|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: jaslice u Mostaru!
9.4.2011 0:52:18   
iv@ncica
problem  je  sto  nemam  puno  izborauser posted image

_____________________________

Andrej-06.04.2009 ♥❤♥❤♥

Einstein je umro, Newton je umro, Tesla je umro, a ni ja se ne osjećam baš najbolje!

(odgovor članu N_N)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: jaslice u Mostaru!
9.4.2011 0:54:28   
N_N
Raspitaj se koji je najbolji od tih preostalih.... pa ako ni oni nisu ok jesi li razmišljala da nađeš neku tetu ili djevojku da ga čuva? Bolje i to nego da je po čitav dan zatvoren i u tamnom. Još sad lijepo vrijeme.

_____________________________

I nogom u guzicu je korak naprijed!

(odgovor članu iv@ncica)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: jaslice u Mostaru!
9.4.2011 1:01:06   
iv@ncica
jaslice prebukirane  s  velikim  listama  cekanja..u  ove jedne  koje  su  relativno  ok necu za 3  god  na  red.  jedino  moram  krenuti  traziti  veze,  jedino  tako... a  tete  su  nam  totalno  nepouzdane...nas  vrtic  nije  bio  los  dok  su  radile  2  ok tete..i nadopunjavale  se  i  znale  sto  rade...sad  je  jedna  ok  druga  kriza...ova  jedna  sama  ne  moze  puno  postici  ni  uvesti  ritam  i  red  ..i  sad  nam  odlazi  i ta  dobra,  avraca  se  sa  trudnickog  nekaka  desetauser posted image ..totalno  samuser posted image ...i  gledam gdje   vec da  ga ubacim  za  iducu  godinu...sto  je  najgore  ja  znam  ravnateljicu  ovih  vrtica..ali  nista  ne  pije  vode  nikakve  zalbe..samo  trnutna  opomena  doticnoj  i  to  je  touser posted image

_____________________________

Andrej-06.04.2009 ♥❤♥❤♥

Einstein je umro, Newton je umro, Tesla je umro, a ni ja se ne osjećam baš najbolje!

(odgovor članu N_N)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: jaslice u Mostaru!
9.4.2011 1:04:49   
N_N
Uh baš gadna situacija, baš vam ne treba da ponovo prolazite sve nanovo user posted image  Razumijem te, znam koja je to briga, pa sama činjenica da ga ponovo negdje ostavljaš user posted image  i kad je vrtić super teško je a kamoli tako..... pih, ne dajte se, ne znam šta da ti savjetujem. Kopaj i nogama i rukama da nađeš kakvu vezu. Sretno, držim vam fige user posted image

_____________________________

I nogom u guzicu je korak naprijed!

(odgovor članu iv@ncica)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: jaslice u Mostaru!
9.4.2011 1:19:52   
iv@ncica
hvala  draga...pomalo  sam  ludaaa  vise

_____________________________

Andrej-06.04.2009 ♥❤♥❤♥

Einstein je umro, Newton je umro, Tesla je umro, a ni ja se ne osjećam baš najbolje!

(odgovor članu N_N)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: jaslice u Mostaru!
13.4.2011 8:41:45   
glorija
mostarka 24 izvini što nisam prije odg. ali obveze, posao....

To su jaslice na Cimu kod tete Bete, cijena je 160 maraka. Tete su divne, pazit će šta daju tako maloj bebi jestia i ti možeš ponijeti šta god hoćeš one će joj dati. Ja sam nosila s vremena na vrijeme da joj bude malo raznovrsnije. Možda je jedini problem što je na Cimu, ako nisi blizu. Možeš probati i u Čudesnoj šumi, mislim da i oni primaju male bebe

(odgovor članu iv@ncica)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: jaslice u Mostaru!
1.8.2011 11:17:54   
luna77
di je čudesna šuma. i mi smo u potrazi za vrtićem ili igraonom bar

(odgovor članu glorija)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: jaslice u Mostaru!
2.8.2011 15:20:31   
Mila_80
kakva je trenutno situacija sa jaslicama u Mostaru, koliko ih ima, gdje su i u kakvom su stanjuuser posted image  ne trebaju mi još ali uskoro će trebati...

_____________________________

ESMA-to mi je ljubav-05.07.2010.

(odgovor članu luna77)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: jaslice u Mostaru!
28.10.2012 14:31:04   
Bubamara Mala
USTANOVA“ DJEČJI VRTIĆI“ MOSTAR

Kuća od kamena
Vukovarska bb
318 125

Radobolja (centralni vrtić-uprava)
Kneza M.V Humskog bb
325 153

Sunce
Zrinski Frankopana bb
343 268

Zvončić
Dr. A. Starčevića bb
347 927

JU“DJEČIJI VRTIĆI-CICIBAN“ MOSTAR
Renzo Donazzon
Potoci bb,Bijelo Polje
574 924

Zvjezdica
Muje Pašića bb, Zalik
570 146

Bambi
Trg Ivana Krndelja, Bejrut
551 601

Jasmin (centralni vrtić- uprava)
Braće Fejića 66a
550 037, 554 110 fax

Pčelica
Tekija bb
576 308

U koje jaslice ide vaše dijete? Kakva su vaša iskustva?

(odgovor članu Mila_80)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: jaslice u Mostaru!
2.3.2013 22:34:30   
kikip
mi smo dobili jaslice u Radobolji. Beba je trebala poci sa 11 mjeseci. Otisla sam jedan dan da vidim kako stvari funkcioniraju i da upoznam tete. Sokirala sam se. Znaci to je skupina u dobi od 1 do 2 godine i obzirom da je on tako mali teta kaze da ce cijeli dan provesti u kreveticu zbog sigurnosnih razloga ( a da ne govorim kako sam tete zatekla kako sjede u cosku i pricaju se, pa valjda su one tu da ih cuvaju i paze a ne da ih stavljaju u krevetic da one mogu cakulati), uzas, da je pas ne bih ga drzala 8 sati u kavezu kamoli bebu koja puze od 6.mjeseca zivota i non stop je na podu. Jelovnik je isto uzas, potpuno neprilagodjen npr. za rucak makaroni sa mljevenim mesom, prasa, u biti jelovnik je isti kao za vrticku djecu, sve je slano i zacinjeno, cak daju cokoladu za uzinu, pa nek mi netko kaze sta ce bebi od godinu dana cokolada za uzinu i kako ce bez zuba pojesti makarone s mljevenim mesom??
Odustala sam. Da necu kruha imati jesti uzet cu tetu da ga cuva. Tko voli nek izvoli ali tako vam stvari stoje.

(odgovor članu N_N)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: jaslice u Mostaru!
12.3.2013 1:27:33   
sporty mamaa
Kikip zar je zaista tako? Ja sam ostala puff... Definitivno ce baka servis morati raditi bar do vrticke dobi.

(odgovor članu kikip)
Neposredna veza do poruke: 36
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *