|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kisobran kolica
1.3.2009 18:39:37   
meli
ja sam prije 4 mjeseca kupila GRACO MOJO kisobran kolica, u turbo limachu su kostaala 179 KM. Iskreno receno, pokajala sam se jer eman uopce ne zeli da sjedi u njima. samo onako stoje.gledala sam takodje CHICCO MULTIWAY i razocarala sam se njihovom cijenom. kostaju 430 KM i mislim da je to pretjerano za kisobran kolica.

(odgovor članu rozi)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: Kisobran kolica
1.3.2009 18:47:46   
andji
Draga melli meni su ovi iz chicca pravo bezobrazni,kao lopovi mi djeluju....čuj 500,00km za kišobran kolica.....mislim svako svoje zna,ali baš da bi dala jednu prosječnu našu platu za chicco kolica ma nema šanse,šta ja znam sve nakupovat za toliko loveuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

E ne trebate više glasati ni na jednom takmičenju,konačno,zar ne???!

(odgovor članu meli)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: Kisobran kolica
1.3.2009 21:18:36   
camm
IZVORNA PORUKA: Emina*

user posted image


Amrino, jel ovakva??
Joj, meni su ova prelijepa, samo sto je puno brate 200 KM,
a jos je upitno hocel on kad prohoda htjeti da se voza tako cesto...



Da li se jos ova kolica prodaju po bojama??
ja kada sam isla bile su razlicite cijene po bojama,znam da je  zelena boja kolica bile jeftinija
od crvenih,i tamno plavih...
Al bez obzira na sve ova kolica su preskupa,ista su kao ona bu-bu
sto se tice tockova.
A taj gornji dio sto dodje iznad glave morate paziti jer lako puca..zato oprez..

_____________________________

Ja tek sada kuzim da ne kuzim, sta kuzim, sta ne kuzim, sta mi je tesko skuziti, sta ne mogu prokuziti, ali jedno kuzim...:D

(odgovor članu Emina*)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: Kisobran kolica
1.3.2009 22:30:46   
meli
upravu si, andji,  potpuno...stvarno su bezobrazni....jos kad sam vidjela da u njemackoj kostaju 108 eura...e tad sam se bas razocaralauser posted image ....meni za moje dijete nista nije skupo al 430 KM za kisobran kolica stvarno ne mogu dati....kad skontam sta pelena, odjece i igracaka za te pare mogu kupiti.......al et....

(odgovor članu andji)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: Kisobran kolica
3.3.2009 14:25:47   
Amrino
Zene kupila i ja konacno kolica user posted image . user posted image user posted image user posted image
Kupila sam na kraju ova Chicco Caddy. (poslije cu postaviti slikicu)
Bila sam u Zenici u shopping centru Dzananovic i tamo su u radnji "Sara" 156 KM!!!
Ja se sokirala! Pa nevjerovatno je kako su ovi ovdje bezobrazni! Pa komotno da kupuju u Zenici i prodaju u Sa imaju skoro 50 KM ciste zarade!
Eto drage moje da znate. Tamo prodaju Chicco, Peg Perego...i sve ostale "marke" kolica a kao sto vidite jeftiniji su (i ljubazniji).
Odlucila sam se za ova jer su ona Bubu oko 120 KM (znaci nije tolika razlika) a teza su i onaj polozaj "za spavanje" mi nije bas praktican jer ima neka kopca pa moze zuljati.
Mi smo ovima za sada prezadovoljni! Dobili smo i kabanicu za kisu samo nije nam dosla ona korpa...user posted image pa cu probati da je kupim posebno i stavim.


_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu meli)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: Kisobran kolica
3.3.2009 20:26:35   
Hannah
Vidjela sam odlična brevi kišobran kolica u Mališi za 130-tak KM. Djeluju stabilnije nego kikova. Cam kišobranci su teži od mojih velikih. 

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: Kisobran kolica
5.3.2009 23:20:36   
thea
Izvini, gdje se nalazi Mališa i ta Brevi-jeva kolica jesu li prikladna za novorodjencad ili za vecu bebu koja moze da sjedi? user posted image Unaprijed hvala.

(odgovor članu Hannah)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: Kisobran kolica
5.3.2009 23:27:49   
mama dzo
ima li ko iskustva sa quinny kisobran kolicima

(odgovor članu thea)
Neposredna veza do poruke: 108
   RE: Kisobran kolica
5.3.2009 23:29:15   
teta berta
ja vidjela u jani predivna žuto crna chiccova ali mi skupa pravo 260 km, ja bi ih nekako i kupila al muž neda kaže može se proć i jeftinije ili prvo da ova prodam....user posted image

_____________________________

Imam dva zlata, to su Nika i njen tata -:)

(odgovor članu thea)
Neposredna veza do poruke: 109
   RE: Kisobran kolica
5.3.2009 23:33:06   
mama dzo
kod nas u pg chichova kisobran kolica kostaju 89 e ima ih u yutoj plavoj i teget boji ali mi djeluju bas nekako mala i jadna

(odgovor članu teta berta)
Neposredna veza do poruke: 110
   RE: Kisobran kolica
6.3.2009 19:55:02   
meli
imam namjeru kupiti CHICCO MULTYWAY pa bih zamolila ako ih neko ima napise nesto o njima.citala sam sve njihove karakteristike ali je nekako drugacije kad bi mi neko rekao da li su zaista tako funkcionalna. hvala unaprijd!!!!!!

(odgovor članu mama dzo)
Neposredna veza do poruke: 111
   RE: Kisobran kolica
10.3.2009 13:02:01   
sanja.sa
Ja sam juce isla da kupim chicco liteway, ali kada sam ih probala meni su knap visinom, a MM koji je visok 2m nema sanse da ih voza. Model chicco evolution je visociji 5cm, pa me zanima da li ga neko ima i da li ste zadovoljne?
Takodje ako znate jos neka “visoka” kisobran kolica please napisiteJ.
 
Ovo je chicco ct0.5 evolution

user posted image

_____________________________

Mark - mamin zivot
29.08.2008.

(odgovor članu meli)
Neposredna veza do poruke: 112
   RE: Kisobran kolica
11.3.2009 7:57:07   
mamyca
Mi smo jucer dobili na poklon kisobran kolica,Robotova markauser posted image (moram reci da sam bas sumnjala da nece biti nesto dobra),ali sad vam mogu reci da su mi super,imaju tri polozaja,i pravo su lagana,Hamzi se svidjaju i to mi je najbitnije.user posted image
Sutra stavljam sliku.user posted image


_____________________________

Hamza 11.3.2008.

(odgovor članu sanja.sa)
Neposredna veza do poruke: 113
   RE: Kisobran kolica
11.3.2009 8:58:04   
Hannah
IZVORNA PORUKA: thea

Izvini, gdje se nalazi Mališa i ta Brevi-jeva kolica jesu li prikladna za novorodjencad ili za vecu bebu koja moze da sjedi? user posted image Unaprijed hvala.


Izvini što se javljam nakon mjesec dana :). Mališa je u Merkuru na otoci, a ova kolica ne mogu za novorođenče, nemaju položaj za ležanje.

(odgovor članu thea)
Neposredna veza do poruke: 114
   RE: Kisobran kolica
13.3.2009 22:22:48   
nita
A gdje je slika? Baš me interesuje kako izgledaju ta kolica. Ako ti bude zgodno ubaci nam sliku.user posted image

(odgovor članu mamyca)
Neposredna veza do poruke: 115
   RE: Kisobran kolica
14.3.2009 21:14:47   
thea
Hvala na informacijama, ja sada trazim kolica za novorodjence i mislim da cu se odluciti za Gracco Ultima + TS. Da li ima neko iskustvo sa ovim kolicima i kako su se pokazala?

Veliki pozz za sve mame!

(odgovor članu Hannah)
Neposredna veza do poruke: 116
   RE: Kisobran kolica
14.3.2009 22:03:03   
Visnja RR
thea imas temu o kolicima na pdf Trudnoca -

Koja kolica su dobra...


iscitaj sve user posted image


_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu thea)
Neposredna veza do poruke: 117
   RE: Kisobran kolica
14.3.2009 22:26:43   
mamina princeza
Brevijeva Kisobran kolica su super al nisu za novorodjence nikako . Ja ih imam odnedavno trenutno mi stoje kod mame kad tamo odemo da moze izaci - Dzelila ih voli al se ne mogu poredit sa ovim nasim PEg Perego , jest da su teska al kad je beba mala mislim da su takva super. Dok ne prohoda mislim ih abd koristiti a onda kad bude malo nogicama malo kolicima uzecu ova od mame. 

_____________________________

Moja princeza 04.07.2008
Moj princ 26.02.2012

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 118
   RE: Kisobran kolica
22.3.2009 1:19:06   
thea
Hvala Visnja RR! Nisam bila prisutna ovih dana na forumu, pa tek sad vidim tvoj odgovor.

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 119
   RE: Kisobran kolica
5.4.2009 8:25:55   
žana o8
Ja sam kupila u TL bubu kolica -80,00 KM - nisu uopšte loša, a i lijepo izgledaju,  imaju 2 položaja, lagana su. Konačno možemo same šetatiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

nestašni smo strašno, uh, uh, bilo je po guzi

(odgovor članu thea)
Neposredna veza do poruke: 120
   RE: Kisobran kolica
15.4.2009 17:02:43   
Skvo RR
IZVORNA PORUKA: sanja.sa

Ja sam juce isla da kupim chicco liteway, ali kada sam ih probala meni su knap visinom, a MM koji je visok 2m nema sanse da ih voza. Model chicco evolution je visociji 5cm, pa me zanima da li ga neko ima i da li ste zadovoljne?
Takodje ako znate jos neka "visoka” kisobran kolica please napisiteJ.
 
Ovo je chicco ct0.5 evolution

user posted image

I mene ova zanimaju....Ja imam chicco sa tri tocka (prezadovoljna sam, ali su mi ona user posted image user posted image user posted image  za gizde i kada sam sa MM-om ali su mi full preteseka,da li si ih kupila? Koliko imaju kg i polozaja? I da li moze bebe od 6 mjeseci u njih?

Pozz

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu sanja.sa)
Neposredna veza do poruke: 121
   RE: Kisobran kolica
15.4.2009 17:48:33   
juni
Evo ja cu ti odgovoriti posto smo ih kupili nedavno. Imaju 5 polozaja, od lezeceg do uspravno sjedeceg. Kilaza im je oko 7 kg (ja ih vagala user posted image ) ali u prodavnici ce ti reci 5,5 kg. Mogu bebe od pola godina, ja sam juce vidila jos mladju bebicu u njima, mama je voza i cini se ok.
Ja ih jos nisam koristila jer su mi neprakticna niz stranu pa zato koristim ova teska sa rucnom kocnicom, a ova chiccova cemo koristiti za more i Mostar. Nadam se da sam ti pomogla user posted image
Emil salje jednu veliku pusu za Umu user posted image


_____________________________

EMIL,7.9.2008.

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 122
   RE: Kisobran kolica
15.4.2009 22:33:15   
Skvo RR
Koja im je cijena?

Znaci ti zadovoljna...ma ova moja su mi preteska....pod hitno trebam laksa kolica...A kakva su za upravljanje? vidim nemaju kocnicu....a sto su tebi neprakticna nisam te skontala....(do mene je vjerovatno, jer sam koma citav dan) ?
Ljubni nam Emila!

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu juni)
Neposredna veza do poruke: 123
   RE: Kisobran kolica
15.4.2009 22:54:28   
juni
Cijena im je 280 km (mozda negdje ima i jeftinije naci). Za upravljanje ti ne mogu nista reci jer ih jos nisam pocela koristiti, mozes pitati Romali jer ih i ona ima user posted image
Meni bi bila neprakticna kad bih s njima isla niz strminu jer nemam rucne kocnice na njima (a ja navikla na Quinny).
Zbog toga jedino, inace su cudo sto se tice sklapanja i rasklapanja, za cas!


_____________________________

EMIL,7.9.2008.

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 124
   RE: Kisobran kolica
17.4.2009 7:32:46   
Romali
Vidim neko me tražio, tek sad skontahuser posted image

Skvo, mi ih imamo i nama su super! Ni mm ni ja nismo uopšte niski, ali nismo primjetili ovo što spominju da je višim ljudima malo teže gurati ih.
Uglavnom, mene su spasila. Stavim bebu ( ustvari čo'jeka od skoro 12 kg) u njih, odnesem niz stepenice i tek onda u lift, sve bez problema.user posted image

Pošto imaju više položaja, možeš svoju bebaru staviti u njih da leži ili bude u polusjedećem položaju. Računaj da će ona ubrzo sjediti aBd.

Lagano se sklapaju, a što se tiče kočnice, nama svakako ne treba pa smo full zadovoljni. Korpa je tkđ.super, svašta u nju natovarim i još ima gornji dio navlake pa se taj nered ne vidi.

Imamo i mi ona što kažeš za gizde user posted image , ali su ova spas za mamu samu  s bebom.

< Poruku je uredio Romali -- 17.4.2009 7:33:25 >


_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu juni)
Neposredna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *