|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Tetovaza i pirsing...
11.8.2009 15:44:16   
Lulu_
stavlja se prozirna folija

_____________________________

Naomih 27.03.2008 9.41 hm...

I''''m Starting With The Man In,The Mirror,I''''m Asking Him To Change His Ways,And No Message Could Have
Been Any Clearer,If You Wanna Make The World,A Better Place,Take A Look At Yourself, And,Then Make A Change

(odgovor članu dana3)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Tetovaza i pirsing...
11.8.2009 21:38:14   
zeni
Lulu,stavi se prozirna folija dok dodjes kuci skines to i onda cistis i mazes bepanthen mast

_____________________________

KADA PROMJENIS NACIN KOJIM GLEDAS NA STVARI,STVARI KOJE GLEDAS SE MJENJAJU

(odgovor članu Lulu_)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Tetovaza i pirsing...
11.8.2009 21:42:19   
Anoniman
moze bilo koja krema

(odgovor članu zeni)
  Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Tetovaza i pirsing...
11.8.2009 21:44:11   
zeni
vjerovatno moze,ali bepanthen je ipak za zarastanje rana

_____________________________

KADA PROMJENIS NACIN KOJIM GLEDAS NA STVARI,STVARI KOJE GLEDAS SE MJENJAJU

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Tetovaza i pirsing...
11.8.2009 21:47:51   
Lulu_
kod mene je mm kad se tetovirao prosle godine nosao prozirnu foliju tri cetiri dana(naravno mjenjali smo je 5-6 puta na dan a stavljao je bivacin mast...tako mu je rekao momak koji je radio

_____________________________

Naomih 27.03.2008 9.41 hm...

I''''m Starting With The Man In,The Mirror,I''''m Asking Him To Change His Ways,And No Message Could Have
Been Any Clearer,If You Wanna Make The World,A Better Place,Take A Look At Yourself, And,Then Make A Change

(odgovor članu zeni)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Tetovaza i pirsing...
11.8.2009 21:49:23   
zeni
ja imam dvije na sebi i meni je radio Cober,kojem najvise vjerujemuser posted image

_____________________________

KADA PROMJENIS NACIN KOJIM GLEDAS NA STVARI,STVARI KOJE GLEDAS SE MJENJAJU

(odgovor članu Lulu_)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Tetovaza i pirsing...
11.8.2009 21:51:13   
mamma mumi
Licno se nikada nebih tetovirala, ali na drugima mi se ponekad svide neke neobicne male tetovaze. Pirsing mi se gadi.Ali ko voli nek izvoli.

(odgovor članu zeni)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Tetovaza i pirsing...
11.8.2009 21:54:39   
Lulu_

IZVORNA PORUKA: zeni

ja imam dvije na sebi i meni je radio Cober,kojem najvise vjerujemuser posted image

nas porodicno radi eliuser posted image pa cu tamo...
user posted image

_____________________________

Naomih 27.03.2008 9.41 hm...

I''''m Starting With The Man In,The Mirror,I''''m Asking Him To Change His Ways,And No Message Could Have
Been Any Clearer,If You Wanna Make The World,A Better Place,Take A Look At Yourself, And,Then Make A Change

(odgovor članu zeni)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Tetovaza i pirsing...
11.8.2009 21:54:44   
Anoniman
ja sam se tetovirala kod seke (dok je jos radila) meni je ona samo stavila tufer i rekla da mazem masnom kremom par dana dok se koza peruta...ja sam tufer odmah skinula jer nisam mogla izdrzati a kremom sam mozda jednom namazala

(odgovor članu mamma mumi)
  Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Tetovaza i pirsing...
11.8.2009 21:58:07   
Mya_81 RR
IZVORNA PORUKA: Lulu_

kod mene je mm kad se tetovirao prosle godine nosao prozirnu foliju tri cetiri dana(naravno mjenjali smo je 5-6 puta na dan a stavljao je bivacin mast...tako mu je rekao momak koji je radio


Ovako sam i ja, ali nije neobično da je ista procedura jer smo radile tatoo kod istog tipa user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu Lulu_)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Tetovaza i pirsing...
11.8.2009 21:59:16   
Lulu_
kod elija jel?
nisam ja jos sutra mi je u tri terminuser posted image
a sta ono ti imas istetovirano

_____________________________

Naomih 27.03.2008 9.41 hm...

I''''m Starting With The Man In,The Mirror,I''''m Asking Him To Change His Ways,And No Message Could Have
Been Any Clearer,If You Wanna Make The World,A Better Place,Take A Look At Yourself, And,Then Make A Change

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Tetovaza i pirsing...
11.8.2009 22:07:48   
Mya_81 RR
Da, kod Elija...ja imam istetoviranu djetelinu s cetiri lista...dugo sam čekala da nađem nešto simbolično i ova tetovaža mi predstavlja zaista nešto bitno u životu....

_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu Lulu_)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Tetovaza i pirsing...
11.8.2009 22:46:14   
palčica
nemam ni ja nijednu tetovažu, al čim se udam to mi je prvo što ću napravit!!!! Iza, na vratu (tako da mogu pokrit kosom, zbog posla) prvo slovo imena mog dragog, al na nekom drugom pismu, glagoljici ili slično... i na boku jednu, al ne zna još što.... Inače meni starci nisu nikad dali da se tetoviram, neće im ni sad bit drago al eto sa svojih 25 god valjda znam šta radim.... Sjećam se kad sam sa 18 god rekla da hoću tetovažu i pirsing tata mi je rekao:" Molim te nemoj tetovažu, al buši šta god hoćeš, to možeš maknutuser posted image user posted image user posted image " I imao je pravo jer ono što mi se sviđalo sa 18 god sad ne bi stavila na sebe ni u ludilu

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Tetovaza i pirsing...
11.8.2009 22:48:58   
Mya_81 RR
E, upravo to....zato i jesam čekala nešto posebno jer ko zna bili mi se svidjela danas neka glupost koju sam htjela tetovirati u srednoj školi....

_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu palčica)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Tetovaza i pirsing...
11.8.2009 22:56:19   
palčica
A jedan dan kad aBd budem imala djecu terovirat ću nijhova imena....   fora mi je ona tetovaža u Angeline Jolie, ona je istetovirala na ramenu zemljopisnu dužinu i širinu mjesta gdje s se njena djeca rodila... Al to meni puno ni ne znači, budući da nisam vidila svijeta ko ona a bilo bi malo glupo imat 2 ili 3 iste tetovažeuser posted image user posted image

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Tetovaza i pirsing...
12.8.2009 7:04:51   
Mya_81 RR
Ja sam isto mislila obilježiti nekako rođenje Minje...ne znam još šta bih, ali moram u to uklopiti mogućnost da ću imati još djece tako da to na kraju liči na nešto ukusno i jednostavno....

_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu palčica)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Tetovaza i pirsing...
12.8.2009 18:00:40   
Lulu_
http://img38.imagefra.me/img/img38/2/8/12/naomihlulu/f_grpn6umym_7dc0a7e.jpg

_____________________________

Naomih 27.03.2008 9.41 hm...

I''''m Starting With The Man In,The Mirror,I''''m Asking Him To Change His Ways,And No Message Could Have
Been Any Clearer,If You Wanna Make The World,A Better Place,Take A Look At Yourself, And,Then Make A Change

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Tetovaza i pirsing...
12.8.2009 19:50:30   
mamy Sabina
Lulu duso nikako da skontam gdje ti je ova tetovaza?
Pisala si da ces je uraditi na podlaktici,valjda slika naopako postavljena pa ne mogu da skontam.user posted image
Inace svidja mi seuser posted image
Ja vec danim intenzivno razmisljam( da se razumijemo godinama ja mastam o tetovazi)
o jednoj tetovazi
Grančici japanske trešnje,sa jednim rascvjetalim cvijetom na njoj ,to je moja Emina i još tri
pupljka na njoj,za moja tri meleka,mamina anđela.
Baš intenzivno razmišljam da to napravim
Uradila bih je na ristu,gornjem dijelu stopala onako malo prema skočnom zglobu da ide.
Mostarke koja od vas zna dobar tattoo salon?


< Poruku je uredio mamy RR -- 12.8.2009 19:51:21 >


_____________________________

Boj se ovna, boj se govna, a kad ću živjeti?



(odgovor članu Lulu_)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Tetovaza i pirsing...
12.8.2009 22:53:44   
Lulu_
sabina ideja ti je extra extra!!!!!!
uradi to oabvezno
jest na podlaktici sa unutrasnje strane ljeve ruke

_____________________________

Naomih 27.03.2008 9.41 hm...

I''''m Starting With The Man In,The Mirror,I''''m Asking Him To Change His Ways,And No Message Could Have
Been Any Clearer,If You Wanna Make The World,A Better Place,Take A Look At Yourself, And,Then Make A Change

(odgovor članu mamy Sabina)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Tetovaza i pirsing...
12.8.2009 23:02:35   
almai


IZVORNA PORUKA: Chuchi

Ja sam prije htjela da izmedju nogu istetoviram paukovu mrezu, sada ne moram, ona je tamo odavno user posted image user posted image user posted image


e bas me nasmijauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

moja su djeca zlatna...
kad spavaju:))

(odgovor članu Chuchi)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Tetovaza i pirsing...
12.8.2009 23:27:26   
Romali
IZVORNA PORUKA: mamy RR

Grančici japanske trešnje,sa jednim rascvjetalim cvijetom na njoj ,to je moja Emina i još tri
pupljka na njoj,za moja tri meleka,mamina anđela.




A joj mamy, ovo je tako user posted image . Bit će još barem jedan rascvjetali pupoljak u tvom životu, znam da hoće aBd



_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu mamy Sabina)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Tetovaza i pirsing...
13.8.2009 11:12:37   
Nunichi
IZVORNA PORUKA: Lulu_

http://img38.imagefra.me/img/img38/2/8/12/naomihlulu/f_grpn6umym_7dc0a7e.jpg


user posted image user posted image user posted image user posted image
Kako je proslo,jel bolilo?

Stvarno dolazim u iskusenje da ti ukradem ideju... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Orginalno nema sta.


(odgovor članu Lulu_)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Tetovaza i pirsing...
13.8.2009 11:14:58   
Lulu_

IZVORNA PORUKA: Nunichi

IZVORNA PORUKA: Lulu_

http://img38.imagefra.me/img/img38/2/8/12/naomihlulu/f_grpn6umym_7dc0a7e.jpg


user posted image user posted image user posted image user posted image
Kako je proslo,jel bolilo?

Stvarno dolazim u iskusenje da ti ukradem ideju... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Orginalno nema sta.



samo po venama je peklo ali posto je to bila samo jedna kratka crta nije zaista bilo strasno a sto se vise penjao prema laktu to je manje bilo neugodno...na kraju(od polovine)nisam ni sekunde osjetila....user posted image
vise mi smeta depilacija ruke nego tetovaza........

_____________________________

Naomih 27.03.2008 9.41 hm...

I''''m Starting With The Man In,The Mirror,I''''m Asking Him To Change His Ways,And No Message Could Have
Been Any Clearer,If You Wanna Make The World,A Better Place,Take A Look At Yourself, And,Then Make A Change

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Tetovaza i pirsing...
13.8.2009 11:16:46   
Nunichi
IZVORNA PORUKA: Romali

IZVORNA PORUKA: mamy RR

Grančici japanske trešnje,sa jednim rascvjetalim cvijetom na njoj ,to je moja Emina i još tri
pupljka na njoj,za moja tri meleka,mamina anđela.




A joj mamy, ovo je tako user posted image . Bit će još barem jedan rascvjetali pupoljak u tvom životu, znam da hoće aBd




Dusica moja...Prekrasna ideja,samo ostavi mjesta za barem jos jedan rascvjetali cvijet. user posted image user posted image

(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Tetovaza i pirsing...
13.8.2009 11:19:46   
Nunichi
IZVORNA PORUKA: Lulu_

samo po venama je peklo ali posto je to bila samo jedna kratka crta nije zaista bilo strasno a sto se vise penjao prema laktu to je manje bilo neugodno...na kraju(od polovine)nisam ni sekunde osjetila....user posted image
vise mi smeta depilacija ruke nego tetovaza........


Ma onih par prvih uboda je neugodno...a nakon toga zaboravis i sta radis. user posted image
Super je ispalo... user posted image

(odgovor članu Lulu_)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *