|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Montažne kuće
28.1.2009 15:19:42   
shejla
Moji poznanici su pravili kucu, pravu - zidanu, dimenzija 8X8, dole 2 garaze i jos 2 sprata. Gradnja ih je dosla oko 55 hiljada KM. Uradjeno sve - zidanje, krov, instalacije, prozori, vrata, gruba, fina....Dakle slijedi podovi i krecenje.... Mislim da to nije duplo skuplje, kao sto navodite, a ipak se ne moze porediti sa montaznom. Naravno, ovo je cijena ako imate vec zemlju vlastitu, na kojoj je dozvoljena gradnja....

(odgovor članu Aminad)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Montažne kuće
9.6.2009 9:44:11   
Anoniman
Meni su baš prelijepe montažne kuće, i uvijek sam se pitala zašto ljudi grade onolike kućerine i idu u nebo gore a milion puta su ove ljepše, osmišljenije,a i klima nam je dobra nemamo jakih vjetrova da ih otpušuuser posted image user posted image user posted image .
Ja sam juče malo pregledavala po netu pa skupe su mi 500 eura kvadrat, mislila sam da su jeftinijeuser posted image , ali mi je prihvatljiva cijena ovo što je hanabanana navela. Valja to malo ispitat...

(odgovor članu shejla)
  Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Montažne kuće
9.6.2009 10:04:23   
mamy Sabina
Ej Breskvice koja koincidencija,citavo jutro prebirem net i trazim info. o ovim kucamauser posted image
Sad sam zvala Promo Donji Vakuf i cijena nije tako visoka kao  sto si ti nasla
Krecu se od 490 do 550 km po sistemu roh-bau odnosno da ti urade nekih 75-80% posla.
A po sistemu kljuc u ruke cijena je od 590 do 650 km
Ovdje nije ukljucen pdv,znaci nekih 700 km ili malo vise po sistemu kljuc u ruke
Ako covjek ima plac i nije tako puno,
Ova cijena ne ukljucuje temelj i prikljucke
Zvala sam i Krivaju i Dom invest niko se ne javlja,pa ako ko zna informacije o njima neka nam napiseuser posted image

< Poruku je uredio mamy RR -- 9.6.2009 10:05:09 >

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Montažne kuće
9.6.2009 10:19:55   
idana_85
mamy, je li ta cijena od 700KM po zidu ili sta? jesu te kuce tople? mislim kakva je izolacija i to?

_____________________________

R, 08.10.2008....
A, 25.02.2014.


(odgovor članu mamy Sabina)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Montažne kuće
9.6.2009 10:22:53   
mamy Sabina
Cijena je po kvdratnom metru kuce Idana ne zida,znaci 70m2 dodje oko 49000 hiljada recimo
Nabrajala mi je teta koje sve vrste izolacije kuće imaju i djeluje da su dobre



_____________________________

Boj se ovna, boj se govna, a kad ću živjeti?



(odgovor članu idana_85)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Montažne kuće
9.6.2009 10:25:40   
idana_85
evo sad ih gledam,bas su super majkemi

http://www.promo.ba/index.php?page=o-nasim-kucama


_____________________________

R, 08.10.2008....
A, 25.02.2014.


(odgovor članu mamy Sabina)
Neposredna veza do poruke: 31
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *