|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  76 77 [78] 79 80   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Klomifen/Clomid
18.2.2012 16:21:50   
SAblizanci
zdravo svima,ja sam tek danas dosla,6god.sam u braku i pokusavala sam ostati trudna i bez uspjeha,nikako.prosle godine u oktobru sam pocela ici kod docenta godinjaka spermiogram uredan,brisevi uredni,papa test II nasli mi neku ranicu na kolposkopiji,hormoni uredni.prosli mjesec mi docent rekao da imam neku infekciju i dao mi efloran.juce bila ponovo i rekao da je uz nalaz u redu i propisao mi clomid(KLOMIFEN)jel ga neko trosio i kakve su reakcijeuser posted image user posted image

(odgovor članu mo girl)
Neposredna veza do poruke: 1926
   RE: Klomifen/Clomid
23.2.2012 21:26:17   
anela89
Ja ga trenutno trosila ... Pa cemo vidjet za koji dan kak djeluje... :) I meni svi govore sve uredu,a user posted image user posted image user posted image nema pa nema vec 3 i po godine, s jednim spontanim prosle godine...

(odgovor članu SAblizanci)
Neposredna veza do poruke: 1927
   RE: Klomifen/Clomid
24.2.2012 16:10:47   
okana
juče sam dobila klomifen da pijem od narednog ciklusa, iskreno se nadam da će ovo pomoćiuser posted image

(odgovor članu anela89)
Neposredna veza do poruke: 1928
   RE: Klomifen/Clomid
24.2.2012 16:48:12   
ella_ina
meni je danas 8 dc...koristila sam klomifen 2X1 od treceg dana ciklusa...bila sam kod dr i na desnom jajniku imam folikul velicine 22 mm, na lijevom nekoliko sitnih, a endometrij mi 5 mm...kaze dr da vidimo u ponedeljak situaciju i znacemo sta cemo...kontam..dr bolje zna...ali ja sam znala da meni ne treba klomifen ;( moji su se folikuli razvijali i bez klomifena....a sad se prerazvio :P jel iko imao ovakvu situaciju....

(odgovor članu okana)
Neposredna veza do poruke: 1929
   RE: Klomifen/Clomid
27.2.2012 9:46:45   
ikaa
pozz curke.... Evo ja danas počinjem sa klomifenom, nadam se da će usjeti već 2,5 god pokušavamo user posted image ali nikako... valjda će uspjeti... držim palčeve svima vama da konačno uspijemo user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ella_ina)
Neposredna veza do poruke: 1930
   RE: Klomifen/Clomid
27.2.2012 14:34:43   
okana
Ikaa ja ću početi tek od 10.marta koliko ti piješ klomifena na dan meni je propisao pola tablete ujutru i pola naveče od 3DC do 7DC a 8 dana na folikulometriju, i ja i MM pokušavamo dijete 1,5 godinu i sad sam ovo dobila poslije svih pretraga nadam se da će pomoćiuser posted image

(odgovor članu ikaa)
Neposredna veza do poruke: 1931
   RE: Klomifen/Clomid
27.2.2012 20:22:15   
SAblizanci
pozdrav,ja sutra pocinjem sa klomifenom pa se nadam najboljem. p reporucila bi svima femisan a kapi biljne super su. meni su regulisale menst.i dosta pomogle pijem ih vec 4mjuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu okana)
Neposredna veza do poruke: 1932
   RE: Klomifen/Clomid
27.2.2012 21:40:07   
malenaa
draga meni kad je folikul bio 22mm meni rekao doktor u akciju naredna tri dana i ja ostala trudna taj mjesec :) pa mi nije jasno da je rekao da cekas jos....
ali eto mozda tako treba...


IZVORNA PORUKA: ella_ina

meni je danas 8 dc...koristila sam klomifen 2X1 od treceg dana ciklusa...bila sam kod dr i na desnom jajniku imam folikul velicine 22 mm, na lijevom nekoliko sitnih, a endometrij mi 5 mm...kaze dr da vidimo u ponedeljak situaciju i znacemo sta cemo...kontam..dr bolje zna...ali ja sam znala da meni ne treba klomifen ;( moji su se folikuli razvijali i bez klomifena....a sad se prerazvio :P jel iko imao ovakvu situaciju....



_____________________________

MAMINO SRCE I DUSA ..SVE MOJE DOSLO NA SVIJET 1.6.2009... CITAV SVIJET JE TAKO MALI NA PREMA TVOJIM OKICAMA SINE MOJ!!

Nedostajes mrvice mamina 18.4.2012. :(

Ema & Kaan. 19.3.2014. Duse moje malene...


(odgovor članu ella_ina)
Neposredna veza do poruke: 1933
   RE: Klomifen/Clomid
28.2.2012 10:55:53   
ikaa
pozzz, draga moja okana meni je dr rekao da pijem dvije na dan, mogu dvije od jednom ili jednu ujutro, jednu navečer... ja pijem jednu ujutro, a jednu navečer. Užasno me bole janici, dali su neku od vas bolili jajnici dok ste pile klomifen? Čovječe curke kad nama sad uspije ovo sve bit će to pravi BABY BUM na portalu.... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . držitre se...

(odgovor članu malenaa)
Neposredna veza do poruke: 1934
   RE: Klomifen/Clomid
28.2.2012 12:09:39   
okana
Ikaa jedva čekam taj baby boom od klomifena zamisli onda dernekauser posted image

(odgovor članu ikaa)
Neposredna veza do poruke: 1935
   RE: Klomifen/Clomid
29.2.2012 13:18:45   
anela89
Zdravo svima,danas ja bila na folikulometriji, pila klomifen.. i nalaz na desnom jajniku folikul od 22 mm a na lijevom 23 mm da li je to dobro ili ne ? posto se dobro ne razumijem :)) i Endometrij hyperehogeni troslojni ?? to mi nije jasno zna li neka od vas ? user posted image

(odgovor članu okana)
Neposredna veza do poruke: 1936
   RE: Klomifen/Clomid
2.3.2012 20:37:27   
ikaa
pozzz, još samo noćas pijem klomifen... u utorak dr da vidimo situaciju, nadam se da će uspjeti... user posted image ... javim se za par dana, sa ''dobrim '' vjestima, hehe, pa da bude dernek user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu anela89)
Neposredna veza do poruke: 1937
   RE: Klomifen/Clomid
3.3.2012 10:26:53   
KRISTINA88
Zdravo svima. Ja sam nova na forumu i pozdrav za sve vas.U braku sam god dana i pijem Klomifen,prosli mjesec sam pila i nije mi mjerio folikule,opet sam isla zbog toga kod dr i on je rekao da nema potrebe za tim.Pila sam 2 x1 pet dana i nista,pa cu opet ponoviti ovam mjesec i ici kod drugog dr zbog folikula...Je li imao neko slicna iskustva,nzm vise ni cemu da se nadam ,sve mi je nepoznato...pozuser posted image

(odgovor članu ikaa)
Neposredna veza do poruke: 1938
   RE: Klomifen/Clomid
3.3.2012 12:05:20   
ikaa
kristina88 znam kako ti je... tako je i meni dr rekao... treba misliti pozitivno i ono najbitnije opustiti se... ali to je nekad tako teško... valjda će to sve uspjeti... Meni je dr rekao da klomifen može djelovati i nakon dva mj što ga koristiš, tako da je sve moguće... Drži se i samo pozitivno...user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu KRISTINA88)
Neposredna veza do poruke: 1939
   RE: Klomifen/Clomid
3.3.2012 13:18:09   
KRISTINA88
Hvala na odguser posted image ..Ali tesko je ne misliti na to,gotovo nemoguce.Bas danas poceh sa drugom turom Klomifena ali cu ovaj put ipak ici na pracenje folikula .

(odgovor članu ikaa)
Neposredna veza do poruke: 1940
   RE: Klomifen/Clomid
4.3.2012 15:12:25   
okana
Kristina ja sam kod dr.godinjaka i ja trebam od 11 sad da koristim klomifen, ono što mi je dr rekao je da je obavezno pratiti i ići na folikulometriju kad uzimaš klomifen, tako da svi doktori koji preporučuju klomifen bez praćenja folikula samo treba mjenjati odmahuser posted image

(odgovor članu KRISTINA88)
Neposredna veza do poruke: 1941
   RE: Klomifen/Clomid
5.3.2012 10:08:57   
KRISTINA88
Pa da .I ja tako mislim,imam ja jos 2 dana da pijem klomifen i obavezno idem na pracenje.Ali nesto sam bila sigurna da ce uspjeti iz prvog puta tako da vec pocinje neka frka da me hvatauser posted image

(odgovor članu okana)
Neposredna veza do poruke: 1942
   RE: Klomifen/Clomid
5.3.2012 10:21:39   
okana
Kristina88 bit će ne brini ja počinjem sad od 11 pa me malo strah imaš li kakvih simptoma od klomifena nadut stomak, mučnina ili tako?
Od srca ti želim da klomifen djeluje i da ugledaš user posted image ovaj ciklususer posted image user posted image

(odgovor članu KRISTINA88)
Neposredna veza do poruke: 1943
   RE: Klomifen/Clomid
5.3.2012 11:17:09   
KRISTINA88
okana hvala,i ja to tebi zelim...Pa kada sam pila prvi mjesec ja sam samo spavala prvih dana,imala sam nadutost u stomaku i boljeli su me jajnici ali nije bilo nista strasno..A ovaj put samo nadutost, jajnici me ne bole.Cini mi se da ovaj mjesec bolje podnosim,ali evo 3 dana pijem i svaki dan u isto vrijeme mene glava uzasno boli i pritisak mi je katastrofa ali nije mozda od toga,nekako mi se cini da nema veze sa tim...

(odgovor članu okana)
Neposredna veza do poruke: 1944
   RE: Klomifen/Clomid
5.3.2012 11:23:57   
AMELIC
Evo jedna za ohrabrenje...meni je uspjelo iz trećeg klomifenskog ciklusa...folikulometrija obavezno,štoperica po potrebiuser posted image
Sretno žene,želim vam da uskoro ugledate svojeuser posted image user posted image

_____________________________

Duša mamina uljepšala je naš život...14.03.12
Mala princeza,miris mamin 03.05.13
Veselo nema šta...:)

(odgovor članu KRISTINA88)
Neposredna veza do poruke: 1945
   RE: Klomifen/Clomid
5.3.2012 11:25:49   
KRISTINA88
Uh,da znas da jeste ohrabrenje i hvalauser posted image Kog dana ciklusa da odem ja na folikulometriju?odmah po ispijanju ili kada?

(odgovor članu AMELIC)
Neposredna veza do poruke: 1946
   RE: Klomifen/Clomid
5.3.2012 11:32:47   
AMELIC
Meni su ovulacije inače kasnije 17 ili 18 dan...ja sam išla na prvu folikulometriju 10 ili 11 DC,a onda najčešće svaki drugi dan ili kako mi dr.kaže...al bitno je da se prati, od toga dosta zavisi uspjeh postupkauser posted image
Sretnouser posted image

_____________________________

Duša mamina uljepšala je naš život...14.03.12
Mala princeza,miris mamin 03.05.13
Veselo nema šta...:)

(odgovor članu KRISTINA88)
Neposredna veza do poruke: 1947
   RE: Klomifen/Clomid
5.3.2012 11:34:57   
KRISTINA88
AMELIC Hvala ti puno user posted image

(odgovor članu AMELIC)
Neposredna veza do poruke: 1948
   RE: Klomifen/Clomid
6.3.2012 18:53:12   
Buba87
Cao cure,imam jedno pitanjce za vas.Vec treci dan me bolucka stomak ispod pupkatacno na sredini,to su neki bolovi koji traju oko 2-3 sekunde pa prodju,nista jako ali opet nepoznato,nije bol jajnika vec bas vise njih a ispod pupka,hahhaha.Danas mi je 20-i dan ciklusa a odnose sam imala 11-i,13-i i petnaesti dan ciklusa.Ono sto vas hocu pitati jeste-DA LI JE MOGUCE DA JE TAJ BOL TRUDNOCA????Cula sam negdje da kad zena zatrudni,osjeca tako male bolove,eto samo to.Nadamse da cete znati odgovoritiiiiuser posted image user posted image user posted image .VELIKI POZZuser posted image user posted image

(odgovor članu KRISTINA88)
Neposredna veza do poruke: 1949
   RE: Klomifen/Clomid
6.3.2012 21:38:26   
anela89
sve je moguce...:) navijamo za user posted image user posted image , mene je desni jajnik bolio ovih dana.. koristila sam klomifen ... i 29 su mi folikuli bili 22 mm valjda su pukli ... al ne vjerujem da je sta uspjelo :) nadam se da jest.. i da se necu razocarat... :))9

(odgovor članu Buba87)
Neposredna veza do poruke: 1950
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  76 77 [78] 79 80   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  76 77 [78] 79 80   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *