|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kisobran kolica
26.5.2009 19:50:22   
aazra
IZVORNA PORUKA: rozi


Prethodno sam kupila neka Bubu od 50 km  i grozna su, bacene pare.  Ne mogu se spustiti u lezeci polozj, nakon 10 minuta voznje  nazuljam ruke, preduga su, jedve stanu u auto, tesko se njima upravlja, meni su bas bezveze.



Rozi hvala ti na ovim informacijama ja sam vidjela par modela "bubu" u TL, i neka su mi se svidjela ali ne cine mi se kvalitetno iako nisu skupa opet ne vrijede toliko bar se tako meni cini...
Mislim da je veoma bitno za kolica da su udobna bebi i naravno da mama uziva dok ih vozi a ne da se patiuser posted image
Sad ne znam mozda nije bio dobar samo taj modela vidim ovdje ima i onih koje su s njima zadovoljne ali ja sam opet nesto sketpicna..

_____________________________








(odgovor članu rozi)
Neposredna veza do poruke: 151
   RE: Kisobran kolica
26.5.2009 22:22:08   
camm
IZVORNA PORUKA: aazra

Camm, hvala ti puno bila sam u Merkatoru jucer vidjela sam ta crvena ali nekako su mi preniska, s obzirom da i mm cesto vozi kolica..
A trazim i da su sa onim gumenim ruckama.  Inace ja sam prezadovoljna sa graccovim kolicima koje imam ali kada lift ne radi ne mogu s njima maknuti iako nisu puno teska.

Trenutno sam u potrazi za "babyideal" onaj model koji ima gumene rucke i tendu. Mislim da se zove "inicia".
Je li ih neka od vas imala?



draga znam na sto mislis ja sam samo  napisala da pomognem nekom kome treba
e sad da li se nekom svidza ili ne to nije moj problem,nasi ukusi i zahtjevi su razlicitiuser posted image
neke mame ne vole teska kolica zbog lifta itd.pisalo se vec o tome


slikala sam ova kolica pa cu kasnije sliku da postavim dok mm prebaci
pozz svimauser posted image

_____________________________

Ja tek sada kuzim da ne kuzim, sta kuzim, sta ne kuzim, sta mi je tesko skuziti, sta ne mogu prokuziti, ali jedno kuzim...:D

(odgovor članu aazra)
Neposredna veza do poruke: 152
   RE: Kisobran kolica
26.5.2009 23:39:19   
camm
 user posted image

evo kolica

< Poruku je uredio Visnja RR -- 9.6.2009 22:32:42 >


_____________________________

Ja tek sada kuzim da ne kuzim, sta kuzim, sta ne kuzim, sta mi je tesko skuziti, sta ne mogu prokuziti, ali jedno kuzim...:D

(odgovor članu camm)
Neposredna veza do poruke: 153
   RE: Kisobran kolica
27.5.2009 8:18:04   
Hannah
Nisu loša uopšte.

Ja sam kupila u Mališi Brevi B-Light, odlična su. Dođe čak i navlaka za kišu, a izvrsno su upravljiva.

(odgovor članu camm)
Neposredna veza do poruke: 154
   RE: Kisobran kolica
27.5.2009 12:41:19   
aazra


[/quote]

draga znam na sto mislis ja sam samo  napisala da pomognem nekom kome treba
e sad da li se nekom svidza ili ne to nije moj problem,nasi ukusi i zahtjevi su razlicitiuser posted image
neke mame ne vole teska kolica zbog lifta itd.pisalo se vec o tome

slikala sam ova kolica pa cu kasnije sliku da postavim dok mm prebaci
pozz svimauser posted image
[/quote]


Slazem se s tobom! Hvala ti u svakom slucaju, ovaj model sto je mumy postavila malo je drugaciji od onog sto sam vidjela. Nekome ce sigurno odgovarati..I meni su ova u merkatoru slatka, ali nije to ono sto trazimuser posted image  

_____________________________








(odgovor članu camm)
Neposredna veza do poruke: 155
   RE: Kisobran kolica
28.5.2009 13:39:23   
new mama
Evo slika kolica,a ja ne mogu da vidim ovu sliku sto je CAMM stavila,a petpostavljam da je isto,to su ta iz Mercatorauser posted image
user posted image
a evo kad se sklope kako izgledaju
user posted image


_____________________________

A&V ~moje sve na svijetu ~


(odgovor članu aazra)
Neposredna veza do poruke: 156
   RE: Kisobran kolica
28.5.2009 19:01:19   
manuela RR
IZVORNA PORUKA: rozi

Manuela, ja sam iz Turbo limaca narucila Bebe comfort  kisobran kolica . Evo ova, samo siva :

http://www.bebeconfort.com/collection-2009/UK/prom_canne_viva.htm

Izgledaju super, a kostaju 150 km, samo me vec nervira jer cekam dosta dugo na njih.

Prethodno sam kupila neka Bubu od 50 km  i grozna su, bacene pare.  Ne mogu se spustiti u lezeci polozj, nakon 10 minuta voznje  nazuljam ruke, preduga su, jedve stanu u auto, tesko se njima upravlja, meni su bas bezveze.

Zvala sam i onu radnju na slatini ''Picolo''. Kod njih su oko 200 km Cam i Neonato, pa mi ona ostaju kao opcija ako ova ne dodju do mora.


Hm,meni su dobra ova što si ti naručila...
Nisu ni skupa,gledala sam cam identična i koštaju 203 KM(il tako neštp)
Koliko dugo čekaš na njih?



_____________________________

A- Februar.2017.
E- Oktobar.2008.

(odgovor članu rozi)
Neposredna veza do poruke: 157
   RE: Kisobran kolica
28.5.2009 19:17:27   
juni
New mama, bas su slatka ova kolica a jos sladja kad je Ajna u njima user posted image Na moru ce ti trebati  univerzalni suncobran, ja nigdje bez njega ne idem. To ti je moj savjet.

_____________________________

EMIL,7.9.2008.

(odgovor članu new mama)
Neposredna veza do poruke: 158
   RE: Kisobran kolica
29.5.2009 0:54:52   
rozi
Ova mi cak izgledaju bolja od Cam, barem poredeci slike iz oba kataloga,ali sve vise gubim nadu da ce doci, so obzirom da cu na more za 15-20 dana .  Cekam vec 1,5  mjesec, ali mi je jedna prodavacica izletila da su dolazila jednom, vjerovatno su me zaboravili nazvati , pa su prodata. 

Ja sam imala nesrecu da sam im bila na kraju jedne sveske, pa me nisu prepisali u novu, a ja u medjuvremenu nisam dolazila i dosadjivala.
Mozda ti budes imala vise srece. Ako budes narucivala, nemoj se obracati onim zenama, vec poslovodji ( pise mu na kartici ) , on se dosta ozbiljnije postavio.

Danas sam bas bila, dosao im je i Bebe comfort katalog . U njemu imaju i ova:

http://www.bebeconfort.com/collection-2009/UK/prom_canne_mila.htm

Izledaju jos bolje , ali i skuplje. Doduse , ne znam za njih da li se mogu naruciti.

_____________________________

Pile mamino 17.06.2008.

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 159
   RE: Kisobran kolica
29.5.2009 9:38:04   
new mama
Juni hvala na informaciji za suncobran,a ako znas jos nesto da treba javi miuser posted image user posted image

_____________________________

A&V ~moje sve na svijetu ~


(odgovor članu rozi)
Neposredna veza do poruke: 160
   RE: Kisobran kolica
8.6.2009 12:45:16   
teta berta
Evo i ja kontam ovih dana kupiti ta kišobran kolica, postoje li neka sa tri položaja, a da nisu baš toliko slkupa i teška. Svaki savjet zlata vrijediuser posted image

_____________________________

Imam dva zlata, to su Nika i njen tata -:)

(odgovor članu new mama)
Neposredna veza do poruke: 161
   RE: Kisobran kolica
9.6.2009 22:22:36   
rozi
Tuzlanke, ima li jos neka radnja u Tuzli osim Turbo limaca , one na Slatini sto prodaje Cam i Neonato i Bingo marketa gdje ima kisobran kolica da se kupi. Ona iz TL mi nisu dosla , a slijedece sedmice idem na more, tako da moram dio subote kupiti neka druga.  Ja znam samo ova tri mjesta, pa svaka informacija mi znaci. 

_____________________________

Pile mamino 17.06.2008.

(odgovor članu teta berta)
Neposredna veza do poruke: 162
   RE: Kisobran kolica
9.6.2009 22:30:25   
milenium
zašto bih davala novac za kk,mogu vozit i u ovim.

(odgovor članu rozi)
Neposredna veza do poruke: 163
   RE: Kisobran kolica
9.6.2009 22:39:24   
teta berta

kakva su kolica bubu u t.limacu kao neka vruca cijena 79 km

_____________________________

Imam dva zlata, to su Nika i njen tata -:)

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 164
   RE: Kisobran kolica
9.6.2009 22:41:23   
milenium
 meni su glupa

(odgovor članu teta berta)
Neposredna veza do poruke: 165
   RE: Kisobran kolica
9.6.2009 22:59:11   
Romali
IZVORNA PORUKA: teta berta

Evo i ja kontam ovih dana kupiti ta kišobran kolica, postoje li neka sa tri položaja, a da nisu baš toliko slkupa i teška. Svaki savjet zlata vrijediuser posted image


Ne znam za Bubu, nisam čula baš naj iskustva.
Na koliko para kontaš?? Ma većina ima 3 položaja, meni su fina Hauck u TL. Opet kažem, ne znam na koliko novca računaš.


_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu teta berta)
Neposredna veza do poruke: 166
   RE: Kisobran kolica
9.6.2009 23:28:05   
NANICA
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: NANICA

Robotova kolica su uvoz iz Kine ali u aranzmanu Robota, dakle NO NAME. Sve je to ok ali NISU TESTIRANA


da u pravu si al šta će raja koja nema para da  za kišobran kolica da od 100-200 KM, kupe ih pa kakva buduuser posted image  
Moje mišljenje je da nekom kom trebaju samo za mora kišobran kolica smiješno je da više novca za ista da od 50 KM





Sve to stoji, draga moja. Ne patim ja od markiranih stvari ali samo mi je bitno da je siguno, dakle da se ne desi da vozim djete a da se mogu sklopiti, i sl. Ali na temi "koja su kolica dobra" napisla  sam da osjecam obavezu da upozorim jer ne bih zeljela da se nekome nesto desi a da sam ja mogla uticati na to na pozitivan nacin. Pogotovo ako su bebe u pitanju

_____________________________

Ljuljka, 06/10/2003
Pahuljan, 12/02/2009

In Our Darkest Hour
In My Deepest Despair
Will You Still Care?
Will You Be There?

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 167
   RE: Kisobran kolica
10.6.2009 0:12:06   
teta berta
ma ja ta hauck nisam primjetila a viđam ta bubu po gradu ima ih milion. do 100 km bi mogli izdvojiti koliko su ta hauck... mi smo kupili graco u robotu velika i super suuser posted image

_____________________________

Imam dva zlata, to su Nika i njen tata -:)

(odgovor članu NANICA)
Neposredna veza do poruke: 168
   RE: Kisobran kolica
10.6.2009 0:19:22   
NANICA
Ja sam ti vidjala hauck a i znam neke ljude koji kazu da su zadovoljni

_____________________________

Ljuljka, 06/10/2003
Pahuljan, 12/02/2009

In Our Darkest Hour
In My Deepest Despair
Will You Still Care?
Will You Be There?

(odgovor članu teta berta)
Neposredna veza do poruke: 169
   RE: Kisobran kolica
10.6.2009 0:20:52   
teta berta
kolika im je cijenauser posted image

_____________________________

Imam dva zlata, to su Nika i njen tata -:)

(odgovor članu NANICA)
Neposredna veza do poruke: 170
   RE: Kisobran kolica
10.6.2009 0:26:14   
milenium
I KOLIKO SU TA GRACO?

(odgovor članu teta berta)
Neposredna veza do poruke: 171
   RE: Kisobran kolica
10.6.2009 0:27:33   
ANNIAN
Ja imam dvoja kišobran kolica, jedna su ABC Desing Easy Sport kupljena su 2004. godine tada su koštala 80 KM (sada koštaju 240 KM) dođe uz njih kabanica i vreća za spremanje kolica. Još uvijek su u uporabi (treće djete ih koristi). Druga su BUBU iz TL ali ona od 20 KM ta sam lani kupila jedna pa i ove godine (ja ih zovem kolica za jednokratnu uporabu) ne znam zašto sam ih kupila opet jer su mi bez veze skroz (niska, nemaju nastrešicu, kotači odu za čas). Moja prijateljica je imalam Hauck-ova kolica (ne kišobran već normalna) i po meni bila su skupa i nefunkcionalna. Ako ti je to prvo dijete i ako misliš imati još kupi neka kvalitetnija.

(odgovor članu teta berta)
Neposredna veza do poruke: 172
   RE: Kisobran kolica
10.6.2009 1:43:52   
teta berta
IZVORNA PORUKA: milenium

I KOLIKO SU TA GRACO?

129

_____________________________

Imam dva zlata, to su Nika i njen tata -:)

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 173
   RE: Kisobran kolica
10.6.2009 1:46:55   
milenium
hvala

(odgovor članu teta berta)
Neposredna veza do poruke: 174
   RE: Kisobran kolica
10.6.2009 7:43:37   
manuela RR
IZVORNA PORUKA: rozi

Tuzlanke, ima li jos neka radnja u Tuzli osim Turbo limaca , one na Slatini sto prodaje Cam i Neonato i Bingo marketa gdje ima kisobran kolica da se kupi. Ona iz TL mi nisu dosla , a slijedece sedmice idem na more, tako da moram dio subote kupiti neka druga.  Ja znam samo ova tri mjesta, pa svaka informacija mi znaci. 


Imaš u Dramaringu U Slavinovićaima na spratu,radnju sa  kolicimauser posted image user posted image user posted image


_____________________________

A- Februar.2017.
E- Oktobar.2008.

(odgovor članu rozi)
Neposredna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *