|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 6 [7] 8   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: muško ili žensko dijete????
17.8.2010 8:05:15   
veda
Uopce neznam kako neki ljudi mogu i razmisljati o tomeuser posted image ....Toliko sam propatila od zelje za djetetom,iuser posted image to sto ga nemam jako tesko podnosim,uostalom to znaju sve one koje prolaze ovo isto sto i ja prolazim. Uvjek sam sebi govorila-Boze moj,podari mi touser posted image ,da je zivo i zdravo.A da jos biram,nikada mi nije palo na pamet..........

Takodjer isto razmislja i moj muz.

< Poruku je uredio veda -- 17.8.2010 8:06:57 >


_____________________________

Strpljenje je oruzje mudrih!

(odgovor članu malena27 RR)
Neposredna veza do poruke: 151
   RE: muško ili žensko dijete????
17.8.2010 8:07:22   
taurus
IZVORNA PORUKA: malena27 RR

meni je ova tema prestrasna!? user posted image user posted image user posted image user posted image  






u pravu si malena 100%
zaista je glupo i strašno raspravljati o tome, a pogotovo kada ima toliko naših dragih trudilica koje žele user posted image  i ne pitaju da li je muško ili žensko
i kada znamo koliko ima bolesne djece i roditelja koji se bore za njihovo zdravlje
mene je sada stvarno sramota što sam prije para dana na temi svim forumašicama  želim reći napisala da plačem zato što je dječak
to je bila neka moja unutrašnja reakcija koju nisam mogla sakriti, bilo je jače od mene, a sada je otpisujem na hormone koji me opasno drmaju jer plačem za svaku sitnicu
molim dragog Boga da mi oprosti zbog takve reakcije, da moj dječak bude živi zdrav, da sve naše trudilice što prije ugledaju user posted image  
čudna je ova ljudska priroda, nismo zahvalni na onome što imamo, stvarno se sad osječam FUJ
i evo opet sam se rasplakalauser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu malena27 RR)
Neposredna veza do poruke: 152
   RE: muško ili žensko dijete????
17.8.2010 8:11:46   
malena27 RR
neka su vama vasa djeca ziva i zdrava, kojeg god da su spola! ja vam to stvarno od srca iskreno zelim!

medjutim, iznenadjuju me najvise komentati pojedinih forumasica koje su imale problema dugi niz godina da zatrudne i opet preferirale odredjeni spol!  user posted image user posted image user posted image    to mi je stvarno prestrasno i fuj!




< Poruku je uredio malena27 RR -- 17.8.2010 8:12:51 >


_____________________________

Beta 05.02.2010. 12,79
Beta 29.12.10. 557,93
Beta 31.12.10 1771,92
09.08.2011. rođen moj dunjaluk
Beta 09.06.15. <5
Beta 12.05.16. 504 i 16.06.16. spontani
27.01.17. vanmatericna

(odgovor članu taurus)
Neposredna veza do poruke: 153
   [Obrisana poruka]
17.8.2010 8:15:51   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu malena27 RR)
  Neposredna veza do poruke: 154
   RE: muško ili žensko dijete????
17.8.2010 8:16:15   
taurus
IZVORNA PORUKA: malena27 RR

neka su vama vasa djeca ziva i zdrava, kojeg god da su spola! ja vam to stvarno od srca iskreno zelim!

medjutim, iznenadjuju me najvise komentati pojedinih forumasica koje su imale problema dugi niz godina da zatrudne i opet preferirale odredjeni spol!  user posted image user posted image user posted image    to mi je stvarno prestrasno i fuj!






e to ti je ta ljudska psiha, kad nešto silno želiš samo misliš kako bi to i dobio, a kada dobiješ onda opet skontaš da ima još nešto što bi želio i sve tako u krug, a malo ko od nas se okrene oko sebe i zhvali Bogu na onome što ima
takav je ljuski rod od uvijek, nažalostuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu malena27 RR)
Neposredna veza do poruke: 155
   RE: muško ili žensko dijete????
17.8.2010 8:23:17   
mala86
ja sam presretna zbog svog malca,i bila sam od prvog dana kad sam saznala!i mm naravno!sad kad razmisljam o drugoj trudnoci voljela bi curicu,cisto zbog toga da brat ima sestru,a sestra brata,ali ako bude i djecak nitko sretniji od mene-mama mu je vec i ime izabralauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima:
Da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi

moje sunce 19.09.2009 ¦ ¦






(odgovor članu taurus)
Neposredna veza do poruke: 156
   RE: muško ili žensko dijete????
17.8.2010 8:36:05   
Mirkica
iskreno volejla bih i jedno i drugo da imam a sretna i presretna sta mi dragi BOg da , meni svejedno moja djeca :))))) KAo sto moj muz kaze "BITNO JE DA JE MOJ" kad ga uzmem u ruke da ga gledam da mi je dusa puna , nek mi je samo ziv i zdrav molim Alalha i dan i noc ,

Nego pita mene jedna starija zena sta nosim iz familije je reko musko , kaze ona meni Bogami ti dobro samo musku djecu radjas ojjj oko mene se zemlja okrenula tada sam ostala bez teksta tek sam se kasniej otvorila , pa zeno meni prvo nigdje ga , ovo drugo molim Boga da rodim a ti meni Blago tebi (imala sam osjecaj da je tacno mislial nema veze sto su i mrtva sma nek nije zensko ) user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , e tad sam bila ljuta stvarno





_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu mala86)
Neposredna veza do poruke: 157
   RE: muško ili žensko dijete????
17.8.2010 12:26:11   
leona81
ja i mm nekako mislimo da bi 3 djece bilo super...a koliko god nam dragi Bog da mi cemo biti zadovoljni...imamo naseg andjela, a mm je otpocetka zelio curicu, i cak kad su na UZ rekli da je sin razocarao se, ja nisam mogla da vjerujem a ni doktorica...i do zadnjeg dana se nije znalo nista jer je bila na zadak, i rodi se nama nasa curica a mm je plakao i u bolnici i kad me nazvao i kad je dosao po nas:)

u posljednje vrijeme cujem komentare okoline kao, bas bi vam bilo super sad jednog bracu, al se na to ne obazirem...bolje da nista ne govorim

moji roditelji imaju mene, sestru i najmladjeg brata koji se slucajno desio i mama ga je rodila u 37-oj, 9 godina nakon mene(ja i sestra smo u razmaku od 13 mj) i cak su govorili da je opasno po njen zivot, amniocinteza ovo ono, ali ona je znala da ce sve biti u redu i nije je radila, neki su savjetovali da prekine trudnocu?....cijelo vrijeme je mislila da nosi 3 curicu i rodio se moj brat:)





_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 158
   RE: muško ili žensko dijete????
26.8.2010 23:38:05   
cokolinoo
I ja cekam user posted image bas sam jucer gledala bebicu na UZ,i rasplakala se od srece user posted image   presretna sam...ali mi je stvarno zalosno bilo kad sam cula komentar " pa eto haj...nek je zivo i zdravo" ....pa sta tu drugo reci nego : odjebaus seljanko user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 159
   RE: muško ili žensko dijete????
26.8.2010 23:54:39   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Ilhana RR

Sjetih se nesto...

Kad sam se porodila i dolazila mi ova jedna zena na babinje rekla mi je "Zar ti nije zao sto je zensko" a ja nemogu da vjerujem da mi je to rekla i reko molim kaze ona "pa zensko je, tesko ce joj biti kad se bude poradjala" ja nemogu davjerujem da postoji narod koji tako razmislja... a sama ima tri cure...


Mene su vazda tješili "biće drugo (treće) muško" user posted image user posted image misle meni bitno,žalosti!

(odgovor članu Ilhana RR)
  Neposredna veza do poruke: 160
   RE: muško ili žensko dijete????
26.8.2010 23:57:07   
Skvo RR
IZVORNA PORUKA: cokolinoo

I ja cekam user posted image bas sam jucer gledala bebicu na UZ,i rasplakala se od srece user posted image   presretna sam...ali mi je stvarno zalosno bilo kad sam cula komentar " pa eto haj...nek je zivo i zdravo" ....pa sta tu drugo reci nego : odjebaus seljanko user posted image user posted image user posted image


A ko ti je to rekaouser posted image ? Nisam shvatila?user posted image



_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu cokolinoo)
Neposredna veza do poruke: 161
   RE: muško ili žensko dijete????
26.8.2010 23:59:25   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: cokolinoo

I ja cekam user posted image bas sam jucer gledala bebicu na UZ,i rasplakala se od srece user posted image   presretna sam...ali mi je stvarno zalosno bilo kad sam cula komentar " pa eto haj...nek je zivo i zdravo" ....pa sta tu drugo reci nego : odjebaus seljanko user posted image user posted image user posted image


Prestrašno!!! user posted image   Fujjjjj!

(odgovor članu cokolinoo)
  Neposredna veza do poruke: 162
   RE: muško ili žensko dijete????
27.8.2010 0:09:45   
jasmin
Meni veceras jedna starija hadzinica kaze nakon sto mi je vidjela djecu da mi Allah podari i muskog potomka.Ocito je od djecaka pomislila da je curica,jer je bio zaklonjen iza mene,a cura je u svojoj prekrasnoj haljinici(ljubi mama poticu)
stajala ispred nje.Pa,rekoh,imam djevojcicu i djecaka.Kaze aaaaaaaaa...imas...masaallah.Da su ti zivi i zdravi.

Aman......:(:(:(...Sta je tom nasem narodu ne znam.Kao da bi bila za nesto uskracena da je moj Ibrahiim djevojcica.Zalosno.A da nije zalosno bilo bi smijesno.

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 163
   RE: muško ili žensko dijete????
27.8.2010 0:14:07   
teacher75
IZVORNA PORUKA: jasmin

Meni veceras jedna starija hadzinica kaze nakon sto mi je vidjela djecu da mi Allah podari i muskog potomka.Ocito je od djecaka pomislila da je curica,jer je bio zaklonjen iza mene,a cura je u svojoj prekrasnoj haljinici(ljubi mama poticu)
stajala ispred nje.Pa,rekoh,imam djevojcicu i djecaka.Kaze aaaaaaaaa...imas...masaallah.Da su ti zivi i zdravi.

Aman......:(:(:(...Sta je tom nasem narodu ne znam.Kao da bi bila za nesto uskracena da je moj Ibrahiim djevojcica.Zalosno.A da nije zalosno bilo bi smijesno.

meni je to stvarno uzasno! hajde kad muskarac to kaze, pa nekako i mogu shvatiti al kad zena... pa to mi je kao da pljuje na sebe user posted image


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 164
   RE: muško ili žensko dijete????
27.8.2010 11:59:00   
mimh
sanjala sam o curici i sada imam dva dječaka, ne bih ih mijenjala nizašta na svijetu neka su mi živi i zdravi a ne bi se vala ljutili ni ja ni muž da su dvije curice. mada sam od mnogih žena čula kako sam sretna što imam sinove jer muževi tako vole, i kao svima je više drago. to nam je oboma stvarno smiješno. mislim da je za ženu divno kada ima kćerku jer joj ona može biti najbolja prijateljica kao što smo ja i moja mama.

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 165
   RE: muško ili žensko dijete????
27.8.2010 12:45:56   
veeseelaa
ja ne kontam taj fazon za imati sina? mislim to dicenje s tim???? svako dijete je dijete, zaista ne kontam, ne zato sto ja imam kcerku pricam onako kao covjek
Zasto? odakle to potice?


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu mimh)
Neposredna veza do poruke: 166
   RE: muško ili žensko dijete????
27.8.2010 12:50:15   
Hanady RR
ja opet sve i da skontam odkuda im to dičenje imama sina (user posted image ) jer povezujem sa eto prezimenom , lozom itd...al nikako ne kontam Kako bilo ko na ovome dunjaluku može imati sina , a da prije toga nije neka sretna mama rodila kćerku?user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 167
   RE: muško ili žensko dijete????
27.8.2010 12:54:19   
taurus
e moja vesela to ti je primitivizam, tako se prije mislilo i zivjelo
kao musko nosi prezime, zeni se i dovodi zenu u kucu, ostaje sa roditeljima a snaha "slusa" svekrvu
a zensko se udaje i odlazi od kuce
e to ti je tako prije bilo pa neki i danas tako misle, nazalostuser posted image
ja mislim da su sretne majke koje imaju djevojcice jer imaju iskrene prijateljice a sa muskima je ipak teze
nek su meni moji decki zivi i zdravi i svako dijete je dijete bez obzira na pol
treba se samo okrenuti oko sebe i vidjeti koliko ljudi zeli bebu a ne mogu da imaju ili koliko je bolesne djeceuser posted image user posted image user posted image
a ovi primitivni nek zive u svom svijetu

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 168
   RE: muško ili žensko dijete????
27.8.2010 12:54:24   
M kao Mama
Hanady, znas da je moja Lajla sinoc reklakako H. ima lijepog brata, hahahaha, tako akobogda, pazi sssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssseeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee, mislim ovo pazi se,apropo  onih 8 godina

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 169
   RE: muško ili žensko dijete????
27.8.2010 12:55:55   
taurus
ja imam sina i imacu jos jednoga ako Bog da user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

i bisu svekrva-sve krivauser posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu taurus)
Neposredna veza do poruke: 170
   RE: muško ili žensko dijete????
27.8.2010 13:03:13   
mila81
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

ja opet sve i da skontam odkuda im to dičenje imama sina (user posted image ) jer povezujem sa eto prezimenom , lozom itd...al nikako ne kontam Kako bilo ko na ovome dunjaluku može imati sina , a da prije toga nije neka sretna mama rodila kćerku?user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image potpisujemuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Muhamed 01.08.2008.
Ajša 04.11.2009.

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 171
   RE: muško ili žensko dijete????
27.8.2010 13:05:41   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: mama alma RR

Hanady, znas da je moja Lajla sinoc reklakako H. ima lijepog brata, hahahaha, tako akobogda, pazi sssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssseeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee, mislim ovo pazi se,apropo  onih 8 godina

ma bi ja dječaka...
al mi muž kaže ne pada mu na pamet...
hoće curicu za 8 godina da nas ima ko fino pazit kad ostarimo....

šalim se naracno...
mi zaista planiramo ako Bog da treće dijete....
ko zna možda nam bude 8 godina puno za čekati...ali nikada nismo razmišljali o spolu na neki neprimjeren način...
meni su mala razočarenja savršeno jasna...tipa imaš dijete jednog spola pa bilo bi fino da drugo bude drugog...
al ne us mislu nasljedđivanja ili muško vrijednije...

ipak nikada ne znamo šta nam život nosi...
a ono ššto nastojim je svojim curama dati smopouzdanje koje će im pomoći u životu da odmah prepoznaju svakoga ko ljude cijeni po bilo kakvoj podjeli i da ga zaobilaze u širokom luku.user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 172
   RE: muško ili žensko dijete????
27.8.2010 13:11:06   
M kao Mama
Taurus ce biti svekrva-svekriva i moja prija, a ja cu biti puki-punana

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 173
   RE: muško ili žensko dijete????
27.8.2010 13:11:56   
Anoniman
Mi smo dobili princezu No.2 i zaista smo presretni hvala Allahu na ova dva najljepsa poklona koje smo mogli dobiti u zivotu.. Nikad nismo pomislili eh da hoce biti musko.. Bas naprotiv kao sto Hanady kaze i mm je vise za curice, kad sam ostala trudna drugi put sam je smisljao imena i govorio meni a sva su bila zenska , ni jedan jedini put nije rekao musko ime, a nismo na pocetku normalno ni znali sta je..

Nek su nam ziva i zdrava nasa djecica mila!! Ljepseg poklona nema!! Bilo zensko, ili musko, isto se voli. Nemogu da zamislim da ima roditelja koji se dice sa "sinom", a sta su im onda kcerkeuser posted image  

Mm i ja se ponosimo svojim kcerima, a tako bi isto bilo i da su sinovi!!

user posted image

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 174
   RE: muško ili žensko dijete????
27.8.2010 13:12:53   
taurus
IZVORNA PORUKA: mama alma RR

Taurus ce biti svekrva-svekriva i moja prija, a ja cu biti puki-punana



da, da user posted image

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 6 [7] 8   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 6 [7] 8   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *