|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Magnetna-17.mjesecna beba
29.10.2013 12:49:05   
Mya_81 RR
Ma, ne rade pravu klasicnu anesteziju, kako se odmah pomisli kad se kaze ta rijec, ono kao da se ide na operaciju. Daje se apaurin, intravenozno ili klizma.

_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu disaaa)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Magnetna-17.mjesecna beba
29.10.2013 14:11:59   
Apotekarka
Nama je neuropedijata dao br u Hrasnom gdje rade magnetnu,ne znam sta da radim ako ne mogne privatno,jer malog na Kosevu bisam ni narucila,okica mu je bas bolje ali ne poptpuno,kontam je li mi sad predugo cekati par mjeseci...

_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Magnetna-17.mjesecna beba
31.10.2013 11:31:11   
disaaa
a jesil kod neuropedijatra na Jezeru,,sto nisi preko njih isla da te oni naruce za magnetnu na Kosevu?

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Magnetna-17.mjesecna beba
31.10.2013 21:10:30   
zvončica

IZVORNA PORUKA: Apotekarka

Nama je neuropedijata dao br u Hrasnom gdje rade magnetnu,ne znam sta da radim ako ne mogne privatno,jer malog na Kosevu bisam ni narucila,okica mu je bas bolje ali ne poptpuno,kontam je li mi sad predugo cekati par mjeseci...


Pa sto ne nazoves i pitas.....ako je u Hrasnom, onda je kod dr. Sulejmanpasica....extra doktor....
Na Kosevu bez stele za MRI glave se ceka oko 5 mjeseci....
I ne vidim razlog zasto ne bi mogao privatno.....tabletica da ga uspava, ti budes sa njim i eto ga....

_____________________________

Volim sve sto vole mladi :D

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Magnetna-17.mjesecna beba
1.11.2013 8:48:33   
Malenaoduvijek
ne znam zasto anesteziolog,mi smo 3 puta radili magnet i uvijek je sestra sa pedijatrije dala klizmu i onda ides na magnet a za to ti ne treba anesteziolog

ali evo zvonki je sve objasnila

apotekarka nadam se da ce sve biti ok user posted image

< Poruku je uredio Malenaoduvijek -- 1.11.2013 8:49:02 >


_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu zvončica)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Magnetna-17.mjesecna beba
5.11.2013 11:50:43   
disaaa
ma zovite privatne pa njih pitajte zasto anestezilolog,,meni su tako rekli,,a obzirom da mi je neuropedijatar preporucio magnetnu,,ona me i onda narucila na Kosevu,,gdje sam isla na pedijatriju prenocila i ujutru sa sestrom na magnetnu

(odgovor članu Malenaoduvijek)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Magnetna-17.mjesecna beba
12.11.2013 14:48:33   
Apotekarka
Mi se na kraju narucismo na Kosevo dobili smo termin11.12.samo da sve bude u redu....Rekli su nam da prioje na dva dana dodjemo na pedijatriju radi potpisa za klizmu i onda u 8 i 30 na mri kroz 2 dana....i kao odmah nakon pregleda ide kuci...E sad me muci jer su mm s radiologije poslali sefici odjela radi termina,da kao prije dovbije i ona ih zvala i zakazala termi ali mm se opet mnije vratio dole kod sestara da upise je li trebao ako je ona zvala,upravo se vratio iz Sar

_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu disaaa)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Magnetna-17.mjesecna beba
21.11.2013 12:59:11   
disaaa
Nazovi radiologiju i pitaj imal vas na listi?

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Magnetna-17.mjesecna beba
21.11.2013 13:45:23   
Apotekarka
Zvala rekli su mi ako je dr zvala nema potrebe za upisivanjem ponovo....
Kroz koliko ocitanje nalaza bude?

_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu disaaa)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Magnetna-17.mjesecna beba
2.12.2013 14:37:40   
Apotekarka
Za 9 dana imamo odraditi magnetnu,hb oko se gotov vratilo,90% mu je bolje pa se nadam i urednom nalazu MRI...
Ono sto me zanima a ne pitasmo gore dfa li roditelj moze uci sa svojim djetetom prilikom snimanja,njemu je 4,5 god.kaze dr najgori period tesko ih uspavati,a on ziv sam od sebe....Boji se zatvorenog prostora pa me strah ako se probudi...

_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Magnetna-17.mjesecna beba
2.12.2013 16:07:03   
Malenaoduvijek
cak je preporucljivo da roditelj bude sa djetetom i u onu 'subu' da udje .ja sam sa svojim bila unutra

_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Magnetna-17.mjesecna beba
19.12.2013 11:32:21   
Apotekarka
Stigao mi je nalaz A MR i stosta me buni
Na dobijenim MRI skenovima intenzitet signala mnozdane supstance infraneotorijalno je primjeren uz medioponiranu uredno kalibriranu IV komoru...
PCU slobodni.Intenzitet u poodrucju ponsa i mezencefalona uredan.
Na 3D T1 MPR sekvenci prikazu se ishodista n.abducensa koliko je analiza moguca bez evidentnih MR patomorfoloskih promjena.
Ono sto me buini je sljedece
Supratentorijalno .desno parijetalno straga subkortikalno njezna zona hipersignala T2TIRM(TO JE APARAT FREKVENCIJE)PROMJERA 4 MM.pORED OPISANE PAR MILIMETARSKIH NJEZNIH ZONA HIPERSIGNALSA SUBKORTIKALNO FRONTALNO TE UZ STRAZNJR ROGOVE BOCNIH KOMORA III i LATERALNE KOMORE UREDNOG POLOZAJA FORME I SIRINE.sULKUSI MOZGA PRIMJERENO DUBOKI I VANJSLKI LIKVORNI PROSTORI NISU PROSIRENI
Zakljucak....
Mri mozga ukazuje na njezne zone intenziteta signala vidljive desno parijetalno straga promjera 4 mm te frontalno subkortikalno promjea 2-3 mm koje mogu biti promjene na terenu minimalnih njeznih posthipoksicnih promjen
a manje vjerovatno da se radi o drugoj etiologiji....
Ishodista nervus abduncesa obostrano uredni....
Pricala sam sa sestrom koja radi sa neuropedijatricom...pregled imamo zakazan tek u ponedjeljak po meni i po njoj nije nista ozbiljno ali nas te njezne strukture bune....Poludit cu do poonedjeljka....Ako tko zna sta o ovome nek napise....

< Poruku je uredio Apotekarka -- 19.12.2013 11:36:29 >


_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu sarajka81)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Magnetna-17.mjesecna beba
19.12.2013 12:07:29   
M kao Mama
a ja čekam da se javiš, ja ti baš ništa o ovome ne znam ,pošalji zvončicu poruku imaš li je na FB

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Magnetna-17.mjesecna beba
19.12.2013 12:10:55   
Apotekarka
nemam cini mi se sad cu vidjeti je li ona onoi radiolog
Zvoncica Lana
user posted image

< Poruku je uredio Apotekarka -- 19.12.2013 12:12:30 >


_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 39
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *