|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Veš mašina (perilica)
1.4.2010 0:40:58   
mama Nataša
Hanady, koliko košta ta veš mašina samsung????

I mi ćemo morati ovih dana u razgledanjeuser posted image Nakon 5 godina riknula nam Zanussi toliko da nakon pranja mogu komoto na ruke da cijedim veš a nisam sigurna koliko bi se isplatilo popravljati jer je samo 400 obrtaja a ja bih sad nešto sa bar 800

< Poruku je uredio acudesa RR -- 2.4.2010 16:44:13 >


_____________________________

veliki dječak 16.10.2004.
i mali dječak 16.08.2009.

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Veš mašina (perilica)
2.4.2010 16:32:38   
mama Nataša
bila sam jučer u salonu BEKO, ima nekih mašina a nisu ni skupe, oko 500KM

ima li ko iskustva s njima???

ima ih za 5, '' i 7 kg i do 1200 obrtaja

.....

< Poruku je uredio acudesa RR -- 2.4.2010 16:43:57 >


_____________________________

veliki dječak 16.10.2004.
i mali dječak 16.08.2009.

(odgovor članu mama Nataša)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Veš mašina (perilica)
2.4.2010 16:38:47   
moja barbika
kod mene je masina LG ja bih ti preporucila da nju nikako ne kupujes,na nju sam imala 2 god.garancije,a cim je garancija istekla vec sljedeci mjesec su posli kvarovi.platili smo je ''30km to je ona malo veca 7kg.bolje nadji bolji izbor

< Poruku je uredio acudesa RR -- 2.4.2010 16:43:39 >

(odgovor članu mama Nataša)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Veš mašina (perilica)
30.5.2010 7:46:20   
Ex Yu
helo cure ... gigana hana vidim da imamo iste mašine bosch perilica+susilica ...

e pa meni je juce bebac zakljucao kad upalim samo pisti i svijetli onaj kljuc ja to sad neznam otkljucati a nedelja je sad nema nijednog servisa :) da zovem upomoc a upute imam neku malu knjigu toga nema veliku sam izgubila user posted image

mozda i neke druge masine imaju zastitu od djece pa kad pritiscu previse dugmadi se zakljucaju ... help kako da to otkljucam?? user posted image user posted image

_____________________________

Danijal 09.06.2009

(odgovor članu moja barbika)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Veš mašina (perilica)
14.6.2010 21:29:46   
martajay
je l ima neka zena broj nekog majstora za perilicu za sudje????????

_____________________________

7.4.2009.

(odgovor članu Ex Yu)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Veš mašina (perilica)
14.6.2010 21:32:04   
martajay
IZVORNA PORUKA: mama Nataša

bila sam jučer u salonu BEKO, ima nekih mašina a nisu ni skupe, oko 500KM

ima li ko iskustva s njima???

ima ih za 5, '' i 7 kg i do 1200 obrtaja

.....



ja imam ovu manju. super je. svakodnevno je koristim. ima 5 razlicitih programa.
ali se u seljenju/tumbanju izgleda nesto pokvarilo.....


_____________________________

7.4.2009.

(odgovor članu mama Nataša)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Veš mašina (perilica)
14.6.2010 21:38:23   
Anidae
Kod mene su svi aparati gorenje i zadovoljna sam zasad tj. prezadovoljna. to je ono sto smo muz i ja kupovali. Masinu za ves smo dobili od moje nene kao poklon i sad posto zena nije bila u mogucnosti da placa nesto gorenje (jer malo su skuplji) mi smo se odlucili za indesit ves masinu od 5 kg. I tu sam prezadovoljna a vidjela sam da imaju i masine za sudje. Cijene su oko 450 KM a garancija 5 godina. ta ista nena ima tu masinu preko 10 godina i nikad joj se nije pokvarila a trpa u nju garant i preko 5 kg (ko starije zene pa stede user posted image ) . Ono sto ti ja licno ne bi nikad preporucila jesu bira i   beko jer od njih sta god sam imala (od sitnih aparata) riknulo je za par mjeseci tako da nevjerujem ni da su krupni aparati puno boljeg kvaliteta. Sretno i da nadjes sta ti odgovara !!!

_____________________________

Mama i tata ocekuju svoga djecaka polovinom avgusta...
Prezivjeli smo sve i svasta i dogurali do 8.-og mjeseca :)

(odgovor članu martajay)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Veš mašina (perilica)
27.6.2010 19:01:37   
Hannica
Bosh,vec 5 godina radi i ni jednom se nije pokvarila.Extra je stvarno.Ima i susilicu ujedno,ali nju nesto ne koristim,samo kad moram.

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu Anidae)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Veš mašina (perilica)
22.7.2010 19:40:27   
Mamica24
Ženeee imam jedan problemčić. Juče me je pecnula struja na bubnju od mašine user posted image  i danas kad sam pošla izvaditi veš iz mašine na vašu me isto pecnula struja.. prestalo je kad sam isključila mašinu iz struje....

Ima li neko nekog majstora... mašina je nova Samsung nema joj ni 2 godine... sad neznam jel do struje ili je do mašine user posted image user posted image  

_____________________________

Živi dobar i častan život, tako da kad ostariš i pogledaš unazad moći ćeš da uživaš po drugi put. (L. i B. - naše neprocjenjivo blago)

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Veš mašina (perilica)
6.8.2010 12:28:49   
Skvo RR
Ja moju masinu whirpool nosim na vikendicu...to su bacene pare..zvala servis 10X..uvijek isto...sve okej..a ona jednostavno ne pere kako treba...mjenjala deterdjente...nije do toga...jednostavno..zadnji put su mi rekli da je mozda greska u seriji...user posted image

Helem, danas sam begenisala jednu Indesit. Cini mi se okej.user posted image

< Poruku je uredio Skvo RR -- 6.8.2010 12:29:00 >


_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Mamica24)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: Veš mašina (perilica)
6.8.2010 13:47:27   
moja barbika
Da li neka ima masinu ZANKER- njemacka marka i da li je zadovoljna sa njom

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: Koju veš mašinu imate i kako je održavate?
6.8.2010 14:03:35   
I and my angel
Imam SAMSUNG perilicu za ves 8kg i malo je reci da sam prezadovoljna. Sve moguce opcije ima.. Posebno za dnevnu odjecu, baby care,osjetljivu, vunu, tamno rublje, pamuk , rucno pranje.... idt. Koristim CALGON za kamenac i do sada se pokazao kao ok.

_____________________________

Prosječna žena uvijek je radije lijepa nego pametna, jer prosječna žena zna da prosječni muškarac bolje vidi nego što misli.

(odgovor članu larina)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: Veš mašina (perilica)
9.8.2010 9:54:38   
Skvo RR
IZVORNA PORUKA: Skvo RR

Ja moju masinu whirpool nosim na vikendicu...to su bacene pare..zvala servis 10X..uvijek isto...sve okej..a ona jednostavno ne pere kako treba...mjenjala deterdjente...nije do toga...jednostavno..zadnji put su mi rekli da je mozda greska u seriji...user posted image

Helem, danas sam begenisala jednu Indesit. Cini mi se okej.user posted image


Kupila 4X probala...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Extra je pere odlicno, ima super programa, ves samo malo vlazan, kada zavrsi sa centrifugom...zadovoljna pravo.user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: Veš mašina (perilica)
9.8.2010 10:02:20   
Hannica
Skvo user posted image ,bravo za tebe.

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: Veš mašina (perilica)
9.8.2010 10:37:08   
R&T@
IZVORNA PORUKA: Skvo RR

IZVORNA PORUKA: Skvo RR

Ja moju masinu whirpool nosim na vikendicu...to su bacene pare..zvala servis 10X..uvijek isto...sve okej..a ona jednostavno ne pere kako treba...mjenjala deterdjente...nije do toga...jednostavno..zadnji put su mi rekli da je mozda greska u seriji...user posted image

Helem, danas sam begenisala jednu Indesit. Cini mi se okej.user posted image


Kupila 4X probala...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Extra je pere odlicno, ima super programa, ves samo malo vlazan, kada zavrsi sa centrifugom...zadovoljna pravo.user posted image


Koliko ima obrtaja? Cijena? Gdje je begenisa?

Odgovori, molim lijepo, pa me postedi maratona po prodavnicama...user posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: Veš mašina (perilica)
9.8.2010 10:44:29   
Skvo RR
IZVORNA PORUKA: tajra

IZVORNA PORUKA: Skvo RR

IZVORNA PORUKA: Skvo RR

Ja moju masinu whirpool nosim na vikendicu...to su bacene pare..zvala servis 10X..uvijek isto...sve okej..a ona jednostavno ne pere kako treba...mjenjala deterdjente...nije do toga...jednostavno..zadnji put su mi rekli da je mozda greska u seriji...user posted image

Helem, danas sam begenisala jednu Indesit. Cini mi se okej.user posted image


Kupila 4X probala...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Extra je pere odlicno, ima super programa, ves samo malo vlazan, kada zavrsi sa centrifugom...zadovoljna pravo.user posted image


Koliko ima obrtaja? Cijena? Gdje je begenisa?

Odgovori, molim lijepo, pa me postedi maratona po prodavnicama...user posted image

Evo to je ova...sve pise KLIK

A ja sam je kupila u Tehnomagu na Malezijskom mostu, na CV...jer je malo jeftinija...

Tako da sam ja sve obisla...ustedi zeno sebi vrijeme...user posted image user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: Veš mašina (perilica)
28.8.2010 0:10:09   
Anoniman
E drage moje, ja imam Gorenje masinu i 7-ma joj je godina... super je bilo sve do unazad mjesec dva od kada nisam bas zadovoljna kako mi opere ves...
bijelo vise nije bijelo nego skoro pa sivo, a sareno, svaki put na crnim majicama ostane nesto kao bijelo... nije deterdzent, izapere ona fino, ali ostanu neke kao bijele flekice pa ja to moram ponovo rukama da istrljam... a bijeli ves, ma bljakica... nista vise nije bijelo... sta mislite da li da kupim novu ili da se gnjavim sa majstorima???

(odgovor članu Skvo RR)
  Neposredna veza do poruke: 92
   RE: Veš mašina (perilica)
28.8.2010 0:16:04   
Dida79
Bambi jesi joj cistila filter jer masina slabije pere kad joj je filter zaprljan

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: Veš mašina (perilica)
28.8.2010 0:22:44   
Honey3
di si moja Bambiceuser posted image ja mislim da je to do deterdjenta jer se i meni desavalo da mi po crnoj odjeci ostaju bijele fleke pa sad koristim tecni deterdjent i sve ok,a sto se tice bijelog vesa koristim persil i super dok od drugih ves bude siv,jos kupim u DM-u kesice praska za bijeli ves i ves blistauser posted image kod mene je beko masina i evo traje vec 8 god.ja prezadovoljna,dva puta dolazio majstor vadio feninge iz masineuser posted image

_____________________________

Moj muž je pametniji od mene. Bolje se on oženio, nego što sam se ja udala. :))))

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: Veš mašina (perilica)
28.8.2010 0:32:46   
Dida79
Ja feninge sama izvadim user posted image user posted image
Samo imam problema sa 2 i 5 km za to moram majstora zvatiuser posted image user posted image

(odgovor članu Honey3)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: Veš mašina (perilica)
28.8.2010 0:38:00   
Honey3
IZVORNA PORUKA: Dida79

Ja feninge sama izvadim user posted image user posted image
Samo imam problema sa 2 i 5 km za to moram majstora zvatiuser posted image user posted image
bolje da je obrnuto,bar bi imala neke koristi,a nako krupnije ode majstoruuser posted image user posted image user posted image kod mene masina nema filter,zato majstor mora i feninge vaditi


_____________________________

Moj muž je pametniji od mene. Bolje se on oženio, nego što sam se ja udala. :))))

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: Veš mašina (perilica)
28.8.2010 0:47:12   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: Bambi09

E drage moje, ja imam Gorenje masinu i 7-ma joj je godina... super je bilo sve do unazad mjesec dva od kada nisam bas zadovoljna kako mi opere ves...
bijelo vise nije bijelo nego skoro pa sivo, a sareno, svaki put na crnim majicama ostane nesto kao bijelo... nije deterdzent, izapere ona fino, ali ostanu neke kao bijele flekice pa ja to moram ponovo rukama da istrljam... a bijeli ves, ma bljakica... nista vise nije bijelo... sta mislite da li da kupim novu ili da se gnjavim sa majstorima???


bambi filter očisti pod 1

a onda da ti kažem...
kod mene mašina gorenje onaj spremin za setrdžent malo mi neozbiljan...pas enekako nakupe naslage detrdženat i omekšivača koji kostisim samo kada zavjese perem...
otvori odozgo mašinu i vidjet ćeš na desnoj strani kutija prava pročvršećan kablom crnim...
fino odvoji kutiju izvadi operi...kablo malo porčisti i sve vrati na mjestouser posted image
neće više biti tačkica....

a to sivilo....
detrdžent koji kostiš...
fino kad mašinu očistiš kupi malo veniša u prahu i operi po jednu dvije tri ( zavisi od sivila) veša njime sve će se vratiti na svoje...
od svih detrdženata ja sam zaključila persil gold jedini ne dovede do sivila...
ostali kada tda doveduuser posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: Veš mašina (perilica)
28.8.2010 0:47:45   
Dida79
Ostavi on meni te markice ali zato uzme one papirne user posted image
Nudila sam ja njemu jednom reko uzmi ba ove sto si izvadio iz masineuser posted image user posted image Nece mangup kaze draza mu cvanja (20km)user posted image

(odgovor članu Honey3)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: Veš mašina (perilica)
28.8.2010 0:52:02   
Visnja RR
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Bambi09

E drage moje, ja imam Gorenje masinu i 7-ma joj je godina... super je bilo sve do unazad mjesec dva od kada nisam bas zadovoljna kako mi opere ves...
bijelo vise nije bijelo nego skoro pa sivo, a sareno, svaki put na crnim majicama ostane nesto kao bijelo... nije deterdzent, izapere ona fino, ali ostanu neke kao bijele flekice pa ja to moram ponovo rukama da istrljam... a bijeli ves, ma bljakica... nista vise nije bijelo... sta mislite da li da kupim novu ili da se gnjavim sa majstorima???


bambi filter očisti pod 1

a onda da ti kažem...
kod mene mašina gorenje onaj spremin za setrdžent malo mi neozbiljan...pas enekako nakupe naslage detrdženat i omekšivača koji kostisim samo kada zavjese perem...
otvori odozgo mašinu i vidjet ćeš na desnoj strani kutija prava pročvršećan kablom crnim...
fino odvoji kutiju izvadi operi...kablo malo porčisti i sve vrati na mjesto
user posted image
neće više biti tačkica....

a to sivilo....
detrdžent koji kostiš...
fino kad mašinu očistiš kupi malo veniša u prahu i operi po jednu dvije tri ( zavisi od sivila) veša njime sve će se vratiti na svoje...
od svih detrdženata ja sam zaključila persil gold jedini ne dovede do sivila...
ostali kada tda doveduuser posted image



ovo se i meni u zadnje vrijeme desava ...izludih...moram dva puta ispirati crni vec i opet ostanu.....
kakva crna kutija ...sta se otvori..kod mene je gorenje al ona manja masina od 4,5 kg

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: Veš mašina (perilica)
28.8.2010 0:55:42   
Hanady RR
Odozgo poklopac bijeli skineš....
kad skineš sa desne strane dgje se ubaciuje detrdžent kutija za detrdžent...
nju odvojiš od crijeva...
nebi vjerovale koliko naslaga ima u toj kutiji tačno u dijelu gdje treba u crijevi detrdžent....
i onda fino operete....
i zaista detrdženti se ljepe tu na tim otvorima za odlazak na pranje....i kako dogu stoji onda ga naredni povuče i onako star i mnogo mokar ljepljiv ostane na garadrobi.


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *