|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Klinika za oplodnju
25.4.2008 20:37:56   
mirhab
ja_25, i ostale ciji su muzevi radili spermogram tamo u Lužanima, mislim da je i moj muž isto tamo bio i nalaz takođe katastrofa. Nije ni cudo, ne znam sada ali tada nisu imali uopće adekvatnu prostoriji nego hajde iza paravana. Ne znam kako je jadnicak mogao, dobro moje srce.
Radmila je zaista OK, i to sto kaze da nema slobodan dan samo cu vam reci ovo: prosle godine kada sam radila IVF transfer je bio 01.03. (praznik) i dosli su svi i dr. Godinjak i Radmila i sestra. Mislim da to nema nigdje. Ja se onda salila ako uspje oplodnja da mogu reci da me je muz vodio preko praznika na more pa ostala trudna user posted image

Drage moje, moje mišljenje je da Centar na Koševu zaista ima kvalitetne strucnjake , a u prvom redu dobre osobe koje se nesebicno zalazu za nas.

(odgovor članu zvončica)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Klinika za oplodnju
25.4.2008 23:24:21   
ja_25
Mirhabn na laboratorija na Ilidzi se malo  "modernizovala". Nije vise iza paravanauser posted image . Sad imaju wc koji je uzasan (voda curi, ventilator klepti). Samo ne mogu da vjerujem da ginekolozi upucuju na tu laboratoriju. Zar nema niti jedna druga u gradu? Ono je katastrofa.

(odgovor članu mirhab)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Klinika za oplodnju
26.4.2008 10:18:09   
ja_25
Zvoncice, je li ima neki broj na koji se moze naruciti kod dr. Junuzovica ili treba otici na DIP? Je li se moze svaki dan narucivati?

(odgovor članu ja_25)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Klinika za oplodnju
26.4.2008 16:12:35   
zvončica
Ma, može se naručivati svaki dan, a broj telefona u DIP-u je 297-755.Trebalo bi da može i telefonski se naručiti (barem je moglo kad je MM išao). Eto probajte gore pa javi šta se dešava, a ako te još šta zanima pitajuser posted image

_____________________________

Volim sve sto vole mladi :D

(odgovor članu ja_25)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Klinika za oplodnju
26.4.2008 20:02:25   
ja_25
Hvala ti puno Zvoncice! Puno si mi pomogla. Javicu kad mm ode gore, sta je bilo. Sad nemam pitanja, ali ako se sjetim bicu slobodna te opet pitamuser posted image .

Ovaj forum je odlicna stvar. Sve smo u skoro istim problemima. I toliko sam ovdje dobila korisnih informacije, da mi je bas puno pomoglo.

Veliki pozdrav za sve forumasice! 

(odgovor članu zvončica)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Klinika za oplodnju
25.7.2008 16:55:23   
prevareni
Moj suprug je prije par dana nazivo u sarajevo kod DR Mehmedbasica i na privatnoj poluklinici i rekli su da je cjena 2000km plus nalazi ali posto je rvi da provjeri da mu fond solidarnosti plati troskove,ali jos nije zavrsio.A sto se tice ove poluklinike su odma predlozili Van tjelesna oplodnja jer nemam djece 12 god.Bila sam kod Cehica u CHR Zenica i kod njega nebih vise nikad jedino  da poludim pa da odem kod njega,jedino bi mogao  DR.Bojana.cao

(odgovor članu ja_25)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Klinika za oplodnju
7.9.2008 15:15:07   
iva1974
plaća li mu fond bilo gdje postupak ili samo u BIH?

_____________________________

moj nick LAKY je zauzet
http://www.youtube.com/watch?v=3mgtlHayz7o

(odgovor članu prevareni)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Klinika za oplodnju
7.9.2008 15:50:34   
prevareni
Vjeruj da to neznam,ali mislim da je samo u bosni.

(odgovor članu iva1974)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Klinika za oplodnju
7.9.2008 17:11:20   
zuta
CAO SEKE.
Ja se nejavljam tako često ali tu sam negdje u kraičku  i pratim koliko mogu zbivanaj na forumu.Htjela sam samo dopuniti poruku od PREVARENI,upravu su samo u BIH fond solidarnosti snosi troskove  liječenja,ali na našu žalost ugovor su potisali sa KANTONALNOM BOLNICOM ZENICA TJ u CHR na čelu sa DR ČEHIĆOM,u bilo kojem drugom centru bez obzira na mnoge povlastice nekih osiguranika sve se plaća.Ovom prilikom  priključujem se u podršci za osnivanje UDRUGE ZA NEPLODNOST,tu sam na raspolaganju bilo finansiski ili nekim drugim načinom podrške.
SEKE ČUVAJ TE SE I ŽELI VAM SVU SREČU OVOG SVJETA .PUSA

(odgovor članu prevareni)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Klinika za oplodnju
8.9.2008 15:47:14   
Doktorka
Svako Fond zdravstvenog osiguranja plaća svojim osiguranicima jedan ili više pokušaja veštačke oplodnje,u celini ili deo iznosa.Mislim da u tome prednjači Slovenija sa čak 4 pokušaja koje plaća Fond.Ali,ako neko to poželi da uradi van teritorije zemlje u kojoj živi,onda to radi o ličnom trošku ili bi morao imati odobrenje Fonda zdravstvenog osiguranja kom pripada za "lečenje u inostranstvu".
Koliko sam ja upoznata,Federacija BiH je preko svojie organizacije RVI ili neke slične počela pre izvesnog vremena da plaća postupke veštačke oplodnje.Pretražite malo po internetu,ja ne mogu da se setim gde sam čitala o tome.

(odgovor članu iva1974)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Klinika za oplodnju
5.12.2008 1:52:26   
mi se nadamo
prevareni,imate jos prijatelja...ja sam bila kod dr.Cehica u zenici dva puta i nikad vise kod njega,jako je drzak i nepristupacan u sve to bezobrazan.cak drugi put kad sam otisla on mi je radio aspiraciju i naravno trbao je on i transfer da uradi,medjutim nije,vec je to uradio doktor kojeg sam prvi put vidjela,a cehic me o tome uopste nije obavijestio,mislim da sam rekla sve onima koji zele tamouser posted image ima li iko na ovom forumu da zna nesto klinici "LIFE" u Podgorici ili da je kod njih radio oplodnju,neka mi javi,HVALA UNAPRIJED!

(odgovor članu mirhab)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Klinika za oplodnju
5.12.2008 2:09:40   
mi se nadamo
ja sam nova i sretna sam sto imam sve vas,da podjelimo muku.Nadam se da cemo sve jednog dana objaviti lijepe vijesti.nadam se da cete mi pozeljeti dobrodoslicuuser posted image

(odgovor članu mirhab)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Klinika za oplodnju
5.12.2008 16:47:26   
riba78
draga naša "mi se nadamo"user posted image user posted image dobro nam došla

puno sreće i da što prije doćekašuser posted image user posted image

naš put je trnovit,ali jednom ćemo uspjeti.user posted image

(odgovor članu mi se nadamo)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Klinika za oplodnju
6.12.2008 0:18:33   
mi se nadamo
i ja se nadam,da ce uspijetiuser posted image ja od 15 januara'09,krecem u treci postupak i nadam se najboljem....

(odgovor članu mirhab)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Klinika za oplodnju
6.12.2008 0:57:44   
mi se nadamo
hvala ti puno na podrsci i dobrodoslici,bar sad znam gdje mogu da pricam o onome sto je ovdje u CG tabu tema...Inace sam iz BiH...jos jednom hvala

(odgovor članu riba78)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Klinika za oplodnju
6.12.2008 0:59:38   
mi se nadamo
Prevareni,da slucajno niste bili u postupku,u decembru 2007,kod Cehica?

(odgovor članu prevareni)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Klinika za oplodnju
7.12.2008 21:14:31   
prevareni
ne nismo,a zasto vas interesuje,kako cemo znati ko pita.ako vas nesto interesuje pitajte na PP ili na moj Email.Cao.

(odgovor članu mi se nadamo)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Klinika za oplodnju
10.12.2008 14:24:16   
balasgirl
Ćao svima, nova sam ovdje. Svakodnevno čitam vaše komentare. Imam sličan problem kao i većina.Dvije godine sam u braku, nemam djece. Moji su nalazi ok, ali muž je radio spermiogram i rezultati su loši. Počeo je piti Proxeed Plus, pokretljivost spermatozoida se povećala za 5 %. Zaista bi voljeli postati roditelji što prije, pa nas zanima gdje bi mogli raditi umjetnu oplodnju i koliko to košta. Pusica svima

(odgovor članu mirhab)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Klinika za oplodnju
10.12.2008 21:01:57   
prevareni
Pozdrav,ija bih volio da se sto prije moja supruga porodi i rodi zdravo i citavo djete,jer smo puno puno godina u braku,pa kada dragi bog odluci bice,a sto se tice uspjesnosti jedan mi je DR rekao da ima u Tuzli DR devleta ja misli da se tako zove,imala dobrih rezultata,pa se raspitaj.Ćao.

(odgovor članu balasgirl)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Klinika za oplodnju
11.12.2008 15:18:39   
balasgirl
Zani ma me gdje osim u Sarajevu možemo uraditi spermiogram, jer ovim u Lužanima nismo zadovoljni ni muž ni ja. Čula sam da ima u Gradačcu, ali nisam baš sigurna.Mm trenutno pije Prokseed Plus i puno vitamina C, vidi se napredak.  Dvije godine se borimo za user posted image .

(odgovor članu prevareni)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Klinika za oplodnju
11.12.2008 16:13:39   
emy
dobro nam dosla balasgirl i sto prije ostvarila svoju slatku zelju
mm planira raditi spermiogram u sarajevu na kosevu kod Radmile (jako je priznata)
moram jos pronaci br. mislim da ga je neko napisao
ali moram potraziti pa ti javim

izvini ja sam mislila da pitas za sarajevo

< Poruku je uredio emy -- 11.12.2008 16:14:20 >

(odgovor članu balasgirl)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Klinika za oplodnju
11.12.2008 20:47:37   
sabas
ja mislim da je Radin broj 250 276 a ako nije centrala je 250 250 pa trazite biologa Radmilu Mujkic

(odgovor članu emy)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Klinika za oplodnju
11.12.2008 21:51:06   
emy
sabas, hvala ti user posted image

(odgovor članu sabas)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Klinika za oplodnju
12.12.2008 21:23:39   
prevareni
balasgirl imam informaciju da je oko 2000 km. U CHR Zenica ako se odlucis da radis onda se DOBRO raspitaj koji je dr najbolji a radi ih trojica Čehić, Karahasan,i DR Gvozdenović. jer ima svega dabog sacuva ili se raspitaj ili bilo sta.SRETNO SVIMA  DA VAS DRAGI BOG OBRADUJE.

(odgovor članu emy)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Klinika za oplodnju
12.12.2008 21:25:50   
prevareni
Tuzlanski nalaz je najbolji najeftini ali su neuredni i otkrivaju dali imas bakterija i drugi stvari.

(odgovor članu prevareni)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *