj post kojeg sam ja napisala prije 16 MJESECI!!!!user posted image user posted image user posted image



_____________________________








(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: muško ili žensko dijete????
4.8.2010 11:29:57   
Ilhana RR
Ljubim pametnicu moju ;)

slazem se sa ovim u potpunosti...

Hvala Bogu pa su ovdje zabranili da se kaze sta je radi arapa i kineza jer su svasta radili kad saznaju da je zensko...

Ja volim iznenadjenja i zato nikad necu pitat sta je a prvi put kad sam bila na uz rekla sam da nezelim da znam prije nego sto je pocela pregled babica...

Nek je zivo i zdravo pa sta god bilo za mene je to najbitnije...
IZVORNA PORUKA: Skvo RR

Uh, ova mi je tema...user posted image user posted image user posted image
Ja sam od onih "neka je zivo i zdravo"...cak i od onih koji misle da pol djeteta treba da ostane iznenadjenje, ali nejse...

Ima ovde kvalitetnog razmisljanja, ali osipam se na one...
"prvo pa musko"
"muzu radjas kcer, a sebi sina"
"nosis nisko ovo je, nosis visoko ono je"
"usne ti debele, garant je musko"
"nesto si poruzna, garant je curica, krade ti ljepotu"

Pa nismo u Kini, Pakistanu ili Indiji...Fuj, fuj....

Da sam vidjela bilo kakvu "negativnu, suhveli" reakciju na mom MM-u  bilo rekla nosim musko, nosim zensko, mislim da bi mi se zgadio.

Uglavnom, ne slazem se sa tim u "muskoj glavi"....Stvar je u osobnosti i nacinu razmisljanja....A ovo je sve iskrivljena mentalna slika poimanja muskaraca i zena tj. stereotipa.

Ne zelim biti rob stereotipa i ne podnosim ljude koji to jesu.



         



_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: muško ili žensko dijete????
4.8.2010 11:36:47   
salmy
Uvijek sam ZELJELA musko djeteuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image sta mogu kad volim djecakeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image a sad sto je "prvo pa bas musko" tako je htjeo ON user posted image user posted image user posted image user posted image a htjela i jauser posted image
A i da je curica ne bih se ljutila!!!! od Boga je pa sta god da je!!!!!
zivo i zdravouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: muško ili žensko dijete????
4.8.2010 11:40:01   
aazra
Ma draga to je sasvim normalno razmišljanje - fazon je što neke osobe ovdje traže neku temu, neku rečenicu na osnovu koje bi mogle "zakuhati"user posted image

I tako su došli do mog posta kojeg sam ja napisala PROŠLOG APRILA izvukli jednu rečenicu koja im odgovara - i puf, eto raspraveuser posted image

_____________________________








(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: muško ili žensko dijete????
4.8.2010 11:41:07   
salmy
IZVORNA PORUKA: salmy

Uvijek sam ZELJELA musko djeteuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image sta mogu kad volim djecakeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image a sad sto je "prvo pa bas musko" tako je htjeo ON user posted image user posted image user posted image user posted image a htjela i jauser posted image
A i da je curica ne bih se ljutila!!!! od Boga je pa sta god da je!!!!!
zivo i zdravouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  
samo da se nadovezem na porijeklo MM,obzirom da su Hercegocvi njima je jako vazno da je muskouser posted image user posted image user posted image , tako da sma kao "nevjesta" dobila dosta poena od Svekrauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image i puno punoooo vise postovanjauser posted image user posted image user posted image user posted image
ps. a ja sa jednim"pipsom" ubih dvije muheuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: muško ili žensko dijete????
4.8.2010 11:42:52   
aazra
E hajd i ti samo zakuhavaj pa će i tebe u nedostatku nečeg pametnijeg citirati narednih deset_ godinauser posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio aazra -- 4.8.2010 11:43:11 >


_____________________________








(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: muško ili žensko dijete????
4.8.2010 11:46:13   
teacher75
IZVORNA PORUKA: aida.

Ja nekako smatram da je lakse odgojiti musku djecu... Ne odgojiti, nego kako je stariji ili starija, za zensko dijete ima mnogo vise brige... Moje misljenje i misljenje mog muza... eh sad, svako ima svoje... opet kazem, bila bih sretna i kada bih imala i djevojcicu... al neka meni mog momka... dadada slazem se s tobom...

ja pak smatram da je teze odgojiti muskarca! kad vidim ovaj kriminal okolo, plasila bih se da ne ode u pogresno drustvo, ipak su muskarci skloniji kriminalu i nasilju nego zene. zatim, meni, kao zeni, teze bi bilo biti autoritet nad sinom nego nad kcerkom, nauciti ga da te postuje i slusa i razumije, pogotovo u pubertetu. sa kcerkom je mozda lakse uspostaviti taj prijateljski odnos i razumjeti jedna drugu. a opet, s druge strane, kad imas zensko dijete brines se kad pocne izlaziti hoce li nabasati na nekog takvog lika. sve u svemu, tesko je odgajati i jedno i drugo u ova teska vremena, a nazalost sve je gore i gore...user posted image


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu aida.)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: muško ili žensko dijete????
4.8.2010 11:49:21   
aazra
Jedna od tema koje sam otvorila je "lijepa sjećanja na porođaj" koja je već duže vrijeme neaktivna user posted image  jer jednostavno nema povoda da bi neko nešto zakuhao...

Bilo je i drugih lijepih tema naravno ali gdje se ne zakuhava to nije interesantnouser posted image

Neka sam otišla OT, boli me briga!!!!


_____________________________








(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: muško ili žensko dijete????
4.8.2010 11:53:38   
salmy
IZVORNA PORUKA: aazra

E hajd i ti samo zakuhavaj pa će i tebe u nedostatku nečeg pametnijeg citirati narednih deset_ godinauser posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image
hahahahha zakuhala ili ne! to je nasa svakodnevnica! htjele priznati ili neuser posted image

(odgovor članu aazra)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: muško ili žensko dijete????
4.8.2010 11:54:54   
dzeni_nl
Jedino mi je vazno da je zivo i zdravo, ali sam nekako i prizeljkivala da bude djevojcica, i mm isto kaze s djevojcicama je lakse.

Jos veci razlog zbog kojeg sam prizeljkivala djevojcicu je taj sto je moja sveki rekla mm kako on mora napraviti musko dijete, jer ona ne voli zensku djecuuser posted image ostala sam paff na tu njenu izjavu, al sam u sebi mislila samo da mi dragi Bog podari zesko dijete, bas kada tako mislis.

Proslo je od toga nekih godinu dana i ja trudna, kada sam saznala da je zensko niko sretniji od mene i kada me sveki upita jesu li vam rekli sta je punog srca sam rekla zensko, ona bas i nije bila sretna, al ko je sisa.

Prije nekih mjesec dana kaze njoj jedna starija zena sigurno je i tebi drago sto je zensko i ti volis curice, a ona ce vala ja nevolim zensku djecu, al eto nek je ziva i zdrava i nikada nisam volila, niti bi kada usvojila zensko dijete, posto je ona mm usvojila, jer nije mogla imati djeceuser posted image ponovo sam ostala paff, bilo mi je krivo, ali mislim se volila ili ne volila neradjam tebi vec sebi, vazno da je meni i mm drago i da mi volimo djevojcice, a ti nisi ni vazna.

Samo se pitam kakva ce da bude prema mojoj malenoj kada se rodi ako Bog da, da li ce se promjeniti ili ce ostati ista kakva i jest?


_____________________________

Ima nade za bolje sutra...
04.09.2010 rodila se Marisa mamina radost najveca.

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: muško ili žensko dijete????
4.8.2010 11:55:25   
aazra
Salmy, ma naravno....user posted image
Ali bar neka onda ne vade moje riječi iz kontekstauser posted image



< Poruku je uredio aazra -- 4.8.2010 11:57:32 >


_____________________________








(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: muško ili žensko dijete????
4.8.2010 11:58:14   
aazra
IZVORNA PORUKA: salmy

IZVORNA PORUKA: salmy

Uvijek sam ZELJELA musko djeteuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image sta mogu kad volim djecakeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image a sad sto je "prvo pa bas musko" tako je htjeo ON user posted image user posted image user posted image user posted image a htjela i jauser posted image
A i da je curica ne bih se ljutila!!!! od Boga je pa sta god da je!!!!!
zivo i zdravouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  
samo da se nadovezem na porijeklo MM,obzirom da su Hercegocvi njima je jako vazno da je muskouser posted image user posted image user posted image , tako da sma kao "nevjesta" dobila dosta poena od Svekrauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image i puno punoooo vise postovanjauser posted image user posted image user posted image user posted image
ps. a ja sa jednim"pipsom" ubih dvije muheuser posted image user posted image user posted image user posted image


I LIKE YOUR POST....user posted image user posted image user posted image

_____________________________








(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: muško ili žensko dijete????
4.8.2010 11:58:15   
teacher75
meni su uzasna ta primitivna razmisljanja muskaraca koji pod svaku cijenu hoce musko dijete. kad bih imala takvog muza ili svekra ili nekog u okolini ja bih onda bas uinat prizeljkivala da dobijem zensko dijete... a njegovo postovanje u slucaju da dobijem musko dijete ne bi mi bilo ni najmanje bitno. ako me nece postovati sto sam mu rodila unuku ili unuka (nebitno) nego samo zato sto je musko, ne mora me postovati nikako jer u mojim ocima je on dno dna i ni ja njega takvog ne bih mogla postovati, pa ne mora ni on mene!

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu dzeni_nl)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: muško ili žensko dijete????
4.8.2010 11:59:35   
selmoni
Bilo šta samo neka je živo i zdravo

_____________________________

Zdravlje je na prvom mjestu
Mala lopuža stiže 20 septembra 2010 a možda i ranije Akobogda( Bogami stigla ranije i to dobro 25 augsta 2010)

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: muško ili žensko dijete????
4.8.2010 12:00:18   
aazra
Dzeni_nl,
 
Ma samo je tvoja svekrva na gubitku....user posted image

_____________________________








(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: muško ili žensko dijete????
4.8.2010 12:02:32   
M kao Mama
Strašno, ne mogu vjerovati da neko u 21. vijeku ne zna kako se prave djeca, da se ubere ono što se posije, da ne budem prosta, čuj više te cijeni što si mu muško rodila, nemam riječi, mislim da bi bila u stanju pljunuti takvog svekra, a baš bih voljela znati teoretski šta bi bilo da mu je sin napravio žensko dijete, da li bi bio mlakonja ili bi se dovelo pod pitanje ? očinstvo. Zaista nemam riječi. Ljudski um će uvijek ostati jedna velika enigma.

< Poruku je uredio mama alma RR -- 4.8.2010 12:06:00 >

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: muško ili žensko dijete????
4.8.2010 12:03:43   
teacher75
IZVORNA PORUKA: mama alma RR

Strašno, ne mogu vjerovati da neko u 21. vijeku ne zna kako se prave djeca, da se ubere ono što se posije, da ne budem prosta, čuj više te cijeni što si mu muško rodila, nemam riječi, mislim da bi bila u stanju pljunuti takvog svekra, a baš bih voljela znati teoretskišta bi bilo da mu je sin napravio žensko dijete, da li bi bio mlakonja ili bi se dovelo pod pitanje ? očinstvo. Zaista nemam riječi. Ljudski um će uvijek ostati jedna velika enigma.

user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: muško ili žensko dijete????
4.8.2010 12:03:58   
dzeni_nl
Ma naravno.

Radovala bih se i djecaku daleko od toga, al bas zbog nje sto je takva drago mi je sto mi se zelja ispunila.

I mnogo mi je ohladila i sada se samo pitam kako da se postavim ja prema njoj i kakva ce ona da bude prema mojoj malenoj?


_____________________________

Ima nade za bolje sutra...
04.09.2010 rodila se Marisa mamina radost najveca.

(odgovor članu aazra)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: muško ili žensko dijete????
4.8.2010 12:05:09   
teacher75
ja imam divnog svekra koji nikad nije spomenuo sta bi volio da nasa user posted image bude, samo je govorio nek bude zivo i zdravo. evo sad nas zvao na kafu, dragi moj svekar user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: muško ili žensko dijete????
4.8.2010 12:05:17   
salmy
IZVORNA PORUKA: teacher75

meni su uzasna ta primitivna razmisljanja muskaraca koji pod svaku cijenu hoce musko dijete. kad bih imala takvog muza ili svekra ili nekog u okolini ja bih onda bas uinat prizeljkivala da dobijem zensko dijete... a njegovo postovanje u slucaju da dobijem musko dijete ne bi mi bilo ni najmanje bitno. ako me nece postovati sto sam mu rodila unuku ili unuka (nebitno) nego samo zato sto je musko, ne mora me postovati nikako jer u mojim ocima je on dno dna i ni ja njega takvog ne bih mogla postovati, pa ne mora ni on mene!
ma bona nebila sta mene briga! sad JA gledam korist ma zaboli me za njega!
Znam da ce unuku u nasljedstvo da ostavi mnogo toga!!! ma sta me briga! Ja sam ionako ne bitna oduvjek bila u njegovim ocima,tako da moj dragi user posted image dobro iskoristi dedinu ljubav!!!
nije SLUCAJNO da je user posted image prvu rijec izgovorio DEDAuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
hahahhahahaha nista nije slucajno!

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: muško ili žensko dijete????
4.8.2010 12:05:41   
aazra
mama alma, jesil to bila na moru nedostajala si nam ovdje i na fb...user posted image
 
salmy, sad kad kontam vidim i moji su postali malo drugačiji prema meni - more respectuser posted image user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio aazra -- 4.8.2010 12:07:52 >


_____________________________








(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: muško ili žensko dijete????
4.8.2010 12:06:34   
M kao Mama
Jesam, al da ne idemo OT, i opet ponavljam

Tema muško ili žensko dijete na forumu gdje se stotine žena bori sa neplodnošću, nemam riječi.

< Poruku je uredio mama alma RR -- 4.8.2010 12:08:14 >

(odgovor članu aazra)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *